Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

14 години затвор и конфискация на цялото му имущество.
Естествено подлежи на обжалване.
Откраднати са 6 милиона лева от Топлофикация.

Справедлива ли е присъдата или Топлото опра нечий пешкир?
Цитирай

София

Позапра да ти кажа бая пешкири, но не се притеснявай, до трета инстанция ще остане на условна Laughing
Цитирай

София

Позапра да ти кажа бая пешкири, но не се притеснявай, до трета инстанция ще остане на условна Laughing

Условна няма да стане, но със сигурност и няма да е 14 години.
Цитирай

На тая съдебна мизерия, това си е направо подвиг! но има време до окончателната! Лошото е че нема да се изясни схемта и другите - те са по-интересни! той като е бунак да играе бушон и да влиза у всяка светска хроника - еми така ще е. Даже да се радва, че е жив, че едно време бушоните направо не изкарваха и до следствие - съвсем си изгаряха!
Цитирай

София

Пък аз си мисля следния сценарий-затварят В.Топлото за определен период, лежи той ден до пладне, а в същото време някъде го чака тлъста сметчица. Като своего рода компенсацийка за това, че го е играл "многострадална геновева". Демек, многострадалният бушон.

Това е представление с цел да се хвърли прах в очите на пълнещите касичката на Топлофикация. Whistling
Цитирай

на брега на морето

Според мен ще е най-справедливо
да върне окраденото в брой. Но на
кого newsm78
Цитирай

Тия 14 са предизборни, да повярват избирателите в справедливостта.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Според мен ще е най-справедливо
да върне окраденото в брой. Но на
кого newsm78

Как на кого? На нас! Нали като е крал са товарили нас със сметките. Може да ни опрощават по 50% примерно от всяка месечна сметка докато не ни се възстановят парите.
Естествено това няма да стане, но не пречи да помечтаем.
Цитирай

През девет форума в десети

Справедлива ли е присъдата

Справедлива е, защото:

той като е бунак да играе бушон и да влиза у всяка светска хроника - еми така ще е. Даже да се радва, че е жив, че едно време бушоните направо не изкарваха и до следствие - съвсем си изгаряха!

Гърмяха, бих казала аз.  Mr. Green
Цитирай

София

Тия 14 са предизборни, да повярват избирателите в справедливостта.

Точно. А твърде вероятно и добре изтъргувани в замяна на размразяване на 1.25 млрд евро от ЕС фондовете.
Цитирай

София

Не знам дали обра пешкира, но парите си няма да видим никога, даже продължават да ни крадат #2gunfire
Цитирай

София /Абсурдистан

Малко са му 14г.  Twisted Evil
Цитирай

Ще бъде справедлива, ако видим и други злоупотребили високопоставени лица зад решетките  Peace

Цитирай

София

Условна няма да стане
Е, не така буквално де, пошегувах се, мисля, че стана ясно какво имам предвид Smile
Цитирай

и конфискация на цялото имущество.
Ама нали има още 2 инстанции, не бързайте да се радвате.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора