Маша за коса с ефект "Страхотни вълни"-Teма 2!

  • 184 485
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
страхотна е тази маша какви пари върви

# 61
  • Мнения: 10 758
Ако може да си пльосна къдриците и аз Flutter
Пресата е уникална Crazy
 
И тук също.Тук ме направиха за пръв път. Държа ми 1 седмица.Направо не исках да си я мия Blush Joy
Ла Бомба Blush изглеждаш страхотно. Не следя темата, но се влюбих в къдриците ти и ще те помоля да ми покажеш с коя преса си постигнала тази невероятна прическа. Предварително се извинявам, ако е писано вече по въпроса  bouquet И аз се запалих по тази преса... ooooh! Heart Eyes
Идея си нямам каква е марката. Моята фризьорка я има и тя ме прави.
В момента е на море, но ще я питам и ще ти кажа Hug

Бомбе, супер е, и много ти отива. Flutter Я сега кажи какво ти пръскаха на косата преди пресата. Laughing И на малки кичури ли ти я правиха?
10х Flutter
Първо ми пръска нещо за термозащита.Не знам какво е точно. На MATRIX е.
Да, на кичури ме прави.


Бомбе, супер са къдриците и не само де...Цялата си много хубава Crazy
Оф, нямам търпение да пристигне моята Simple Smile
Благодаря Flutter  bouquet

Обаче не знам как ще се правиш сама. За моята коса им отне 3 часа.
Много е пипкаво.Отстрани и отпред ще се направиш, а отзад Thinking
Играчка е голяма, но пък крайния резултат е невероятен. Crazy

# 62
  • Мнения: 897
Ла Бомба, къдриците ти са страхотни. Аз така и не успявам да се направя сама.  #Cussing out Мислех да постна снимка, но сравнение с твоите моите са смешни. Направо ме е срам.
*Jeny* , и аз така я чаках моята/5-6м. Crazy/. И въпреки че не мога да се направя си й се радвам.


# 63
  • Мнения: 10 758
Ла Бомба, къдриците ти са страхотни. Аз така и не успявам да се направя сама.  #Cussing out Мислех да постна снимка, но сравнение с твоите моите са смешни. Направо ме е срам.
*Jeny* , и аз така я чаках моята/5-6м. Crazy/. И въпреки че не мога да се направя си й се радвам.



Накарай някоя приятелка да те направи.Сам е доста трудно.
Пусни снимка.Все пак ти сама си се правила, а аз не. Hug

Не знам дали сте го коментирали( може и да го пише в упътването на машата), но като хванете кичура и щракнете единия път, на следващото щракване трябва да обърнете пресата.За да няма пречупване на къдриците.

# 64
  • Мнения: 897
Ла Бомба, къдриците ти са страхотни. Аз така и не успявам да се направя сама.  #Cussing out Мислех да постна снимка, но сравнение с твоите моите са смешни. Направо ме е срам.
*Jeny* , и аз така я чаках моята/5-6м. Crazy/. И въпреки че не мога да се направя си й се радвам.



Накарай някоя приятелка да те направи.Сам е доста трудно.
Пусни снимка.Все пак ти сама си се правила, а аз не. Hug

Не знам дали сте го коментирали( може и да го пише в упътването на машата), но като хванете кичура и щракнете единия път, на следващото щракване трябва да обърнете пресата.За да няма пречупване на къдриците.
Ще пусна. Срам, не срам. Но утре, че вече едвам гледам. А за обръщането и аз се усетих. Но пък и ти сега ме подсети.  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 7 430

Много сладко  Hug
Искам и аз  Wink

# 66
  • Мнения: 3 641
Бомбе, какво говориш 3 часа, Shocked Моята коса е почти до кръста, божке не ми се мисли Laughing Whistling
Коринка, чакаме снимки.  :hug:5-6  месеца от ибей ли я чака Rolling Eyes?

# 67
  • Мнения: 4 435
Аз не мога да разбера за какво обръщане на пресата говорите. Embarassed
Бомбе, ако намериш снимка на това дето са те пръскали, метни я насам.

# 68
  • Мнения: 10 758
Като дойдеш за концерта и ще те заведа при Вики Flutter Heart Eyes

Бомбе, какво говориш 3 часа, Shocked Моята коса е почти до кръста, божке не ми се мисли Laughing Whistling

Толко й отне на снаха ми ( тя е фризьорка и ходя при нея).Колежката й също ме прави, и на нея й отиде толкова време Rolling Eyes
Снаха ми ми каза, че понеже ми е много гъста косата и затова отнема толкова време.А и хваща по малко кичури.
Но и всеки косъм е различен.При теб може по-бързо да стане.Дано Peace Hug


# 69
  • Мнения: 10 758
Аз не мога да разбера за какво обръщане на пресата говорите. Embarassed
Бомбе, ако намериш снимка на това дето са те пръскали, метни я насам.
Мисля, че е това, но не съм сигурна Rolling Eyes.Като се върне от море снаха ми, ще я накарам да влезне в темата и да ти каже Hug

А за обръщането на пресата - ( дано да ме разбереш като ти обясня, че съм много зле в това отношение Blush) ......значи., като хванеш кичура и натиснеш с пресата....то накъдря една част...нали така....после нали щракваш по-надолу кичура....е тогава трябва да обърнеш пресата от другата страна....ако първия път е била с пишките( на такова ми приличат пръчките Blush Joy) отдолу, при следващото щракване я обръщат с пръчките нагоре.
Дано да ме разбра Blush

# 70
  • Мнения: 937
Здравейте мацки, днес си купих машата- http://www.valera-shop.ch/035@64001_2/Valera-Ionic-Multistyle-Professional.jpg   СТРАШНА ЕЕЕ.. препоръчвам я .. прави дупки всякакви .. newsm10  ако знаех как бих качила снимки..

Намерих я в български сайт, но като се обадих казаха че я нямат и няма да я внасят повече...... Cry

# 71
  • Мнения: 4 435
Аз не мога да разбера за какво обръщане на пресата говорите. Embarassed
Бомбе, ако намериш снимка на това дето са те пръскали, метни я насам.
Мисля, че е това, но не съм сигурна Rolling Eyes.Като се върне от море снаха ми, ще я накарам да влезне в темата и да ти каже Hug

А за обръщането на пресата - ( дано да ме разбереш като ти обясня, че съм много зле в това отношение Blush) ......значи., като хванеш кичура и натиснеш с пресата....то накъдря една част...нали така....после нали щракваш по-надолу кичура....е тогава трябва да обърнеш пресата от другата страна....ако първия път е била с пишките( на такова ми приличат пръчките Blush Joy) отдолу, при следващото щракване я обръщат с пръчките нагоре.
Дано да ме разбра Blush


Бомбе, грешка нямаш. Heart Eyes
А това обяснение за обръщането, нямаше как да не го разбера. Mr. Green
 Hug

# 72
  • Мнения: 660
La Bomba,кажи къде е фризьорския салон където те направиха,страхотна си newsm51 smile3521 , наистина точно такива къдрици искам да псотигна и аз.

# 73
  • Мнения: 10 758
La Bomba,кажи къде е фризьорския салон където те направиха,страхотна си newsm51 smile3521 , наистина точно такива къдрици искам да псотигна и аз.
Младост 4. бл.421
Викис бютишоп( ама на латиница Laughing)

Аз не мога да разбера за какво обръщане на пресата говорите. Embarassed
Бомбе, ако намериш снимка на това дето са те пръскали, метни я насам.
Мисля, че е това, но не съм сигурна Rolling Eyes.Като се върне от море снаха ми, ще я накарам да влезне в темата и да ти каже Hug

А за обръщането на пресата - ( дано да ме разбереш като ти обясня, че съм много зле в това отношение Blush) ......значи., като хванеш кичура и натиснеш с пресата....то накъдря една част...нали така....после нали щракваш по-надолу кичура....е тогава трябва да обърнеш пресата от другата страна....ако първия път е била с пишките( на такова ми приличат пръчките Blush Joy) отдолу, при следващото щракване я обръщат с пръчките нагоре.
Дано да ме разбра Blush


Бомбе, грешка нямаш. Heart Eyes
А това обяснение за обръщането, нямаше как да не го разбера. Mr. Green
 Hug
Еййй, един да ме разбере Hug Laughing

# 74
  • Мнения: 2
La Bomba,кажи къде е фризьорския салон където те направиха,страхотна си newsm51 smile3521 , наистина точно такива къдрици искам да псотигна и аз.
Младост 4. бл.421
Викис бютишоп( ама на латиница Laughing)

колко парички те излезе прическата при твоята фризьорка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт