Има ли мами раждали наскоро в Шейново?

  • 3 217
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 109
Преди три месеца родих в Шейново. Едно майче нямаше изследвания при приемането и си ги плати, за да не се озове в изолатора, т.е. липсваха абсолютно всички изследвания. За СПИН резултатите не знам как стои въпроса. Постъпих си в пълен комплект хартии. Изследванията ми бяха правени в средата на бременността и не а ми създавали проблеми.
Нощници даваха да си вземаме при нужда. Ако си поискаш - дават.
Храната не е лоша, но и аз не съм придирчива. Единствено с хляба само правеха икономии. Но пък долу в кафето има сандвичи, мляко ... Никой гладен не ходеше. Много се радвах на захранването след секцио с тенденция да се кърми в менюто имаше салата от зеле. Кеф.  Mr. Green (вярно, че трябва перисталтиката да се оправи, но не ми беше хрумвало за съществуването на подобно захранване). 

# 31
  • Мнения: 196
Интересно ми е кои лекари работят в момента в Шейново. В страницата на сайта няма информация, а същевременно набират персонал. Казаха ми, че повечето кадърни лекари са избягали оттам та затова проявявам интерес кой е останал.

# 32
  • Мнения: 439
Раждах преди почти три години в Шейново.
В предродилно дават и сменят често ношниците, но в следродилно - не толкова, по плътни са и ти е топличко.
Храната е добра. Бебчетата ти ги носят на три часа. Акушерките и доктолите бяха внимателни и ти обръщаха нужното внимание. Някои изследвания държат там да си ги направят

# 33
  • Мнения: 6 274
Раждах преди почти три години в Шейново.
 

От три години насам нещата знаеш ли колко са се променили?  Wink

# 34
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
А как е положението с тоалетните и баните? Преди 2 години беше отчайващо, но пък бях много доволна от доктора ми и се чудя дали да не повторя там.

# 35
  • Мнения: 7 109
А как е положението с тоалетните и баните? Преди 2 години беше отчайващо, но пък бях много доволна от доктора ми и се чудя дали да не повторя там.
Все така отчайващо. Заради тях съжалявам, че не си подсигурих ВИП.

# 36
  • Мнения: 165
Да побутна малко темичката.

Има ли нови мамчета, раждали в Шейново, които да споделят мнения и впечатления?

# 37
  • Мнения: 4 358

А как е положението с тоалетните и баните? Преди 2 години беше отчайващо, но пък бях много доволна от доктора ми и се чудя дали да не повторя там.
Все така отчайващо. Заради тях съжалявам, че не си подсигурих ВИП.
Заради тази отчайваща картинка доста се чуда коя болница да избера като дойде време.Надявах се да има промяна ама явно не.Знам, че е ремонтирано, на явно санитарните възли са отново мизерия.
Интересно ми е кои лекари работят в момента в Шейново. В страницата на сайта няма информация, а същевременно набират персонал. Казаха ми, че повечето кадърни лекари са избягали оттам та затова проявявам интерес кой е останал.
И аз това се чудя newsm78.Кой от добрите лекари все още са си там newsm78
За СПИН изследването ако се прави в Шейново се плаща.Това става дума ако се следиш по ЗК.С платен пакет не знам как е.
На мен моят лекар ми даде направление и аз знаех ,че сямо на някой места СПИН, Васерман и Хепатит е по ЗК.Такива лаболатории са РАМУС и МЦ Лора на Позитано.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 21:17 от Хъни - Бъни

# 38
  • Мнения: 377
 Хъни - Бъни  ще ти отговпря тук , за да няма проблеми . Миналата година раждах в Шейново , и общо взето като раждане и отношение на лекарите и персонала съм по-доволна . Моя си е грешката сега - избрах ( аз , а мъжа ми беше против , той искаше пак в Шейново ) болницата само заради уж по-добреите условия , но май ........ не са най-важното . Може би си прочела , а ако не си   поразгледай и по-назад темата , но май , поне според мен доволните са тези нс избор на екип , и то само като обърнато мвнимание в процеса на раждане . После май си си в кюпа , отношението е еднакво , тоест лошо ............ За Шейново мога само да ти кажа , че когато и да извикаш дежурната , няма да ти се развика , когато и да пойскаш чершаф или нощница -отиваш и си вземаш . Лошото все още са мизерните санитарни помещения  , но поне ВИП-а е по-ефтин от Тина .Ако конкретно нещо друго те интересува питай . Peace

Общи условия

Активация на акаунт