Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Незнам дали да се смея или плача по повод изказването на Доган.
А реакцията на Първанов и Станишев  #2gunfire...големи идиоти и марионетки.
Евала на Татяна Дончева, тя си каза истината за нещата.

Много ме изкефи скеча по този повод в предаването на Р. Петров....."Аз съм истината, и пътят, и животът......".
Цитирай

в мъжки прегръдки

А ще ни разкажеш ли за какво става дума или ще плачеш и ще се смееш сама?
Цитирай
А ще ни разкажеш ли за какво става дума или ще плачеш и ще се смееш сама?

Има клипче в интернет, сигурно ще го дадат и в новините в 22 и по двете телевизии.
Сега гледайте по БНТ, аз ще потърся клипа.
Цитирай

Костинброд

http://politics.actualno.com/news_247535.html
Каквото си посееш, това ще пожънеш. Нека още малко си заравяме главите в пясъка, като щраусите ... надупени. И таива като Доган и царя ще ни оправят много пъти на ден за много години  Rolling Eyes
Цитирай

Моньо Христов: Лидерът на ДПС Ахмед Доган се изживява като султан
BLITZ - 25 Юни 14:25
Сезираме Върховна касационна прокуратура по повод изказванията на Ахмед Доган в клипа от село Кочан община Сатовча. Това заяви пред медиите в Хасково Моньо Христов, заместник председател на "Обединени земеделци" от щаба на "Синята коалиция".
Той подчерта, че Доган погазва българската Конституция с думите си изречени пред активисти на ДПС: "Аз съм властта! Депутатите нямат власт".
Моньо Христов призова главния прокурор Борис Велчев да нареди разследване срещу Ахмед Доган, който се опитва да изземе народния суверинитет! Сините пуснаха пред журналисти и клипа с изказването на Доган.
"Аз съм инструментът във властта, който разпределя порциите на фирмите в държавата. Искам да сте наясно с този въпрос", казва Доган. "Как депутат ще реши проблема за проектите и тяхното финансиране. Не е възможно. Властта е в моите ръце. В мен е концентрирана властта, не е във вашия депутат, искам да го знаете това", казва още Ахмед Доган, което сините активиски видяха и чуха в показаното им клипче.
От синята коалиция разпространиха и част от друго негово изказване, този път на събрание в Шумен. Там той казва: "ДПС е бацил. Като влезе веднъж, няма излизане... Сега ДПС ще има сигурно 500 000 избиратели, но ще дойде време, когато ДПС ще има гарантирано пакет от избиратели в най-лошия случай един милион - и българи, и турци, и роми, и арменци, и евреи, и власи, т.е . целия букет, който съставлява българския народ."
Моньо Христов от Синята коалиция цитира текстове от българската Конституция, които са грубо погазени с изказванията на Ахмед Доган. На първо място България е парламентарна република и властта е в Народното събрание, а не в ръцете на една личност, обясни Христов. От думите на лидера на ДПС излиза, че Сергей Станишев не е никакъв премиер, нещата се ръководят от Доган, а той дава заявка това да остане така и през следващите 4 години, коментираха от Синята коалиция.
Сините добавиха, че ако главния прокурор не започне разследване в близките дни, ще бъде сезиран от тях.

Тодорка Николова, БЛИЦ
Цитирай

По Нова ТВ го отразиха най-пълно, без монтаж, цялата реч. А след това и имаха интервю с Доган, който  си обясни думите.
Гледайте повторението на тяхната емисия. БТВ бяха доста по-кратки.
Цитирай

Доган: Обясних на селото технологията на властта
Цитирай
http://www.vbox7.com/play:1a845753
Цитирай

Какво сте се затръшкали за тоз Доган? Като не го харесвате, отивайте да гласувате, иначе ще гласуват други, нали знаете...
За мен новината на деня (освен загиналите в Чехия Sad ) е, че някакъв си шейх ще бъде награден с "Мадарски конник", само защото е най-богатият човек, стъпвал у нас.  Laughing Голем повод за награди, ей!
Цитирай

Костинброд

Обясни че той е властта и че ако искат да продължават да се насочват пари към тях, трябва пак да са във властта. Трябва да гласуват за депутати, които да влязат в изпълнителната власт и съответно пак да има парички, които той да разпределя. Надявам се повече хора да са гледали новините и да са чели надписите от пиянските думи на Доган. Но нали казват, че когато сме пияни си казваме каквото ни лежи на сърцето.
Цитирай

Обясни че той е властта и че ако искат да продължават да се насочват пари към тях, трябва пак да са във властта. Трябва да гласуват за депутати, които да влязат в изпълнителната власт и съответно пак да има парички, които той да разпределя. Надявам се повече хора да са гледали новините и да са чели надписите от пиянските думи на Доган. Но нали казват, че когато сме пияни си казваме каквото ни лежи на сърцето.

Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink
Цитирай
Аз за Доган нищо няма да кажа...дали му възможност, възползвал се, кой няма да го направи. БСП са ми на мушката....вън от властта... стига вече с партията на бабушкерите.
Цитирай

гр.София

Гледах,слушах.
 Все едно пък не каза истината!
 Сега всички-ощипани.
Цитирай

Доган отдавна коли и беси.Сега вече си го признава и официално.
Цитирай

София

Аз за Доган нищо няма да кажа...дали му възможност, възползвал се, кой няма да го направи. БСП са ми на мушката....вън от властта... стига вече с партията на бабушкерите.

Ох, лошото е, че май само хората от третата възраст /и турците/ са винаги мобилизирани да гласуват.Гледах много от предизборните репортажи на различните партии.Ако си мислиш, че картинката е по-различна от "бабушкерите" на БСП, дълбоко се лъжеш.И при НДСВ, и при СДС /всъщност не знам как вече да ги наричам покрай многобройните им обединения и разцепления/, Атака и т.н-масово преобладаваха възрастните хора.Зали пълни с пенсионери-изглежда това е положението, само тези хора намират смисъл да гласуват...

Относно изказването на Доган-какво ви учудва? Думите му са факт и това не е първото му подобно изказване.Може да не е приятно да чуем истината в прав текст, ако искаме да се промени нещо не трябва само да пишем по форуми и да се ядосваме, когато седнем на по чашка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора