Какво да видим в Щутгард и Регенсбург-Германия?

  • 2 691
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 478
Предстои ми пътуване до две семейства  приятели в тези градове и ще съм благодарна да ми предложите какво можем да видим и къде да отидем.Ще стоим по 2-3 дена ,на двете места,но пък семействмата са с малки деца така че не знам дали ще имаме време за много обиколки.Иска ми се и малко шопинг да направя-има ли някъде намаление?Какви неща е хубаво да се видят там?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 851
Ще дам съвети за Регенсбург, 3 години от живота ни минаха там - като забележителности: Peters Dom на Domplatz, Часовниковата кула на Steinerne Bruecke, Altstadt, разходка с лодка по Дунав до Walhalla, Biergarten - ите по бреговете на Дунав, Historisches Museum am Dachauplatz, за пазаруване Donaueinkaufszentrum, Kaufhof, Eilles - магазина е за кафе, чай, вина и сладки неща, намира се на Neupfarplatz. Това е, което се сетих на прима виста, ако ми дойде още нещо наум, ще добавя. Спокойно можеш да си вземеш една карта със забележителностите и каквото можеш от тях да посетиш. Добро място за хапване е Peppers - намира се близо до Аrnulfsplatz.Приятна разходка!

# 2
  • Мнения: 419
В Щутгарт бих ти препоръчала музея на Мерцедес Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 478
Благодаря ви момичета,а от къде може да се закупи карта за забележителностите и карта на града въобще.А знаете ли кога почват лятните намаления по магазините?

Общи условия

Активация на акаунт