Молба за постъпване в дежурно ОДЗ

  • 2 669
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте момичета, знаете ли как точно трябва да е форматирана и формулирана молбата за настаняване на детете в дежурно ОДЗ.Нашата ясла сега юли месец я затварят и ми искат молба с която уведомявам че имам желание детето ми да посещава дежурната за района.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 361
Попитай сестрите , или имат готова бланка или трябва да я напишеш като молба свободен текст . Демек от името на .... , моля детето ми ... да посещава дежурно ОДЗ №... за периода от ... до .... И я адресираш до директора на вашето ОДЗ или самостоятелна ясла .

# 2
  • Мнения: 255
Попитай сестрите , или имат готова бланка или трябва да я напишеш като молба свободен текст . Демек от името на .... , моля детето ми ... да посещава дежурно ОДЗ №... за периода от ... до .... И я адресираш до директора на вашето ОДЗ или самостоятелна ясла .

Благодаря Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Или пишеш свободен текст или отиваш в другото ОДЗ и искаш образец.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 524
Според мен е свободен текст, ако както казва Desem нямат формуляр, което малко ме съмнява.
Вероятно е нещо от сорта:


До
Директора на .....ОДЗ

Молба
от
(трите имена)

Уважаема г-жо директор
Моля да включите сина ми дъщеря ми (трите имена, възраст) в яслена група/сборна група или както там ти кажат, в ръководената от Вас еди коя си дежурна ясла за периода от ... до....  поради затваряне на яслата или там каквато е причината точно.
клишето- Надявам се да удоволетворите молбата ми.

Дата + с уважение и подпис  и това.

пак казвам според мен, и ако нямат бланки Peace

# 5
  • Мнения: 255
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт