СЕПТЕМВРИ - 09'28

  • 9 929
  • 271
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18
Neky, честито бебче! Tada Дано бебчо да расте бързо, за да си го приберете у дома.
Валка, ЧРД  party023. Ти си фен на готвенето, така че предполагам ще направиш една хубава домашна торта.
Аз вече нямам търпение да си гушна малката принцеса, ама по-добре да си стои до края в коремчето на мама Praynig.
Май вече трябва да почиваме повече или това няма значение? Thinking
За килограмите, аз съм +6, но май тепърва е голямото качване? newsm78
Спокойна вечер на всички!

# 31
  • Мнения: 118
Валка,честит рожден ден!Пожелавам ти всички мечти да ти се сбъднат и на есен малко,сладко човече! smile3525 hbday baloni

О и относно килограмите съм вече +14  #Shocked но се оправдавам с това,че са 2! Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 679
 bdbaloni Валка да си жива и здрава, много щастие и любов, прекрасно бебче през септември.

ЧЕСТИТ СИН НЕКИ
Да ти е жив и здрав и много радост да ти носи, от сега нататък само положителни емоции. Моята сестра роди дъщеричката си заедно с моята бебка беше само 1.100кг., но бързо ни настигна. Радвам се, че при вас новините са добри, скоро да си вземете Емануил вкъщи.

Днес преди обяд писах и изведнъж всичко изчезна, много ме хвана яд и без това напоследък ми е доста натоварено. Децата са само до четвъртък на детска и после чак през септември, на мен вече ми тежи коремчето, а те си искат грижите.
Да се похваля с новата ни придобивка купихме на децата детска площадка вклюбваща дървена къщичка на два етажа, пързалка, люлка и стена за катерене. Голяма радост настана едвам дочакаха да стегне бетона и да я превземат. Монтирахме я в двора на лятната къща, където ще прекарат юли и август. Имаме си и пясъчник, надуваем басейн, куче и котка с две котенца, много охлюви. Мисля, че осигурих добри забавления за лятото. Сега остава да реша проблема кой ще ги гледа през дните когато съм на работа.
Бебчо расте и доста подритва, появиха се с пълна сила киселини, болки в кръста, краката, апетита ми е огромен, няма смогване през целия ден ям, незнам докъде ще стигна с килограмите.  

Поздарви на всички  bouquet

# 33
  • Мнения: 14
Lipstick* а къде те боли главата,защото мен ме наболява отзад и се чудя дали не е кръвното?! newsm78
 А забравих да се похваля ,че вчера като се върнах от работа хазяйката беше оправила хладилника newsm44 newsm68 Голям кеф,че не си е работа без хладилник в тия жеги.Имаме късмет с хазяйката-невероятна жена е-толкова отзивчива и така се грижи всичко да ни е наред,страхотна е!
 А някой ползвал ли е шезлонг за бебе?Удобно ли е?
villi страхотен детски кът!Децата сигурно пощуряват от радост!

# 34
  • Мнения: 68
Момичета , имам ужасни сърбежи по корема , при вас има ли такова явление ??? newsm78

# 35
  • Мнения: 14
Момичета , имам ужасни сърбежи по корема , при вас има ли такова явление ??? newsm78
и аз имах много силни сърбежи и си купих масло на WELEDA срещу стрии и от тогава нямам!!!!!!

# 36
  • Мнения: 53
Валка, Честит Рожден Ден - да сте живи и здрави цялото семейство, а през септември живота ви да се изпълни с още повече щастие Hug

bamba, щом те боли отзад най-вероятно е кръвното. Браво за хладилника. И аз се чудя дали да вземем шезлонг, струва ми се практично, но нека мамите с опит споделят дали е така.
dundito 2, кожата на корема се разширява, за това сърби - и при мен е така - трябва да се поддържа хидратирана с някакво мазило.

# 37
  • Мнения: 5 026
Аз се мажа с Еудермол 8 , българско, от аптеките. към 5лв, за изключително суха кожа. Много ми помогна на сърбежите  Peace

# 38
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
С две ръце за шезлонга. Между 3-я и 6-я месец дребната там седеше доста, защото хем искаше да се изправи, хем не може и тренираше коремни мускули. А и на мен ми беше удобно да я разнасям из стаята. После го позлвах като столче за хранене, докато си купихме такова
Вили, завидях за деетската площадка. Да ти пратя и моето, къде две там и три Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 679
Цвета не ми го пращай ами идвайте когато искате много е близко, от Окръжна болница има маршрутка и за 20 мин. си при нас. Чувствайте се поканени, на чист въздух, тишина. Hug

# 40
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета! Реших да се присъединя към вас, като септемврийска кандидат-мама Simple Smile Искам да ви поздравя за хубавото събитие, което очаквате и да ви пожелая леко бременеене Simple Smile Колко мами горе-долу са активни в този форум?

# 41
  • Мнения: 36
Здравейте момичета!Искам да попитам този гестационен диабет не дава ли отклонение на захарта и при обикновенна кръвна картина    newsm78

# 42
  • Мнения: 141
Валка, Честит Рожден Ден   bouquet Пожелавам ти много положителни емоции, спокойна бременност и прекрасно бебче през Септември  Hug
Благодаря,че си се погрижила за темичката Simple Smile

Момичета, много сте активни- докато се прибера вкъщи и вече сте изписали 3 страници от новата тема Simple Smile

Чифлигарова,
това с тапетите е доста неприятно. То дори и друг да не забележи, човек като знае кое не е както трябва и все му се набива в очите...

Криската, много безочливо отношение на персонала в Домко.. все едно ние като клиенти сме длъжни да им следим партидите..  Crossing Arms

клеопатра, добре дошла  Hug

Вили, прекрасно е това, което пишеш. Много е приятно човек да има вила извън София, където да релаксира. А и това за децата е същински рай.

ети, доколкото знам повишена захар може да се хване при обикновена кръвна картина. След това се правят останалите изследвания за диабет. Гестационния диабет изчезва след раждане.

Бамба, много се радвам, че сте попаднали на готина хазайка и че вече имате действащ хладилник. То тука е жега, а при вас сигурно камък се пука..

Що се отнася до шезлонга, според мен е много практично нещо. Съседите си държаха дъщеричката на него от 3 до 6 месец и им беше много удобно, защото хем можеш да носиш детето, където си и ти, хем то си се забавлява в него ( като се движи и леко се полюшва), хем не може да падне от него...Това са моите наблюдения. Сигурно има майчета, които са го ползвали в действителност и могат да дадат по- достоверна информация.

Моята заместничка пък е болна и няма да я има до края на седмицата. Малей, ще ми се разкатае фамилията от бачкане тази седмица, ама по- добре да съм ангажирана, за да не мисля за глупости Simple Smile

# 43
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Цвета не ми го пращай ами идвайте когато искате много е близко, от Окръжна болница има маршрутка и за 20 мин. си при нас. Чувствайте се поканени, на чист въздух, тишина. Hug
Аз се опитвах да се отърва от детето, не да си изпрося гости Laughing Може да се възползвам някой ден Grinning
Имах една снимка, на която дребната пълзи със шезлонг на гърба, някъде около 6-я месец, но не мога да я открия Crazy

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 18:37 от tsveta

# 44
  • София
  • Мнения: 679
Цвета не ми го пращай ами идвайте когато искате много е близко, от Окръжна болница има маршрутка и за 20 мин. си при нас. Чувствайте се поканени, на чист въздух, тишина. Hug
Аз се опитвах да се отърва от детето, не да си изпрося гости Laughing Може да се възползвам някой ден Grinning
Имах една снимка, на която дребната пълзи със шезлонг на гърба, някъде около 6-я месец, но не мога да я открия Crazy

Пожелавам ти успех, аз едно като имах неуспявах да пробутам, за две мисята невъзможна, при три дори няма да правя опити.

Аз също съм с две ръце за шезлонга за мен това е една от най-полезните вещи, другото е бънджи гащите, не ти отмаляват ръцете от друскане.

Общи условия

Активация на акаунт