БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 57

  • 15 994
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Мамб, страхотна тема както винаги   bouquet Хайде само хубави новини за бебета да имаме в нея! Дано си вдигнеш хемоглобина  Praynig
И аз чакам новини за Лилчо, но явно няма телефона на нито една от нас!
Честита годишнина на Диди!Все така да се обичате още дълги години  Hug
Мики, честит рожден ден!Ти получи най-прекрасния подарък и сега мога да ти пожелая само да си жива и здрава, за да му се радвате с таткото  Hug
Честито и на всички именници   bouquet
При мен нищо интересно.Стегнах си багажа за болницата обаче, не знам защо  Rolling Eyes Имам много време, плацентата ми е 2ра степен, няма изгледи за раждане ама да е готов  Whistling

# 31
  • Мнения: 332
И другото което ме учуди е,че ме викат предния ден сутринта пак за разни изследвания, но може да не преспивам в болницата...

Karelia, и в АГ-то е така. Викат ме предния ден рано сутринта гладна и жадна за разни изследвания. Всъщност като питах доктора дали да си нося документи с изследвания от ЖК, той  ми каза - "а, то ние си правим". Е, лошо няма. И можело да не нощувам там. Praynig
И мен така ме искат, но май ще преспя там.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 581
Да се запиша и тук
Карелия, и мен ме викат един ден по-рано за изследвания и ако преценят,че съм добре мога да си спя и в къщи.
За размерите на бебетата - док каза, че зависи от родителите / ние сме дълги/, но не означава, че ако се се роди 3500-4000, ще е по-развито от едно 2500 примерно. Така че не се притеснявайте толкова, че имате малки бебета. Аз все пак бих искала да е повече килца, че няма да го раждам естествено и няма да ми пречи  Mr. Green

# 33
  • Canada
  • Мнения: 649
Е, благодаря момичета. Явно навсякъде практиката е такава, просто не помня предния път да е било така и затова се учудих. Но това, дето позволяват да си спиш вкъщи последната вечер е хубаво - все пак никой не иска да стои дълго в болница. Crazy

# 34
  • Мнения: 755
Честито бебче на Deasy_des!
Мама Диди - честита годишнина! Да сте все така щастливи и много влюбени още много дълги години!
Честито и на всички останали - много поводи днес - да не изпусна някого Simple Smile
Яна, Фортуне - с вас сме с един термин - как сте?  Wink Нашето бебенце му е много комфортно явно и няма никакво желание да се ражда (поне така каза док в понеделник - води, плаценти - всичко си има), май ще си прескочи термина. Ама нищо де. Повече време за сън Wink

Днес омрънках форума с нетърпението си неразположенията , които са ме налегнали: неравномерни контракции, увеличен ваг. секрет с бял цвят, болки ниско долу , болезнени ритници на беба и т.н. но това като погледнеш са "симпотоми" , които не само аз имам... с една дума чакам като всички пък каквото сабя покаже. Laughing Mr. Green Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 893

това беше тъжно  cry но наистина е така....

# 36
  • Мнения: 395
Здравейте юлки.
Честита годишнина мама Диди - да празнувате още много-много пъти.  hug
Аз бях на преглед понеделника, но всичко си е наред - тоест май при мен бебка няма да бърза много - ама и без това чак в неделята влизам в деветия месец.
Вчера майка изпра всичко на бебочето без спалното бельо и обиколниците  на ръка - хич не искаше на пералня  Shocked а аз днес ги изгладих. Разминах се само с едно изгаряне на ръката , което си е постижение с крехкия ми опит в тази сфера  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 232
Е нямаме ново бебе докато ме е нямало ... Аз тъкмо реших, че матката ми по-спокойна не е била през цялата бременност, както тези дни, и сега преди малко се появиха някакви по-сериозни стягания...

Мен таткото тези дни много ме ядосва  Tired Снощи ме разплака щото му беше кеф, а одеве му направих списъка какво трябва да купи като се роди бебка - те не че са много неща - 3 неща останаха като гледам и той взе да ми се офлянква за столчето за кола - не било спешно (хора ОСТАВЯМ МУ ПАРИ!!!), не стига, че нищо не разбира ми веднага реши, че трябвало на ръце да го нося и не можело да се сложи в столче при условие, че му показах точно кое столче от кой магазин още преди 1 месец!! Не го интересувало по закон как е. Еми писна ми да се разправям! За всяко нещо свързано с бебето ако се разправяме така  - това е толкова изморително... няма да изтраем.

# 38
  • Мнения: 32
Деянова, ти с първия клип ни развесели, после ни натъжи, следващия път обратно да ги пуснеш Laughing
Мама Диди, защо в морето, какво се прави с пъпчет по принцип, за първи път чувам.
Mishe333, споко, аз не се горя, но пък така гладя, че хич не личи, затова много мразя да гладя. Laughing
Емили и ние сме така и мен ми къса нервите, а на нас списъка ни е по- дълъг и само ми се казва това пък за какво е, онова пък за какво е. Днеска от безсилие за малко да се разрева като погледнах корниза, който купих март месец и още чакам да сложи, дъските, които аз намерих, които си стоят под леглото и трябва някой да монтира, прозорците трябва да се измият, а вече няма за кога да се мотаме. Само ми вика с досада да съм го оставила намира. #Cussing out.

# 39
  • Мнения: 755
Е нямаме ново бебе докато ме е нямало ... Аз тъкмо реших, че матката ми по-спокойна не е била през цялата бременност, както тези дни, и сега преди малко се появиха някакви по-сериозни стягания...

Мен таткото тези дни много ме ядосва  Tired Снощи ме разплака щото му беше кеф, а одеве му направих списъка какво трябва да купи като се роди бебка - те не че са много неща - 3 неща останаха като гледам и той взе да ми се офлянква за столчето за кола - не било спешно (хора ОСТАВЯМ МУ ПАРИ!!!), не стига, че нищо не разбира ми веднага реши, че трябвало на ръце да го нося и не можело да се сложи в столче при условие, че му показах точно кое столче от кой магазин още преди 1 месец!! Не го интересувало по закон как е. Еми писна ми да се разправям! За всяко нещо свързано с бебето ако се разправяме така  - това е толкова изморително... няма да изтраем.

Днес направо съм абонирана за тук...  Mr. Green
Емили не се ядосвай , това мъжете понякога така ги мързи , че ако ги болеше... нямаше да изтраят. Mr. Green Не се отказвай обаче , мели му на главата , защото половината от нещата , които правят или говорят мъжете са просто ей така или защото сега така са си наумили. ooooh!
Така се стреснах аз преди малко , звъни ми лекаря ми на телефона  да ме пита как съм... направо  загубих дар слово.  Crazy ooooh! А той човека си размества вероятно часовете за утре и си следи пациентките с уговорка, ама аз патка ...  Mr. Green
Е, все пак се окопитих да му измрънкам днешните си терзания/сигурно съжали , че ми се е обадил/ Mr. Green, но пък ме успокои , че няма нищо странно и утре каотсе видим ще установим причината. Нормално като погледнеш, сега чак ме е срам , че омрънках света днес! Ще ме прощавате за досадните постове , но всеки има своите фази , а явно аз вече съм в една от моите! ooooh! Tired

# 40
  • Мнения: 5 250
karelia79 живот и здраве и двете ще се печем на бавен огън на 15.07, ако диванетата не тръгнат по рано Wink А относно това, че те викат предния ден сутринта и в МД-Варна е така  Peace В 09:00 трябва да съм на линия, предполагам, че ще се попълват един куп документи, разни изследвания, последни прегледи, разбира се тест за упойката. Вероятно за да не се бавим на следващия ден, аз ще съм първа, ама така си избрах  Peace
Валерия и аз съм в твоето положение  Rolling Eyes Може пък да е от....и аз не знам, ама ме съмнява да е вирус  Rolling Eyes
А4 след някои друг ден ще се нормализира положението и ще можеш да се организираш по добре Wink Тогава ще ти остава повече време за любимите неща  Peace


Мдаа, много тъжно Sad

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 21:31 от Radina

# 41
  • Мнения: 250
10х на всички за пожеланията  Peace
Нека и аз да ви се пооплача-от 2-3 дни имам болка ниско долу /нещо като предменструална болка/,която след 2-3 минути отшумява и след неопределено време пак започва да ме боли.При тази болка ми се опъва и корема-ужас  ooooh!!
Страх ме е,че имам още 10-тина дни докато вляза в 9-тия месец  ooooh!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 893
чочо сан, това са си контракции бе жена  Laughing слава богу че не са от баш истинските Rolling Eyes
а дано изтраеш още малко Praynig пий но-шпа и лягай! че наистина още не си в деветия даже  Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 67
Привет и от мен! Laughing Laughing Laughing  

Чочо - сан 1, пиеш ли магнезий, но-шпа???

Фортунче, не се притеснявай за постовете си. Всички сме обхванати от предродилната паника и те разбираме, а на доктора ти трябва да му е ясно, че при толкова наближил термин е нормално да се притесняваш!

Валерия, Радина, и аз съм в такова положение, но го отдавам на факта, че напоследък прекалявам с плодовете.

Емили, споко! Нали казват, че татковците и те бременеят само, че тях ги удря в психиката. И само да вметна...не знам може и да сте го чували... Преди време учени са решиил да направят опит с мъж. Давали са му хормони, за да се чувства емоционално така, както ние по веме на бременността. Слагали са му тежест на корема, за да получава същите болки в кръста, гърба, краката. Резултат: По време на 5-тия месец се е наложила спешна психиатрична помощ на мъжа.  Това е съвсем истински случай! Laughing Laughing Laughing

По въпроса с хоспитализацията преди секциото. Мен ме викат предния ден - гладна, жадна. Ще ми правят кръвни изследвания. Ще проведа консултация с анестезиолог, алерголог. Задължително ще нощувам в болницата и на другия ден живот и здраве ще ми е срещата с малкото човече. Laughing  Laughing Laughing

Някои да има инфо за Цветен прашец? Май вече би трябвало да са си в къщи!?!

 Hug Hug Hug от мен!

# 44
  • Мнения: 250
чочо сан, това са си контракции бе жена  Laughing слава богу че не са от баш истинските Rolling Eyes
а дано изтраеш още малко Praynig пий но-шпа и лягай! че наистина още не си в деветия даже  Rolling Eyes

Ми то аз откъде да знам,бе,мила  Embarassed-то с първото дете нямах контракции,а директно ми изтекоха водите  Embarassed
Иначе,пия папаверин и си полягвам.Добре,че утре съм при доки за запис на тоновете и ще си поговоря с него  Peace.

Usmivka123,само папаверин за цялата си бременност-и то го почнах сега,защото нямах никакви проблеми досега  Peace

Общи условия

Активация на акаунт