Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 юни 2009, 11:27 ч.

"Парфюмни размисли и страсти" 25

• 16 709
  • 402
  •   1
Отговори
  • София
Момичета, позволявам си да пусна нова тема, с цялото ми уважение към Тес   bouquet

Рене Жул Лалик (на френски: René Jules Lalique, 6 април 1860 – 5 май 1945 е френски бижутер, художник и дизайнер, работил в областта на декоративните изкуства и известен с работите си от цветно стъкло в стил ар нуво. Най-известни са неговите шишенца за парфюм, вази, бижута, лампиони, часовници и орнаментални фигурки (емблеми) за капака на автомобили. Основаната от него компания работи и до днес.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 11:34 от Атти

# 1
Браво, чудесна тема   bouquet

Не познавам нищо на бранда, но любопитството ми е разбудено.

# 2
  • Бургас
помолих модераторите да добавят в предната линк към тази тема  Rolling Eyes

# 3
Първа! Кога ли ще си дойде Тес да разказва и снимки е обещала  Simple Smile
Ей, изпревариха ме!

# 4
  • София
помолих модераторите да добавят в предната линк към тази тема  Rolling Eyes
Благодаря ти, да_ама_не, аз не успях, темата беше заключена.

По темата - на Лалик принадлежи една голяма моя, все още непритежавана парфюмна любов - Аметист. Случайно попаднах веднъж на него в Бюти Зона и без да подозирам какъв трепет ще си създам, пръснах на едно блотерче и то след това попадна в чантата ми сред още поне 20 такива блотерчета, естествено, надписани прилежно  Simple Smile След пресявка вкъщи оставих тези, които ме заинтригуваха, Аметистът беше сред тях и блотерчето попадна на един шкаф, на нивото на лицето ми горе-долу. Всеки път, когато минех оттам, този аромат ме преследваше, а една химикалка, попаднала върху блотера, миришеше като току-що напръскана с него. И който иска да вярва, (това се случи в началото на април), тестерът мирише все още на аметистови спомени и въпреки, че не се долавя пълния аромат, съвсем отчетливо си се усеща и ме кара да го искам.  Heart Eyes Пробвала съм го и на кожа, абсолютна прелест.
Лалик Ле Парфюм също ми хареса много тогава, също съм пробвала и Перлите - много интересен аромат, има нещо леко камфорово, но не го усещам като болница, а като разхлаждащ полъх.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 12:23 от Атти

# 5
Айде и аз тук.

Мерси на Атти за чуудесната темичка.  bouquet

Вили, ти поне си от по-учените. Mr. GreenА аз съм във ВСУ. Laughing Laughing Laughing

По темата- от тази марка не съм помирисвала дори и един аромат.

# 6
Аз също нищо не познавам от тази марка  newsm78

# 7
  • София
И аз не ги познавам.  Laughing Има ли в БГ нещо тяхно?

# 8
И на мен ароматите на тази марка са ми непознати. По едно време се бях вгледала в Le Baiser, но не много задълбочено и за кратко.

# 9
  • София
Не са ми много познати (даже по-скоро хич)... Познавам обаче Encre Noire, който е просто разкошен....!

# 10
  • Варна
Вече си мислих, че днес няма да има тема... Laughing

# 11
  • София
И аз не ги познавам.  Laughing Има ли в БГ нещо тяхно?
Има, писах малко по-нагоре какво съм пробвала в Бюти Зона  Peace
И онлайн ги има в бг сайтове... само Le Baiser не съм виждала да пробвам някъде.

# 12
ооо,Лалик  smile3508 Суперррррррррррррррррр  mrstraetz

# 13
  • Бургас
И на мен ароматите на тази марка са ми непознати. По едно време се бях вгледала в Le Baiser, но не много задълбочено и за кратко.

предполагам не си загубила много  Peace Преди време го бяха пуснали доста намален в Ягодката и когато попитах тук за мнения нямаше нито един положителен отзив: сладък, задушлив ...

По спомен само Ле парфюм ми се е запечатал като аромат с характер и "мой" тип, но не мога да го опиша  Blush Аметиста ми е любопитен, но пък не съм го срещала в пафюмериите .. Не познавам бранда и това си е, пропуск

# 14
  • Германия
Запис  Mr. Green

Нищо не съм ползвала на Лалик, затова не мога да дам отзиви, но шишенцата са им фамозни  Heart Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт