Отзиви за детски градини - Варна

  • 202 258
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 14
Точно В група Мики Маус е и исках да науча нещо повече за госпожите:)

# 931
  • Варна
  • Мнения: 154
Здравейте момичета!
В ДГ във Виница имаме нова госпожа, казва се Марияна Стойчева и идва от друга ДГ, но не каза от коя. Някой познава ли я и може ли да сподели впечатленията си от нея?

# 932
  • Мнения: 4
Мили мами пиша,за да се похваля от нашата детска градина Simple Smile Приеха ни във Владиславово,макар че сме от Трошево и вече почти месец ходим в ЦДГ "Пламъче" Доволна съм от госпожите,от отношението и топлото посрещане. Градината е много хубава,уютна и дъщеря ми ходи там с радост. Надявам се ако има мами,които се колебаят относно заведението да са по смели, наистина е прекрасно Hug

# 933
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Приети сме в ОДЗ във Виница. Някак не можах много да се зарадвам от този факт. Някой може ли да сподели отзиви за персонала.
коя група сте

# 934
# 935
  • Мнения: 1
За ОДГ №9 "Ален мак" Варна!  Naughty
Момичета, искам да предупредя всички родители,  чиито  децата посещават детска градина ОДГ №9 "Ален мак" ВАРНА. Има масова практика да се нарочват деца от групите за хиперактивни или аутисти, и да се притискат родителите за асистент. Директорката  и психоложката, правят всичко възможно да стресират родителите и да изкопчат асистент, цитат :" вие не разбрахте ли, за нас няма значение, дали ще поискате безплатен по програма или ще си плащате на човек  за два часа и половина на ден"три часа детето е болно през останалите шест не е(цитата е след като доказахме, че детето ни няма такива заболявания). Вече открихме още две семейства, които са минали през това от същата детска градина, не знам колко са всички. Ние сме от потърпевшите родители. Детето ни не е хиперактивно нито аутист,  решихме, че няма да им позволим да ни правят на "ЛУДИ" и го заведохме  при завеждащия детска психиатрия доц. Петров, за да даде становище, дали има някои от тези заболявания, той беше доста озадачен, след като видя детето.  Вписа в картона на детето, че няма данни за въпросните заболявания и ги отхвърли, също така написа,  че не се нуждае от асистент, единствено ни препоръча работа с логопед. Дори и след това те не спряха да ни тормозят, една от лелките ревяща в коридора ме предупреди да се пазим (каквото и да означава това). Тормоза върху нас започна, след като дете с асистент от групата ни си замина, предполагам, че сега е нарочен някой друг.Има и още доста какво да споделя, но мисля, че това е достатъчно. Ние вече не сме в тази детска градина, а в новата нямаме никакви проблеми и детето ни ходи с желание.

# 936
  • Мнения: 3
Държавата нищо не прави. Защо не достигат асистенти?
И откога ние, родителите станахме специалисти?
Хайде да си гледаме нашата работа.
Успех в новата градина!
Лесно е да се плюе, трудно е да се грижим за собствените си  деца и да  не ги гледаме през идеалното огледало.

# 937
  • Мнения: 1
моля отзиви за детска градина ИЗВОРЧЕ ФИЛИАЛА  Sad

# 938
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Моля да споделите, във вашите градини какъв е персонала в групата на децата? При нас е една госпожа и една лелка /или помощник възпитател/, която лелка не е през целия ден в групата а само я викат ако примерно някое дете се напикае, или като се приготвят за обяд...

# 939
  • Варна
  • Мнения: 700
И в нашата е така  Laughing децата се учат на самостоятелност

# 940
  • Варна
  • Мнения: 2 678
И в нашата е така  Laughing децата се учат на самостоятелност

Свиквам, свиквам  Grinning Но бях свикнала и в яслата да са две лелички, госпожа и мед. сестра през цялото време , да ми се дава информация като взема детето, добре ли е, как се чувства в яслата о т.н.
Добре, че поне е самостоятелна  Simple Smile

# 941
  • Варна
  • Мнения: 700
Разликата с яслата е огромна, изискват много от децата и за нула време стават отговорни и самостоятелни големи деца вече, не бебета  Peace

# 942
  • Мнения: 83
Точно В група Мики Маус е и исках да науча нещо повече за госпожите:)
Моята маймуна беше две седмици, но сега е болничка в къщи. За сега съм доволна от госпожите.
В началото на месеца(не я бях пуснала на градина още) се оказа, че е имало родителска среща, за която не знаех...Кофти се получи, но го преглътнах. Вече ни имат координатите.  Simple Smile А вие тръгнахте ли на градина? Какви са впечатленията? Simple Smile

# 943
  • Мнения: 2 478
Държавата нищо не прави. Защо не достигат асистенти?
И откога ние, родителите станахме специалисти?
Хайде да си гледаме нашата работа.
Успех в новата градина!
Лесно е да се плюе, трудно е да се грижим за собствените си  деца и да  не ги гледаме през идеалното огледало.


Децата ни са наша работа и ако сме мислещи родители, нищо трудно няма в родителството.
А относно поставянето на диагнози в ДГ, да, това е честа практика, а колко от тези диагнози са несериозни е друг въпрос.

# 944
  • Варна
  • Мнения: 3
Здравейте! Моля за мнение - може и на ЛС - за психоложката на "Незабравка" Мария Пантева. Имам някои опасения за поведението на сина ми и бих искала да се обърна за консултация, но като чета и слушам какви клюкарници са и как слагат диагнози и изнудват хората, се въздържам засега. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт