СладоледеноРУСЕнска прохлада в ужасните жеги...

  • 21 098
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ЗА Д-Р СТЕФЧО ЛАМБЕВ Адрес:
Русе, бул. Съединение 37, ет. 2
Телефон:
+359/ 82/821 516

# 31
  • Мнения: 170
Здравейте момичета, синът ми има рожден ден след две седмици и се затруднявам да избера заведение или детски център за празника.
Хубаво би било да е във възраждане или около Халите. Децата ще бъдат десетина.
Можете ли да ми дадете идеи и да ме ориентирате в цените
На Норд има много забавления за децата и мисля, че ще си изкарат добре, но за цените не мога да кажа.

# 32
  • град Русе
  • Мнения: 78
Запис и аз в новата тема и една питанка : дечицата ви обриват ли се от топлото , не от слънцето /едни малки ситни пъпчици/ , и ако да какво помага при този обрив . Вчера видях Грета , че са й се появили по вратлето, а утре пак отива на Бс , та помагайте , ако можете  Rolling Eyes
Krio, и моето детенце се обрива много от топлото  Sad (тя по принцип много се поти). А по-миналата година цялото й тяло беше на пъпчици - толкова, че все едно беще болна от шарка. Сега пак се появиха - засега само по вратлето. Консултирах се и с педиатъра - посъветва ме засега да не я мажа с нищо, защото няма смисъл, а само да я обтривам с влажна кърпа поне 3 пъти на ден. Гледам да й давам и допълнително витамин С. Засега това, а като дойдат пак големите жеги - ще видим.

# 33
  • Мнения: 250
Здравейте момичета, синът ми има рожден ден след две седмици и се затруднявам да избера заведение или детски център за празника.
Хубаво би било да е във възраждане или около Халите. Децата ще бъдат десетина.
Можете ли да ми дадете идеи и да ме ориентирате в цените
На Норд има много забавления за децата и мисля, че ще си изкарат добре, но за цените не мога да кажа.

5 лв. за час на дете,4 лв. за 30 мин. на дете
За рож.ден-4 лв. за 2 часа на дете

# 34
  • Мнения: 123
Малката беше така като бебе/големи жеги бяха тогава/ и ми бяха казали да я поливам с лайка , ама като не помня имаше ли ефект  ooooh! , тогава и майка ми беше дала някакво специално/бабешко/олио , та и с него я мазах , от тогава досега не се бяха появявали , ама се ровя из нета , ако намеря нещо ще пиша  Peace

# 35
  • русе
  • Мнения: 335
Хем запис, хем да напомня на очакващите бебета русенки, а и на кърмещите такива, че утре от 10,30 ч в Студио "Вихър" на ул. "Ниш" 20 ще има Лекция за кърмене! Заповядайте!

# 36
  • Мнения: 646
Хем запис, хем да напомня на очакващите бебета русенки, а и на кърмещите такива, че утре от 10,30 ч в Студио "Вихър" на ул. "Ниш" 20 ще има Лекция за кърмене! Заповядайте!
Последно Бумеранг беше писала, че е в 10:00  newsm78
А сега кажете в 10:00 ли е или в 10:30?

# 37
  • Мнения: 102
рожден ден в Норд- Naughty Naughty Naughty

# 38
# 39
  • русе
  • Мнения: 335
Ами последно ще започнем в 10,30, но заповядайте и по-рано-ще се запознаем, ще избегнем стълпотворението на вратата... Няма никакъв проблем, пък и за теб, Ла Бел, разбрах, че обичаш да си поспиваш повечко:) Но започваме точно в 10,30 Надявам се, че не ви изнервяме леко с малките неточности и че ще останете доволни от лекцията:)

# 40
  • Мнения: 646
разбрах, че обичаш да си поспиваш повечко:) Но започваме точно в 10,30
Точно за това питам  Wink И въобще не ни изнервяш, даже приятно ме изненадахте, че ще мързелувам малко повече утре сутринта (защото се бях примирила, че ще е в 10:00 )
До утре   bouquet

# 41
  • град Русе
  • Мнения: 78
Малката беше така като бебе/големи жеги бяха тогава/ и ми бяха казали да я поливам с лайка , ама като не помня имаше ли ефект  ooooh! , тогава и майка ми беше дала някакво специално/бабешко/олио , та и с него я мазах , от тогава досега не се бяха появявали , ама се ровя из нета , ако намеря нещо ще пиша  Peace
Даа, за жегите тогава си абсолютно права. А всяка обмяна на опит ще ни е полезна  Peace

# 42
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ако някой има за изхвърляне грамофонни плочи-моля да ги "изхвърли" на мен Laughing.нямам претенции какво има записано на тях,няма да ги слушам Wink

# 43
  • Русе
  • Мнения: 11 918

 И аз не съм му фен на Норда, бяхме няколко вечери там, но не мисля , че ще се получи детски рожден ден там.
Поначало нещо не ми харесва в това заведение.
  Избрахме лятната градина на Дунав.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 18:12 от A m b e r

# 44
  • Мнения: 102
нямам нищо против норд,напротив,батута им е страхотен,лабиринта също,да кажем,че и цените са долу горе добре.но персонала на детския кът просто не може да наглежда толкова много деца.особено като в батута.не одобрявам ,и че пускат деца от всякакви възрасти.на единствения рожден ден,на който сме били едно от децата си излезе и хукна към парка.добре,че майката на рожденика го видя,защото жената изобщо нямаше и идея какво се случва.

Общи условия

Активация на акаунт