Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Русе

Мислим да купим на малкия дивак бънджи
Но как се закрепва това чудо?
знам че за касата на вратата но как? че нашите каси са малко странни....
Цитирай

под Неговото крило

Най-добре отиди в магазина и виж бънджито, за да може да прецениш дали ще стане на вашите странни врати.  Wink
Цитирай

София

Обърнете внимание дали касата на врата е достатъчно издадена встрани, за да може да крепи бънджито.
Цитирай

София

да, най-добре разгледай внимателно самото бънджи, има различни видове, аз именно поради същата причина така и не купих на дъщеря ми, но и не съжалявам, като гледам как всяко чудо за три дни;)
Цитирай

София

Има бънджита на стойка. Цената им обаче не е никак малка.
Другите, които се закрепват за касата на вратата... не стават за алуминиеви каси, или за стоманените каси, които се слагат в панелните жилища.
Касата трябва да има издадена част. Такива обикновено са дървените. Един колега на мъж ми беше казал "имаш ли прозорец над вратата, значи касата е дървена". Вратата на кухнята ни е такава. Но не си представям Алекс да ми пружинира там Smile
Цитирай

България

На нас ни подариха,но така и не стана на никоя от касите.Но понеже сме в къща аз намерих решение-на простирите,които са метални и го закачам през един.Но това само при положение,че са много здрави,тогава действа.
Цитирай

Оileán na leipreachán

Не бих сложила детето ми в такова чудо.  Naughty
Цитирай

На Края На Вселената

И ние сме решили да си вземем бънджи за малката,но от тези които се закачват на касата. Peace
Цитирай

и аз !!!
Цитирай

Здравей ние сме го закачили с кука на тавана и така няма опасност да се удари в касата на вратата а иначе е съвсем обикновено бънджи пиши ми на лични и кажи къде ще ти пратя снимка да видиш п.п детето много се радва
Цитирай

София

и аз !!!

Peace

ако все пак твърдо си решила...поне изчакай детето да седне стабилно или най-добре да стои стабилно изправено....
Цитирай

Ние не сме купували бънджи защото и нашите врати са по-особени та по тази причина ,иначе аз исках.
Струва ми се малко рано ,като гледам лентичката ,аз лично бих изчакала още малко ,но вие си преценявате Peace
Цитирай

На мен малко несигурни ми се виждат тези бънджита закачени за касата на вратата.
Аз не купих точно по тази причина, а тези на стойка са доста скъпи за мен.
Цитирай

София

На мен също не ми се виждат много стабилни тези бънджита. Поне това, което видях в един магазин. Но не разгледах обстойно механизма (професионална инженерна деформация). Но смятам, че добре са се постарали в проектирането, и според мен не би трябвало да има инциденти. Стига да има достатъчно стабилно и надеждно място, на което  да се закрепи.
Цитирай

Белгия/София

Бънджитата са супер тъпи и ненужни изобретения. Не само, че не бих го сложила по принцип, а на 5 месеца - просто абсурд.  Naughty

А за странни каси не знаем. Обясни какво имаш предвид под странни все пак  Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора