"Дневникът 59" ~ За ПлАжА и МоРеТо, СлАбО е ДуПеТо ~

  • 16 802
  • 456
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен  Heart Eyes Hug
иле присъединявам се към благопожеланията за младото семейство - много много любов и късмет в живота !!!!!
лиде аз около 2 седмици бях в проучване на режима май  Wink  но днес ми е 7-ми ден откак съм се захванала сериозно и утре ще видя за седмица дали си отговарям на линийката  Joy иначе в темичката им още не съм писала, но сериозно съм започнала да ги чета още от 1-та тема, когато даже не е била оформена като такава .... ако искаш  - аз съм на линия  Peace
шоки таз година няма ли да се върнеш малко да погониш милото и по български паркове, въпреки че те тук са минирани  Joy Joy Joy
боби ти си толкова последователна, че направо си за пример  Peace
ралче ще успееш и на двата фронта (кг-ски и бебовски) споко  Wink
каприсче какво ново при теб (и аз като шоки да попитам  Wink)  Heart Eyes
а тиквето и джедирка де се изгубиха ?

чао за сега - лек ден и успешна нова седмица на всички  Heart Eyes Hug

# 61
  • Мнения: 3 050
благодаря ви  Hug мисла да изчакам да събера снимките и тези от проф. фотографи и тогава да пусна някои  Peace
шоки, не се тревожи - след изпита си хапвам прекалено добре, личи си че не бях яла  Mr. Green такъв апетит...
скорпи, както винаги ще ме разсмееш с бг парковете  Mr. Green

да се похваля, че си взех тази книга вчера
много й се радвам
http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=27759
щяхме да ходим на , но всички места бяха заети за целия ден и днес ще ходим следобеда  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 12
Здравейте, хубавици  Hug
Минавам само за малко, за да кажа, че първия см (от всички обиколки) се предаде  bowuu На първата седмица нямах промяна с мерките, но няколко дни след това се появи  Peace Не знам защо този път толкова бавно идват резултатите, отдавам го на нервите покрай ремонта, който още не е завършил, на мен напрежението обикновено така ми се отразява. Затова съм доволна от постигнатото и най-вече, че движението е в правилната посока  Peace Прегръщам ви много и ви пожелавам лека и успешна седмица  Hug Hug Hug

# 63
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Привет!!!!!
Отбелязвам режимен ден.
Искам до петък да съм режимна, а само петък и събота да са ми свободни.
Дали ще успея? newsm78
Сега се премерих в едно комшийка - като видях 64 кг (по калкулатора на Дюкан - трябва да съм 63, а аз достигнах 62) се ужасих, но си има обяснение - след три хранения за деня - едното преди меренето и то полято с 600 гр. айрян и 2 чаши лимонада, без посещение на 00 и в овулация, но все пак показанието на кантара ме мотивира да съм режимна. Чакам свекървата да се прибере да се премеря на нейния кантар - миналата седмица си бях 62 и то следобяд, след свободен ден.
Оплаках се, оправдах се, да ви пожелая лека вечер и приятна почивка.

# 64
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Мириад, браво, страхотен резултат!!! Ти си живо доказателство, че с постоянство успехът не закъснява!

Боби, ще успееш да си режимна, разбира се, ние вярваме в теб Peace

шоки таз година няма ли да се върнеш малко да погониш милото и по български паркове, въпреки че те тук са минирани  Joy Joy Joy

Направо ме разби hahaha Joy Нямам нищо против да се погоним в БГ парковете, ама ми намирисва пак на Коледно прибиране, та по снега и поледиците си е верно опасно за бягане Mr. Green. Иначе тичахме пак днес, та като ни подпука един дъжд, много весело беше.

Гея, не си безволева, недей се подценява така! Просто имаш нужда от малки промени в режима и постоянство, а с бързи диети, от които се очаква бързи резултати, провалът е почти в кърпа вързан!

лиде, стига го гледа тоя Ори и таз лунна диета, ами идвай бърже на отчетче Naughty

Иле, разгеле, най-накрая почивка и за теб!

# 65
  • Мнения: 390
Добър вечер момичета,

приемате ли нови попълнения?
Чета ви от известно време, но все не успявах да се включа. Ето и сега по никое време, но не успях по-рано.
Привлече ме заглавието на темата - нали сме в сезона на летните почивки и е време да се стегнем за морето. Поздравления за заглавието - много весело и сполучливо.
Аз не спазвам точно определена диета, но се старая всичко да е в разумни количества, дори минимални. Всички около мен ми повтарят , че не се храня достатъчно, но аз се чувствам добре така в моите килограми. Е ,има какво още да се желае, относно стягането на някои места, но кога ще намеря време newsm78
Много съм впечатлена от написаното от Myriad Canaan в началото на темата, по колко коремни преси е правила, колко време с тае-бо се е занимавала и въобще колко време е отделяла за спорт. Как намирате време?
Аз не успявам да отделя време за спорт или някаква гимнастика, а много бих искала. Изключително полезно е и за духа и за тялото.
Успешна седмица на всички
лека нощ

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 00:49 от petia_d75

# 66
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро!!!!
Да сервирам по едно кафе

petia_d75,  welcome

Сега съм в добро разположение на духа, не днам защо около обяд се скапвам - сигурно е от времето - тогава все започва да вали.
Днес планувам тае-бо, дано не ми мине котка път.
Ще споделя отзиви.

Хубав ден и много положителни емоции.

# 67
  • Мнения: 1 930
Добро утро и от кака ви Гея!

Пожелавам ви разтоварващ и хубав ден.
Аз вчера успях да устискам и не се тъпках с боклуци. Доволна съм от себе си и се надявам днес отново да съм толкова изпълнителна!
Хайде на кафенцето и да запретваме ръкави Heart Eyes

# 68
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Много съм впечатлена от написаното от Myriad Canaan в началото на темата, по колко коремни преси е правила, колко време с тае-бо се е занимавала и въобще колко време е отделяла за спорт. Как намирате време?
Аз не успявам да отделя време за спорт или някаква гимнастика, а много бих искала. Изключително полезно е и за духа и за тялото.
Успешна седмица на всички
лека нощ

Здравей и добре дошла! Мириад е била чудесен пример преди, а ще видиш, че и много момичета и жени в този форум спортуват за здраве. Смятам, че с желание и с мотивация, всеки може да отдели 20-30 мин за спорт, било то бързо ходене в парка, танцуване на любима музика или градинарство. Не е нужно да се отделят часове, както казах и 20 мин са достатъчни, особено ако са интензивни. Повярвай ми, като човек трениращ от години- няма такова усещане за еуфория след една хубава тренировка Wink.

# 69
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници  Heart Eyes Hug
Пуснала съм си от днес вкл. 2 дни отпуск, които ми разрешиха да ползвам на 1/2 ден, т.е. сутрин ме няма, следобяд съм на работа. Така се събират 4 предиобяда свободни и ха познайте къде ходихме с щерката предиобяд  Whistling Whistling Whistling..... на плаж естествено  Wink Супер беше и поплувах добре - petia_d75 аз лично това смятам да си го мина за спорт за деня + ходене пеш до пазара за зеленчуци и плодове - и ето ти добра спортна програма днес уж между другото  Joy Мислех, че след плажа ще съм сдухана, но съм учудващо тонизирана и успявам да си отхвърлям доста работа тук (ама скромност  Mr. Green Crazy). Сутринта се мерих на кантара - потвърди си -1,4кг за първата седмица. Менюто ми вчера беше:
закуска - 4-5 нектаринки
до обяда - чай, кафе, водааааа
обяд - салата домати и краставици - доста големичка, водаааа
след обяд - 5-6 кайсии, водааааа
вечеря - шопска салата, сафрид на скара, мушнах и малко черен шоколад, водааа
Отчета днес, ще бъде публикуван утре  Wink
Стига толкоз за мен - споделете вие как я карате  Heart Eyes Hug Hug лиде де си - виж и шоки те е призовала да се явиш  Joy
Аз ще изчезна да поработя малко сега - ако не успея днес, ще се появя утре ... след плажа  Party

# 70
  • Мнения: 12
Мириад, браво, страхотен резултат!!! Ти си живо доказателство, че с постоянство успехът не закъснява!

