Дързост и красота - 36 ...дай го тежко, гледай себе си!...

  • 17 779
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Цитат
Второ Брук не е на 50 години
Ако сметнеш добре,и на колко години трябва да е Рик,Бриджит....даже май е на повече от 50....   Joy  

# 31
  • Мнения: 400
Лана, нямам такъв спомен. Имам ясен спомен да бута документите под носа на Мейси. Не казвам, че Брук е виновна за всичко, но там, с Торн беше виновна, включително и за смъртта на Мейси. Каква работа има Брук да носи документите на Торн, че да припка и в дън гори-тилилейски? И то документи, които се отнасят за чужд развод? Ти ако беше на мястото на Мейси, нямаше ли да й счупиш главата с бутилката, която твърдиш, че Мейси употребила преди да кара? Аз бих без колебание.
И не мразя Брук, а вие Брук-лавърите си затваряте очите за всичките й гадни постъпки.
Тази идиотка мейси пукна от полилей,който и падна на тиквата Naughty
Така че Брук няма абсолютно никаква вина за смъртта й Naughty КОлкото и да не ти се иска

# 32
  • Мнения: 1 425
Лана, нямам такъв спомен. Имам ясен спомен да бута документите под носа на Мейси. Не казвам, че Брук е виновна за всичко, но там, с Торн беше виновна, включително и за смъртта на Мейси. Каква работа има Брук да носи документите на Торн, че да припка и в дън гори-тилилейски? И то документи, които се отнасят за чужд развод? Ти ако беше на мястото на Мейси, нямаше ли да й счупиш главата с бутилката, която твърдиш, че Мейси употребила преди да кара? Аз бих без колебание.
И не мразя Брук, а вие Брук-лавърите си затваряте очите за всичките й гадни постъпки.
Тази идиотка мейси пукна от полилей,който и падна на тиквата Naughty
Така че Брук няма абсолютно никаква вина за смъртта й Naughty КОлкото и да не ти се иска
Пак не си в час.....става въпрос за предното и умиране...... NaughtyИ вината беше изцяло на Брук....ама то е друг въпрос мина замина..... Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 9 972
Лана, нямам такъв спомен. Имам ясен спомен да бута документите под носа на Мейси. Не казвам, че Брук е виновна за всичко, но там, с Торн беше виновна, включително и за смъртта на Мейси. Каква работа има Брук да носи документите на Торн, че да припка и в дън гори-тилилейски? И то документи, които се отнасят за чужд развод? Ти ако беше на мястото на Мейси, нямаше ли да й счупиш главата с бутилката, която твърдиш, че Мейси употребила преди да кара? Аз бих без колебание.
И не мразя Брук, а вие Брук-лавърите си затваряте очите за всичките й гадни постъпки.

Може би точно както Тейлър-лавърите си затварят очите за нейните гадни постъпки.
Няма как Брук да е виновна за смъртта на Мейси ("първата") при положение, че Мейси открадна колата ́и и се заби в камиона. Самата Брук беше тежко ранена. Всъщност технически погледнато Мейси е бегълка от мястото на произшествието...произшествие причинено от нея самата. Ако някой човек направи катастрофа дали взимат под внимание, че някой му е "вдигнал кръвното"...

Иначе по въпроса с документите - не смятам че беше редно Брук да ги носи, но тя не ги занесе на Мейси, за да я измъчва, а ги занесе на Торн, който ги искаше спешно и даже искаше да ги вземе със себе си, но адвокатът не ги беше подготвил...но не ги е бутала под носа на Мейси - Мейси сама ги издърпа от ръцете на Брук...

Но днес за пореден път обсъждаме обсъждани неща и се опитвате да изместите разговора към неподходящия човек, предвид днешните събития - разбирам, не ви е интересна Тейлър и нейните жартиери...за съжаление винаги е било така, Тейлър-лавърите всъщност са Брук-хейтъри, а не фенове на Тейлър...тъжно!

# 34
  • Мнения: 400
berina,в час съм си,аз гледам филма от началото,за разлика от много от вас Naughty
И такова понятие "предното й умиране" не съществува #2gunfire
Важен е крайния резултат и крайната причина за пукването й #2gunfire
И ако ще издребняваме..........катастрофата тогава стана,защото Брук се караше с оназ глупачка и онази каза нещо от сорта,че щом Торн няма да бъде с нея,няма да бъде и с Брук и нарочно катастрофира #2gunfire
А иначе,че била носила документите да ги подпише за развода........ами защо да не го направи,като Торн беше хлътнал по нея и 5 пари не даваше за оназ алкохоличка заспала #2gunfire Брук какво да направи,че всички мъже в този филм са луди по нея и забравят всички жени Mr. Green

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Но днес за пореден път обсъждаме обсъждани неща и се опитвате да изместите разговора към неподходящия човек, предвид днешните събития - разбирам, не ви е интересна Тейлър и нейните жартиери...за съжаление винаги е било така, Тейлър-лавърите всъщност са Брук-хейтъри, а не фенове на Тейлър...тъжно!

