Използвате ли суплементи и какви -5?

  • 53 024
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 044
В нарушение,от тази гледна точка,че като ям сирена,после пия много вода и след това задържам течности EmbarassedМерси за отговорите Hug

# 46
  • Мнения: 282
Поци,

аз си купих ето това PRIMAFORCE ALACALEAN http://silabg.com/bg/product/detail/cid/13/search_what/alcalean/ … EAN%20100%20caps.

обаче сега изобщо не тренирам , да го пия ли с цел отслабване или да си го пазя за есента, когато ще тренирам, все пак е 40 лв и не ми се хаби ей така

# 47
  • Мнения: 4 678
Поци,

аз си купих ето това PRIMAFORCE ALACALEAN http://silabg.com/bg/product/detail/cid/13/search_what/alcalean/ … EAN%20100%20caps.

обаче сега изобщо не тренирам , да го пия ли с цел отслабване или да си го пазя за есента, когато ще тренирам, все пак е 40 лв и не ми се хаби ей така
..пази го Peace

# 48
  • Мнения: 231
Поци, Здравей!
Да ти се похваля, че съм супер доволна от Super Cuts 3. Купих го отдавна, но започнах да го пия от началото на миналата седмица! За една седмица свалих 2 кг. Не ми се яде нищо сладко, а по принцип ми е голяма слабост. Постоянно има изкушения около мен и на работа, и вкъщи, ама аз вече не се впечатлявам. Само този уикенд се изкуших от няколко филийки препечен хляб.  Embarassed Пекохме за децата на скарата и ... Crazy
Пия 2х2 и съм ОК, пък ако взема да пия 3х2, както си пише ме е страх, че ще взема да се стопя и да изчезна от лицето на Земята  Crazy
Карам цял ден на плодове и едно кисело мляко, а вечер на салатка с месце или сирене. Даже и винце по една чашка изпивам.
Много ти благодаря!  Hug  bouquet Hug 

# 49
  • Мнения: 4 678
Поци, Здравей!
Да ти се похваля, че съм супер доволна от Super Cuts 3. Купих го отдавна, но започнах да го пия от началото на миналата седмица! За една седмица свалих 2 кг. Не ми се яде нищо сладко, а по принцип ми е голяма слабост. Постоянно има изкушения около мен и на работа, и вкъщи, ама аз вече не се впечатлявам. Само този уикенд се изкуших от няколко филийки препечен хляб.  Embarassed Пекохме за децата на скарата и ... Crazy
Пия 2х2 и съм ОК, пък ако взема да пия 3х2, както си пише ме е страх, че ще взема да се стопя и да изчезна от лицето на Земята  Crazy
Карам цял ден на плодове и едно кисело мляко, а вечер на салатка с месце или сирене. Даже и винце по една чашка изпивам.
Много ти благодаря!  Hug  bouquet Hug 
..браво  bouquet..няколко филийки хляб не са фатални Mr. Green..но като цяло ми се струва ,че малко ядеш Grinning Peace

# 50
  • Мнения: 231
Половин голям пъпеш, около килограм чисто и две-три праскови за обяд, и кисело мляко за закуска малко ли е? Някой път замествам киселото мляко с голяма шепа сурови бадеми и чаша прясно мляко. Вечер ям голяма салата с десетина маслини и парче месо или стотина грама сирене.
Ако имаш забележки, моля, сподели! И препоръки също приемам!
Благодаря предварително!

# 51
  • Мнения: 75


Съчетано с тренировка и ВМ НВД- нямам забележки  Grinning

# 52
  • Мнения: 4 678
Половин голям пъпеш, около килограм чисто и две-три праскови за обяд, и кисело мляко за закуска малко ли е? Някой път замествам киселото мляко с голяма шепа сурови бадеми и чаша прясно мляко. Вечер ям голяма салата с десетина маслини и парче месо или стотина грама сирене.
Ако имаш забележки, моля, сподели! И препоръки също приемам!
Благодаря предварително!

..през деня ми се струва малко..много плодове..без белтъци..вечерята е добре Peace

# 53
  • Мнения: 4 678


Съчетано с тренировка и ВМ НВД- нямам забележки  Grinning
..Супер Hug Peace

# 54
  • вкъщи
  • Мнения: 704
кои храни да се избягват пържени и какви още

# 55
  • Мнения: 4 678
кои храни да се избягват пържени и какви още
..няма вредни храни..има доза и количество Peace
..всичко може да се яде..стига да е в правилното време  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 3 271
Хайде и аз да се запиша в новата тема Simple Smile

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 168
Такааааа!Здравейте!
За протокола: Wink
От миналия петък, освен Линдкса пия и някаква добавка за ускоряване на метаболизма на Power Food - Ултра Слим - оказа се, че освен Ел Карнитина в нея има и Tribulus Terrestris Extract-демек ще ощастливявам мъжа ми по често  Grinning
Вчера ми донесоха, тъй желания от мене SLIMXTREME. От днес спрях Линдакса и започнах SX + Ултра Слима.
Ще докладвам след няколко дни. За сега съм само на дини, пъпеши, таратор и много вода и чай.
Странични ефекти нямам!
Много ходене пеша!
Това е от мен!
Успех на всички!
Поздрави!  bouquet

# 58
  • Мнения: 72
Здравей, Поци, изпих една опаковка FYRE и останах доволна от резултата. Тъй като обаче имам още кг за сваляне, искам да те попитам да продължа ли с втора опаковка, или да го сменя с нещо друго. Видях, че препоръчваш един друг продукт - ATRO-PHEX. Той по-добър ли е от FYRE? Не спортувам активно, само спазвам някои ограничения в храненето.
Благодаря ти предварително за отговора.   bouquet

# 59
  • Мнения: 4 678
Здравей, Поци, изпих една опаковка FYRE и останах доволна от резултата. Тъй като обаче имам още кг за сваляне, искам да те попитам да продължа ли с втора опаковка, или да го сменя с нещо друго. Видях, че препоръчваш един друг продукт - ATRO-PHEX. Той по-добър ли е от FYRE? Не спортувам активно, само спазвам някои ограничения в храненето.
Благодаря ти предварително за отговора.   bouquet
..продължи..не е проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт