Къде във Варна- 5

  • 74 180
  • 845
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
В Ню Йоркър имаше много такива.

# 16
  • Мнения: 66
Момичета, гледам доста жени ходят облечени с едни такива ефирни дълги рокли, с висока талия, отгоре с ластик на бюста. Живот и здраве като родя се надявам да мога да вляза в такава, но все пак ще ми трябва по-голям размер. Случайно да знаете къде има по-голямо разнообразие на модели и размери, че сега едвам се движа, пък после няма да имам време да обикалям? Sick
И аз, newsm03 и аз искам такава рокля, но с малката нямам време да обикалям.
Гледах в Ню Йоркъра, но нямаше голям номер.

да побутна въпросчето... Blush


В двата индииски магазина по княз Борис от Винс до икономическия. И в двата има голям избор

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Дренка благодаря за новата темичка.  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Момичета, гледам доста жени ходят облечени с едни такива ефирни дълги рокли, с висока талия, отгоре с ластик на бюста. Живот и здраве като родя се надявам да мога да вляза в такава, но все пак ще ми трябва по-голям размер. Случайно да знаете къде има по-голямо разнообразие на модели и размери, че сега едвам се движа, пък после няма да имам време да обикалям? Sick
И аз, newsm03 и аз искам такава рокля, но с малката нямам време да обикалям.
Гледах в Ню Йоркъра, но нямаше голям номер.

да побутна въпросчето... Blush


В двата индииски магазина по княз Борис от Винс до икономическия. И в двата има голям избор

Не съм виждала жени из улиците с такива рокли (не че съм се скъсала да обикалям, все съм на работа), но ми се струва, че този ластик в горната част ще сплесква бюста.  newsm78

# 20
  • Мнения: 66
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  smile3521

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  smile3521

Имате ли представа, дали ако отида в офиса на Орифлейм срещу Майчин дом, ще мога да дам поръчката си на някой на място? Нямам познати дистрибуторки, затова предпочитам този начин.

# 22
  • Мнения: 66
Идея нямам ама мога да ти дам утре номер на една женица дето е дистрибутор ако те интересува. Ако не провери сайта на орифлейм и виж  ако нямаш дистрибтор, има май някаква алтернатива.

# 23
  • Мнения: 66
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  съответно и плата е набран. Aз имаm такава но къса -  ето и снимки smile3521  
Освен това аз я имам от преди раждането, купих си я от теранова сега гледам имат и дълги и къси. някъде към 20/30лв струват.

# 24
  • Мнения: 13 512
Къде има магазини за здравословни храни? Търся нахут, сусамов тахан, пълнозърнесто брашно..
Под Пазара на цветята на Чаталджа. Първата успоредна на Чаталджа, посока Спортна Зала, в един гараж

# 25
  • Мнения: 342
Къде има магазини за здравословни храни? Търся нахут, сусамов тахан, пълнозърнесто брашно..

От Пикадили купувах преди седмица Peace

# 26
# 27
  • Мнения: X
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  smile3521

Имате ли представа, дали ако отида в офиса на Орифлейм срещу Майчин дом, ще мога да дам поръчката си на някой на място? Нямам познати дистрибуторки, затова предпочитам този начин.
Май няма да можеш, но ще те свържат с дистрибутор.Аз мога да ти дам моя номер и да идеш дама да си поръчаш там с него, ще си ползваш и отстъпката Simple Smile пиши ми на лична

# 28
  • Мнения: 3 405
Търся координати на добър тапицер Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 57
Има едни тапицери на ул. " Никола Кънев", това е първата в дясно след рибната борса на Пюскюлиев. Работят бързо и добре, но винаги са много заети.

Общи условия

Активация на акаунт