Бира,скара,кафене,а ОКТОМВРИйка на море!

  • 10 485
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 141
Тери, не се притеснявай, колкото повече плачеш и се тревожиш,толкова по-зле!!! Имам няколко приятелки, които бяха с разкритие и контракции от 4 месец , да, лежаха си вкъщи до края ,но си родиха  на термин и всичко е наред Hug
И аз имам от време на време подобни болки,които описвате и вие , шашкам се, ама какво да се прави....Ще трябва да устискаме до края! Hug

# 46
  • Мнения: 1 341
Тери, лоша работа с тези неразположения. Но ти си почивай доколкото е възможно и мисли позитивно. Много Hug Няма ли баби които да помагат за малката?

Каллии, дръж се, няма да се даваш на болежките и ти. Naughty

Пете, от Бг ще ни навестяваш, нали?

Сега сложих диването ми сладко да спи. Вечер съм като парцал, въпреки, че е кротка. Но не млъква, разбирате ли?! Главата ми става балон, то са въпроси, то е философстване, то са и капризи от време на време. Сега си почивам психически. А после с 2 броя веселбата ще е на 6! Crazy Живи и здрави да са ми. Heart Eyes

Хайде лекичка...

# 47
  • Мнения: 68
Тери Миличка..... почивай! Ще се оправите с писанката. Нали ходи на градинка. Ще гледа детски всеки следобед докато мама си почива...  Rolling Eyes

БЛагодаря Ви много за милите думи относно моето мъжле и снимките ни  Hug

Пете наливай се с вода преди да се качиш на самолета. Много помага! Като излита, докато набере височина пий на малки глътки. Дишай бавно и дълбоко и се опитай да мислиш за хубави неща. Разглеждане на списанието с нещата, които можеш да си купиш на борда на самолета също е добро средство за разсейване. Аз със Алекз летях 6 седмици преди да родя. Не че го изтъквам като геройство, наложи се тогава.... Нямах никакви проблеми. Сега с това бебче, освен че полета беше просто доста дълъг нямах други никакви оплаквания! Така че смело напред!

Количката ОРБИТ Видях я в НЮ Йорк 2 пъти и щяха да ми паднат очите  Shocked Гледах я като извънземно. Много е хубава на живо, обаче си има и недостатъци. Кошницата отдолу е малка и неудобна. Като е с лятната седалка и я сгънете, видяхте ли колко огромна става.... Да изключим факта, че със всички показани на рекламата аксесоари се продава за около 2000$ смятайте в Европа сигурно е поне 2000 Евро  #Crazy

# 48
  • Мнения: 1 107
Кали, Тери- дано Ви отминат болежките бързо.  Hug от мен и положителни мисли, въпреки, че когато на човек му е зле е трудна задача...
Taази количка Орбит сега я погледнах в нета- много интересна разбира се (цената също Wink)

# 49
  • Мнения: X
Само да ви пожелая лека вечер smile3524,а на кали и тери само положително мислене yes.Всичко ще се оправи. newsm10

# 50
  • Мнения: 123
   Момичета-кокичета, виждали ли сте този сайт. АЗ чак сега и му се кефа, задаваш  параметри в коя седмица е бебето и можеш да си го гледкаш. Е не е като истиско, но като си помисля, че вече прилича на човече ми става драго , чак ако има как и по дупето да го шляпна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes http://3dpregnancy.parentsconnect.com/calendar/23-weeks-pregnant.html  , а ето и един как се развива по седмици  http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_103026 … _Test_related_fet     . Момичета, да не забравя да ви благодаря за подкрепата .
  А това е бебче,  в нашите седмициhttp://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_103026 … _Test_related_fet

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 23:30 от kallii

# 51
  • Мнения: 0
Добро утро. HugВчера ходих на лекар и с бебето всичко е ок. newsm44Пожелавам на всички хубав ден.

# 52
  • Мнения: 1 715
Запис Simple Smile
Кали ,много интересен сайт Hug

# 53
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Само минавам да ви пожелая хубав ден! При нас започва великото местене от едната квартира в другата и ще е пълна лудница!
 Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 71
Добро утро, момичета! Днес съм по-спокойна вкъщи, пия си лекарствата и лежа. Ще устискам до понеделник, тогава идва сестра ми за 2 седмици да помага ( милата ми). Надявам се за 2 седмици да се нормализират нещата. Благодаря ви за милите думи  Hug  Желая ви хубави почивни дни и много усмивки!

# 55
  • Мнения: 65
Аз да се запиша,че сте изписали две теми ...връщам се да чета

# 56
  • Мнения: 199
Добро утро милички,

Ani Boland наистина са много красиви снимките, а най-вече вие двамата-чудна двойка сте Heart Eyes
Terri и от мен много прегръдки миличка. Сестричката ще ти помогне, а ти мисли позитивно и си почивай, всичко ще бъде наред Hug.

Аз съм на работа, ще гледам да довършвам бързо и да изчезвам, макар че в това време сигурно ще си седим вкъщи.
Целувки на всички и хубав уикенд Hug

# 57
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен  bouquet

Миракъл успех мила! Съвет от мен, ако вече не го знаеш, направи си списък с това какво слагаш в кой кашон и ги номерирай. После ще ти е много по-лесно като разопаковаш и най-вероятно доста кашони ще останат неразопаковани, като си казваш четейки списъка: "ооо, от това сега нямам нужда, нека седи там"  Crazy

Тери Браво! Добра сестричка имаш. Да ти е жива и здрава, ти се пази, че другата седмица, сме на варненска среща  Hug

Лилчо Мерси мила  Hug Защо си на работа и в Събота... Айде поспрете се малко дами! Като слушам какво е времето в СФ и ми се иска да си пожелая маааалко разхлада и към Варна  Embarassed Ама айде няма да си го пожелавам да не вземе да завали и да запраска и тук!  Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26
Тери,надявам се да си по-спокойна вече и да мислиш позитивно заради човечето,което расте в теб Hug  Praynig Сестричките са най-добрите същества и аз като теб винаги мога да разчитам на нея Hug Силни гушки от мен и почивай пълноценно!  Heart Eyes

И аз разгледах Орбит и цената направо ме разби  ooooh! Намерих някакъв сайт в Турция и само като видиш колко парички ти трябват за да си я купиш и вече си се отказал  Joy http://www.e-bebek.com/SearchAdvanced.aspx?SearchFullText=orbit

# 59
  • Мнения: 22 843
Количката Орбит вече я изкоментирахме в темата Второто висше и количките Simple Smile
Ако ви интересува прочетете назад,едно момиче беше дало отзиви.Аз  я бях гледала отдавна,но не ми се струва много практична,по-скоро е малко гъзарийка.Simple Smile
Терри,дано всичко се размине и проблемите са спрат.Пази се.

Общи условия

Активация на акаунт