Досаден проблем

  • 1 251
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
      Здравейте, от няколко дни се е появил проблем със жилищната площ, и по - точно появили са се малки щипещи и хапещи гадинки, които страшно много досаждат. Може ли да се пръска с нещо, което да е безопасно за бебе на 6 и половина месеца?  smile3515

# 1
  • Мнения: 467
За бълхички ли говориш ? Ако да-няма безвреден спей. Но, можеш да напръскаш и излизаш на разходка за един-два часа. После, трябва да провертиш обаче  Thinking Имахме подобен проблем на село миналата година и е малко трудничко с малко дете наистина.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Какви са тия гадинки? Бълхи?
Питайте някоя фирма, която треби гадове всякакви.

# 3
  • Мнения: 835
За какви гадинки става въпрос?Мисля, че вариянта на Фронтлайн го има на пулверизатор и е безвреден, само дето е много скъп.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Ако са бълхи има безвреден спрей. Тези за домашни любимци са такива и са безопасни за топлокръвни, т.е. не са отровни. Потърси в зоо магазините.

# 5
  • Мнения: 31
За съжаление точно за бълхички става дума. Явно общината не си върши работата да пръска и така си ги носим у дома. Явно ще се търси препарат. То и с хващане става, ама си е трудна работа  ooooh!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 78
Имахме същият проблем  ooooh!. Много съм доволна от препарата "Биокил"  Peace! На него пише че може да се пръска и върху животни, затова сметнах че е безопасен и за бебето! Разбира се не съм пускала детето да пълзи върху току-що напръскания под. Успех!

# 7
  • Мнения: 835
Да, Билкил също става, но може да си вземеш Фронтлайн на спрей.Безвреден е, не пише на него, че става за бълхи, но ефекта е страхотен.майка ми си унищожи хлебарките с него

# 8
  • Мнения: 31
Има ли ги в аптеките тези препарати?

# 9
  • Мнения: 7 723
Бълхите ги изтрепах с Райд Макс.

# 10
  • Мнения: 31
То и аз имам Райд, но ме е страх да пръскам с него в помещението, където спи бебето. Като му гледам етикета си е доста опасен препарат. Иначе друг път сме пръскали с него - има ефект, но сега просто търсим нещо по - безопасно.

Общи условия

Активация на акаунт