Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родени 2006 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-279 от 279 отговора

Шумен

МАЙЧЕТАТА ни са 79 : 38 момичета и 41 момчета!

Това е Калина от Пловдив! Тя е рекордьорка в нашата тема и грабна приза за най-леко родено бебе - само 2000гр.
А това са родителите на Кали!

АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006

Кръстница на темата - Ани

Предложения за следващи теми:

1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)

Цитирай

Пловдив

Ани, благодарим за прекрасната тема  Laughing Довечера ще я покажа на татито и на Кали  Blush bouquet

АННа, честит рожден ден! Много щастие, любов и късмет!

Аз съм зарината с работа само чакам уикенда да пораспуснем  Laughing Разчистили сме графика от всякакви задачки и само ще мързелуваме (сега и ако се осъществи тоя план  Rolling Eyes  Laughing)

На срещата утре пожелавам на всички много приятни емоции и да ни показвате много снимки  Hug
Цитирай

София

Честит рожден ден, Анна!!! Бъди здрава и много щастлива с твоето мило семейство !

Ани, благодарности за новата темичка  smile3525

Целувки и приятен уикенд  Love
Цитирай

Пловдив

Честит рожден ден ,Анна!Много здраве,късмет и любов пожелаваме!  :bouquet:
Ани,чудна е темата......и без калинки,ама с Калина е станала много хубава Peace

За утре и аз пожелавам много хубаво да си изкарате,да се наприказвате,да се наснимате,да се напиете по женски.....и после да разказвате и показвате/пък ние ще си изгризем ноктите от яд,че не сме се класирали/
Цитирай

В главата ми:)

Честит Рожден Ден Анна!
Да си все така,усмихната,красива и щастлива!Да те радва все така чудесното ти семейство!

Приятно изкарване на срещата момичета!
Да пиете една ракийка и няколко бир-ки заради мен!Да нагушкате и намачкате чуждите деца-пак по тази причина!

Искаме многоооо снимки!
Цитирай

Лондон

оооо-среща ще има!Завиждам ви и чакам много снимки
Цитирай

София

жестока темичка Smile!

чрд на анна! здраве и радост ти пожелавам!
Цитирай

София

Благодаря на всички за хубавите пожелания! bouquet
Цитирай

София, Дървеница

Честит рожден ден, Ана!
Много здраве, още повече семейно щастие и успехи ти желая!

Момичета, благодаря ви много за милите пожелания Hug

Темичката в чест на Калина е много красива, личи си Ани че с мерак ги правиш Peace

Така като гледам доста хора сте решили да сте на морето тогава, когато и ние. Плановете засега са да ходим от 24-ти юли за около 10 дни, така че може да се видим Very Happy А и сме се затъжили за снахичката Сиси, мама скоро и снимки не е пускала, ама май и аз трябва да си взема бележка newsm78

Много готини таблици  и сайтове сте дали, лошото е че все не ми остава време да се пробвам и аз да изчислявам...

Мимозка, чакаме снимки от почивката!

Желая ви да си изкарате страхотно на Усоето, времето да е хубаво и дечицата да се наиграят!

А Гичо къде се загуби... newsm78
Цитирай

София

Анна, честит рожден ден на патерица!

Пожелавам ти много щастие, радост, успехи и късмет!

Весело изкарване на срещата. И аз ще очаквам с нетърпение снимките и разказите.

Криси се събуди - отивам да го оправям. Приятен ден на всички!
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АННА!!! ЖЕЛАЯ ТИ САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ТИ СЕ СЛУЧВАТ!!!

Страхотна темичка, Ани! Според мен има достатъчно калинки-малинки!

Весело изкарване на срещата, момичета! Аз започвам да си гризя ноктите...
Чакаме репортаж от събитието...

Еее, Люска и на мен ще ми бъде особено приятно да се видим - непременно да се обадите!

Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

здр момичета ето няколко снимки на моя син криско <a href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1957/1508760726215231112124 … odxZgkHKsCIUs.JPG">photo_1</a>href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2572/7124231572121013285124 … jBTnArIDDATxD.JPG">photo_2</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2447/5158802855385043312461 … 0OL1dvJrxEY7L.JPG">photo_3</a>="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1960/2490819652097445530124 … mPe0bmvRSjJhr.JPG">photo_4</a><a href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1976/5673581941456430191246 … 0QGMjNOhh6TcD.JPG">photo_5</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1935/1688857426199230724912 … V9JLBovmD2XiQ.JPG">photo_6</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1935/1688857426199230724912 … V9JLBovmD2XiQ.JPG">photo_6</a> и с тати в колата
Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2821/1483296935182280003312 … s9UThH9N8geAC.JPG http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2234/1407872181960639174124 … nuiC7Dda7D4D2.JPG
Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

последните са с тати в колата  Hug как сте момичета,Ани как си Hug
Цитирай

София

Добро утро, дами!

АННА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много, много здраве и късмет и все така весело и задружно семейство!  bouquet

Аз използвам времето докато мъжете още спят за да ви драсна 2-3 реда.
Ние нашата семейна почивка сме я предвидили да бъде с влак до Сандански. На море мъжката част от семейството тази година няма желание да ходи! Tired
Взех си вече отпуската, направих резервацията и след 2 седмици живот и здраве ще правим пътешествие с влак. На такова чудо не съм се возила от 10 години....

Голямото дете си взе отпуска по бащинство. Сега се гледат двамата и се наслаждават един друг на присъствието си.  Mr. Green
Сега съм в очакване да стане и да сътвори закуска от палачинки!

Та в тази връзка с бащинството.... разписана ми е градска отпуска в големи количества - имате ли желание и възможност за женска среща с организирано надпиване, пък може и надпяване?!?!

Хубав ден от мен!
Цитирай

Пловдив

О, Танче и вие сте на нашето меню  Mr. Green
Ние вече изядохме палачинките на тати  Love, изчистихме къщата и вече сме се размазали  Mr. Green
Само Кали още преви разни манджи и торти в нейната кухня  hahaha И през 5 минути се пее Хепи бъртдей и духаме свещи  Whistling
Цитирай

Велико Търново

Върнахме се Mr. Green
Цитирай

София

Eто малко снимки от Усоето. Оставям на другите да разказват и показват повече:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394233
Цитирай

Анна -честит рожден ден!!  :bouquet:  :bouquet:
Дайте още снимки да видим кой е бил и къде  Very Happy
Ани-много хубава тема,браво!

понеже моите деца бяха пак болни и баткото доста зле не ми остана време да качвам снимки,затова докато кача ,ще ви копирам кратко описание от др. тема  Flutter

----------------
Exx много пишете,едвам изчетох повечето.  
Върнахме се от Делфин Делукс Резорт 5зв -уникалноооооооо.Очаровани сме ,бихме отишли пак.   Отговаря си на звездите абсолютно.Храната е божествена,престъпно изобилна,качих кг,а по принцип съм много слаба и много трудно качвам..Имаше дрехи дето ги върнах необличани по тая причина   hahaha   Може ли толкова много и такива вкусни неща,нон-стоп..   Rolling EyesДори докато лежиш на шезлонга минават с колички и все нещо за пиене и ядене предлагат   кафе,чай,безалкохолни,коктейли-без и алкохолни,пилаф,краставици и моркови,които с ръкавици пред теб белят,а краставиците и солят..

А пък за хората дето работата им е да ти почистят очилата, докато се печеш покрай басейна    думи нямам.Очилата ми толкова лъскане с по 3 различни кърпи не са виждали откак са купени  
Супер кухня,супер анимация-много добър екип особено представленията ,които видяхме,много ни впечатлиха..Имаше една руска група-брейк,акробатика и един с велосипед-акробатика,имаха страхотна хореография и бяха много забавни и технични.Единия докато се въртеше на темето си се съблече и остана по слипове,ей така с крака нагоре и върху главата си    35
За децата-миниклуб, лунапарк-много хубав и детски кът-също чдесен.Сина,който е на 12 г ,го включваха в игрите по водна топка,беше очарован.Парзалките са много добри,изтъркахме банските да се пързаляме  Crazy  
Вносен алкохол на ниво ,не като в Белек,където бяхме,коктейли от вносен алкохол-Мохито,Пинк дриймс и още поне 20,Мартинито с маслинките,шампанско с черешка,хубав джин,хубаво уиски ,Бейлис в изобилие..пфуууу голямо пиене и ядене   bowuu
Разкошно фрапе от ягоди и др. плодове,фреш на корем,което беше голяма радост за големите деца.

Сауна,турска баня ,фитнес,сейф и минибар вкл. в инклузива,румсервзи също безплатно ..
За тези ,които са с малки деца и ползват количка,ако не си носят ще им бъде дадена от хотела срещу депозит.Количките са много добри,столчета за хранене в изобилие за всички и бебешка кухня !!!
Има и диетично меню ама май всички го заобикаляха  Laughing 

Бяхме Сиа вю обаче към Мукарнас повече така,че шума беше съвсем търпим.Персонала е чудесен,много усмихнати,любезни и супер дружелюбни с децата.Дори имаше келнери дето дундуркаха бебета,докато майките ядяха.
Чисто много,постоянно,нещо се прави,чисти,сади,плеви ,присажда и пр.Прекрасни градини.
7 а-ла карт ресторанта,опитахме турския и рибния на едно място са.Турския няма смисъл нищо особено,рибния беше добър.  
Безброй заведения на територията на хотела,в едното правят гофрети-уникални..те са виновни за кг ми май   newsm78 ,в другото гюзлеме,дето така и не опитахме,в третото дюнер,после другото сандвичи готови или ти да си направиш..Може и гофрети сам да правиш,айрян божествен на всяка крачка ,даже на едното място фонтан от айрян..
Препоръчвам ви горещо единия снек бар ,където правят картофи печени с кожичката .Невероятни срязваш ги на две и има един съд с масло,един с настърган кашкавал и 1 с млечен сос....Чудни !!
Камериерките като оправят стаята сгъват хавлиите като лебеди и цветя около тях..  
Съвет-ако сте с малко дете като нас ,което спи на обяд,слагайте табелата за почистване още като излезете на плаж,за да ви почистят веднага ,иначе може и към 1ч да е,точно когато си ляга..Само първия ден имахме такава случка после се разбрахме.
Плажа не е е особено пясъчен и има камъчета,но може и от платформата  да влезеш,водата беше много топла,температурата последния ден 42 градуса  

Ходихме до Алания ,с бус,има ги на 15 минути до 1 ч посреднощ..Този път никакви екскурзии не правихме,че да не вземе да отслабнем като не ядем в хотела 1 ден   ,ама и нещо не ни впечатлиха..Макар,че имаше Аквапарк,Воден свят -да плуваш с делфини и др. риби и басейн с акули..Рафтинг и някакъв каньон ама цял ден не ни се ходеше..
Доволни сме от Он травел и Туртес тяхния партньор там  
Още мноооооого мога да пиша ама после и снимки ще гледам да кача да видите.  

Обиколихме Мукарнас и Делфин Ботаник залепени са 1 до друг.Ползвахме им пързалки и бар.Ако някой се колебае м/у Ботаник и Делукс-няма смисъл просто,избора е Делукс  
Поариха ни и диск на четирите хотела Делфин.
Ох беше повече от прекрасно и ме е яд,че само за 1 седмица отидохме    Very Happy

допълвам-супер десерти ,плодове няколко  вида, черешите и дините бяха много хубави,поне 10 вида баклави,20 вида сладкиши,торти,кремове...Много салати в разлчни комбинации ,с различни сосове,няколко вида зехтини за тях ,пред теб по твоите предпочитания правят разни неща,скара-месцето се топи ..,фонтани от шоколад и крем ванилия и около тях изобилие от плодове и катми ,котио да топиш в тия фонтани..Невероятно вкусно сирене   ,имаше и готвено и печено и задушено и спагети,пици,хлябове и питки и пици 10 вида божествени..от всичко по много и много вкусно.
За децата -захарен памук и пуканки навън,голям кеф.Ако ги питаш тях от басейните на луна парка,детския кът,ссъ захарния памук в ръка и пуканките..  
много ,много хубаво
------------------------------------------
Цитирай

София

Eто малко снимки от Усоето. Оставям на другите да разказват и показват повече:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394233

Супер! Но продължавам да чакам още, както и разкази.

А мимозке, след твоя разказ - така ми се дояде Smile
С нетърпение ще чакам снимките. Особено от масите с ядене Smile
Цитирай

Сандански

Много красиво и зелено в това Усое, дечицата и мамите Love много добре изглеждат.
Чакаме още коментари относно срещичката.
Мимозка, как само описваш - ставаш за рекламен агент на хотела. Но ние тук искаме снимков материал, да изплакнем очи, да видим трапези и красоти.
Танчеее, значи след 2 седмици. Чакам с нетърпение да видим Ники.
Цитирай

ха ха те и в темата за Турция така ми харесаха разказа ,че на всички им се дояло  Crazy
ще взема да пратя линкове на постовете ми към нашата агенция и към управата на хотела та белким ми предложат някое намаление за следваща почивка  Laughing
но най-отговорно заявявам,че го препоръчвам с 2 ръце,а аз каквато съм кльощава съм качила кг и така здраво хапвах,но храната беше греховно вкусна и изобилна  chef
ще кача снимки сега,но предния път повече правих сега бях заета май основно с ядене и лежане и пързаляне по водните пързалки  Very Happy
Цитирай

София

Разгледах снимките на Анна и се надявах на още,но може и утре.Тъкмо много обичам когато ми е най-напечено да се разсейвам с други приятни занимания.А четенето на разказите ви и гледането на снимки ще са ми супер приятни.
 Видях,че Таня е свободна през следващата седмица и е направила чудно предложение за среща.Ако има и други желаещи може да си спретнем една в петък вечер в ресторант "Бижу".
Цитирай

Плевен

Само казвам привет  Laughing!

Утре ще разказвам ...
Цитирай

Шумен

Mimoz, само като прочетох разказа ти и качих няколко килограма!  Laughing Ей туй чудо не е за мен. И ние сме ходили на почивка в Турция с по малко звезди и като знам какви вкусотии имаше, представям си какво е било при вас!  Crazy

Почивката в Усоето беше разкошна. Не толкова заради хотела, а компанията беше много приятна. Всички дечица и бебета са големи сладури. Просто няма какво да ги споменавам персонално. След малко и аз ще кача снимки. Но явно малко трябва да поизпразня компа, че не иска да ми ги качва. Имахме си и рожденик - Валери. Естествено имаше и торта и така определено той стана любимец на децата. През деня успяхме малко и в басейна да се топнем, докато се мъчихме да увардваме децата да не скочат, защото нямаше детски басейн.
На връщане отидохме и до Боженци. Страхотно место за релакс. Много е китно и спокойно. Вече за втори път ходим до там и в Кметовци един хотел ми прави впечатление. Мисля че ще е удобен за летни форумски срещи. Ето и линк: http://www.fenerite.bg/
Цитирай

Sofia

Още, още - не може така да се измъквате с по една дума не е честно просто.  #Cussing out
Ана е най сериозна от всички ви! bouquet

Мимозата след твоя разказ, днес няма да работя а ще блея в една точка и ще мечтая за такова място за такава почивка и за толкова яденее, ама че съм гладна днес от сутринта! Ех размечтах се!
Цитирай

София

Ха добрутро и от мен!

Днес нямам никаква работа (да не повярва човек) и докато не си намеря такава ще се мотая из форума....

Не се и съмнявам, че сте изкарали супер на срещата. Иска ми се да можехме и ние да дойдем, че ми липсва компанията ви. С Люси се забравихме вече.... Люси, Люсиииии, за 3 месеца един телефонен разговор и добре, че беше ти да ми се обадиш! Да поздравиш рожденника на патерица специално от нашето семейство с най-добри пожелания!

Аз днес никаква храна не искам да виждам, че вчера цял ден набивах от страхотните палачинки на Калин. То било хубаво да имаш мъж в отпуска, който да се грижи за детето ти и за теб.... Ще вземе да ми хареса!

Имарова, с всички ръце съм за "Бижу" в петък вечер. Хайде, дами.... дано сте свободни тогава, че да направим една сбирка!
Михайловаааа, где се дяна ти? Във фейсбука не мога да те засека!

Хайде да си допивам кафето и да си търся проекти...
Цитирай

Пловдив

привет и от мен,
ние също бяхме на Усоето и мога само да кажа че беше прекрасно, запознах се със страхотни хора и само мога да кажа на неприсъствалите...завиждайте ми (слагам и малко снимки за доказателство)
http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009
Времето беше много хубаво, харната също особено закуската  Laughing http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009#26.
Децата много кротки и послушни  Laughing, даже всички деца изпяха заедно една песен (имам само снимка, нямам запис) http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009#20 и мисля, че спокойно могат да засенчат вокална група Бон бон.
Цитирай

Шумен

Няма страшно! Ето веднага прилагам запис на песента... даже на три песни:
http://www.youtube.com/watch?v=TpuXiCpyU5Y
http://www.youtube.com/watch?v=9OmUwHXeLfE
http://www.youtube.com/watch?v=9-TR5o0BrHA

А ето и снимките от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385798&pid=13221896 Последните са от Боженци.

И ето още едно клипче, този път през деня: http://www.youtube.com/watch?v=HdeuDR6iQmk
Цитирай

На Усоето изглежда много приятно и тихо  Peace Срещата не се съмнявам ,че е била хубава и весела  Very Happy
отивам да гледам снимки
Моите деца пак са болни,на антибиотици,още един куп лекарства..вече ми идва на някой влак да се кача,че не издържам.. ooooh!
Цитирай

Sofia

О Мимозата съжалявам дано бързо да се оправят мъниците, че май Жули беше болна и преди да тръгнете и сега на българска почва пак със сигурност не ти е лесно и няма спокойствие от никъде.  Praynig

Ех Ани браво на двете с Ана разчитах за снимки и клипчета и  не ме подведохте. Благодаря!  bouquet

А за хотелската част какво ще кажете струва ли си да се посети и като местонахождение и като база как е?
Цитирай

София

чудесно звучи разказа на мимоза!