Chocolata , много ти благодаря  Hug Hug Hug Сега, когато нещата се случват не толкова лесно, оценявам много повече какви усилия са необходими и всяка подкрепа много ме стопля   bouquet



petia_d75, наистина е трудно човек да открадне време за себе си. Аз правих упражнения един час сутрин и един - вечер, като сутрин просто ставах един час по-рано, слагах слушалките в ушите да не преча на домашните с музика и почвах - страшно тонизиращо действа  Peace Вечерният един час го смествах преди вечеря (вкъщи вечеряме сравнително късно) - просто надвечер, когато обикновено гледаме телевизия, пусках ТВ-то в моята стая и си правих упражненията на фона на някой сериал, филм или новините.  Peace Много ми помагаше това, че се разсейвах и не усещах как минава времето  Peace А коремните преси ги започнах съвсем на шега - реших да пробвам колко мога и направих от раз над двеста  Shocked На следващия ден на инат въпреки муслулната треска направих 5-6 отгоре, и така всеки ден прибавях още и още, докато накрая вече се уморих и ги правих за време - хубави време бяха  Blush В йогата не съм се задълбочавала, а правих отделни упражнения, които ми се струваха полезни. А плуването - просто лятото в жегите във Варна най-лесно е да плувам в басейна (в морето не обичам, не ми е така спокойно). Напълно съзнавам, че ако човек има отговорности към семейство, домакинство и деца едва ли би могъл да отделя толкова време от ежедневието си за подобни дейности, затова не бих искала поста ми да прозвучи сякаш давам правилен начин как се прави, а просто споделям как го правех навремето   bouquet

Днес : закуска - топла вода с голяма лъжица мед, обяд - зелена салата, едно картофено кИфте  Heart Eyes и две резенчета шунка. Следобедна закуска - купичка малини, а сега довършвам две ябълки. По-късно може би ще хапна още нещо дребно.  Промяна в мерките от последния път - няма. Приемам го като знам, че трябва да се поразмърдам отвъд разходката до магазина.  Rolling Eyes Но пък за сметка на това НЕ ме изкушава дори никакъв сладолед или шоколад, гордея се със себе си  bowuu  Hug Успех на всички  Hug Hug Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета
И аз от вчера до сега отчитам стриктност и това ме кара да се чувствам по-добре. И за да не съм голословна, да кажа и аз какво съм яла: закуска- кафе, кисело мляко, обяд- пилешко, парче сирене, домати, вечеря- ще е зеле на фурна с пилешко /кълцано месо, което аз пека/. Днес не смогнах за тренировката, но утре ще го се отчета. Вида- много, аз с не я проблем нямам. Чувствам се по-лека и по-добре. Иначе деня не ми е от най-сполучливите, защото се оказа, че ще се наложи ремонт на колата, който ще изяде паричките, които бяхме предвидили за климатик Confused Tired- едното ще е за сметка на другото, защото няма как и двете да си го позволим. А и бебчпо е кисел напоследък, не иска да яде, сигурно от горещините Crossing Arms
Хубава вечер от мен на всички Hug
Скорпи- благородно завиждам за плажа Hug
Шоки- ако по Коледа решиш да си идваш, ако се обадиш да се видим, много ще се радвам Heart Eyes
Боби- как беше тае-бото Hug

# 72
  • Мнения: 3 050
днес наблягам на кайсии, че имаме дърво в двора и трябва да се изяде
утре ще си купя гуменки и клинче, за да бягам в Младост - в новия комплекс  Grinning

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Привет!
При нас имаше буря - наводнихме се, прокапа у съседите  Embarassed
Днес ходих до новото жирище - комшията ни наводнил - малко, но на често новите гладки стени .....  Embarassed
Разболявам се, до сега събирах вода, сега си поръчах пиица и шоколад - просто  Cry ......
Лека вечер!

# 74
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета,

пиша Ви ей така да Ви видя, но нямам време за повече  Hug

Познатото - от утре съм на диета  Mr. Green


Спокойна нощ на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт