Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, от няколко дни си мисля дали да пусна тук тема да потърся евентуална помощ, и сега се реших. Имам профил отдавна тук, но предпочетох тази тема да е като гост. Проблемът е следният - преди 2 месеца ме съкратиха, останах без работа, сега, слава богу си намерих работа като учител по испански в столично училище, но ще ме назначат чак от 1ви септември, а дотогава има 2 месеца, през които не знам как ще се оправяме само със заплатата на мъжа ми (3ма сме, имаме и малко дете), и двамата имаме кредити близо 300 лв. на месец. Имам висше образование, досега съм работила повече като офис сътрудник, асистент, но в момента това няма значение, защото си търся нещо - каквото и да е - работа за тези 2 месеца, временна, за да можем да изкараме до есента. Опитвам се да си търся, но е трудно, защото навсякъде, по разбираеми причини, всеки търси да наеме хора за постоянна работа и за дълъг период, надявам се на случайност - ако някой от вас тук има инфо за временна работа. Ако не, здраве да е, поне опитах. Хубав ден на всички и благодаря за отделеното време да прочетете поста ми. Smile
Цитирай

София

Защо не даваш урои по испански език?
Цитирай
Deep red, давала съм уроци преди години, но после се появиха езиковите школи и като че ли се обезсмислиха частните уроци, защото всички се хвърлят към школите. Може би, като започна в училище, живот и здраве, да има възможност и за това.
Цитирай

София

Вчера видях обява за продавачка в магазина за дамски дрехи на Андрюс, в пасажа срещу пазара Борово. Мисля, че за два месеца ще ти свърши работа Peace Намира се точно срещу пешеходната пътека на Т. Каблешков - от едната й страна са палачинките и пазара, от другата почва този пасаж с магазини.
Цитирай

Като офис сътрудник или нещо такова трудно ще си намериш работа за 2 месеца - пробвай като продавачка, в заведение или вчера видях в сайта на Коколандия че набират хора, т.е.е нещо от сезонните работи. Успех и стискам палци да се оправите.
Цитирай

Защо не пробваш като детегледачка за летния период?Градините затварят и това е проблем.На моята комшийка/ученичка в 10клас/ и намерих за лятото да гледа бебето на една приятелка.И двете са супер доволни.
Цитирай

там... при чудесата

А щом си съкратена не ти ли се полагат от Бюрото по труда обезщетения...............Аз мисля, че се полагат, ако не си на работа.
Цитирай
Да, ще взема някакви обезщетения, регистрирах се, но ми трябва и работа, токът ни за 3те месеца например сега е 300 лв., детето ми има рожден ден другия месец, разни такива неща, да не влизам в досадни обяснения....за детегледачка е добро решение и сигурно ще потърся, или пък сервитьорка  Thinking....... защото за продавачка пробвах, но ме питаха директно дали не търся нещо само за лятото - и аз си признах, че от септември започвам друга работа, иначе трябваше да излъжа, но не можах...... Tired
Цитирай

Това с детегледачката е особено актуално сега - на мен ми искат към 1000 лева за двете деца за от 9 до 17 ч.; за едно детенце е приблизително 500 плюс транспортните разходи ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.