Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Въпроса ми е конкретно за Хепар.
Нормално ли е след 2-3 ден на прием кашлицата да се засили ужасно и така докато се оправи лечението продължава към една седмица.Говорила съм с хомеопатката и тя ми казва,че хепара предизвиква откашляне.Но мен ме притеснява,защото детето става по-зле от преди започване на лекарството.Днес отново му изписаха Хепар,а мен ме е страх да го дам и се чудя какво да правя.
Поне от тук коментиращите лекари съм останала с впечатлението,че не се търси пренасищане от дадено лекарство,а ние го пием по 7-8 дни.
Цитирай

Варна

Да, нормално е да се засили кашлицата. Малкото ми дете се лекува само с хепар сулфур. Не само, че на втория ден кашлицата се засилва, но и детето ми винаги повръща обилно храчки поне 1-2 пъти в рамките на 24 часа. На третия ден настъпва успокояване на кашлицата и на 4-я вече нищо му няма. Моят хомеопат ми е предписвал максимум 4 дни лекарство с потенция 30. Като първия ден давам 3 пъти и после постепенно намалявам. Всъщност реално давам 3 дни, защото на 4-я ден вече няма оплаквания. Това се случва абсолютно всеки път, едно и също. От миналия септември това е единственото лечение на детето ми. С времето боледуванията стават доста по-редки, не помня даже кога беше последния път, когато дадох лекарството.
Цитирай

Варна

Да и при нас се получава подобно.Стига до повръщане на храчки,но чак към 5-тия ден.Явно си е нещо нормално,просто по-дълго протича лечението при моя дребния.Явно ще трябва да стискам зъби,защото пък Хепара много му помага при честите му ларингити.Пак протича дълго,но поне няма кризи Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.