и много хубави снимки от Усоето!

ето едно фото , че нямам какво друго да пиша!
Цитирай

Шумен

Хотелската част не е кой знае какво, но пък и цените не са високи. Специално нашия матрак беше страшно неудобен и стаята ни беше пълна с мухи. Но се установи, че май само в нашата стая е имало толкова много мухи. Но пък компанията беше приятна и едва ли точно това ще ми остане като спомен от Усоето. Почти целия престой бяхме навън, което си беше просто чудесно.
Цитирай

Плевен

Добър ден Smile !

Честит имен ден на Пепсън!  bouquet Жива и здрава и все така позитивна да си!

Много, много съм доволна от срещата в Усоето. Децата се налудуваха, аз лично успях да си побъбря с всички по малко, а и да се запозная с Пепсъновото семейство от което съм очарована, имате моите адмирации.
Имах огромното удоволствие да погушкам малки бебешоци / най-вече Мина/, която е един спящ и ядящ бонбон  Love и да се насладя на страхотните бузки на принцеса Йоанна, която не отстъпи по спинкане и хапване на Мина.

За нашите прекрасни деца думи нямам, надявам се и те да са останали доволни от забавленията и чистия Балкански въздух.

Траяна и Божидара с всяка изминала среща все повече затвърждават тандема си и си представям на 14-15 години, че просто ще са неудържими  Mr. Green. Такова пасване и търсене една друга ... голямо приятелство  Very Happy.

Много Благодаря на мамите , които снимаха  bouquet., благодарение на тях си имам снимки от срещата. Снимах малко с камерата ни, но още нищо не съм сваляла от нея.

Изчезвам да пера и гладя дрехите, че в събота живот и здраве зачезваме на моренце.

Мимозке стискам палци по-бързо да оздравяват дечицата ти  Praynig.

До скоро!
Цитирай

София

Привет дами!
Много хубави снимки и клипчета от Усоето - браво, личи си, че сте изкарали чудесно!
Мимозата, наистина много цветно си го описала и възбуждаш апетит и любопитство!  Love Страхотна почивка е това - дай Боже всеки му!
Дано Жули и батко й бързо се оправят! Praynig
Ванилка, много сладки муцунки!
Чакаме и по-подробни разкази и впечатления от срещата, нали сме си подробни, клю-клю  Very Happy!
 Hug на всички и хубава и слънчева седмица!
А, браво на Люси!
Цитирай

Пловдив

Привет!
Аз да се отчета,че съм жива и здрава......и момците са оцелели и този път въпреки грижите баща им и баба им.... Mr. Green
И да си благодаря,че сте така бързи в пускането на снимки и отзиви.....не,че не ме хвана още повече яд,задето пропуснахме...ама и ми напълнихте душата/хеле пък с клипчетата с песничките.....много мило  Peace/
Люси,да ти е жив и здрав рожденника/на патерици/-много да Ви радва и дано скоро да се установи на работа близо до вкъщи/ако вече не го е направил...ама и аз като Арк-ова не съм те чувала от сума време...........поради несериозност от моя страна,естествено Embarassed/
Мимоз....и ти ми напълни душата с тоя живописен разказ.......явно на такова място трябва да ида,за да кача някое килце/макар,че то така описано,сигурно ще ме хванат нервите,като се знам...../Дано Митко и Жули да оздравяват и да не те притесняват повече болести.Пък ти кажи,къщата вече пуснахте ли я в експлоатация?
Ванилка,много гладна тая Миа Wink
Аз,да се похваля вчера взех първа заплата......та днес цял ден се чудя къде да я инвестирам/по-напред/...довечера ,обаче обещавам да почерпя/виртуално/,че да ми върви на пари....
Засега,пожелавам лек и спорен ден.......и да са живи и здрави именниците  :bouquet:,ако има такива-аз се сетих за сем.Пепсънови..сега ще се напъна  за още.............

А,и докато се напъвах да мисля,се сетих-Катето дали вече няма повод за радост?
Цитирай

София

haha люба, тук правим патешки муцунки Smile верно беше гладна оная вечер тя... що рибена чорба хапна.../при нас има една рибарийница където е невероятна рибената кухня!/
Цитирай

Копирам от "Очакващи през юни"  Smile Smile Smile
ДНЕС ЮНСКИТЕ МАМИ СЕ УВЕЛИЧИХА С ОЩЕ ЕДНА:

В 11,40 ЧАСА КАТЯ Е СТАНАЛА МАМА НА СИЛИЯ МЕЛИСА 3400 ГР., 49 СМ.
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!

Да е жива и здрава малката на Катето!Да я обичат и обгрижват батковците!
Цитирай

Пловдив

Е,Велиска,аз пък как не се сетих,къде да надникна newsm78.....,но нищо,важното е,че всичко е наред и Катето си има и момиченце/с красиво име/...
Да и е жива и здрава малката принцеса и много кротка..пък батковците и таткото много да ги гледат и глезят!
Цитирай

И аз не се бях сетила,но ти ме подсети  Mr. Green
И ми стана хубаво да споделя тази чудесна новина  Smile
А снимките от Усоето се прекрасни-заедно с мамите и малчуганите  Love
Но завистта ми е огромна-да си знаете  Mr. Green.Ние така и не успяхме да се класираме,а и за морската среща няма да успеем  Sad.Но пък и колегите заминаха точно тогава-и щеше да ме е още повече яд.
Мястото изглежда супер,но аз моя синковец нямаше да мога да го опазя от басейна-знам си  Mr. Green
Пихте ли заради нас?
Алекс се научи да кара колело тези почивни дни-голямо с помощни колела.Добре ,че дойде една приятелка с дъщеря си ,за да свърши тази работа,че той от майка си и баща си не върприема.И колелото ни щеше да отлежава още една година в мазето  Smile
Това мога да се похваля аз.
Мимоз,дано бързо се оправят децата  Praynig И да ни пуснеш снимки!
Лека вечер,а довечера ще си налея от на Люба пиенето  Wink
Цитирай

ехеееее и новини има  Very Happy
Да е жива и здрава щерката на Катя,всичко най-най на цялото семейство  bouquet bouquet bouquet
Напълнихме темата с моми  Love

Люба -на теб приятно харчене,задължително трябва да се инвестира лично за твоя употреба  Laughing На въпроса за къщата от половин година си я обитаваме и навън не ни се ходи даже  Crazy
Почивката беше фантастична,толкова отпускаща и калпазанска,че повече нямаше накъде Blush Пожелавам и на вас  Peace

Ванила-много сладки муцунки правите  Party

Аз местя бумаги,офиси,кашони такава кочина стана  Whistling и за почивка седнах да ви видя какво сте писали ..Отивам да опаковам папки  ooooh!
Цитирай

Пловдив

Аз да си сложа обещаното...пък дано се намерят желаещи да се почерпят за мое здраве/и редовно плащане...ако е и повечко-няма да се разсърдя/Ние,тук се черпим наживо.....та после ще пиша повече.........
Цитирай

Пловдив

Eeee, честита мома на Катето  Hug Кате, много да те радва и слушка малката госпожица  и дано скоро да видим снимки  Hug

Любче, честита ти първа заплата - всеки месец двойна да е  Mr. Green Drunk
Цитирай

София

Честито, Кате! Да е жива и здрава прекрасната девойка с приказно име! Много да ви радва, а вие да я слушате  bouquet
Цитирай

Плевен

Честита дъщеричка на Катя! да ви е жива и здрава, много радости да ви носи и батковците и татко й много да я глезят !

Наздраве Люба! Да работиш по-малко и да изкарваш повече Smile !

Много благодаря за поздравите за рд на съпружето, ще му ги предам  Laughing.
Цитирай

София

Честита принцеса на Катя! Да е жива и здрава, да радва батковците, мама и тате!
Цитирай

Sofia

Кате, много много се радвам че и ти най-сетне се сдоби с малък розов вързоп това е голямо богатство - наклони се половото равновение и във вашата къща  Laughing да е много здрава, послушна батковците да се надпреварват да помагат, татито да те глези, на теб бързо възстановяване и при първа възможност да ни я покажеш.....!

Люба, честита ти заплата ей....измисли ли вече за какво да я похарчиш! Като знам как моята се харчи за 24 часа дано твоята оцелее по дълго  Embarassed!
Цитирай

София

ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МАМА КАТЯ!
Да е жива и здрава, много послушна и глезена от батковците! На мама - бързо възстановяване!
Люба, честита първа заплата! С пожелания всеки път да е повече е от предишния и по-малко нерви в работата! Вчера съм пропуснала от почерпката, мерси, ще се възползвам днес!
Хубав ден!  Hug
Цитирай

София

ЧЕСТИТА МАЛКА РОЖБА, КАТЕ!!! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТИ ДА ТИ ДОНЕСЕ !!!

Ани, честита заплата - със здраве да си я похарчиш  Money

Целувки  Love
Цитирай

Шумен

ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА СИЛИЯ МЕЛИСА! МНОГО ДА ВИ РАДВА, ДА ИМА БЕЗГРИЖНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! НЕКА БЪДЕ НЕЖНА, КРАСИВА И УМНА ЗА РАДОСТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
КАТЕ, НА ТЕБ БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ! СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ЩАСТИЕТО ЩЕ ЗАМЪГЛИ НЕПРИЯТНИТЕ УСЕЩАНИЯ!
РАДВАЙТЕ СЕ НА ВАШЕТО МАЛКО, НО БЕЗЦЕННО ВЪЛШЕБСТВО!
МНОГО ЦЕЛУВКИ!

ИМЕТО Е СТРАХОТНО. СИЛИЯ ОТДАВНА МИ Е СРЕД ФАВОРИТИТЕ.

Люба, на теб честита ти първа заплата! Все по голяма да става!
Цитирай

София

ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ, КАТЯ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
 bouquet
Цитирай

София

Кате, да ви е жива и здрава малката дъщеричка! Да расте нежна и красива, като името си, да бъде силна, смела, горда, много щастлива и късметлива!

Цитирай

Ländle

Кате, да ти е живо и здраво малкото момиченце. И много много щастливо цялото голямо семейство!
Цитирай

Пловдив

Ехо,тук пак нещо опустя..... Thinking
Аз,понеже съм обещала нещо/пък обичам и да изпълнявам/-да си сервирам обещаното-специално за Аркова и Недка...пък ако има и други почитатели на Мохитото-да заповядат/за Имарчето се сещам/:
...а от мен "Наздраве-то!" е с бира beer2
« Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 21:24 от ЛЮБима мама на двамА »
Цитирай

Русе

Честита дъщеричка, Кате! Да расте здрава, щастлива, безгрижна! На теб - бързо възстановяване!
  Люба, честита заплата! Вземам си от почерпката (от червеното винце  Mr. Green ) Дано скоро да намериш по-удовлетворяваща работа!
   При нас нищо интересно - обичайните вечерни занимания за майки, татковци и деца.
   Чакаме с нетърпение почивката на море след 2 седмици  car003 grinning039
   Сега отивам да разгледам снимките от Усоето и да чета репортажа на Мимозка.
Цитирай

София

Добър вечер!

Аз се отзовавам веднага на "Наздравето"!
Нещо тези дни взех да разпускам много... Тази вечер бяхме на ракийка, придружена с музикално оформление от "Рейнбоу".... шантава работа!

Кате, да ти е честита щерката - здрава и щастлива!

Нещо алкохолът ми дойде на въпреки, та ще взема да ви пожелая хубава вечер!
Цитирай

София

Кате да ти е жива и здрава щерката  bouquet
МОми, жива съм! Но докато влезна в крак в новата фирма, с ново работно време ................. много ми е трудно, на няколко пъти се надигам от стола да си тръгна.................... Като съм по - свободна знаете, че се обаждам.
А и тези дни и по друга причина не ми се пише ...
И да ви се похваля приятелката ми роди преди 20тина дни момченце.
 bouquet
Уф щях да забравя - Любе, Наздраве!
Цитирай

Шумен

Неде, каква е новата работа? Бърза адаптация ти желая и най-вече да ти носи удовлетворение.
Честито бебе на приятелката ти!
Цитирай

Sofia

за събуждане на всички ви и дано се повиши и активността малко.

ето и най-щастливото дете което обожава да кара колело, влюбена е в това колело изобщо не иска да види триколката вече само където я купувахме и то само преди два месеца  Sad сега е голям хит да кара кънки взех ги назаем от една колежка да я пробвам дали ще иска да ги кара и е голям кеф за втори път се качва на тях падна естествено доста пъти, но не се отказва - бойна мадама ще е явно.  Mr. Green
Ще и направя снимка да я видите колко е смешна екипирана с наколеници, лакътници, каска всичко  Love
Вчера се видяхме с Деси не се бяхме събирали сигурно повече от месец, тия двете с Ивайла само като се видяха тичат една срещу друга мариса вика "Ето яяяяя" а Ивайла "Малисааааа" оплаших се че ще си чукнат главите като се срещнат играха три часа без почивка и с рев се разделиха - много бяха сладки.
Та така разказах ви за детето сега е ваш ред.

Наде какво е станало, че да не искаш да пишеш тук  Sad Дано бързо се адаптираш към новата работа!
Олче, пиши повече как вървят посещенията при логопеда? И за малката ни разказвай когато имаш време!  bouquet
Мимоз чакаме снимки!  Praynig
Цитирай

Добър да е денят ви!
НИе сме добре  Smile
Гале,ти ме шашна с тези кънки  Shocked
Аз се хваля,че моето момче е прокарало колело,а я виж мадамите вече и кънките са усвоили  Love
Моето гардже ще умре от страх сигурно ако го кача на такова нещо  Mr. Green
Неде,получаваш една  Hug-и на мен така ми действа работата,а всичко друго дано се оправи и да не те тревожи Praynig
Люба,почерпих се и двете вечери,но забравих да ти честитя заплатката-дано скоро намериш твоята работа,с твоята заслужена заплата.И приятно харчене.
Аз на моята хич не мога да се насладя-веднага покрива сметките и после гладуваме пак цял месец Sad
Ама "Ше се опраим" Laughing
Лек ден момичета и деца!
Цитирай

Сандански

Честита принцеса, Кате. Да ви е жива и здрава, а ти бързо да се възстановиш и да ни я покажеш
Май топлото време се отразява доста на активността тук.
Дано Мимозка ни разходи до Турция скоро виртуално.
Мариса изглежда наистина щастлива на колелото.
Румен също не иска да слиза от неговото колело, но това е добра тренировка за мускулчетата.
Цитирай

София

Галче,благодаря, че питаш Hug посещенията вървят добре. Има някакъв напредък по отношение на концентрацията, но все още е много рано да се правят изводи и да тая надежди. Все пак ходи от месец само.  Интересно му е, половината неща ги изпълнява, а вкъщи се открехна на "интелектуални игри", които преди не му задържаха вниманието въобще. Сета рисуваме, редим пъзели, играем всякакви игри, развиващи сръчността, защото тя има пряка връзка с говорния център. Карането на колело е от огромна полза за уравновесяване дейността на двете полукълба, затова скоро ще трябва да го учим нашия пъзльо, защото той не може... Very Happy
За сметка на него, Елина е супер "приказлива". Не спира да гука и да се смее. Много е миличка и интересна. Love

Докато чакаме снимките на Мимоза Love, ето "малко" фотоматериал и от нас:
Сутрешни усмивки. Love
С бати.
Така се "усмихва" Велкин като види, че го снимаш. hahaha
А така позира сестра му пред камера Mr. Green:
Загадъчни усмивки... Love
"Говорещи"...
Усмивки на играчките.
Тук съм мацка Cool, тук също (последните 2 снимки са от iPhone, личи си по качеството... Rolling Eyes

Вели и неговите широооки усмивки. Love
Грижовен батко. Love
Кукла.
Елина, по черешово времеMr. Green
Пак тя.
Цитирай

Sofia

Е не просто не мога да се стърпя да не ти благодаря Олче за бързината на отговора и изчерпателния снимков материал - напълни ми душата честно, куклата е разкошна дрешките са просто един път особено оранжевата рокля и черешките малееее на тази с черешките трябваше да и снимаш и крачетата сигурно са целите на пръстенчета да я нагушкаш мнооого. Баткото дори и с усмивката си за позиране е супер чаровен и да кажа, че му е много готино с тази къса косица.
Да са ти живи и здрави!
О Велиса и аз се шашнах като се качи и като падна викам край това беше, да ама не, даже не ми дава да я държа, тя сега е на изключително решителен период НЕ АЗ за всичко и то с такъв тон, че не търпи възражения - така че определено е оправна мацка  Mr. Green
Цитирай

Сандански

Олче, много е сладка бебка. Но и баткото е голям чаровник. Добре е , че има ефект от посещенията  Love
Цитирай

Русе

Олче, много са сладки Елито и бати! Love Просто не можах да се въздаржа да не пиша! Страхотна новина за напредъка на Вели от посещенията при специалиста.
   Браво на смелата госпожица Мариса! Ние сме много, много далеч от подбни спортни занимания. Интересите на Дари са към топките(малки, големи - без претенции), от няколко дни разказва, че ще става футболистка Crazy
   На работа - съкратиха едната колежка от отдела, много тъжно - днес й беше последният ден Sad

Цитирай

Добро утро мили деца!
Весел ден от една работна мама! Mr. Green
...И пишете,не ме жалете! Laughing
Цитирай

Sofia

Леле какво става верно, няма никой тук дори и дъждовното време не можа да ви накара да седнете да драснете два реда! Засрамете се  Embarassed!
Благодаря за комплиментите за Мариса и аз честно казано се изненадах, че не се отказа, но не си мислете че се пързаля и прави сложни фигури просто ходи с тях ще и трябва повече време за да осъзнае как точно се карат, но щом иска няма да я спирам. Вчера този дъжд ни задържа в къщи и ги кара из коридора на ламината което си е чист риск за здравето, та ме заболя кръста да ходя по нея и отдалече само да я чакам да падне защото не ми дава да я докосвам изобщо - вика ми Не ме пипай ще падна  Laughing
Разказвахте тук за едно списание Бърборино, че е подходящо за нас, купих й, е познайте въобще не му обърна внимание. Как да я накарам да се заинтересува от тия книжки? Със стикери взимах лепи ги където и падне изобщо не ги слага там където трябва, все бърза да я лепне изобщо не гледа къде и как, предполагам че не трябва да се тревожа, но като чета за вас и се замислям.  newsm78

Хайде спорен ден на работещите! Мимето гадно е да като се съкращават хората, но за жалост се случва!
Цитирай

София

aa тук сме, тук сме Smile)

Галче, кънки ли , какво кара МаЛиска , колело май / аз пак недочела/ Blush

благодаря за кафенцето на Велиска!

кате, чакаме да ви видим с малкото принцесче!

да ви разсмея: моят татко по скайпа като си говори с миа и я нарича със смешни имена, напр. Мианка. така един ден се шегувахме, че на това момиченце името му не си спомняме , но май беше станка, или май пенка, или генка.... и миа отсича: аз съм пенка, бе! принцеса пенка!! после ни коригира: аз съм пенкаТА!  hahaha 35 hahaha просто изпопадахме!

« Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 10:46 от ва ни ла »
Цитирай

Шумен

Галче, разсмя ме с тези книжки! Представям си как Мариса бърза да залепи, само за да отчете дейност!  Smile Няма какво да те притеснява това. Всяко дете си има различни интереси. На Иван книгите са му просто страст. У нас сме една малка книжарница (май не е много малка вече). Всеки ден вместо здравей ми казва: Ти каква книжка ми купи днес?... Обаче колело се научи да кара едва миналия месец и то от тези бебешките. А за кънки и през ум не му минава да иска.
А вчера ни подариха билети за концерт на Бони М и ние да не изтървем намалението ходихме под дъжда на концерт. "Страшни фенове"! Голям смях беше тоя концерт!
Цитирай

Пловдив

Здравейте......аз да се разпиша/ама кога ще успея да го пусна,не се знае...,но ще прощавате,ако не е много актуално/,но тук сме така ударени от вчерашната градушка,че нет-а е ту го има,ту го няма.........дано днес доставчика да успее да си оправи кабелите,че ще има"близки срещи от трети вид" с моя милост.....
Гледам,тук сте засегнали/все пак/ темата за децата и за предпочитанията им....та да кажа и аз нещо за гарджето-ние нали не говорихме много,но нещо напоследък се "отприщи" детето и сега е трудно да се излезе с него на глава...особенно като иска нещо...а още по-страшно е като не иска нещо/помощ,да го водиш за ръка по улиците,да му купуваш нещо-само за онагледяване на ситуацията:вчера  го заведох да му купувам джапанки за в банята,че старите му се разлепиха от много "шляпкане"...и честно,за пръв път прекарах толкова време в магазин-повече от половинчас мерихме,кандърдисвахме се,увещавахме се,заплашвахме се......дИването седнало на едно столче,скръстило ръце пред гърди,свъсило вежди,гледа лошо......и а го доближиш с какавато и да е чехла-ръмжи:"Тези-НЕ!".....жената се видя в чудо.....и след като премерихме да що имаше нашия номер/пък магазина много зареден-избор голям/,накрая само промлъви"Госпожо,не Ви мисля,като порасне......."...,да не коментирам,че останалата част от семейството беше позеленяла от нерви в колата докато ни чакаха....А,за карането на колело-временно съм забранила тая дейност,че се е научил да спира законтряйки с пръсти...и на по-хладното-бива/отиват върховете на маратонките,ама карай/,обаче сега на отворените сандали-не смея,че ще остане без нокти.....но и без колела сме целите в"болки"...и всеки ден си ги инветраизираме-особенно коричките.....
Иначе,мога да се похваля,че имаме и известне интелектуален напредък-познаваме вече буквите-казваме  ги/с ях няма пробле,като са поединично,но в думите често ги заменя и "изяжда" все още/,но това е основна заслуга на батко му......да не помислите,че аз го "насилвам"
За списанията-ние бяхме позамразили купуването им от известно време,че залягахме повече на купуването на книжки/основно енциклопедии за динозаври и животни всякави/,но от известно време се "набутваме" с"Колите"....и то основно заради подаръка количка-макар,че като за пет лева все си мися,че може и някоя по-читава да му намеря....а,вчера/понеже Сами го пратих  на 3D кино с една приятелка,да гледа новата"Ледена епоха" и решихме да компенсираме Иво с нещо на тая тематика,та му взехме албум със стикери..........но след като видях,че трябва да ги поръчвам по пощата допълнително/и то е на принципа-каквото дойде/-усещам,че ще "замразя" и тоя проект......
Велиска,за положението със харченето-то и у нас не е много по-ръзлично....аз докато се чудех какво да си подаря от първата заплата.....и взех че минах през Енергото,Вивател и още няколко подобни......и през книжарницата на МОЛ-а/че там в момента ни е най-хубавата и заредена/...и то за мен остана моралното удовлетворение от работата Mr. Green
Олче,много ти са хубави и снимките и ча`авеата......радост за очите ми...А,Елинка пак ме посети за моите мераци за щерка/макар,че временно съм замразила проекта.........по  ред причини...,не само финансови/..И,се радвам,много за напредъка на Вели-дано все така да продължава Peace......Пък/като намериш време/ и стигнеш до Скайп-а/че нещо напоследък не те засичам там/-пиши...да споделиш някое упражнение-да разнообразим занимаята Ивчови...
Ани,точно вчера  четох за концерта на БониМ и си мислех да ти звънна-влучай,че не сте разбрали/то покрай изборите ,ако не друго поне по-някой друг безплатен концерт "намазваме"-ние успяхме да видим ансамбъла на Елисеев и Йосиф Кобзон....а сега гледам,че в петък"Любэ" ще пеят в София-и горещо препоръчвам да се видят......пък партийните агитации -да се пускат покрай ушите/
Да,не забравя да се похваля-ама скоро ще имаме сгляда с гаджето/Ирка ще си идват/.........и ще можем да ви ги покажем/ако тя не го направи преди това/
Е,разписах се...сега остава и да го публикувам.................

Ура,успях......явно и телефонното навикване е било ползотворно Mr. Green

Цитирай

София, Дървеница

Здравейте момичета!
Честита дъщеричка на Катя! Много да радва хората около себе си и много щастливи мигове на семейството!

Люба, честита първа заплата! Неде, май не ти бях честитила новата работа, дано да е доходна и удовлетворяваща!
Браво на Мариса за уменията с кънките и колелото. Румката нещо не проявява голям интерес, но и ние все още двуколка не сме купували.Вчера се завърнахме от Рим, изкарахме си много добре и се нарадвахме на слънце, хубаво време и забележителности.
Ето ги и снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=395843
Ето и повече от подписването, ако ви се разглеждат http://www.mimibal.snimka.bg/album.php?album_id=395838

Всичко щеше да е още по-добре, ако не се бяхме издънили в петък. Срам не срам, ще ви призная, че си изпуснахме самолета #Crazy Laughing Сигурно за първи път чувате да се случи такова нещо, е на нас се случи hahaha Калин си нагласил ГСМ-а да звъни в 3.50 и той просто не звънна. Мен пък вечерта ме боля корем и късно си легнах, та се събудих в 6 без петнайсе, а самолета излита в 6. Причерня ми като видях, че навън се развиделява, бях като попарена, от толкова време го мислим, каним се, правим планове... Качихме се на колата и на летището, оказа се, че има места за полета в неделя, доплатихме се и low cost-а ни излезе малко скъпо, но най-важното е, че все пак отидохме (иначе в неделя три будилника ни звъняха и свекъра се обади по телефона в 4 часа hahaha)
Цитирай

София

леле бабъл, голям трепет с този полет е било!

а ти си просто приказно гримирана, имаш лице на модел!
Цитирай

София

Миме, много да сте щастливи да сте заедно поне в следващите 150 години. Много си хубава като булка - но да ти е за последно ей  35 hahaha
Момичета нищо лично - за онази вечер и не писането ми, но сега трябваше да гушкам вързопче, а аз се ядосвам с нова работа. Малко ми е гадно.  Crying or Very sad
Цитирай

Ама наистина е много пусто тук...
Я да видим дали това ще ви събере

А и е петък все пак  Mr. Green
Добро утро!
Неде  Hug- сигурна съм,че съдбата ще ти поднесе голям дар скоро.Прегърни детенце и не се тормози с работата!
Слънчев ден момичета!
Цитирай

Шумен

Bubble 79, много симпатично семейство сте! А ти си очарователна булка.
Това с полета и мен ме разтрепера, представям си как си се почувствала ти!  Sick
Сега ще гледам снимки и от екскурзията!
..... Сега ги гледам и ми прави впечатление че на всички снимки сте двамата. Това показва че сте много сплотени.  Wink

Неде и аз си помислих че това е причината за лошото ти настроение!  Sad Нека това да е най-неприятната ситуация в живота ти и от тук нататък само хубави моменти ти желая! И скоро пак да ни се похвалиш с добра новина!  Peace
« Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 10:03 от А н и »
Цитирай

Sofia

Велиса, мерси за кафенцето, събираме се както виждаш все едни и същи муцуни.  Sad Какво да се прави повечето се появяват само през май месец.  Crossing Arms

Вубър79, страхотни снимки и римските и сватбените, невероятна булка си!  bouquet А това с полета е просто супер страсова ситуация, но пък е човешко а и ще има какво да разказвате и спомняте през годините, най-вече ще ви е като обица за друг път.

Наде, не унивай, ще бъдеш възнаградена за страданията си и се моля да се похвалиш скоро и ти с новини!

Ванче, Мариса обожава да кара колело, но понеже видя и деца с кънки и пожела да опита й взех на заем едни и тя с голям кеф се мъчи да се учи да се пързаля!
Люба - браво за дългия пост много увлекателно разказваш и за мен е истинско удоволствие да чета писанията ти!  bouquet Хубав ли е Ледена епоха - много искам да го гледаме, но.... И много поздрави на Ирка като се видите и да не забрамиш фотоапарата  #2gunfire  Mr. Green
Хайде петъчен поздрав и пожелания за прекрасен уикенд!
Цитирай

София

добро утро!

неде, прегръдка от мен! и мобилизирай всичкия инат да пребориш досадната работа! Hug

не помня имаше ли кафенце сервирано....:

имало! велиске, много е дребно, затова не го видях, извинете ме  hahaha 35 hahaha ама съм и аз заплес!
Цитирай

София

Кате,ЧЕСТИТО!Желая ти бързо възстановяване и много щастливи мигове с порастналото ти семейство!
 Неде,хич да не ти идват тъжни мисли,ако много се ядосваш в новата работа,не си го слагай на сърцето поне.Всеки има дати,които не са му приятни и му навяват тъжни мисли и всеки предпочита да ги няма в календара,но важното е да не спираш да вярваш,че всичко, което съдбата ни поднася е, за да ни подготви за нещо предстоящо,което е по-хубаво от това което не е станало.Довечера те чакаме и си остави черните мисли по пътя,настроила съм се да си презаредя батериите  Love Hug
 Бабъл  да сте живи и здрави дълги години и да се радвате на внуци.Сигурно си се притеснила,заради изтървания полет,но за вас съдбата е била приготвила още два дни да се наслъждавате един на друг в Рим.Сигурна съм,че  преживяното е оправдало  допълнителните разходи.И имаш време и желание може да ни разкажеш на живо за Рим в ресторант "Бижу" към 19.00 часа тази вечер.
Цитирай

София

Добър ден, дами!

За да не сте все едни и същи муцуни идвам да набутам и аз моята във виртуалното форумско пространство!

Нищо интересно не мога да ви споделя, защото вече не съм голяма част от ежедневието на сина ми и няма какво да ви напиша съществено за него. Гледат се с баща си. Той го забавлява много - вози го всеки ден на влак от гара Подуене до Централна гара, там гледат влакове и детето е щастливо и доволно. За по-добър баща не може и да си мечтае. За майка му не може да се каже същото, защото тя на детето вече не му вижда очите... Заровила се е в работата си и се радва на успехите си. Но за една седмица и това ще се поправи с една разпускаща почивка (надявам се)

Ванилке, ще се отровя с таквоз голямо кафе - целият залез се е побрал вътре.... Mr. Green

нЕде, една много силна прегръдка от мен и се надявам довечера да се видим в добро здраве и хубаво настроение  Hug

Хайде стигат ви толкова сбрани думи накуп.... че ги пиша от една камара време, докато подредя буквите коя след коя следва и то ще вмезе да ме залее залеза от кафето!  Wink
Цитирай

Пловдив

Хелоу и от нас  Laughing
Бабълче, много красива булка си била  Love Дълги години щастие ви желая! Пътешествието в Рим явно е било страхотно, въпреки неочакваното начало  Laughing

Неде, прегръщам те и дано скоро имаш нови поводи за радост и усмивки  Hug

Нашият тати е легнал болен от миналия ден с висока Т. Вчера му поставиха диагноза гнойна ангина  Confused Та сега си имам 2 деца вкъщи и само се моля малкото да не прихване, че постоянно се  муши да целува татко си и да му показва колко го обича  Love

Любче, мерси за инфото за Ледена епоха - ако утре някои висоооооки хора се чувстват добре ще го навия да ни заведе  Laughing

Тези дни Калина така ме е заразила с нейните песни от яслата - всяка вечер са едни концерти  Crazy, че по цял ден си припявам -
Аз дясната ръка напред ще я подам
ще я раздвижа тъй тъй тъй и ще се завъртя  35
Цитирай

София

танче,
залез ли ти се види? щото и на мен, пък пише добро утро, не трЕбе ли да е изгрев Mr. Green 35
николчо мисля, че машинист ще иска да става с тия влакове / дорбе , че са близо/

змейко, това с песничката ме разсмя хахахах!
Цитирай

София

танче,
залез ли ти се види? щото и на мен, пък пише добро утро, не трЕбе ли да е изгрев Mr. Green 35
николчо мисля, че машинист ще иска да става с тия влакове / дорбе , че са близо/

Там е работата, че го гледах, гледах дълго време и все на залез ми прилича.... Явно с това кафе утрото се посреща от вечерта! (мноооого е голямо просто!)  Laughing  35  hahaha

Да ви споделя и една "прясна" случка.... Мъжът ми изпишкал Ники, оправил го и детето го прегърнало и му казало: "Обичам те, мамо!". Баща му му казал: "Ама аз не съм мама, тати съм." Ники го пуснал, погледнал го и му казал: "Не! Мама си!"
« Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 13:16 от шмърциплянку »
Цитирай

София

Ей Танче пак се уреди,сега вече си таткото във вашето семейство.
Цитирай

Sofia

Танче детето най добре знае, кой ходи на работа и носи парите е Тати и кой си седи в къщи се води Мама  35 Love
Цитирай

Пловдив

Кате, честита ти принцеска!!!  Hug Много да я слушкат батковците  Mr. Green и да радва мама и тати  Love

И ние се завърнахме  Crazy Пак навъртях има-няма 1500 км за няма и седмица  Crazy Ама задобрявам  Cool .. Догодина мисля нещо европейско да пообиколя, че БГ нещо тясна ми идва  35
И да покажа и аз малко снимки преди пак да забегнем (FY, идем  Wink), че туй лято ни се очертават много малко дни в Пловдив  Blush (след Елена са от Силистра, Тутракан и Русе  Crazy)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=395989
Цитирай

Varna

Кате, честита ти принцеска!!!
Бабълче, честито и от мен, много красива булка си била.
  Аз отдавна не съм се отчетела.
   Аз смених хотела вкойто работих и сега съм в нов хотел.  Бети ходи на детска градина от 10 дни. Първат аседмица без прблеми. Тази седмица  си ревем  сутрин и вечер #Cussing out.

Приятна почивка на всички.
Цитирай

Швейцария, иначе от Пловдив

Добро утро!

Много ви благодаря за поздравленията и пожеланията! Ние сме си в къщи от вчера, даже направихме първата разходка и ходихме да купим подаръци на батковците, че много са слушали докато ме е нямало, а и Георги е свирил много добре на чело - концерта, пък и донесе отлична диплома  Love.
Малката Силия за сега е много послушна - почти не плаче, освен като е гладна. Не ми виси на цицата нон стоп, а аз имам доста кърма и се налага да се цедя.
Раждането мина добре, но не си го представях така, както протече. Започнаха контракции на 5 мин., но не толкова болезнени и ефективни. Акушерката каза да отиваме в болницата да ме следят, защото все пак това ми е трето раждане и може да тръгне бебето изведнъж бързо. Отидохме ние през нощта към 1.00 часа, дадоха ми хомеопатични, за да могат контракциите да станат по-добри и ни сложиха в една стая да спим. Към сутринта вече имах добри контракции и отидохме да се разходим на вън. Като се върнахме контракциите ми спряха  Sad. Докторката ми дойде, прегледа ме и каза, че раждането е започнало и трябва система, за да почнат пак контракции. От което аз хич не бях очарована, но вече бях решила да раждам  и се съгласих, но исках и упойка, че системата много боли. 1 час и 40 мин. след като ми сложиха упойката се роди Силия. Нямам разкъсвания, само малка епизиотомия - 2 шева. Пъпната връв беше увита около вратлето и в един момент трябваше да спра да напъвам, за да може акушерката да я освободи. Роди се със синя главичка, но се оправи още на другия ден.
Другото не много хубаво нещо е, че главичката е била разположена не както трябва и ме е натиснала много здраво при излизането в опашната кост и ми я наранила. Сега ми е много трудно сядането, ставането и определи движения. Докторката каза, че тази област не може да се гипсира и трябва да търпя, докато мине, което можело да продължи 3 месеца  Confused.

Хубав и слънчев ден ви желая!
Цитирай

София

katence,
чета те и мисля как наистина всяко раждане е различно, но всичко е в Божиите ръце и с позитивна нагласа минава благополучно!
е, малко страдание има и преди и по време на и след, но така е определено да бъде и както кaзва мама: майка лесно не се става, пък дори и за трети път! Smile

хайде да не философствамм ами да почерпя виртуално: станах скромен собственик на хубави Ауди А 4 - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Audi-A4 … -Audi-A4-B5-1.jpg, автоматик / заглезотия Mr. Green/ и още екстри,з акоето съм благодарна, защото знам, че не го заслужавам, но всичко е дар, както здравето, смеейството, приятелите и всичко чудесни неща в живота!

снимки от нета ще потърся, хайде отиваме на зоопарк да се повозим )

Цитирай

Привет!

Кате, честита ти рожба! Бързо възстановяване ти пожелавам!

Ето и моите снимки от срещата: http://www.lonytol.snimka.bg/album.php?album_id=394484. С малко закъснение и аз да дам отчет - беше много хубаво. Искам пааак! Мамите, татковците и дечицата са страхотни, но тъй като за пръв път виждам на живо Пепсън и семейство съм наистина очарована. А Мина на Сиска е спящ розов бонбон.

Хубав и спокоен уикенд!
« Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 13:14 от Лони »
Цитирай

Сандански

Кате, дано се възстановиш скоро и да не те боли опашната кост. Много хубаво име сте избрали за щерката.
Ванилка и на теб честито за новата придобивка. Да си я ползваш със здраве и безаварийно.
Снимките от Усоето са много хубави и си личи, че малчовците са се забавлявали. Peace
Цитирай

Las Vegas

Кате, честита бебка! да ви е жива и здрава. Пожелавам ти скоро да се оправиш и за в бъдеще да нямаш никакви последствие, че доста опасно ми звучи.  Praynig
 Ето от нас малко снимки, които успях да кача от разходките из Бг и Гърция : http://deyanivanov.net/gallery2/main.php?g2_itemId=131
  Имам още доста снимки да качвам де, край нямат ooooh!
 Вчера беше рожденния ден на Америка, и като видни хамериканци отидохме и ние да празнуваме, но като типични българи закъсняхме. Имаше голямо задръстване и успяхме да гледаме зрелищните фоерверки от колата. Барбютата и баровете затваряха докато стигнем(21 ч вечерта, не знам защо приключват всичко от толкова рано), но затова пък намазахме каквото е останало безплатно  Party Бармана ни беше приятел, така че и напитките излязоха фри, българска му работа  35 Йони се забавлява много при баба на остров Крит, ходят по сватби, плажове и кафета. Това от мен в телеграфен стил bowuu
Цитирай

София

'айде добра вечер и от мен!
Заразписвала съм се от сто време и все не успявам, но сега съм приспала двата броя и сядам, защото се насъбраха такива хубави поводи да чеситя, че не мога да отлагам вече:

ЧЕСТИТО на Бабълчето! Много щастие ви желая! Била си приказано расива буллка, а снимие от Рим разглеждах с кеф!

ЧЕСТИТО на мама Кейт и добре дошла на Силия!!! С най-хубави пожелания!

ЧЕСТИТА придобивка на Ванилка, със здраве и удоволствие да си я ползваш!

ЧЕСТИТ ни на всички нов премиер! Сега да видим как бат' Бойко ще пребори кризата!

Всички мъници на снимкиите да сладури и Вели и Елина, и любимата ни Бетина, и дон Тони, и Йони, а за срещата направо ви завидях Smile

Смайли, браво за готварската темичка, голям фен съм на рецептите ти след оная пуйка  Peace скоро ще пробвам агнешкото по гръцки!

Ние се прибрахме в София преди 10-тина дни, наложи се да посрещнем вуйчо, който ходи тука по болници, тежка ситуация, сърцето ми се къса... жена му е у нас, Косьо много се радва на компанията. А Ида бива системно учена да яде твърда храна  Rolling Eyes тя точно като брат си показва твърдо пренебрежение към тая дейност  Mr. Green аз си го очаквах и се бях зарекла да не се тревожа, но тя и по сукането не е толкова запалена, колкото Коси и това лекичко ме паникьосва, ама стискам зъби и си казвам, че щом не иска, значи се е нахранила  smile3506 тоя месец обаче е наддала само 200 гр., отдавам го на пропълзяването, изправянето и опитите да ходи, дано следващия се нормализират нещата  Praynig

Откак се върнахме избеднъж доста ми се набива в очи тая пуста криза, дето я разпъват от сума време насам. Магазинерката от кварталния магазин се оплаква от оборота, ходихме до О'Шипка, която в събота вечер беше почти празна  Shocked доста приятели се отказват или доста намаляват почивката на море... кофти ситуация. Имам чувството , че доста затъваме или така ми се струва  Tired

Цитирай

София

Вече не помня какво съм писала и какво само съм си мислила да пиша.

Кате, честита дъщеричка! Дано болката да отмине по-бързо от очакваното, за да може да й се радваш пълноценно.
Честито на Георги за чудесните резултати!

Ванилке, честита кола! Бързо да свикнеш с нея и да се наслаждаваш на карането.

Руми, дано вуйчо ти да се оправи и да не се притеснявате.
Иночка, успех и много късмет в тези промени. Бетинка е страхотна! Толкова нежна! Дано и Ема стане такова сладко момиченце.

Тази вечер набързо я облякох в една блуза с влака Томас, но това ми беше под ръка...

Не знам дали писах, че мъжът ми почна работа във фирмата, която напусна преди 1 година.

И вече съм почти постоянно с 3-та сама. Засега положението е ок. Макси помага много.

Бабълче, честито официално семейство! Винаги да се обичате и уважавате, както през сватбеното пътешествие!
Като гледах снимките ти от сватбата и от Гърция (дано не бъркам), все едно гледах 2 коренно различни жени.
И на двете изглеждаш добре. Просто все едно виждам различни хора.

Цитирай

София

Леле, Ели, колко си експресна   #Crazy явно времето ти е кът! Обаче да знаеш, искрено ти завиждам за двора, миналият месец разбрах напълно колко по-лесно се гледат деца в къща (е, поне когато отоплението не е проблем).
Благодаря за пожеланията за вуйчо  Hug проблемът е критичен, всеки ден се моля операцията в четвъртък да е успешна  Praynig Praynig Praynig
Мойте мъфини се изпекоха, лягам си, лека!
Цитирай

София

бетинка, каква е сладурана! ти инче, доволна ли си то смяната на хотела? сега ви е сезон, бети кой я гледа, че забравих..?

кате, покажи малкото съкровище!

руми, много късни тия мъфини бре Wink а за ида и килцата, не го мисли, защото това паникьосва, сега е горещо и като пие течности, явно й стига дори с по-малки порции храна. децата не са и еднакви  макар и от едно смеейство!

смайли се  разписа, а мислех д апитам как ли е , на патерица честит ви Independence day!

приятен ви ден!

Цитирай

Sofia

Добро утро!

Много се радвам че Катя се разписа, другия път да приложиш снимка  Praynig дано бързо да се оправиш, че 3 месеца ми звучи адски дълго време, важен е крайния резултата че малката кукла е здравичка, нека спинка и папка повечко, че да можеш да почиваш. Браво и на Георги за успехите му  - какви подаръци им купи? Ти колко време ще си по майчинство?
Ванче, честито ти возило голяма семейна кола сте си избрали браво - безаварийна и приятни разходки с нея! Сама ли ще караш до Нова Загора?
Иночка честита ти нова работа предполагам че си я сменила за по-добра заплата, така че честито, а на бетинка да свиква по.лесно с детската!
Смайли - разказа ти потвърди че българина си е българин където и да се намира!  Crazy
Руми радвам се, че и ти се разписа дано операцията бъде успешна!  Praynig А за кризата май познаха че при нас ще се усети от лятото натам...прогнозите за зимата са още по отчайващи, но се опитвам да не мисля за това, защото ние сме доста засегнати от нея и очаквам зимата с много свито сърце! А ти не се тревожи за храненето всяко дете си е различно най-важното е да са здрави, когато са гладни ще ядат.
По този повод се сетих че Мариса много се е разяла напоследък от месец някъде. Това преди беше мисия невъзможна а сега сама си казва, че е гладна, яде си всичко и това разбира се много ни радва, три години ми отне чакането, но и се радвам сега.
Духи от сега печелиш приза за майка пътешественичка из родината! Много ви се радвам на ентусиазма. Татито все сам ли си седи?

Хайде оставям ви пожелавам слънчева седмица на всички ви!
Цитирай

Шумен

Иночка, в кой хотел си!? Трябва да направим една есенна среща сега в новия ти хотела тогава!  Laughing

Ванила, честита ти кола. Безаварийно да си я караш!

Преди малко ни се обадиха, че вече можем да си влезем в къщата. Нямам търпение вече. Ще направя и снимки да видите в какво състояние е в момента. И след ремонта пак.
Цитирай

София

А н и, ЧЕСТИТО! Много щастливи дни в новия дом пожелавам!

Иночка, ЧЕСТИТА нова работа, да е по-хубава от старата!!!

Мимоз, чакам с нетърпение снимите от Делфин, сестра ми ще ходи в Алания на края на месеца, но в самия град и исках да те питам турски лири ли е по-добре да носи или евра и къде да ходи на шопинг (че съм й поръчала някои неща да ми купи)?

Малко снимки и от нас: http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/45#6

Цитирай

Шумен

Сисе, хайде ставай и слагай кафето. Че в тоз час само на твоята компания разчитам.
Цитирай

София

Добрутро!

Не съм Сиска, обаче пищящото диване (Йовчо) ме събуди в 6:30 и не можах да си доспя след това, та днес ще ви сервирам кафе с пожелание за хубав и весел ден: и с надеждата, че ще се разпишат повече девойки днес!

Пък ако има и свободни дами днес може и един чат да си спретнем.... ей така за спорта!  Mr. Green

Хайде, усмихнат ден от мен!
Цитирай

Добро утро!

Слагам аз кафето този път

Галя, утре имам час при доктор, който ми намества гърба като ме боли, дано и сега да ме намести, много се надявам, че тази нощ хич не спах хубаво, за разлика от Силия. За подаръците - Георги си избра нов часовник, а Килиан една книжка с пожарна кола. За майчинството - три месеца и половина съм в майчинство, но след това няма да работя.

Айде някой се събуди...после ще допиша...
Цитирай

Ländle

Добро утро,

Руми, много хубави снимки. На трите деца. Интересно третото дете как сколаса да яде памук... другите две къде бяха..

Кате, бързо възстановяване!

Ваня, честита кола. Със здраве да я караш по хубави места.  travel(

Имар, как е Иван?

Хубав ден от мен и спорна седмица.  bouquet
Цитирай

София

Имар, как е Иван?

Само Иван ли те интересува как е?
А за мойто дете не те е грижа, нали????
Цитирай

София

Имар, как е Иван?

E aз какво да кажа, като за моето никога не е питала! Crossing Arms
Цитирай

Пловдив

А за мойто  Mr. Green

Кате, дано бързо се оправиш, че тримата сладури имат нужда от теб  Praynig Ще имаш ли помощница поне на първо време

Дами, ужасно ме мързи.... мисля си все за други неща, не за работа и нямам търпение да дойде другия петък и да изчезваме с Кики към морето  Mr. Green
Цитирай

Sofia

Я шмръци, ти не си ли на работа? Свършиха ли проектите за тебе?  Mr. Green
Леле Дени почвай подред да питаш за всички деца, че тук ще стане страшно..
Ани що не спиш, и честито чакаме снимки на сегашния вид на къщата и после да снимаш в процес на реконструкция да даваме акъл  Mr. Green
Змейковица, може и ти да покажеш още снимки от новия ви дом - вече с мебелите.
Кате дано ти помогне доктора и да можеш да си почиваш пълноценно. А защо няма да работиш после отпуска ли ще си вземеш или изобщо приключваш с гледането на деца? Чакаме снимки на фъстъчето.  :bouquet:
Сиска къде се изгуби?
Руми разкошни са мъниците - много да ги нагушкаш.  Hug
Ванче Иночка е писала че Бетинка ходи на детска вече...я разкажи как е с колата да ходиш на работа...има ли задръствания?

Хайде пожелавам ви слънчев ден! Че това го пиша от 1 час сигурно!
Цитирай

Ländle

Имар, как е Иван?

E aз какво да кажа, като за моето никога не е питала! Crossing Arms

Ейййй .... И на вашите щеше да дойде ред, ама не! грам търпение нямате! Трябва веднага да захапете....
Цитирай

София

Я шмръци, ти не си ли на работа? Свършиха ли проектите за тебе?  Mr. Green

Шмърци пристигна на работа благополучно в 10 часа... пусна си едно капучино на машината и влезе във форума.
Проекти има и винаги ще има, но шмърци вече така се специализира, че в петък направи един проект за 2 часа и цял следобед се изнерви от скука.

И днес шмърци ще продължи да си работи леко и спокойно, щото има проект за 31 юли, който е готов за въпросните горепосочени 2 часа....

Шмърци е спокоен. Благодаря за загрижеността!  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Хаха, Шмърци, оправи ми настроението  Laughing И аз съм в твоето положение - свършила съм си работата за 2 седмици напред и сега само блея и броя дните  Whistling

Галюшанке, аз май бях пускала, но спешъли фор ю пускам пак  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=12151634 - оттук нататък са по-новите  Wink Има още неща за оправяне, ама есента вероятно да се съвземем от финансовия колапс  Mr. Green
Пък и чакам на Калината да й дойде малко разум в красивата главица и есента като й направим стаята да прииска изведнъж да си спи в нея  Mr. Green Сега я дресирам по други параграфи, ама ще ви разказвам като му дойде времето...

Имате много поздрави от Ирка, след седмица си идват в Бг и с нетърпение ги чакам  Love
Цитирай

София

Здравейте мами!Виждам,че покрай интерес за моето дете ще вземе да има сърдите.Затова да отговарям,та да дойде ред да питат и за другите.
 Моето дете не съм го виждала от 36 дни.Чувам го редовно по телефона,но до онзи ден се правеше на сърдит,та даже и нямаше желание да говори с нас,казваше само ало,как си? и хайде чао.Но от вчера брои дните и ни чака с нетърпение да си го вземем.Важното е че е здрав(да не чуе Дявола),чувства се щастлив при баба  и с братовчедките ,а ние с баща му успяхме да намерим време за себе си.
 Руми,Ида страшно е порастнала и е много чаровна.И аз сериозно се замислих да хващаме второто,дано само да стане веднага като навия и таткото.Ако трябва пак да чакам и да мисля,както първия път ще полудея сигурно.
 Змейко и аз ще разгледам още снимки от новия ви дом с удоволствие  Hug
 Ани, а ряшили  ли сте, дали ще наемете специалист при аранжирането и обзавеждането на новия ви   дом?Чакам снимки и от него  Hug
 Аркова,не те ли е срам да пишеш такива неща.Аз изпълнявам петилетката в тридневен срок,пък ти цял месец ще ми работиш един проект.Криза е,трябва да се работи рационално!И каква е тази работа,дето почва от 10,ти да не си станала шеф?
 И докато публикувам пристигнаха и първите снимки,хайде и другите да се отчитат.
 Змейко,ти разказвай,че докато му дойде времето сигурно ще сме на друга тема,а Ирка и ти я поздрави от мен,надявам се да успея да измъкна един уикенд в Пловдив и да ви видя всички.
Цитирай

София

Аркова,не те ли е срам да пишеш такива неща.Аз изпълнявам петилетката в тридневен срок,пък ти цял месец ще ми работиш един проект.Криза е,трябва да се работи рационално!И каква е тази работа,дето почва от 10,ти да не си станала шеф?

Ами миналия месец имах 6 проекта, като последните 2 бяха през 1 ден.... Та съм си изпълнила плана и имам право на почивка - заслужила съм си я. Пък и като се има предвид, че съм спечелила 90% от проектите даже и отпуска ще изляза Smile!

А за шеф.... аз отдавна съм си шеф - на водопад! Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Ани, и аз чакам снимките, забравих одеве да напиша  Laughing

Имарче, няма още какво да разказвам, а ти го знаеш - за онова дето те тормозих преди 2 седмици  Laughing

Руми, Ида наистина много е пораснала, а онази снимка, на която си гризеше крачето ми се прииска да си я сложа на десктопа  Love
Цитирай

Шумен

Качих снимките! Описах ги дори. Щом ще давате акъл ще се възползвам. Засега сме решили да сменяме всичко, само за кухнята се чудим. Харесва ли ви тази кухня или да си поръчвам нова? Иска ми се да е решена в черно и бяло, но не знам дали ще се поддържа лесно. За останалите помещения и за двора сме взели вече решение.
Ако ви хрумнат интересни идеи давайте!  Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=397337
Цитирай

Ländle

Змейко, у вас много хубаво бре...

Ани, къщата "преди" или "след" е? На мен и така много ми харесва. Само едно нещо там неизмазано видях.. И двора трябва да пипнете... иначе всичко ми се видя екстра.
Цитирай

София

Не шеф, а директор. bouquet
Цитирай

Ländle

Точно така! И то отдавна е станала!
Ти, Имарова, къде беше в Петък?
Цитирай

София

Точно така! И то отдавна е станала!
Ти пък и питаш!!!! Как къде е била - мислено е ревала на филма!
Цитирай

Шумен

Дени, къщата е "преди". Ние и затова направихме компромис и я взехме, понеже е направен много хубав ремонт, но все пак са живели там. Вярно запазено е всичко, но ние искаме да си подновим. Но все нещо ще се ползва.
Имар, и аз искам да си наемем дизайнер, обаче Дидо заяви че той е дизайнера и аз сега искам да ми показва всичко като проект, не само на приказки и ако го одобря тогава да прави, но показно май няма да видя!  Laughing
Змейко, струва ми се че искам кухнята ми да е като горните ви вратички на вашата кухня и на една секция дето ви е компютъра. Не знам само снимките дали не ме подвеждат, но да питам цапа ли се лесно?
И на мен първа грижа ми е как ще приуча Иван да си спи в стаята! Така че новодомци, моля споделяйте опит и идеи!

Танче, проектите винаги са ми били много интересна дейност. Дори си мислех да пиша за нашата фирма, но идея нямам как става. Писането ми се вижда скучно, но изпълнението е интересно. Още е неизследвана област за мен, но винаги ми е било любопитно да опитам. Браво на теб, че толкова бързо напредна в нещата! Само така! Мъжката! Нали си "тати" все пак!  

Имате ли снимки от петък!?
Цитирай

Пловдив

Дени, мерси  Laughing Другият път като идваш към Пловдив те каня на гости  Party

Ани, като цяло е чудно - много нови мебели са ви оставили  Peace
Аз бих променила доста неща,де , ама аз съм  Crazy
-синята баня
-кухнята определено не е моят стил - аз както се вижда си падам по изчистени форми и без витринки (да може отвътре да е хаосссс  Mr. Green)
- цветът на паркета - това червеникавото никак не го обичам, но ако е естествено паркет е лесно поправимо
- черната дограма, но не е чак такава болка - може да се скрие с хубави пердета
- цветът на стените в ливинга

Нашите вратички в кухничката и на секцията са от МДФ лак - много лесно се поддържа, не мисля, че се цапа (аз не съм от най-старателните домакини и за всичко гледах да се чисти лесно и да не му личи много  Embarassed)
Честно казано комбинацията черно и бяло ми е много банална вече, не бих си направила дома така  Peace
Аз съм по свежите и светли цветове.
Кухнята и ливинга трябва според мен да ги направиш в един стил и цветова гама  Peace

Толкова за пръв поглед  Laughing
Цитирай

София

Имате ли снимки от петък!?
Имаме.... Запечатани са в сърцата ни!  Mr. Green
Цитирай

София

ухааа, снимки само дайте да разглеждам!  bowuu

работа има малко тук, шефове няма, текат ремонти и имам всяко извинение да разгледам подобаващо де що снимки има!

змейко, какви са тези нещица на хладилника тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=12769662
на мен ми приличат на магнитчета, които всъщност са бурканчета  сподпракви, с други думи мноооооофо фенси кухня Smile  Mr. Green!

отивам да гледа у Ани обстановка.

ааа, галче, колата я карам още из нашия район, вечер с данчо по малко, да си припомня леви завои и т.н. Имам още да потренирам, че на есен сама до района на Шмърци чак , че и малко по - далеч... Laughing
Цитирай

Пловдив

Ванилка, точно това е - магнитни бурканчета за подправки  Cool
Мерси за комплимента  bowuu

Ани, ние също не сме ползвали дизайнер, ако му се отдава на Дидо, защо не  Peace

Ей, Ванилка, не съм ти честитила колата - лека и безаварийна  bouquet
Цитирай

София

Ами бях на среща,но явно пак съм пропуснала съществени неща,май съседите по маса са ме били разсеяли в същия момент.
 Ани хубава къща сте си взели.Сега да си кажа мнението без някой да ме е питал(въпроса беше за кухнята).Ако това беше моя дом и имам финансова възможност, щях да пипна доста неща.Не ангажирам никого надявам се с моето мнение и също така се надявам да няма засегнати.Само си пиша.
 Та:в антрето предпочитам скрити шкафове и огледала по цялата стена;в трапезарията ще заложа на прасковен цвят в няколко нюанса и ще сложа маса за 12 човека и голям скрин за посуда,върху който ще има голям свещник,по стените картини с пейзажи от централна Стара планина и задължително много зеленина.
 Хола-по скоро ще ми бъде кът за отдих с диван с много възглавници и голямо кресло.А стените ще са в два цвята,още мисля какви (нещо,което  ще ме успокоява и едновременно ще се връзва с прасковеното в трапезарията).
 Кухнята бих й изкъртила фаянса и вместо него ще избера плоскости от МДФ са май,но не съм сигурна,стените ще са в лимонено жълто,като ще запазя кухненското обзавеждане,но по възможност ще сменя плота и мивката.За пода ще избера гранитогрес.
Детската на този етап ще ми свърши работа,въпреки,че с удоволствие бих сменила мебелировката с нещо,което е по-подходящо за възрастта на Иван
 Тоалетната,ще я изкъртя до замазка,синьото не е моя цвят,а още повече за тоалетна или баня.За тези две помещения,ще избера весели цветове,нещо оранжево,зелено.Да ми е шаренко и весело.
 Радиаторите задължително ще ги сменя,даже бих си избрала панелни в предвид лесна поддръжка,но и алуминиевите ще свършат работа.
 Смокинята ще си я запазя,както и всички дръвчета.Харесва ми райграса,но повече ми харесва истинската трева с хубави алеи с различни цветя и една изкуствена рекичка с камъчета.
 Спалнята в зелено,с голям гардероб,удобна спалня и скрин.
 И в предвид,че и бетона се кърти с подходящи машини,няма да се лиша от кабинет.Който си има работа да си работи там,дома ще ми е за почивка.
 И аз не съм честитила колата на Ва ни ла.Лека и безаварийна ти желая Ваня и много приятни емоции на пътя.И аз предпочитам по-голяма кола,а твоя избор е страхотен Peace
 Е помечтах си ,сега да поработя.
Цитирай

И не мога аз да се не включа в раздумката  Mr. Green
Ванилка,честито ти возило-здраво да ви излезе!
Змейко,в тези бурканчета и аз се влюбих-я кажи от къде са  Smile
Ани,новичко ми се вижда всичко,ама ако пари си решила да даваш....
Първо бих избила всички арки и бих ги направила изчистени,лилавото в стаята на Ивко ми идва в повече,и всички тапети май също.Бих боядисала просто стените.Червеният паркет ми се вижда естествен и едно циклене и лакиране му е достатъчно.На кухнята вратичките бих сменила със сигурност.В сутерена вместо перално помещение бих си направила "механа"-каминка,старинни масички и столчета,здрава маса ....и много гости през зимата  Mr. Green.Плочките в банята,щеше да ме сърби да ги сменя,а и тези шкафове около мивката бих махнала и оставила-изчистени.А мястото за рози в двора-бих направила на място с рози,ама по-хубаво  Laughing.
А сега и за детето да кажа(не ,че ще ме питате де  Mr. Green)-болен е от снощи и ми е криво  Sad.От снощи е с 38 градуса температура и нищо друго-дивее и беснее както обикновено.Едно детенце от групата им вчера сутрин е било по същият начин.
И другият път ще ви замоля да си носите фотоапарати на разпивките,че ние от сърцата ви нищо не виждаме Crossing Arms
Цитирай

София

Велиса,пожелавам ти Алекс да оздравее бързо и да е само леко неразположение.Относно фотоапаратите и да си ги носим,няма да остане време да снимаме.Но ти отправям специална покана да се присъединиш на следващата среща,ще я направим в удобно за теб време,но за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Love.
Цитирай

София

И другият път ще ви замоля да си носите фотоапарати на разпивките,че ние от сърцата ви нищо не виждаме Crossing Arms
Виж сега, ние и да носим фотоапарати няма как да направим снимки щото ръцете ни треперят от много пиене!  Mr. Green
За това си остава варианта само със сърцата.... Ще се радвам да имаш възможност да дойдеш на една женска среща!  Hug Тогава ще разбереш за възможността за снимане и спомените в сърцата!

..... за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Love.
Някои от нас може въобще да не ги пуснат вече с нас където и да било...  Mr. Green Щото се оказа, че знаем превъзходно немски!!!!

Вели, дано Алекс се оправи бързо и да не е нищо сериозно.  Hug
Цитирай

София

Aни, разгледах снимките. Най-хубавото е, че къщата изглежда просторна, можеш да се развихриш. Иначе има доста нови неща, можеш да ги запазиш. Но и мен ми идва в повече лилавото в стаята на Ивко. А и в едната баня синята тоалетна и синята мивка  Mr. Green. Направо ми избодоха очите. Пък и прекрасно завитият сифон Laughing.

Колкото до снимките, какво да се снимаме - 5 кокошки. Даже си имахме петел, да ни направи забележка, че пречим на околните (Дени, всичко е с най-добри чувства  Peace). Пък и с моя перфектен немски... 35
« Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 12:30 от Aннa »
Цитирай

Ländle

Виж сега, ние и да носим фотоапарати няма как да направим снимки щото ръцете ни треперят от много пиене!  Mr. Green
За това си остава варианта само със сърцата.... Ще се радвам да имаш възможност да дойдеш на една женска среща!  Hug Тогава ще разбереш за възможността за снимане и спомените в сърцата!

..... за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Love.
Някои от нас може въобще да не ги пуснат вече с нас където и да било...  Mr. Green Щото се оказа, че знаем превъзходно немски!!!!

Вели, дано Алекс се оправи бързо и да не е нищо сериозно.  Hug

Някой от нас ги пускат навсякъде, стига да посочите посоката. Пък точно Таня и "гък" не каза на немски.. Виж, Анна, все точните фрази подбираше.
Велиса във Видин ли беше? Я глей що коли се събраха.. все на една ще се качим. И без това имам да събирам печат от Баба Вида крепостта, а пък по пътя е Белоградчик и Магурата. Искам Анна на немски да ми изиска печата.

В тоя ред на мисли, купих на Мартин книжка "100те национални туристически обекта", от тези с печатите. Той беше много горд, въпреки че едва ли му е ясно какво е точно. Вече има един печат от Царевец, иска и още. В колата на връщане не пусна книжката, смука я, дъвка я, хапа я. Аз му казах, че ще го изключат от туристическото дружество.
Цитирай

София

Пък точно Таня и "гък" не каза на немски.. Виж, Анна, все точните фрази подбираше.
Виж сега, аз рекох да го заговоря на немски, ама той ми каза да задържа докато поне не си завърши нивото....
Сега нали трябва да се зачита чуждото мнение, все пак!

А теб след тая лудница сигурно са ти забранили и на снимка да ни виждаш дори!  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Велиска, в Метро ги има бурканчетата  Hug Бързо да се оправя Алекс  Praynig
И Калина ми се сополиви леко тези дни - давам витамини само, дано й мине  Rolling Eyes

Ани, Имар ти е дала хубави съвети  Peace Аз по-меко се изказах, защото все пак не се знае какви пари ще сте готови да вложите  Peace Обаче наистина тия бани са ми най-големия трън  Mr. Green

Цитирай

София

eee, познах за подправкените бурканчета! bowuu знам аз, че разбирам  Mr. Green

за немския се посмях, немски да ви трябва, мен вземете хахахах. та, с кого сте шпрехали?

аничка, и аз да се изкажа / дет' викаше една ромка по телевизията преди време, аз да се изкажа мойту полужение!/  Crazy 35 : площта и дворът ми допадат много. ако имах финанси и нерви и място, където да живея докато трае ремонтт бих изкъртила , за да си направя:

-банята в друг цвят и мебели
-дневната с друг цвят дограма и стени / подът може да се ди червен като акцент, но само със светли дивани/
- кухнята с други плочки фаянсови като цвят/
-това сиво синьо в детската е мрачно и депресиращо по мое мнение , разбира се.

хайде сега Ани може колективно да ни изтрепе от мен до нагоре постовете, направо я разчоплихме като кокошки - критикарки  Blush Blush но така е, попитай жена з амнение = хвани си белята.

то е като купуването на кола. еидн каже така, друг инак, а накрая се прави просто така: избираш според финансите и след майсторката преценка. подреждаш си приоритетите и готово.
благодаря ви , много съм доволна, че избрахме точно такава. на мен ми върши работа отлично, както и на семейството, смао здраве да е , да се поддържа. и да си оправдава вложенията.

велиска, прегръдки и здрави нерви докато премине това боледуване. като всяко нещо и то има край, само спокойни и адекватни реакции / на себе си повтярям това често/.
Цитирай

Sofia

Хайде и аз да се изкажа - аз предложих да даваме съвети и то кво стана всички ме изпреварихте  Laughing

Входната врата е супер.
Коридора - с това огромно портманто и скритите шкафове също е добро (представих си всичкитем и обувки най сетне на едно място) Embarassed
В детската мебелите са интересни мисля че само стените трябва да са в друг цвят.
синята тоалетна - демоде.
банята - не е зле.
кухнята - аз я одобрявам само да се смени мивката, мисля че е много раздвижена с много функционални шкафчета и с вградени уреди от мен има 6 особено ако е ПВЧ, защото моята кухня и МДФ и то гланц покритие...да кажа че това не го пожелавам и на най-големия си враг  Mr. Green
На мен всъщност арките ми харесват, но запазването им ще значи че хола трябва да в по...а сега де..не се сещам за думата..по като старовремски стил, тоест да няма метал и стъкло а само дърво цвят венге, дивана с големите дървени подлакътници със светла дамаска. Голяма маса и столове пак в по класически стил - споре мен разбира се.
Това след хола спалнята ли е? Ако да други цветове за стените непременно.
За двора щом сте решили чакам снимките....
За това мокрото помещение ми е интересно какво ще решите имаш дадени вече идеи, а вашите какви са?
Ох Ани от толкова идей, чакам да видя крайния резултата.
Благодаря Змейковица и за твойте снимки, да сетих се че част от тях съм виждала, но други не бях така че...повторението .....

Поздрави на Ирка като я видите и да не си забравите фотоапаратите ейййй, че ще има наказания!
Цитирай

Ама чакайте,аз не съм се доизказала  Mr. Green
Ани не ми харесва входа на спалнята-аз бих избила врата от към коридора,ако има достъп,а тази бих затворила....Е сега вече сме за убиване-сигурна съм Laughing.
Благодаря ви за болничното съчуствие  Smile.Мен ми е неприятно,че детенце от неговата група е със същата температура,та явно е нещо заразно Sad.А може и шарка да е,че братчето му беше болно,а то пропусна,а Алекс е играл с него и братовчедка му(ама много време мина май -почти месец  Thinking).
И ви чакам във Видин групово да знаете.Навсякъде ще ви разведа,ама немско говорящи няма много по нашият край....
Я си признайте с кого обърнахте на немски? Mr. Green
Френски да беше, по ми се връзва  Very Happy
...И работата ми много ме изнервя,да знаете-единственото предимство е,че мога да ви наглеждам по цял ден Smile
Ама нервите и заплатата не си струват май.... Crying or Very sad
Цитирай

София

Здравейте дами!
Много сти изписали, среща сте имали, изобщо много събития около вас. Ние миналата седмица съвсем ненадейно заминахме за 4 дена до морето. Стана много набързо, наши приятели ни предложиха да отидем с тях, организирахме се набързо и заминахме. Даже бяхме е екстрата "с баба на море" и ние с тати доста младежки го раздавахме, а пък Никол се размаза с бабаааааааааааа си, голям кеф - всеки задоволен и си прави каквото иска. Изкарахме чудесно, веселба, времето беше перфектно, водата топла 24 градуса, изобщо много хубаво, но за кратко. ЖЗ планираме по-дълга почивка на морето, но без екстри  Mr. Green Никол категорично отказва да влиза във водата да се мокри, само на брега на мокрия пясък седи и си играе по цял ден, което за мен е супер изгодно  Very Happy
Сега по въпроса за къщи и обзавеждане. Змейко, много оригинално и раздвижено обзавеждане на дома ви, поздрпавления, много свежо е всичко!  Peace
Ани, не можах да разгледам всички снимки, че нещо сайта ми забива, но определено и аз съм на мнение, че детската стая непременно трябва да я освежиш. Това не са цветовете на Ивко, той е много слънчево и весело дете - за него нещо свежо - жълто, оранжево, зелено, светло синьо! Успех! Имате вкус и ще си го направите по ваша преценка! Peace
Кате, бързо възстановяване и скоро да ни покажеш малката принцеса!
Ванилка, честито ауди! Да се возите безаварийно и само хубави спомени!
Руми, много е пораснала чаровната Ида, Косьо също - много са сладки! Стискам палци за операцията!
Браво на Ивчо Кабрански за новите постижения!
Гале, много хубави снимки с Мариска видях! Много спортна натура е! Никол също проявява интерес и иска всичко да опита, но опредлено си е доста страхлива и много предпазливо действа във всичко, за което мама е много доволна  Mr. Green
Е, стига толкова.
 Hug на всички!
Цитирай

Велико Търново

Наздраве Blush
Велисо,сестро и Божа е с температура ooooh!Докторицата ни от Плевен каза никакъв АБ.Това не и пречи да дивее и щурее.Дано скоро и мине,че още си спомням с хубаво срещата през янури 2008 в Кривото Love

Ани,аз пък да ти кажа къща не прегръща.Аз каквато съм бих я оставила така и да си направя един хубав круиз CrazyАко,искаш добър дизайнер питай LaDiDa нейната е страхотна.Пък виж Дидо като се предлага Laughing и той става.

На Змейковица къщата ще я гледам после,,че сега може да не довидя някой съществен елемент Crazy

Ванилка,честито ти возило.Ама пак четеш наполовина реда CrazyИна във второто изречение е написала,че Бетка е на градина.

