Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Анкета

Имате ли помощник/детегледач при отглеждането на близнаците през деня?

Въведи твоя глас

Здравейте близнашки майки,

отскоро използвам детегледачка за няколко часа през деня и се чувствам много облекчена.

Няколко месеца ги гледах сама, но сякаш стават по-палави и ми е доста трудно сама. Реших, че

трябва да си запазя нервите. А Вие имате ли помощници за близнаците през деня?
Цитирай

софия

В момента са с детегледачка по цял ден сами, затова отговорих така. Но докато бяха на възраст до 2 год. сама ги гледах. Имаха железен режим и беше много по-лесно да гледам тях от колкото преди това на същата възраст батко им.
Цитирай

София

Ако смяташ, че ще ти бъде по-лесно и можеш да си го позволиш, защо не Peace Моите сме ги гледали с бавачка по цял ден през седмицата, даже и за нощно време е оставала. Сама нямаше да се справя, явно трабва да имаш железни нерви, а моите далеч не са Crazy
Цитирай

Асеновград

Когато съм оставала сама,съм се справяла. smile3501Иначе се намира почти винаги някоя баба да ги погледа за 1-2 часа.Но ако можете е най-добре сами да си ги гледате,бабите само развалят дисциплината smile3502.
Цитирай

Сама ги гледам Peace
Цитирай

Бургас

Аз имам една леличка, която идва когато я повикам. С нас е откакто малките направиха 1 годинка. Понякога е оставала и за 2-3 дни сама с тях, но има и седмици, в които я викам само за по няколко часа. Плащаме почасово и за сега нямаме проблеми.
Цитирай

софия

Феникс - браво на теб, но е много по-добре когато има кой да те смени, дори и за няколко часа. Не издивяваш толкова много
Цитирай

София

Сама ги гледам.Предпочитам да няма баба при мен. Peace
Цитирай

София

Вече ги гледа детегледачка, която ми е роднина, но това е защото тръгнах на работа. До 9-тия месец съм ги гледала съвсем сама и не ми е било проблем  Peace
Цитирай

винаги сама съм ги гледала, а сега и съвсем сама
Цитирай

София

И двете баби са пенсионерки, но предпочитам сама да ги гледам. Сега съм дори с тримата, че каката вече не ходи на градина  Laughing
Цитирай

Разград

Отговорих с опцията : ДА РОДНИНА!

Свекърва ми е пенсионерка и идва за по няколко часа на ден, когато на нея й е кеф обаче.
Майка ми и баща ми са на смени и също ми помагат когато са свободни. Живеем в една къща на различни етажи и почти винаги има някой насреща.
Рядко оставам с тях сама, но като че ли слушат по-вече, когато ги няма бабите. Моите наблюдения сочат, че бабите само развалят и дисциплината и глезят изключително много. Ако можех да върна времето назад, не бих искала помощ от никого  Peace

Цитирай

Лозана, Швейцария

понеже чета, че повечето от вас са гледали малките сами...
искам да помоля, ако някой има време да ми пише на лични
искам да попитам как сте успявли да ги храните едновременно, как се справяхе с режима

аз от днес съм съвсем сама (мъжа ми се прибира към 19ч), и имам нужда някоя сродна душа да ми каже: споко, ето аз успявам Smile
Цитирай

Sofia

И аз съм сам войн на фронта. 35
Цитирай

BiGi

Ами разбира се, че ще успяваш, къде ще ходиш  Smile Нищо страшно няма, купонът е двоен и аз винаги съм се справяла сама, да не говорим за майките, които имат и по още 1 или 2 дечица. Даже като съм сама съм по-доволна, защото никой не ми се бърка  Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора