Странен проблем с очите

  • 2 750
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Голяма глупост се оказа.
Днес бях решила да ходя на ядрено магнитен резонанс. Сутринта като станах обаче не знам защо се разрових из шкафчетата си и си намерих от старите лещи - на Baush and Lomb soft lens. Сложих ги и ...с тях си виждам  перфектно. Тези новите (взимам ги директно от производителя, приятел ни е) Pure Vision били супер ново поколение, с голяма проускливост на кислород и т.н, можело и нщем да се стои с тях- не виждам с тях! Реших,че може да е дефектна нещо точно тази леща- смених ъа , отворих нова- пак не виждам?! Реших,че или производствено са сложили вътре по -малък диоптер и са допуснали грешка, или просто моят организъм има проблем с тях . Странното е,че не ми драскат или дразнят, а не виждам.
Както и да е, радвам се ,че се разрешиха така нещата , сега ще звънна и във Вижън да попитам нормално ли е зениците ми още да не са се свили съвсем.
Решила съм да пробвам да сваля диоптрите с метода на Норбеков. Ще пиша за резултатите. Благодаря на всички , които ми отговориха:)

 :peace:RADVAM SE 4E SVUR6I TAKA DOBRE I LESNO  PROBLEMA TI  S O4ITE  bouquet

STISKAM PALZI I ZA USPE6NA KOREKZIJA  Peace

# 16
  • Мнения: 2
и на мен ми се вижда странно толкова време да не ти се свият обратно зениците....дано вс е наред.
Успех с метода на Норбеков, ако си доволна, би ли споделила повече за него (както и постигнатите резултати Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт