Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

ruse

имам голям проблем-научих че при ниско кръвно мозе да не ми сложат епидурална.аз не мисля да разждам нормално но ако стане така и не ми сложат ще трябва да ги убия #2gunfireпишете някойзнае ли нещо по въпроса
Цитирай

Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace
Цитирай

София

Няма такова нещо, аз съм с кръвно 90/60, което запазих и по време на бремеността, родих с епидурална Peace
Цитирай

София

Хайде, спокойно, не ги убивай  Very Happy

И моето е ниско, а по време на секциото падна до 40 на 20, съответно ми биха  спешна инжекция, за да заработи сърцето  Very Happy
Цитирай

ruse

ole 40\20 направо ме уплаши
Цитирай

New Zealand

Говорила ли си за тов3а с лекаря си?
Цитирай

ruse

ами не -от начало беше 90/60 после стана 110 /60 и сега последния път ме изненада като беше паднало пак на 95/60
Цитирай

Моето кръвно е същото - 90/60, 95/60. Въпреки това родих със секцио и епидурална, и изобщо не е ставало на въпрос, че тази упойка не е подходяща за мен. По време на операцията всичко беше наред, кръвното ми не е падало застрашително ниско и се чувствах отлично.
Леко раждане!
Цитирай

И аз съм с такова кръвно, но родих при кръвно 100 на 60 пак  е ниско, не е имало проблем!! Peace
Цитирай

Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace

И при мен така  Peace
Цитирай

Винаги съм била с ниско кръвно.И през бременността.Не беше проблем да родя със спинална и епидурална упойка.
Цитирай

На Края На Вселената

Не би трябвало да ти я откажат.
Цитирай

В успеха и щастието!

няма причина да ти откажат  Peace
Цитирай

София

Аз не разбрах с доктора ти все пак обсъди ли го  newsm78
Цитирай

ами кръвното не е константа,ти откъде измисли че със същото кръвно ще влезеш да раждаш?
На момента има кой да ги решава тези неща,тук едва ли ще ти гарантираме какво ще се случи по време на раждането.
Късмет и за тези неща говори с лекаря а не с форума!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора