Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 25 юни 2009, 18:31 ч.

помощ, незнам какво ми става

  • 969
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, мили момичета, за първи път пиша във форума, моля за съвет. До 03.06.09 пиех Диане 35 (пия го от три години, по изричното указание на генеколога), след като си изпих хапчетата за месеца, на 08.06.09 ми дойде, както обикновенно, но тъй като преди това ходих на преглед и с милото сме решили да правим бебе, от този месец ги спрях. Но от около една седмица получавам леки болки ниско долу , а от два дни (привечер) болките са съпроводени със съвсме малко зацапване. Вече започвам да се притеснявам да не ми е станало нещо от това Диане, защото  е рано да ми идва този месец, но за съжаление доктора ми ще е на работа чак другата седмица и преди да съм отишла при друг , моля ако някоя от вас може да ми помогне със съвет или инфо, ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 5 396
След спиране на хапчетата е нормално цикъла да е странен и нередовен поне в началото докато организма възстанови естествения си ритъм.

# 2
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Аз знам, че след спиране на противозачатъчни може много бързо да се забременее, така че...може и това да е. Ако не - сигурно е нещо от хормоните. Изчакай поне още един месец и не спирайте опитите.

# 3
  • Мнения: 9 817
След спиране на хапчетата /също пиех Диане 35/ цикълът ми правеше номера три месеца. Гинекологът ми обясни, че било от хормоните.

# 4
  • Мнения: 661
Нали си спряла хапчетата, нормално е всякакви аномалии да има - да ти идва цикъла по-често и с болки, да пропуска месец-два... а може и да си забременяла  Party Успех!

# 5
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 141
И на мен ми се беше случило нещо подобно след спиране на противозачатъчни,и после лекарката ми каза че такова рязко спиране обърква хормоните и затова идва това кървене,но ти си говори с твоя гинеколог аз все пак не ги спрях за да правя бебе ако си забременяла веднага може да има нещо свързано с това

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 158
След спиране на противозачатъчните е нормално да има такива колебания на цикъла ти.

# 7
  • На Края На Вселената
  • Мнения: 2 013
Аз знам, че след спиране на противозачатъчни може много бързо да се забременее, така че...може и това да е. Ако не - сигурно е нещо от хормоните. Изчакай поне още един месец и не спирайте опитите.

И аз така знам,че след спиране на хапчетата се забременявало от раз. Grinning
От хормоните са тези промени в цикъла,продължителността и количеството.
Моя гинеколог ми каза,че след спиране на противозачатъчните цикъла ставал доста обилен. Crazy

# 8
  • Мнения: 6 785
След приема на противозачатъчни е нормално да има аномалии в МЦ.Другия вариант е да си вече малко бременна. LaughingКъсмет и да се похвалиш.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 959
и аз съм чувала за подобни аномалии

# 10
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 1 666
направи си един тест след няколко дни. може овулацията да е била по-рано.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт