На беба и капе косичката

  • 1 850
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте, майчета! Може би темата ви е до болка позната, но за пръв път се сблъсквам с това и съм много притеснена. Embarassed От вчера ми направи впечатление , че на моята кукла и пада доста косата. Тази сутрин се събуди с доста косъмчета на чаршафчето и като и погледнах главицата-направо пътечки има, където и пада косата.  Sad Тя е на 3 месеца и 4 дни и се роди с доста косица. Дали е нормално толкова внезапно да започне да се сменя косата!  ooooh!Моля, споделете мнението си с мен!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Нормално е. И на моята щерка пеленката сутрин беше  цялата в тънки косъмчета . Тъй като и тя се роди с  много коса сега отзад на главичката няма хич коса Laughing, а отстрани и отпред едни букли  Mr. Green.Направо ми се иска да  я заведа на фризьор.

# 2
  • Мнения: 1 273
Напълно нормално е да пада косичката особено отзад на тила, където  постоянно лежи. Моят син имаше едно голямо голо петно  Crazy Повечето бебенца на 3-4 месеца почти са без коса.

# 3
  • Мнения: 149
Дъщеря ми все още е без коса, затова я минах с машинката поне да е навсякъде, а не като застаряващ професор  Mr. Green
Започна да й пада още от втория месец.

# 4
  • Мнения: 1 053
Напълно нормално.И твойта коса пада,нали.Сменя се Laughing.Не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 1 305
Нормално е не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 2 521
На дъщеря ми не и капала косичката,но малкия сменя козината Laughing
По-малко,но 1-2 месеца ръси косичка навсякъде.
Нормално е да окапе-не се притеснявай.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Нормално е, това е бебешка коса.  Wink

# 8
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И мойте щерки бяха така, сутрин целите възглавнички бяха в косми.

# 9
  • Мнения: 1 740
Напълно нормално, не се притеснявай.
И малкия имаше период в който си беше направо плешо, но после бързо порастна нова.

# 10
  • Мнения: 5 393
Нормално е, да. Няма място за притеснение.

# 11
  • Мнения: 1 008
На моята даже и се беше получило
толкова голяма петно от окапването,че
приличаше на гнездо.Няма място за притеснение
това е бебешката коса.

# 12
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Нормално е, няма нищо страшно. Моята скоро ще стане на годинка, а все още има малко косичка. Няма още да бързам с фибичките и прическите.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 805
Нормално е!
Особено щом се е родила с повече коса.

# 14
  • Мнения: 322
При нас пък от скоро забелязах от едната страна две бели петънца  Shocked , а все пак сме вече на 10 месеца, незнам към кого да се обърна, кожата изглежда напълно нормална, но няма косичка. Може би към кожен лекар, какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт