Кого харесвате като мъж.....

  • 11 989
  • 386
  •   1
Отговори
# 75
  • Sf
  • Мнения: 808
Може ли да добавиш опция "намирам горе-изброените за физически-отблъскващи, интелектуално-закърнели и морално-оплескотени "?

За да не повтарям и аз същото  Sunglasses

Извинявам се за спам-а, buttinsky, страшно много харесвам аватара ти!

# 76
От тук изброените като излъчване - Бойко Борисов, а като политик и мъж - Валентин Милтенов.
http://miltenov.net/ - За тези които не го познават. Много готин човек, а също и добър политик(понеже съм от Пазарджик и знам колко неща е направил и продължава да прави, като народен представител от нашата област)

# 77
  • Мнения: 4 585
Стефан Данаилов го няма, по него също доста мъз..... .

# 78
  • Мнения: 17 407
Емил и Бойко, не ща да ги плющя, нито те мен. Отговарям на въпроса само, то май не е за политици питането.
Филаделфийо, страх те е от конкуренцията ли?

# 79
  • Мнения: 2 013
, но с кеф бих изплющяла Сидеров  Mr. Green


Малиии, тоя го виждам като герой в садо-мазо единствено, много е луд!

Волен е готин мъж, малко нисък за моя вкус обаче. И Капка е готина жена, не вярвам да е толкова години с него, ако не е талантлив и в други области. И въобще не е луд, просто си е избрал политическа ниша. Очевидно успешно. 

# 80
  • Мнения: 6 617
не мога да повярвам ,че Доган Станишев и Сакса са харесвани като мъже  ooooh!

# 81
  • Мнения: 4 585
1 глас, 1%, може жените им да са юзърки.

# 82
  • Мнения: X
А за Станишев предполагам са гласували пенсионерките.

# 83
  • Мнения: 4 435
не мога да повярвам ,че Доган Станишев и Сакса са харесвани като мъже  ooooh!

На мен най-много ми е странен гласа за Симеончо.

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

и много прегърбен. А вече и доста побелял...
От изброените, като мъж - никой. Naughty

# 85
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Може ли да добавиш опция "намирам горе-изброените за физически-отблъскващи, интелектуално-закърнели и морално-оплескотени "?

За да не повтарям и аз същото  Sunglasses
Аз пък ще го повторя. Laughing
Никой не става. И за цяр.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 6 617
От тук изброените като излъчване - Бойко Борисов, а като политик и мъж - Валентин Милтенов.
http://miltenov.net/ - За тези които не го познават. Много готин човек, а също и добър политик(понеже съм от Пазарджик и знам колко неща е направил и продължава да прави, като народен представител от нашата област)
Хайде без реклама моля !

# 87
  • Мнения: 118
Това в този вид трябва да се нарича избор между изнасилване ,бой и евентуално малко любов ,ама друг път.

# 88
  • Мнения: 494
  ...Не четох цялата тема, но по резултатите гледам, че Доган е на опашката. На мен ми е страшно противен, като мъж, но пък като знам каква красива жена има...или имаше (не знам каква му е хавата с браковете, пък и негова си работа...), сигурно не е чак толкова зле на живо...
 По темата - от изброените в анкетата Кошлуков най - става, но честно казано, не се сещам за нито един политик, от по - известните, който да ми харесва като мъж. 

# 89
  • Мнения: 5 877
Вий па къде видяхте мъже?
Къш оттук с това подвеждащо заглавие, само лъжете народя.

Общи условия

Активация на акаунт