Белгийски мами в очакване на лятото - 16

  • 16 633
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 872
Всеки един от нас е отговорен и всеки един вот и глас или позиция са важни... Те се съпоставят с червените бабички, продажните цигъни и мотивираните етническите турци /евала на хората/, които са винаги твърд електорат...
Всеки вот е важен, дори и невалидна бЮлетина,  а не гласът ни да бъде разпределен измежду другите.
Как да не им я даваме баницата, даваме им я, даже без бой... Кой друг им я дава?

Джъст, уважавам позицията ти и това че я защитаваш  Hug

Аз успях февруари да се сбогувам с дядо, отидохме да го видим за последно докато бе жив. Никога няма да забравя последните му думи към нас. Седна до прозореца и каза: 'Отивайте, аз ще ви гледам от тук и ще съм спокоен.' Каза си сбогом достойно  Sad


# 76
  • Мнения: 27 524
Седна до прозореца и каза: 'Отивайте, аз ще ви гледам от тук и ще съм спокоен.'

Ох, разплака ме  Cry Cry Cry

Дано и ние, ако доживеем до старини, да имаме силите и спокойствието да си отидем кротко и достойно. На мен ми се струва ужасно трудно и се ужасявам до смърт. А не бива...

Баба ми като си отиваше каза тъжно - как не можах да си поживея още малко да поработя още... все й се работеше. И си отиде на 76, а дядо ми ви като куче от мъка. И живя до 92, сам и замислен...

# 77
  • Мнения: 1 572
Днеска малко тъжна стана темата ни , ние го изпратихме , наистина беше много добър човечец , с 4 операции рак надживя всичките си братя и сестри , няма да забравя как като ме изпращаха за Белгия бременна ми викаше "Недей да плачеш , дано да съм жив да си видя правнука" , видя го наистина че и първия му рожден отпразнува , поне не се мъчи и не се наложи да му "слугуваме" в последните му дни , знаете как е при старите хора - напикават се , трябва да се мият............поне това ни спести.
Какво нещо е живота - вчера в 4 следобед беше тук и ядяхме пирог от вишни , а днес в 4 вече беше под земята.
Хайде спирам вече , едно ме успокоява че поне можахме да го изпратим.

Веле много неприятна случка , дано се размине по-леко.Мен също много ме е било страх от велосипедистите в Белгия , да не утрепя някой , нали тук няма толкова много и никой не е свикнал да им прави път.

# 78
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Мария, благодаря, че приемаш позицията ми  Hug

Жеже
, дядо ти е имал голям късмет! Отишъл си е бързо, видял е правнучето си, имал е вашето уважение! Какво по-хубаво от това!

# 79
  • Мнения: 1 121
Жеже, приеми моите съболезнования!

За гласуването - и аз нямаше да гласувам, но като прочетох за Доган си промених мнението.

Междудругото къде има избирателни секции? В Брюксел има ли? Знаете ли къде? Аз си мислех, че е в българското посолство newsm78

# 80
  • Мнения: 274
Здравейте прекрасни момичета, с мен не се познавате и бързам да си кажа, че съм сестрата на muyldermans и леля на прекрасната Лаура.
Включвам се при вас за да ви информирам вместо майка й, че днес тя е рожденничка.
Борбеното ни момиче е на една годинка.
Лори, бъди жива и здрава, обичана и умна.
На мама и тати пожелавам да ги радва най-усмихнатата, спокойна и красива дъщеричка и.. да не я оставят сама нека си има братче или сестричка.
Честит празника Лори, когато мама и тати се върнат ще имаш истински голям празник, победа над всичко преживяно до сега. Целувки       

# 81
  • BRUXELLES
  • Мнения: 55
Лаура - Честит Рожден Ден!  bigdance2 newsm59 newsm38



Междудругото къде има избирателни секции? В Брюксел има ли? Знаете ли къде? Аз си мислех, че е в българското посолство newsm78
www.iskamedaglasuvame.com/modules.php?op=modload&name=Custom … C1%E5%EB%E3%E8%FF





 Flowers Rose Flowers RoseЖеже - моите съболезнования!

# 82
  • Мнения: 27 524
Честит празник на Лаура, да е все така борбена и силна   bouquet

# 83
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Лаура, честит рожден ден  Hug Честит празник на мама и тате, които се борят заедно с тяхното момиче   bouquet

# 84
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Лаура - бъди много здрава все така борбена и изпълнена с хъс за живот! baloni

# 85
  • Мнения: 872
Честит рожден ден на малката Лаура! Най-големия подарък си е подарила сама, живот! Бъди щастливо, палаво дете, желая ти безгрижно детство !     bouquet

Рени, има в БрЮксел, Антверпен, Гент:

1. ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ В ПОСОЛСТВОТО НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ В ГР. БРЮКСЕЛ, НА АДРЕС:

              Av. HAMOIR, 58, 1180 BRUXELLES

              Тел. : 02/374 59 63

2.ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ В ПОСТОЯННОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ КЪМ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ В ГР. БРЮКСЕЛ, НА АДРЕС:

              SQ. MARIE-LOUISE, 49, 1000 BRUXELLES

              Тел. : 02/2358 311

3.ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ В ЛЮКСЕМБУРГ, НА АДРЕС:

52, RUE DE VIANDEN,   L-2680 LUXEMBOURG

4.ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ В ГР. АНТВЕРПЕН (БЕЛГИЯ), НА АДРЕС:

EMIEL LEMINEURSTRAAT, 72,  2170 MERKSEM (ANTWERPEN) 

5.ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ В ГР.ГЕНТ (БЕЛГИЯ ), НА АДРЕС:

 KOKERSTRAAT, 36,  9000 GENT 

 Hug

# 86
  • Мнения: 90
чèстит първи  рожден ден на малката Лаура ,да е все така борбена и да расте здрава ,красива и умна   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 121
Мария, мерси за инфото. Най-вероятно ще отида в посолството Hug

Честит Рожден Ден на Лаура!

 Да е жива и здрава, все така борбена и силна и дано най-трудното остане назад!

# 88
  • Мнения: 872
Момичета, днес трябваше да е представянето на Белгия в Асеновград. Без да го коментирам, ще ви цитирам поста на момичето то Движението на българските майки - клон Пловдив:

Здравейте,
Ден преди уговорената дата за презентацията ,ръководството на дома ни уведоми,че отлагат мероприятието за след летните лагери,защото децата са  крайно превъзбудени и си събират багажа.Знам всичките ви въпроси,възмущение ,неразбиране.....ние се чувстваме по същият начин.И когато срещнеш подобно отношение и нежелание за сътрудничество от страна на дома,а си положил усилие,отделил си време и средства ти се иска да се откажеш.....но,не,няма да стане.Не в децата е причината,те са отворени и ни чакат с нетърпение,всички ние сме светъл лъч за тях.Затова за пореден път,казахме -Добре,веднага,след като се върнат....
Ще ви пиша допълнително!

# 89
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Мария, какво да коментираме...Просто няма смисъл. Толкова момичета положиха огрмомни усилия всичко да е свършено и изпратено навреме! Поне малко уважение за труда им да има, но не би...

Общи условия

Активация на акаунт