Анкета:детегледач при отглеждане на близнаци

  • 3 870
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте близнашки майки,

отскоро използвам детегледачка за няколко часа през деня и се чувствам много облекчена.

Няколко месеца ги гледах сама, но сякаш стават по-палави и ми е доста трудно сама. Реших, че

трябва да си запазя нервите. А Вие имате ли помощници за близнаците през деня?

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
В момента са с детегледачка по цял ден сами, затова отговорих така. Но докато бяха на възраст до 2 год. сама ги гледах. Имаха железен режим и беше много по-лесно да гледам тях от колкото преди това на същата възраст батко им.

# 2
  • Мнения: 3 336
Ако смяташ, че ще ти бъде по-лесно и можеш да си го позволиш, защо не Peace Моите сме ги гледали с бавачка по цял ден през седмицата, даже и за нощно време е оставала. Сама нямаше да се справя, явно трабва да имаш железни нерви, а моите далеч не са Crazy

# 3
  • Мнения: 46
Когато съм оставала сама,съм се справяла. smile3501Иначе се намира почти винаги някоя баба да ги погледа за 1-2 часа.Но ако можете е най-добре сами да си ги гледате,бабите само развалят дисциплината smile3502.

# 4
  • Мнения: 1 924
Сама ги гледам Peace

# 5
  • Мнения: 20
Аз имам една леличка, която идва когато я повикам. С нас е откакто малките направиха 1 годинка. Понякога е оставала и за 2-3 дни сама с тях, но има и седмици, в които я викам само за по няколко часа. Плащаме почасово и за сега нямаме проблеми.

# 6
  • софия
  • Мнения: 555
Феникс - браво на теб, но е много по-добре когато има кой да те смени, дори и за няколко часа. Не издивяваш толкова много

# 7
  • Мнения: 157
Сама ги гледам.Предпочитам да няма баба при мен. Peace

# 8
  • Мнения: 238
Вече ги гледа детегледачка, която ми е роднина, но това е защото тръгнах на работа. До 9-тия месец съм ги гледала съвсем сама и не ми е било проблем  Peace

# 9
  • Мнения: 7 803
винаги сама съм ги гледала, а сега и съвсем сама

# 10
  • София
  • Мнения: 1 840
И двете баби са пенсионерки, но предпочитам сама да ги гледам. Сега съм дори с тримата, че каката вече не ходи на градина  Laughing

# 11
  • Разград
  • Мнения: 518
Отговорих с опцията : ДА РОДНИНА!

Свекърва ми е пенсионерка и идва за по няколко часа на ден, когато на нея й е кеф обаче.
Майка ми и баща ми са на смени и също ми помагат когато са свободни. Живеем в една къща на различни етажи и почти винаги има някой насреща.
Рядко оставам с тях сама, но като че ли слушат по-вече, когато ги няма бабите. Моите наблюдения сочат, че бабите само развалят и дисциплината и глезят изключително много. Ако можех да върна времето назад, не бих искала помощ от никого  Peace

# 12
  • Мнения: 359
понеже чета, че повечето от вас са гледали малките сами...
искам да помоля, ако някой има време да ми пише на лични
искам да попитам как сте успявли да ги храните едновременно, как се справяхе с режима

аз от днес съм съвсем сама (мъжа ми се прибира към 19ч), и имам нужда някоя сродна душа да ми каже: споко, ето аз успявам Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 950
И аз съм сам войн на фронта. Joy

# 14
  • Мнения: 3 638
Ами разбира се, че ще успяваш, къде ще ходиш  Simple Smile Нищо страшно няма, купонът е двоен и аз винаги съм се справяла сама, да не говорим за майките, които имат и по още 1 или 2 дечица. Даже като съм сама съм по-доволна, защото никой не ми се бърка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт