Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 737 отговора

Стара Загора

ЧАКАМ ВЕЧЕ БЕБЧЕ , С ПОМОЩТА НА БЯЛОТО КОЛАНЧЕ

1. TV
2. Карамел

С пожелание , списъкът да стане огромен ....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390061.0 - старата тема
« Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 11:34 от Хера »
Цитирай

В сърцето на живота!

Благодаря Хера smile3525 Blush
Цитирай

Хера , БЛАГОДАРИМ ! newsm51
Цитирай

Пловдив

...С пожелание всяка от нас да гушка такъв бонбон. Praynig Praynig Praynig

Мога ли само да вметна нещо,извинявам се предварително. От много време се чудя дали да го кажа.Неприятно ми звучи "ябълка за/на безплодието". Може би аз вече съм чувствителна на тая тема ... Wink
Нека да й казваме Златна ябълка ,както си е наречена!
Ще се радвам на коментарите ви!   bouquet
Цитирай

София

Късмет в новата тема, да я напълним с положителни тестове!
Благодаря на Хера за съдействието и пожеланието!
« Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 08:10 от Mama Da »
Цитирай

София

Хера Благодаря ти Hug
Дано списъка стане огрооомен Praynig
Цитирай

...С пожелание всяка от нас да гушка такъв бонбон. Praynig Praynig Praynig

Мога ли само да вметна нещо,извинявам се предварително. От много време се чудя дали да го кажа.Неприятно ми звучи "ябълка за/на безплодието". Може би аз вече съм чувствителна на тая тема ... Wink
Нека да й казваме Златна ябълка ,както си е наречена!
Ще се радвам на коментарите ви!   bouquet

Анетка, аз също много се дразня от думата "безплодие". Според изследванията и двамата с мъжа ми сме наред, но... Също предпочитам Златна ябълка  Peace
Цитирай

Аз както бях писала, не си нося коланчето , но пък съм една от вас и вярвам, че с помощта на силната вяра ще успеем ! Скоро всички ще цопнем в списъка на златната ябълка !!!   bouquet
Цитирай

Аз както бях писала, не си нося коланчето , но пък съм една от вас и вярвам, че с помощта на силната вяра ще успеем ! Скоро всички ще цопнем в списъка на златната ябълка !!!   bouquet
Трябва да го носиш.Знам, че създава неудобства, но една от вече майките тук ми сподели, че когато вече е била бременна и го е свалила само за два пъти през цялата бременност и двато пъти е прокървила.
Цитирай

Пловдив

И аз засега си го нося и смятам, че не е кой знае каква цена за постигане на заветната ни цел, въпреки че днес моето се развърза както си вървях и замалко да ми се покаже изпод полата, добре, че бях близо до тоалетната та се покрих  и го завързах. Very Happy Very Happy Very Happy Пожелавам на всички нас, които вярваме в ЧУДОТО скоро да напишем тук как ни е помогнало да постигнем  EFP
Цитирай

Поморие

Сега като ви чета и си мисля,че и на мене ще ми се наложи да го сваля,защото в четвъртък ще правя лапароскопия и няма как да вляза в операционната с него.Е,после ще си го сложа пак какво да се прави.Мисля,че чак толкова не е фатално.Но по принцип нямам намерение да го свалям до постигане на целта.Честито на бременните момичета и дай Боже в скоро време списъкът да стане по-дълъг.
А по въпроса за името съм съгласна.Може би е по-удачно да се казва Златна ябълка против безплодие или нещо такова,за да става ясно все пак на новите във Форума за какво става въпрос.
Цитирай

София

Е браво,супер е така със списъчето,Хера  bouquet
Карамел  и  ТV Честито и нека скоро ви последваме всички от темичката. Praynig
Цитирай

София

kissloveyou Clover EFP
Цитирай

М

Аз така свикнах с това коланче, че вече не ми прави впечатление и въобще не ми пречи. Станало е като част от мен  Very Happy Свалям го само при къпане.
Много плодовита да е новата темичка и списъчето да набъбне от имена  Praynig
Цитирай

Много плодовита да е новата темичка и списъчето да набъбне от имена  Praynig
Peace
И аз се надявам скоро да съм в този списък!Късмет на всички ни!
« Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 22:03 от pashic »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 737 отговора