Lana,  newsm10 как така простичко ги казваш и на място Grinning

# 36
  • Мнения: 766
Тейлър изглежда добре по жартиери. Брук има хубаво тяло, да - малко жени имат такова. Има хубава усмивка. Има руса коса, която й стои добре благодарение на коафьорите, иначе е рядка и ще прилича на метла. Не, че на Тейлър сегашната прическа не прилича на оскубана кокошка. Да се върнем на темата - тук Брук не е виновна, че завари Тейлър и Хектор, просто ми е интересно как така влизаш в чужда къща и обикаляш спалните на хората. Най малкото не е възпитано, но това е сценарий.
Защо обвинявате Тейлър, че прави глупости, за да задържи брака си? Да не би да е лесно да се отърсиш от илюзията, която 18 или там колко години си таил в сърцето си и връщайки се да разбереш, че всичко се е променило? Тя се бори със себе си, не иска да приеме факта, че Рич вече не я обича. На път е да го разбере. А сега пък Брук го играе моралистката, в което обвинявате Тейлър. Според вас тя ли е човекът, който да държи сметка на чужд мъж и жена какво правят?

# 37
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Не е разбира се, но Тейлър също и е държала сметка и то за неща, които са се случили нея докато я е нямало..в този сми - каквото повикало, такова се обадило Peace

# 38
  • Мнения: 400
Не е разбира се, но Тейлър също и е държала сметка и то за неща, които са се случили нея докато я е нямало..в този сми - каквото повикало, такова се обадило Peace
Абсолютно правилно Naughty Само Мумията ли има право да държи сметка на другите #2gunfire

# 39
  • Мнения: 347
ееееееееее е не бе хора
на всеки може да се случи да забрави да си заключи вратата
но може би една на 2000000000000000 жени /каквато и да е тази цифра и ако има такава  Laughing/ би влязла в къщата и то в спалнята на бившия си посред нощ, особено знаейки, че е женен и още повече на семеен празник, какъвто е нова година
в колкото и добри отношения да са останали сред раздялата това е направо недопустимо смешно и абсурдно и монго тъпо измислено от сценаристите
ако я бяха снимали брук да наднича в спалята тайно отнякъде нямаше да е толкова недодялана сценката

би ми била интересна една анкета на тази тематика  Laughing Laughing Laughing

"Бихте ли влязли в къщата и спалнята на бившия си мъж/жена навръх нова година, вечерта, когато е повече от сигурно, че половинката му/й си е в къщи и когато влизайки виждате във вестибюла наредена романтична маса за двама със свещи?"

 Laughing Laughing Laughing
засега едно не от мен
а вие ?  Grinning

# 40
  • Мнения: 400

"Бихте ли влязли в къщата и спалнята на бившия си мъж/жена навръх нова година, вечерта, когато е повече от сигурно, че половинката му/й си е в къщи и когато влизайки виждате във вестибюла наредена романтична маса за двама със свещи?"

 Laughing Laughing Laughing
засега едно не от мен
а вие ?  Grinning
Да разбира се,че бих Naughty

# 41
  • Мнения: 1 425


"Бихте ли влязли в къщата и спалнята на бившия си мъж/жена навръх нова година, вечерта, когато е повече от сигурно, че половинката му/й си е в къщи и когато влизайки виждате във вестибюла наредена романтична маса за двама със свещи?"


Да така анкетата би звучала много по-добре.....обаче не е в интерес на множесвото тук Naughty.....фенките на русото чудо на природата.... Crazy

# 42
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Е добре де, ясно, Брук не трябваше да се качва чак до спалнята.. Peace Само дето в тази серия Тейлър е главната героиня, а ние пак обсъждаме Брук и това, че се качила до спалнята без позволение Crazy То Хектор си се изкъпа в басейна без позволение, Стефка влиза, дори, когато и заключат вратата под носа Grinning..да, не е правилно..ама нека да не изместваме фокуса, който този пък е спрян върху Тейлърката.. Tired

Уфф това качване на Б до спалнята, стана по-голям проблем отколкото разголените раменца и краченца на Тейлър пред Хектор Crazy ooooh! Simple Smile

Yanoren, така поднесен въпросът за анкета не отразява това което днес е случи си мисля.."Бихте ли влязли в къщата и спалнята на бившия си мъж/жена навръх нова година (ами Ридж и е казал да дойде, да доведе Ар Джей), вечерта, когато е повече от сигурно, че половинката му/й си е в къщи (щом Ридж я е поканил , значи е помислил за половинката си в къщи)и когато влизайки виждате във вестибюла наредена романтична маса за двама със свещи?"(ще си помисля "Е браво, поканиха ме, пък само два прибора на масата" Mr. Green)

# 43
  • Мнения: 400
След един месец ще гледаме сватбата на Брук и Рич Heart Eyes
В края на септември ще е интересно-сватбата на Брук и Ник,след това Мумията убива Дарла и се появява Дона Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 9 972
Izida,  Joy

А очевидно клубчето на черното чудо на пластичната хирургия хич не иска да говори за събитията от днес, та анкетата му е крива, като ракетата...

Общи условия

Активация на акаунт