Айде туй от мен отивам да си допия Mr. Green
Цитирай

София

Как можах да забравя Бабълчето - много сте готини!
Алекс и Божа бързо да оздравяват!  Praynig
Цитирай

Sofia

Ани покрай тая къща виж как се събрахме голям отбор днес......
Браво момичета за активността...... Hug

Болничките да свалят вече температурите.  Praynig
сиска наздраве щом отиваш да си допиваш  Laughing beer3
Цитирай

Шумен

Хехе, критикувайте колкото си искате! Нали не е мое дело. Но послеееее, като ви покажа снимките "след", тогава да не отнеса толкова критики, че наистина ще се гръмна.  Very Happy
Като цяло всичко е запазено и спокойно може да се живее там, ако нямаме никакви средства. То не че имаме, но пък и за момента имаме къде да живеем, така че от заплата на заплата ще си направим ремонта. Дидо ако питаш иска всичко да сменя, че и стени да кърти и да размества разположения. Но аз нали съм от по икономичните и малко давам контри. Накрая ще стигнем до консенсус и естествено компромиси ще има, щото все пак бюджета не е неограничен, но и аз да се изкажа. Така хубаво сте ми дали насоки, че не мога да не си дам и аз мнението.
1. Разбирам че банята и тоалетната са най големия трън, но точно тях не ми се искаше да къртим. Това синьото в тоалетната и на мен не ми харесва, но ще помислим още малко. А банята е отделно помещение - там ми харесват плочките, но мивката и шкафовете се махат. Ще изберем нещо друго за там и аз не знам какво. Дидо иска да сменим и ваната, аз не - само от финансова гледна точка. Но ако сменим ваната ,може всичко да се сменя. Тоалетната колкото и да не ми харесва в синьо ми се ще поне с нея да не се занимаваме сега, макар че нашата в момента е много по хубава дето е правена преди 10г. Ако имаше начин да я преместя долу в сутерена - за там е идеална.
2. Антрето и то остава - не знам дали ми харесва, но определено не ме дразни. Мнението на Дидо е да се изкърти. Така че и там още не е решено каква ще е съдбата му. А за предложението на Имар с огледала по цялата стена е чудно, но само като си представя че всеки ден трябва да бърша пръсти от огледалната стена и моментално отпада.
3. Трапезария - Имар това което ми описа е точно идеята на Дидо. Ще вземете да ме убедите за скрин за посуда, макар че аз освен една голяма маса с 6 стола не си представях да има нищо друго там. За картините е идея, но за зеленината няма как да стане, щото цветарството хич не ми се удава. А тоя червения под и мен ме дразни. Естествено категорично се байцва. Най-ме дразни различните цветове на дървото. Пода червен, первази ли (как се казват тези ленти между стената и пода) те са някакви светли; прозорците тъмни и вратите уж цвета на прозорците гонят, обаче пак са в друг цвят. И ако сложим и кухнята че е в съвсем друг, но хайде тя си е отделно помещение. Но това съчетание между четири цвята дърво в едно помещение ми е просто ужасно и още по ужасно ми е ако трябва да сменим всичко. Вратите са стабилни и не ми се иска да ги сменям, дограмата също. Паркета ще се промени и ще стане светъл. Вратите и дограмата остават, не знам ако може само нещо да се променя по тях, но иначе остават. Радиаторите, ДА Имар, направо искам да се махнат. Но идеята ти да ги сменим с по фини също ми хареса, ако все пак Дидо държи на парното. А стените в ливинга ще са друг цвят. Това задължително е заложено в бюджета. Сега всичко е с тапети. Не съм живяла в дом с тапети от дете и ми е странно малко. Дидо казва че било модерно сега. Не знам, модерно ли е? На мен ми харесват и с бои - по лесно е да пребоядисвам през година отколкото да сменям тапети. Но дали с боя или тапети, всичко се сменя.
4. Хола - Имарче, идеята ти е сходна с нашата.
5. Детската - там както казахме тапетите се сменят. Но пак ще е нещо с фриз. Харесва ми. Освен ако като тръгна да разглеждам не ми хрумне нещо друго. Това е най евтиния вариант. Но също така ми харесва замазани стени и някаква рисунка голяма на стената като детски кът. Стаята е правена за момиче и то доста по голямо от нашето момче. Мисля си сега да ползваме това, а когато Иван порасне малко на драго сърце да му дам сам да си избере как да изглежда стаята му. И на Дидо му дойдоха в повече лилавите врати на гардеробчето и иска да сменим поне тях, но пък Иван харесва лилаво съм забелязала.
6. Кухнята - там не знам какво да правя наистина - или всичко или нищо. Може да я оставим за накрая и вече според бюджета.
Велиска, арките остават. На мен ми харесват и сега имаме тук таме арки из нас и може би съм свикнала. Не си представям друг вариант ако няма врата. Естествено всичко се пребоядисва. Събират прах, това ми е единствения мотив ако ги заменя, но нямам идея с какво.
7. Терасата - поне пода ще се подмени, че има няколко наранени плочки.
8. Спалня - Имар, обзавеждането ще бъде абсолютно същото. Само за цвета не знам. Сега е в зелено и ми харесва. Само решихме две по две стените да са различни - 2 цветни и две едноцветни.
9. Сутеренна стая - Вели, наистина стаята е много удобна за механа, но още като решихме че ще си строим къща(такива бяха първоначалните планове) си бях казала че ще имам перално помещение и тази стая си я заплюх и край. В нея ще се пере, суши и глади. В къщи купове с пранета не искам да виждам, че вече ми е писнало от такива. Представям си я с пералня, сушилня, вечно разпъната гладочна маса и неприбрана ютия, панери с неизгладено пране и плот за изгладено пране.... една стая да си нахвърлям на воля. Ако не пералнята трябва да е в кухнята, по добре да имам още един шкаф там.
10. Барбекю - а вместо механа ще имаме барбекю. То ще има закрита част, нещо като лятна кухня и стабилна маса за банкети. Дидо замисля и нещо да може и зимата да се покрива или затваря и аз не знам, да става и за зимни банкети.
11. Градина - ей, разсмяхте ме и с тези коментари, чак и до градината опряхте. Както казва Ванилка: питай жената....., та Вели, като се знам каква съм цветарка няма как розите да изглеждат по добре в моите ръце, за туй се чудя какво ще става. Смокинята остава, тя поне не иска внимание и прасковата също.
12. Таван - Имар, пак ми вдъхна надежда да имам кабинет. Аз ще си настоявам на кабинета, дори да не му се вдигне тавана има достатъчно висока част. Само дето е тъмно, че има една мизерна капандурка, но като се сложи подходящо осветление. И някакви чамови шкафове по стените искам да има, в които да си събирам багаж, а не да е така стоварен насред тавана.
13. Гараж - ще се сменят вратите и малко ще се разширява
14. Ограда, плочки - всичко е за тотална смяна.

П.п. Тъкмо публикувам и има 2 новия мнения, та няма да си преправям поста самоще допълня:
Гале, входната врата и на мен ми харесва, доста е скъпа, но сега май трябва да я сменяме. Искахме да сменим ключовете, ключаря само като ги видя каза бравата е 200лв , но на второ гледане , се оказа че май цялата врата се сменя, защото имала четиристранна защита, не му разбирам, но не ми се дават наново 1500лв, така че ще и сложим още една ключалка и аз като един св.Петър ще се разкарвам с 1000 ключове като сметнем че има още 2 преди нея.
И на мен шкафовете за обувки ми харесват, но точно там Дидо иска да кърти за да се отвори изход за спалнята. Но аз все още не съм дала съгласие, така че не се знае още. Тази мивка кое точно не е добре? На мен ми хареса, че има отделение за измити зеленчуци. Гале мерси за съвета МДФ и ПДЧ. Ей затуй ми е главната дилема дали да сменям. В хола няма да има стъкло и метал няма да има. Сега масичката ни е стъклена в хола и ми е писнало да я чистя, та бягам от стъкло вече. Но за диваните си мислех кожа - светла. Кожа с арки връзва ли се?

П.п. Още 3 поста. Аз днес само ще си пиша май. Сисе - като за капак ме успокои. Круизчето и газ.... Аз за туй исках да е всичко старо вътре че да нямам съмнения дали да сменям или не, а то какво ми се падна! Тая къща ни я предложиха още в началото като тръгнахме да търсим, но аз като чух че всичко е направено и бях категорична че няма да е тя. А накрая толкова и падна цената, че се съгласих да я погледна. И след изчерпалите се възможности из нашия град  - това ми е късмета. Сега стискайте палци да успеем да купим и втория етаж след някоя и друга година и тогава аранжимента ще е друг.
Цитирай

Шумен

Лелеее, какъв дълъг съм го сътворила Crazy
Цитирай

Велико Търново

Аз нали като по проста да попитам за къв ти е и втори етаж Crazy
На мен за сега две стаи ми стигат Blush
Цитирай

София

Ани покрай тая къща виж как се събрахме голям отбор днес......
Браво момичета за активността...... Hug

Аз предлагам Ани всеки ден да си купува по една къща за да сме все така активни в писането!  Mr. Green
Цитирай

София

сиска е права, ани! кой ще го чисти всичкото това  ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green
Цитирай

София

Сисе,надявам се Божа бързо да оздравее,да я целунеш от нас  Love
за къв ти е и втори етаж Crazy
Е как за какво бе Сисе,за Ивко и снахата,тя ако си мисли,че ще си живее на воля  Mr. Green
 Това в кръга на шегата,Ани да не ми се обидиш.Обаче ти изчетох целия пост,защото много от моите идеи са сходни с вашите и сега ще чакам да видя ремонта и да си представя как евентуално ще изглежда моята къща.Аз определено съм за малка къща,но да има отделна спалня за нас и Иван и стая за гости(много си мечтая за такава,в къщи винаги има някой на гости с преспиване)Свилен ми каза,че ако всички тези стаи са на 2 етаж и той е около 100кв.м,то първия неможе да е по-малко,та сега си умувам как трябва да изглежда първия.А накрая според вътрешното разположение ще умуваме фасадата.Но всичко това е само идея,която незнам кога ще може да реализираме.
 Ама хубаво си помечтах днес.
  Ани ,надявам се ,че въпроса с дом.помощница си го решила предварително с Дидо.Иначе аз ако трябва да чистя такъв дом,определено хич няма да се нанеса в нея.А и забравих да коментирам пералното помещение: страхотна идея  Peace
Цитирай

Шумен

Ето, ако стискате палци да купим и втория етаж ще се брои за нова къща и пак ще се повиши активността. Обаче аз имам предложение - да разпределим силите малко и всеки като си купи по една - пуска тука снимки и ще си правим форумски къщи!
А ако наистина вземем и втория етаж става чудно. Спалнята се свързва с ливинга и става един огромен ливинг с голям детски кът. Детската стая става спалня за гости. На втория етаж всичко ще е спални. Точно 4 на брой. Или може едната да си е перално помещение, защото стана ясно че държа на такъв тип стая. Или кухнята става за такова. А долу сутерена става механа с кухня, защото и комшиите имат една такава стая там.

Имарче, това за снахата и аз така се майтапя, че ще съм лоша свекърва и ще си държа сина близо до мен..  Laughing
А за домашна помощница знаеш ли от кога се пробвам, обаче не ме огрява. Аз не мога да го накарам да извикаме фирма да ни измие прозорците, ти за дом. помощница ми говориш. Е , сега той си ги мие и пак не вика фирма. Като каже: На майка ти прозорците да не ги мие фирма и ме утрепва направо. Че аз съм жена му , да не съм тъща му, амахааа!  Mr. Green
Цитирай

София

Като каже: На майка ти прозорците да не ги мие фирма и ме утрепва направо.
Аз след такива думи,обезателно ще търся удобен случай  в негово присъствие да го предложа на майка си,та даже и на неговата, да измие и тяхните прозорци или направо ще му кажа да изпрати фирма да й ги измие.Но ако и ще чисти в къщата,няма да те мислим.Пък и ще спестите, ако Дидо чисти,вместо фирма.Но определено къщата не е като апартамента.Иска си постоянна поддръжка.
Цитирай

Пловдив

Ох,уморихте ме от четене #Crazy/че и нет нямах......та през телефона....да ,знаете,че без очи останах да ги чета тез фермани/...
Но,гледам,Ани е получила достатъчно на брой и вид съвети за къщата.......пък аз/да не остана по-назад/ и предлагам,да си направят един козметичен ремонт.........да направят братче или сестричка на Ивко.....и като  поотрасне второто,да правят генерален ремонт-то тамън ще са и видели кое как им идва-удобно,неудобно.......,но и аз като Сиската съм от тия,дето  не им трябва много площ за живеене/`щото трябва и да се чисти/,нито пък съм по-лукса....единствените ми условия са-да е практично обзавеждането,да не е скъпо,та да не ме е яд ако децата го нацапат или повредят,да е лесно за чистене...да има място за гости/че то и у нас все някой има...често и с преспиване/....и да не се налага да съжителствам с ничии роднини/това последното ми е най-важно Mr. Green/...всичко друго дори и много да ме дразни-се правя,че не го забелязвам/,но то аз не съм критерий..,`щото принципно не се привързвам към къщи и вещи...Но,пък къщата ми хареса,че е просторна и светла/най-вече/...,че е самостоятелен етажа/голямо предимство/,че има двор,който също не бих преработвала основно-по-скоро бих направила плана около съществуващите дървета и рози/Ани,нищо сложно няма при отглеждането им....,,ако имаш нужда-ще давам съвети от разстояние...И за барбекюто и за механа съм съгласна......,но честно аз не бих си направила перално помещение...как пък не съм се затворила да гладя някъде сама...да ме гледат и да ми съчустват мъжете докато се потя с ютията Crossing Arms.....пък,ако мога да си го позволя-домашна помощница  бих си поръчала такава вместо перално помещение Crazy.....А,за кабинета-може да се направи мисля.......но,наистина трябва да се поработи в/у осветяването.........,но от друга страна,ако не стане на кабинет-да знаеш,че обожавам наличието на стая за багаж/така къщата не се затрупва с излишни вещи/,пък след време може Ивко да си спретне "ергенска стаичка" там Wink....Стискам палци да си купите и другия етаж,но недей да правиш отсега планове как ще настаните сина и снахата над или под Вас .....,че да не те списват след време в "Д и С".....Аз,уж,акъли нямаше да давам...ама пусти навици да съм на всяка манджа мерудия.......
Кате,дано да се оправи проблема по-скоро......и дано малката Силия да е все така кротка..... Praynig
Ванилка,със здраве да си я караш колата....и безаварийно! Praynig
Велиска,Сиска-дано да ви се оправят децата..... Praynig
Руми,гледам ходили сте на железницата-как ви се хареса?
Петъчните другарки,да знаете,че не е никак честно,така да ни държите в "съспенс"/напрежение демек/...и ни снимки,ни светлина в/у това кой,как и защо е говорил на немски.......само се разбра,че Дени вече няма да бъде допускана до близки контакти с Вас,но защо и от кой...пак никой не каза....И,да знаете,че оправдания,че Ви треперили ръцете от пиене,хич не ни минават......не на нас тия-ние като редовно практикуващи знаем,че ръцете треперят най-много до първата чаша...после всичко си се стабилизира ...пък и тогава усмивките са по като за снимка....
Сигурно забравих нещо да отразя.....ама като не си водя записки вече...пък и като ме мързи да пиша през телефона овреме/докато са актуални темите/,`ма много пипкава работа там......пък и след три дни работни/от зори до здрач/ и "изтърван" навремето мъж/дето нещо пак през къра го е подкарал/си имам достатъчно работа за отмятане ...Тази седмица пак се очертава да съм работна и в петъка/че колегите и шефа нещо ги влече къмто морето/,та трябва и от далече да се подготвя за посрещането на родата/че в неделя пристигат "лелята от Америка" и фемили......./
Хайде,до после,че печеното замириса подозрително...пък и децата май се понаспаха......
Цитирай

Привет!

На мен ми прекъснаха скоропостижно отпуската и ... като стана дума за проекти - ме пратиха на семинар за писане на проекти по еврофондовете.  Crazy Направо ми се спече мозъка, много бях изморена, но като видях колко активни сте били днес, не можах да се стърпя да не се цвъкна и аз тук.

За къщата - мнение нямам, не за друго, а защото всеки си има вкус, пък и нали при варианта "преди" пак хора са живели.  Wink Важното е да ви е добре, уютно и да се обичате.

Сисе, целуни Божи от мен. Дано и се размине бързо без АБ! Специални гушки и целувки за Мина.

Хубава и спокойна вечер!
Цитирай

Шумен

Добро утро! Вчера ме ужили една пчела. Голяма паника бях. Компанията си умряха да се хилят с мен и истериите ми. А Иван само ми повтаряше: Нищо , нищо, ще мине! Все едно аз съм бебето, а той баща ми!  Crazy

От поста на Сиска само успокоителни постове чета, че и нещо да не съчетаем както трябва няма да е болка за умиране. Хе, хе за гладенето Люба си права, но на мен мноооого рядко ми се налага да гладя, а Дидо глади всеки ден. Тъй че много си държа на стаята аз и там да си я кичи с ризки и панталончета.
Цитирай

Ländle

Аркова, wi getz?
Как е Никола?  Mr. Green
Цитирай

София

Аркова, wi getz?
Sehr gut. Danke!
Ама се пише wie gehet es?  Mr. Green

Как е Никола?  Mr. Green

Никола хич не го знам днес как е. Никой не ми се е обаждал да ме информира по случая. Надявам се е добре. Благодаря, че попита...
Аз да върна жеста от своя страна - а Марто как е?  Mr. Green
Цитирай

Ländle

Аркова, wi getz?
Sehr gut. Danke!
Ама се пише wie gehet es?  Mr. Green

Да, ама ако е в официална форма. Пък към теб се обръщам чисто неформално. Да питаме Ваня.  Very Happy

Марто е добре.

Цитирай

София

Дени и Таня те пита неофициално"Как си?".Иначе си хванала,че каквото пишеш това произнасяш.
Цитирай

София

Аркова, wi getz?
Sehr gut. Danke!
Ама се пише wie gehet esMr. Green

Да, ама ако е в официална форма. Пък към теб се обръщам чисто неформално. Да питаме Ваня.  Very Happy

Марто е добре.

Ако беш официално трябваше да бъде: wie gehet es Ihnen? :-Р
Цитирай

Знаех си аз ,че съм объркала форума  Mr. Green
....Алекс е добре-снощи с 39 градуса,днес вече с 36.7.Вчера с кашлица-днес без...
Бах ли го какво става  Mr. Green
Цитирай

София

Бах ли го какво става  Mr. Green
Важното е че днес вече е добре,дано и довечера да е така.Явно е било някакво неразположение снощи.Споко  Hug
Цитирай

Ländle

Добре, предавам се.. не знам немски. Krankenschwester и точка!  Mr. Green

Велиса, как кво става.... оздравява му се вика...

Защо си объркала форума и къде ходи да пишеш по чуждо?
Цитирай

Sofia

Първи урок даден,  smile3529

Браво Велиса не го мисли толкова, оправило се е детето това е важно....
Ех няма ли някой друг да прави ремонт, че да има какво да ни събере и да обсъждаме. Mr. Green

Радвам се, че Марто е добре той сигурно е на Трявна и дивее на воля по цял ден, Танче а ти как така си изтървала положението в къщи  Naughty Тати трябва да знае всичко което прави Мама с детето  Mr. Green  Love
Цитирай

София

........Танче а ти как така си изтървала положението в къщи  Naughty Тати трябва да знае всичко което прави Мама с детето  Mr. Green  Love

Хич не ме е грижа да ти кажа!
Те се оправят перфектно и без мен! Нямам никакви притеснения, че всичко е под контрол!
Цитирай

С тоя немски ме объркахте вие  Laughing
То добре,че ми оздравява детето,ама каква му беше тая болест се чудя  Thinking
Охххх,имам нужда от много почивка и едно малкоооо чудо...
Ама вие ще ми го пожелаете-знам си аз  Love
И кажете най-после кой ви провокира с този немски?????
....тя една патка от любопитство умряла,ама какво да правя....
Цитирай

Пловдив

Ей, къФ е тоз немски бе  Laughing
Ей сега ще взима да ви пея на френски да ви видя тогава  Mr. Green
Цитирай

София

Ей, къФ е тоз немски бе  Laughing
Ей сега ще взима да ви пея на френски да ви видя тогава  Mr. Green

Е хайде давай, де! Ние и на френски носим.... и на пиене носим... и много други работи носим Smile

Имарова, ти що мълчиш???? Кажи ти на какво носиш?
Цитирай

Пловдив

Имарова си говори с мен по скайпа  Twisted Evil
Цитирай

София

Имарова си говори с мен по скайпа  Twisted Evil

На френски ли си говорите?  35 hahaha Laughing
Цитирай

София

Имарова освен български други езици говорно не владее.Имам познания по немски и огромно желание да заговоря на турски,но само желание не стига.Шефа,като ми се ядоса ми говори на английски,та по тази линия почнах да го схващам леко,но пак няма да го проговоря.

Имарова, ти що мълчиш???? Кажи ти на какво носиш?
Нося на рев,ама днес даже и не ми се реве,което е лошо,щото съм събрала доста заряд,но да му мисли съпружеското тяло довечера...
Цитирай

София, Дървеница

Аз определено не мога да се включа в дискусията на немски, хеле пък на френски...
За къщата на Ани няма да давам подробни коментари и предложения, тя доста получи, а и май Дидо ще трябва да ги чете, че нали е повече по промените  Smile Мен ако питаш, щом иска да прави промени, остави го да действа, със сигурно ще ви хареса повече, след като вие сте избирали нещата, дори трябва да се радваш, защото рядко се срещат мъже, дейни в това отношение и мераклии за правене на дизайн.
Велиса, браво на Алекс че толкова бързо бребори болестта!
Страйпърче, така си е, бая си бях променена на сватбата, даже като се върнах от гримьорката тогава и Румен не ме позна, взе да отстъпва назад, сторих му се позната, ама малко странно ме гледаше Laughing
Няма да мога и в обсъждането на проектите и служебните задачи да се включа, защото от два дни не съм на работа. Съкращават масово персонал в нашата (бившата вече) фирма и аз сега съм в положение на разглеждане на обяви и ориентиране в пазара на труда. Наложи ми се и да си обновявам CV-то от преди четири години, ама здраве да е, все ще излезе нещо.
Цитирай

София

Hallo, wie geht es alle? Ich bin gut Smile

Aй давайте на френски, че да млъкна /френски знам колкот' да разбера има ли нещо или не моя размер  Ларедут/  Mr. Green  /пояснявам, само малко знам, да не ме биете после/
Цитирай

Las Vegas

RazzАни, на мен къщата ми хареса, просторна, бани, кухни, всичко направено. Но което не ви е по вкуса малко по малко ще променяте. Ей го на, ние от както сме я купили къщата все нещо по нея правим и купуваме, но не може всичко наведнъж.
   Razz Руми, много се радвам, че рецептите ми ти допадат. Имам още някои да слагам, но все не намирам време.
    Йонка е добре, остава и още месец при баба на Крит. В началото на август Дидо ще литне и до там, за да си я прибере. После с нея ще постоят в Русе и началото на септември си я очаквам в къщи. За сега не ми липсва много Mr. Green Запълвам си времето много добре, ходя на фитнес почти всеки ден, няма мусколче дето да не ме тресе, ама се чувствам горда от постиженията, че физически натоварвания не съм имала от години. Дано вляза във форма. Във фитнеса има и занималня за децата и там ще водя Йони като се върне. Иначе проверявайки градините около нас ни се стори много скъпо, половината ми заплата #Crazy За това градината ще и е забавачницата във фитнеса, докато аз спортувам. Такъв план си взех и ми излиза много ефтено тази услуга. А самия фитнес е по-вече от страхотен, има всякакви класове на които мога да ходя, басейн, сауна, много уреди. Новичък е и всичко е много добре нагласено. А занималнята за децата е шарена и с много катерушки, пързалки и играчки. От мониторите по уредите, мога да гледам какво става при децата  Party Нося си слушалки и на всеки уред мога да си ги сложа и да слушам  няколкото канала с различна музика. На колелетата и някои други уреди има и ТВ (на тях мога да гледам децата в занималнята). За сега ходих на два класа и много ми харесаха, Body pump(упражнения с гирички, щанги и дискове, тежеста сам си определяш) и zumba(аеробика и салса, латино, кънтри и др танци). Надявам се скоро да посетя и belly dencing(демек кючек), за коремището ми ще е добра тренировка, това е мястото от което имам да свалям най-много. Хайде, заредих ви със спортно настроение applauseuu, лек ден!
Цитирай

Varna

Bubble79, всяко зло за добро. Все ще изкочи нещо. И мен ме тресе 10 дни такава треска. Само, че при нас смениха м началота на май изпълнителния директор и месец след уверението, че нас няма да ни помолят да си ходим Twisted Evil все пак го направиха.  Сега съм в друг хотел не е това който би ми се искало да работя, но да видим Thinking   Не се оплаквам, обаче, много нерви ще ми отнеме докато го вкарам в ред хотела. Единственно ме успокоява факта, че собствениците строят нов хотел и догодина трябва да го отворят, та по принцип за там  на там ще се изместваме. Flutter 
    Да ви почерпя и едно моренце

« Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 10:48 от Inochka »
Цитирай

София

Добър ден
Иночка, Мими не сте сами - и аз пак си търся работа. Тази, която намерих не е това, което искам и скъсах много нерви и сега пак си търся. От понеделник ще съм в къщи. Неприятно, но човек е по - добре да търси от колкото да се примирява.
Лек ден от понеделник повече - стискайте палци да не е за дълго.  Love
Цитирай

Sofia

Добро утро и от мене!
Смайли наистина поста ти е в супер спортно настроение, и за пореден път се уверявам че тия американци мислят за всичко и за всеки - нямам думи просто.
Иночка чудесен аватар имаш - жалко че така се е получила с предишната ти работа аз си мислех че сама си взела това решение, но се надявам скоро да почнеш да работиш това което искаш!  Praynig
Михайлова и на тебе - бързо намиране на работа!
Положението наистина започва да става много лошо, не разбирам как ще я караме, а е лято през зимата сигурно ще е истински ад.
Няма да огорчавам тона на темата ни с мойте размисли и страсти по темата.  Mr. Green
Мариса от днес са в сборна група и още като влизаше се дърпаше и само докато излезна тя плачеше гръмко, защото ги събират в другата група, а не в тяхната, и се надявам да свикне, защото няма начин да остана в къщи с нея. Sad Нямам търпение да ходя да си я взема и да разпитам как е минало. Praynig Надявам се да ги извеждат навън и така да й минава по бързо времето....
Това е от мен за сега! Чао дано деня е успешен за търсещите работа  Praynig
Цитирай

Привет!
Бабъл,Иночка,Неде-успех на всички ви в търсенето на работа!
Неде много добре те разбирам как си се чувствала,а и сега какво ти е.Твоите мисли са и мой,но аз още не съм подходила така кардинално.Стискам палци Hug
Бабълче,много си беше красива гримирана и ти пожелавам още поводи да изглеждаш така,пък детето ще свикне-представих си сладкото му изумление.Аз когато родих и Алекс беше на няколко месеца имах подозрение как ще ме приеме ,когато драстично намалих косата си и я боядисах черна,но тои не се впечатли.
Смайли,ти на живот си го ударила май  Mr. Green.Няма лошо разбира се,и дори завиждам лекичко  Mr. Green
Успешен ден момичета!
Цитирай

София

Добър ден!

Гледам навсякъде положението е стряскащо! При нас ще бъдат освободени още 2-ма човека... Всеки месец взеха да освобождават по 2-ма човека. С този темп, Галя, нашата фирма май и зимата няма да дочака!
Само без шаш и паника. Всичко ще си дойде на мястото рано или късно. Човек знае 2 и 200. Най-важното е да сме живи и здрави!
На освободилите се от работа пожелавам да си намерят още по-интересна и по-високо платена в най-скоро време!
Вадете усмивките от продраните джобове - слагайте ги на лицето та да грейне - лято е все пак.  Very Happy

Галя, дано Мариса бързо свикне - нали е "старо куче", все пак!  Mr. Green

Хубав ден ви желая!

Цитирай

Пловдив

Добрър ден и от мен..снощи умишлено,не се разписах,че нещо не са ми във форма чуждоезиковите умения.....пък и на употребяваните от мен езици/и наречия/ никой не изяви желание да пее и  пише.... Crossing Arms
Гледам повсевместно се оплаквате от кризата и последствията й....ние у нас я усетихме още от миналата година и вече ми писна от сметки и от комбинации/лошо е като си отвикнал от такива занимания и да ти се наложи да си ги припомняш/.....а и аз от доста месеци съм на пазара на труда и вече  ми е писнало да пращам кандидатури и да се обаждам по обяви.....и честно,убедих се,че най-сигурно е да се търси работа чрез познати/и да не се уточняват подробности за деца и семейно положение в СВ-то/...Стискам палци на всички,които сменят работата си-да си намерят удовлетворяваща ги такава......или поне приемлива,като за момента...
Смайли,от твоя пост наистина лъха оптимизъм и настроение.......и да си кажа,аз съвсем сериозно ти завидях/не с лоши чуства,естествено...напълно благородно/......дай,боже всекиму......
Галче,дано Мариска да се адаптира бързо в сборната група.....
Танче,отивам да си търся усмивката........това опредлено ми хареса като директива.....
А,аз утре пак съм доброволка на работа/че колегите искат да си почиват......а така хем,някой лев допълнително изкарвам....хем се разтоварвам,..,колкото и да ми беше странно в началото,но вече наистина го приемам така-поне на емоционално ниво/
Цитирай

София

И в мойта фирма е стегнация - съкратени засега няма, но са им орязали повечето социални придобивки на колегите, напр. така любимите ни масажи вече са минало... Но за сметка на това пък са се преместили в новопостроена сграда и се кефят на голям лукс.
И аз го мисля кога и как да се върна, сигурно и Елина ще оставя на годинка, като Вели  Confused, но нямаме начин. Всичките ни пари наливаме и в нашата къща, а има още доооста да се пипне. Rolling Eyes Здрави да сме само, все някога ще се оправи ситуацията. Praynig
На всички в процес  на търсене на работа стискам палци и на краката, защото знам колко кът са на пазара на труда в момента струващите си позиции.

Иначе днес в наШта къща имаме двоен празник - Елинка е месечинка Love (става на четвърт годинка!), а татко и помъдрява и само една година му остава да влезе в отбора на 30 годишните!
Черпя ви виртуално, но от сърце!!!

П.С. Кате, чакаме снимки на малката мишка! Flutter

Цитирай

Пловдив

Олче,да са ти живи и здрави поводите за празнуване днес-да те слушат и  радват bouquet
А,това за масажите си е гадно........да Ви посегнат на най-хубавата екстра/както съм се схвенала,в момента направо лично го изживях/...пък ти не се плаши...до след година се надявам да се пооправят нещата......или поне ми се иска.
А,ти кажи,докъде я докарахте с къщата-наближава ли вече преместването?/питам тук-`щото другаде те не засичам Confused/
Цитирай

София

Любче, как да ме засечеш, като сядам за по 5 мин на компа да понадникна в Отчетните и това е. Толкова ми отпуска Младежта и Спорта. Mr. Green

Къщата почти сме я довършили, остават 2 стаи, на които няма да се изхвърляме да наливаме толкова пари, както в досегашните  Confused, в смисъл по - скромно ще е за живеене засега в тях, но биват. Ще приложа и аз снимки, само моля да не ме критикувате, че и нашата баня е синя. 35
Да се надяваме до месец, два че ще сме "новодомци". Praynig

Ти да нацелуваш мъжете (малките), че са ми слабост голяма! Love

Цитирай

София

Здравейте дами!
Олче, да са ти живи и здрави рожденниците днес! Малката Елинка-буболинка да папка много и пълни пампите, да спинка и все така усмихната да бъде! На тати много здраве и късмет и да се грижи и обича прекрасното си семейство! Мерси за почерпката, много апетитна!  bigdance2
Велиска, добре че Алекс е ОК. Така са децата, и аз забелязвам такива неща, но си го обяснявам, че порастват и по-лесно се преборват с вирусите. Дай Боже да е така!
Смайли, наистина писта ти е зареден с много спортен ентусиазъм. Браво! Забавлявай се! Пък после и Йонката и тя ще стане спортна мацка като мама! Наистина в Америка всичко е измислено и работи предимно за ЧОВЕКА! Кога ще ги стигнем????????????
По въпроса за кризата в Бг - наистина започва осезаемо да се усеща във всички отрасли, няма как всичко е свързано. Моите прогнози и очаквания са много лоши. Скоро говорих с брат ми (той живее в щатите) и му обяснявам тука това стана, после това, посла това и т.н. А той накрая "При нас така започна" ................ Без коментар.
На търсещите работа - стискам палци  Shocked дано намерят удовлетворяващата ги позиция и заплащане много скоро!
Пък както казва Танчето - да вземем да извадим по една усмивка  Very Happy да сме живи и здрави! И тази криза ще преживеем, като всички преди това!
Галче, дано Мариса се адаптира! При нас хубавото в този случай е, че сме само една яслена група и няма с кой да ни сборуват, защото по закон не може яслените групи да се събират с тези от детската градина. Иначе Никол знае всички групи в детската градина (явно през деня обикаля с лелките), всички лелки я познават (често срещаме на улицата жени и те я поздравяват и после като я питам коя е тази и тя ми казва "А, бе лелката от еди коя си група" и се чуди как не я познавам  Very Happy).
Никол нали е страшна имитаторка и вчера я взимам от детската градина и тя с ожулено коляно. Аз я питам "Къде, бе мами падна и се ожули?" А тя "Не, бе мами той Тошко падна." И аз  #Crazy Веднага го е изимитирала!
Иночка, мерси за почерпката, обичам моретооооооооооооооооооо!
Олче, пускай снимките! Не се притеснявай, ние даваме съвети само когато ни поискат, а в твоя случай ти не искаш, така, че критики никакви няма да има! Успешно нанасяне!
Хубав ден и  Hug!
Цитирай

Шумен

Олче, честити ти поводи за празнуване!  bouquet

Снимките и аз ще чакам с нетърпение, че може и идейки да си открадна!  Wink То и ние така ще правим ремонтите бавно и славно, че и заем имаме да връщаме.
Цитирай

София

Много благодаря на всички за добрите пожелания за операцията на вуйчо ми, днес мина успешно, макар че е протекла с доста усложнения, но Слава Богу са успели да ги овладеят и нещата са наред вече!

Ol4e, ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ!  Ваичко най-хубаво и на двамата пожелавам!!!

Боби, при нас май тая забрана да смесват яслените гр. с други не важи - от 1 юни нашата ясла е в сборна група, а през август сме дежурна детска за другите ОЗД от квартала  Rolling Eyes Ние така и не разбрахме кога приключват тия сборни и започват норамлна 1 група, дано не е през октомври, както си мисли майката на Ангел.

Напоследък май не сме правили среща в София с децата, само по кръчмите се събирате май, а  Mr. Green
Сетих се, понеже Косьо само ни моли да го возим на влак (ама истински - минижелезницата в Пловдив не му се хареса особено, че беше мор жега вътре, а и маршрутът й много кратък). Една приятелка ми даде идея да идем на пикник в Лакатник. Там никога не съм ходила, но гледам не е далече, има често влакове - http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet?action=listOptions ако има желаещи, може да си направим един форумски пикник следващия уикенд? + дружно возене на влака, разбира се Smile

Цитирай

Las Vegas

Аз верно съм го ударила на живот, ама сега ми се е паднало Mr. Green, че после нема.
 Олче, честита ти четвъртинка на Ели и весело празнуване на Рожденния ден, да са ти живи и здрави всичките!
Цитирай

София

Олче, честит празник на Ели и на съпруга ти. Да са ти живи и здрави и всички да сте много щастливи!

Смайли, поздравления за желанието да тренираш. Много хубаво звучи.

Аз нещо се бях шашнала за кризата. Но мъжът ми започна работа. Така, че засега ще сме ок.
И аз ще си търся работа. Но ми е малко съвестно как ще го приеме Ема. Когато започнах предишната си работа, Криси беше на година и половина. Явно го преживя трудно, защото започна да си гризе ноктите. А преди това не го правеше.
От друга страна вече не ми се седи в къщи и ще се радвам да започна работа извън дома ни.

Руми, много се радвам за добрите новини за вуйчо ти. Стискам палци всичко да е ок и скоро да забрави за всичко това.

Цитирай

Велико Търново

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГАЛУШАНКА!ЖЕЛАЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,МНОГО ЛЮБОВ,ПОСЛУШНО ДЕТЕ И МЪЖ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!ОТ МЕН ЗА ПОДАРЪК ТОЗИ ВЕРЕН СЛУГА Blush
Цитирай

Пловдив

Честит рожден ден, Галче! Много здраве, щастие и късмет!

Честито на патерица на вчерашните празнуващи - малката Ели и татко й  Hug

На търсещите работа пожелавам успех и скоро да се похвалят  Hug

Тези дни пак се обзаведох с кашлящо дете и безсънни нощи, та никак не ми се пише  Confused

Цитирай

Шумен

А моите нощи са си безсънни без видима парична. Змейко , с каква програма си прави интериорен дизайн. Аз търсих да изтегля някаква , но всички ми се виждат много сложни, не са за аматьори. Иначе покрай безсънните нощи начертах целия апартамент в главата си. Уж, Дидо щеше да е дизайнера, но аз го изпреварих и той взе че одобри почти всичко, с изключение на идеята ми за френски прозорец към терасата. Вчера ходихме да избираме тапети за спалнята и детската, аз все на възможно най скъпите се хвърлям. Ако продължавам така, няма да можем да сменим много неща.

На всички болнички пожелавам по скоро да оздравяват.  Hug

Гале, Честит Рожден Ден мила, бъди много щастлива

Ние днес заминаваме за Слънчев бряг. Шуши, май са до днес там, но Люси трябва да са там. Има ли други. Аз ще бъда с моя приятелка с детето и пак лудницата ще е пълна. Че като се съберат двамата с Иван стават взривоопасна комбинация. Дидо като разбра че сме с тях и чак не му се идваше, че пак на него ще се падне честа да въдворява ред!  Wink
Цитирай

Пловдив

Ани, ние заминаваме другият петък за Несебър за 2 седмици Peace

Кухнята я правих с АЛНО - тя не е сложна, става и за други помещения
Холът е правен с ПРО 100 - там можеш да "внасяш" картинки на мебели, които харесваш. С малко повече време ще се ошлайфаш на програмите - и аз не съм професионалист  Peace
За тапетите - препоръчвам тапетите на Еспри - нашите в хола са оттам и не са толкова скъпи /е, ако се слагат на всички стени ще дойде повече пари/ Аз съм  привърженик на тапети,но само като акцент - на 1 или 2 стени. Иначе става претрупано /по мое мнение де/ Embarassed
Цитирай

Шумен

Змейко благодаря ти за предложенията, сега ще ги погледна.
Видях, че вашите тапети са на Еспри и те наистина не са скъпи. Тези които харесах не се постарах да запомня точно на кого са, но ролката е 90лв. Точно да две стени ще има тапет. Това за спалнята. Детските тапети са евтини. Там нямам грижи.

Ако се организира мини форумска среща за няколко часа в района - Св.Влас-Слънчев бряг-Несебър, обявете датата тук , за да пристигнем и ние, ако ни е възможно!  Wink
Цитирай

Varna

Честит рожден ден, Галка! Много здраве, щастие и късмет!
Цитирай

Sofia

Благодаря за пожеланията!

да ви почерпя виртуално за мое здраве!
Цитирай

София

Галюшанка, Ч.Р.Д! Нека всичко мечтано, ценно и прекрасно бъде твое!

Цитирай

Пловдив

Ани, аз ще си взема лаптопа на морето и ще пиша, ако се заформи нещо
Ние с Фай традиционно всяка година си се виждаме. Проблемът ми е , че Юлиан ще е с нас само нтората седмица - т.е. само тогава можем да се придвижим до друго населено място - иначе вие трябва да идвате в Несебър  Laughing

Цитирай

София

Здравейте мили мами,

Аз съм в ....Парииииж !!! Повод - 10 години брак, които днес навършихме и утрешния концерт на U2 !  Blush

Почерпвам с каквото има при емотиконите:  1dating  party023 cheers cook cook kissloveyou

Тук е прекрасно, после ще кача снимки.

Галюшана - ЧРД!!!Бъди жива и здрава и много обичана !!!

Олче и на теб честито за всички поводи !!!

Ани, на мен къщата много ми хареса и бих се нанесла дори и без ремонт, но на вкус и на цвет товарищи нет!  Mr. Green

Целувки от мен и приятен уикенд  Love

Цитирай

София

bdbaloni Галюшана! Много здраве, късмет, любов и щастливи мигове с прекрасното ти семейство! Тати много да ви глези с малката принцеса! Мерси за почерпката и весел празник!
Нанчи, честита годишнина! Дай Боже и 100 годишен юбилей да празнувате! Браво, много хубав подарък! Ще чакаме разкази с картинки.
 Руми, много хубава идейка за среща, но ние с влака трудно ще дойдем. А какво има в Лакатник? И аз никога не съм ходила.
Ани, наистина те е обхванала треска за обзавеждане на къщата! Аз те подкрепям, жената "върти" къщата, тя трябва да си обзаведе и направи къщата както на нея и харесва и предпочита. Дидо да изпълнява идеите ти. Успех!
На морските - хубаво време и приятна почивка!
 Hug на всички!
Цитирай

София

Гале,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Желая ти здраве и много щастие!
 Змейко,със здраве да си ползваш новата придобивка и да показваш повече снимки.
 Олче,чакаме снимки от вашата къща,да си живеете със здраве в нея и да имате много щастие и детски смях .
Цитирай

Шумен

Нанчи, честита годишнина!

Да си изкарате много приятно в Париж!
Цитирай

София, Дървеница

Галя, честит рожден ден! Да си все така усмихната и положително настроена към живота!

Олче, честити ти празнични поводи! Ти пускай скоро снимки от къщата, обещавам да не критикувам, а и то на къщичка сред зеленина и спокойствие, на готино семейство, какво да й критикуваш.

Нанчи, наистина страхотни подаръци! Честита ви годишнина и весело изкарване в Париж и на концерта. Завидях, да знаеш, както и на подаръка за Галя от Сиска Wink

Руми, аз на Лъкатник съм ходила два пъти, там са едни чукари, има много красиви пещери, обаче ще е пек и не знам дали  е подходящо за ходене с деца. Но пък ако се съберат ентусиасти за пътуване с влак, който минава и през доста тунели, а на някои като Румен, са му любими, ще си изкарате хубаво навсякъде.
Цитирай

София

честито на галчето и нанчи за техните празници!  Hug

насладете се на деня и чакаме снимки Smile

Цитирай

Честит рожден ден, Галя! Желая ти много здраве, щастие и незабравими моменти с твоето семейство!

Честита годишнина на Нанчи! Много любов още дълги години!

Честит празник на Елинка и татко й на патерици!

Ние заминахме в сряда на женевското езеро и в сряда вечерта и през нощта Килиан го хвана много лоша кашлица. Аз естествено се притесних и на други ден събрах багажа и си дойдохме. Заведохме го на лекар, слава богу не е нещо сериозно - възпалено гърло и подути сливици.

От Силия все още не мога да се оплача - мрънка само когато е гладна, яде през около 2 - 3 часа и не ми виси нон стоп на цицата, имам време и за двамата батковци. Килиан все още не ревнува, много е мил с бебето и много се радва.

Сега оправям снимките, ако Силия е все така кротка, може да пусна до довечера няколко  Wink.

Цитирай

София

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ГАЛюШАНКА! С най-хубави пожелания за теб, надявам се, че си изкарваш чудесно в тази вечер:
Цитирай

Пловдив

Галче,честит рожден ден-да си много здрава,обичана и обичаща!Дано и празника ти е да е бил усмихнат и слъчев като теб!
Нанчи,честита Ви годишнина,още много години да се обичате и уважавате и все на такива хубави места да ги отбелязвате годишнините!

Аз се наработих за днес.....и сега съм вдигнала краката и релаксирам/с бира естествено/...,че ако и утре е така натоварено като днес,ще ми се разкатае фамилията.........
Цитирай

Включвам се набързо да ви пусна малко снимки на Силия http://s12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/Silja%20Melissa/.

Парола chorapche

Лека вечер!
Цитирай

София

Страхотни снимки, Кейт! Силия е прекрасна, на последните няколко снимки доста ми заприлича на Килиан.
Цитирай

Пловдив

Леле, Кате, направо се просълзих  Love  Страхотна е, много прилича на Килиан наистина ... Да ти е жива и здрава  bouquet
Цитирай

Велико Търново

ЛЮСИ,СКЪПА МИ ПРИЯТЕЛКО HugДА СИ МИ ЖИВА И ЗДРАВА ОЩЕ ПОНЕ ТРИ ПЪТИ ПО ТОЛКОВА,ДА СИ ВСЕ ТАКА ОЧАРОВАТЕЛНА И МИЛА,ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЛЮБОВ,СЕКС,ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ,ХУБАВИ ПИТИЕТА И МЕЗАТА И ВСИЧКО,КОЕТО СИ ПОМЕЧТАЕШ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ! Hug
ОТ ТУК МОЖЕ ДА СИ ИЗБЕРЕШ ВЕРЕН СЛУГА Mr. Green

Катя,честита рожба!а е жива и здрава малката душица и само радост да ви носи!
Цитирай

София

kate, наистина прилича на Килиан Smile  Love чудни снимчици в черно - бяло!

добро утро на всички!

Цитирай

София

Люси, Ч.Р.Д!!!
Колкото си пожелаеш любов, уют и топлина да греят в дома ти, и в очите на любимите ти същества!

Кате, страхотна е малката бубулечка. Love Припомни ми колко са уязвими и миниатюрни в началото... Душичка малка. Love

Ето няколко снимки и на моето малко човече Love, а и по - голямото го има тук там, с ужулена брада, че много луд е станал... Crazy

http://media.snimka.bg/3604/013462996-big.jpg
http://media.snimka.bg/3604/013463229-big.jpg
http://media.snimka.bg/3604/013462994-big.jpg
http://media.snimka.bg/3604/013463441-big.jpg
http://media.snimka.bg/3604/013463551-big.jpg
http://media.snimka.bg/3604/013463563-big.jpg

Аз пък днес съм "била имала" Mr. Green ИМЕН ДЕН  Blush, та отивам да се правя красотна, както и да обмислям менюто. Thinking

Цитирай

София

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА на Нанчи с пожелания за много обич:

Люси, ЧРД, пожелавам ти мноо щастие!

Ол4е, Честит ти имен ден и с най-хубави пожелания: и да щракнеш менюто, като го имислиш, нали знаеш, че има ценителки тука  Wink А Елина е толкова сладка, и доста попораснала ми се вижда  Love

Малее, що дъжд се изсипва тука... дано се извали до следобед, че Коки се сдоби с поредното ново колело. Ходихме заедно сутринта да му го купим, този път му е идеално по размер и екстри. То направо грейна от щастие   Love въпреки че беше аха да завали направихме няколко кръгчета в парка, като спираше да се похвали на всички познати и непознати деца, че има ново "кульо"  hahaha
Сега съм в чуденка как ще ходим на разходки праз седмицата тримата с него, с беба и количката и колелото  #Crazy

Гледам за Лакатник няма ентусиасти, но ако речете - да вземе да се видим с децата в София? Скоро ходихме в Парка ЗАимов - откъм ул. Кракра са направили чудесна детска площадка, а точно до нея има приятна кръчма. Какво ще кажете?
« Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 14:40 от Rumya on hold »
Цитирай

София

Руми, аз съм за една среща в някой парк. Само не знам как да стигна до този парк и дали ще успея.
Цитирай

Сандански

Честито на Люси, Галюшана, Нанчи и Олчето. bouquet
Тук времето беше почти цял ден дъждовно.
Много красиви снимки си направила на Силия, Кате. Дано Килиан е добре, а ти как си. Боли ли те още?
Олче и твоята принцеса е много сладка, особено дето се е усмихнала на една от снимките. Love
Цитирай

Пловдив

Честит рожден ден на Люси/която рабзрах празнува на морето в приятна компания/ и честит имен ден на Оля-да са живи и здрави,много обичани и обичащи и все така чаровни!
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЛЮСИ!!!
 ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И ВИНАГИ ОБИЧАНА!!!
/чакаме морски рожденни снимки  Wink /

Честито и на Галчето /на патерица/,
на Нанчи за годишнината
и на Олчето за именния ден /не знаех, че има такъв/, за месечинката на Елина и порасналия тати!
Само хубави неща да ви радват, дами!
bouquet  bouquet  bouquet

Кате, да ти е жива и здрава Силия  bouquet ! Толкова е нежна и красива и само каква снимка си й направила - с усмивка... разтопих се...  Love Както се казва плю-плю!

Ние снощи се завърнахме от Стара Загора, а преди няколко дни от морето  Cool . Багажи, перални, чистене - знаете как е... Много дъжд ни валя по пътя и в София - ужас.  Иначе беше супер - личи си вече, че децата са по-големи. Марти се заиграваше сам на плажа с кофички и фигурки,  само дето ме побъркваше да стоим във водата по 1 час и не искаше да излиза. Като изключим няколкото малки кавги с гаджето му, се държа прилично...  Laughing Иначе и в самия Слънчев бряг беше приятно - нямаше много хора /ние бяхме в частта към Влас/, нямаше опашки по заведенията. В едно заведение Кондор ни беше любимо - заради вкусните неща и евтини /не можех да повярвам на някои цени/, а имаше и един клоун- много забавен и децата цяла вечер откарваха с него. Човекът каза, че може да ги вземе с него да му помагат  35  

Не съм качила още снимки, понеже имам повече в другото семейство, с което бяхме, така че ще изчакам да ми ги изпратят.

Марти е нахапан от някаква бълха и само се чеше, горкото... Мажа с Фенистил, но пак го сърби. Имам и капки, но някой знае ли по колко трябваше да се дават - 5-10  newsm78

Да се похваля, че в понеделник започвам работа, ще ви разказвам подробности по-нататък...

Да не забравя кафето...
« Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 07:48 от *ШУШИ* »
Цитирай

София

Много благодаря за хубавите пожелания.  bouquet
За именния ден, има такъв Ден, да Mr. Green. Посветен е на една руска княгиня - Олга, която е покръстила цяла Русия, тачат си я там, както ние Борис, за същото нещо. Peace И всички Оли  Laughing имат имен ден. В т.ч. и логопедката на Вели, вчера и на нея звъннах да честитя. Flutter

Нанчи, зло да те забрави, мила. Честита годишнина и ЕВАЛА на твоя мъж за незабравимия подарък, това ми е мечта открай време. Винаги съм смятала, че човек трябва да инвестира и в спомени, а не само да робува на материалното.

Шуши, чакаме и от теб морски снимки. Ние тази година заради беба ще пропуснем морето, така че разчитам на вас да ме заредите с морско настроение. Hug

Ама тук активността никаква я няма, а в това гадно време... Чудна работа. newsm78
Цитирай

София

Вчера писах един пост 5-6 часа и май накрая съм го изтрила.

Люси, да си жива и здрава. Пожелавам ти много успехи, късмет и щастие!
Олче, честит имен ден на патерица. Много щастие и късмет! Много ми харесаха снимките на Ели и Вели. Особено където Ели се смее.

Кате, страхотни снимки.

Цитирай

София

НАЙ-ПОСЛЕ!!! изгря слънце над София. Това ужасно време ме върна набързо към миналата зима  #Cussing out
Цитирай

Русе

Привет!
   Аз само на бързо да се обадя - стегнахме вече багажа и утре тръгваме за морето! Smile
   От вчера тук почти непрекъснато вали, хич не мога да се настроя за ваканция с това време... Искам си слънцето! Дарито от една седцмица насам все пита кога ще ходим на морето, днес дори беше много послушна, за да мога да приготвя багажа Mr. Green
   Прекрасни снимки на Силия и Елина! Love
   На празнувалите мами - поздрави на патерица, много здраве, любов, щастлив семеен живот!
   Успешна седмица!
Цитирай

София

Привет отново,

Много ви благодаря за хубавите пожелания... Hug Hug Hug
Още нямам качени снимки, но скоро ще го направя. Да ви кажа, че концерта на U2 беше велик - размазах се от кеф, даже на последната песен се разплаках, толкова готино беше. А сцената беше като космически кораб -светлини, екрани, всичко на 360 градуса, абе мания отвсякъде.

Олче - честит имен ден и ти пожелавам да посетите всички заедно Париж...

Скоро пак ще се включа.

Целууувки  Love
Цитирай

София

Утрото в София започва обещаващо - със слънце!

Нанчи, завиждам ти за концерта - радвам ти се, че си го изживяла толкова емоционално!
U2 са жестоки, наистина! Да поздравиш Париж и да му кажеш, че Олчето, аз и други мами, СКОРО ще го посетим Naughty !

Отивам да се приготвям за новата работа, че от вълнение пак не съм спала - да се освежа малко...

Тази снимка ми хареса, особено:

Миме, лек път към морето и нали знаеш, че там времето е по-различно и рядко вали. Весело изкарване и много слънце да съберете!

Успешна седмица на всички  Love!
Цитирай

София

Наистина хубава снимка, Шуши! Пожелавам ти успешен старт! и споко, всичко ще е ок!

ДОБРО УТРО на всички!
Цитирай

Sofia

Eх, че хубаво кафенце на фона на морето..ммммм
Лек първи работен ден Шуши чакам да споделиш къде е това.....
Приятна почивка на морските вече мами - да напечете морни тела и да наснимате палави деца!
Олче, размазах се от кеф по малката бузанка! И Честит ти Имен Ден на патерица - много щастие и любов!  bouquet
Кате Силия е същинско малко бижу, чакаме и тя бързо да направи бузките и да е все така послушничка, че да ни я показваш честичко. Много оригинално снимките да се черно бели, това е да имаш фотограф в къщи и качествена техника разбира се.  Hug
Ти как си - дано е понамаляла болката ти!  Praynig
Мимозата да напомня и на тебе за снимки, защото и аз чакам на вас да ме зареждате с морско настроение и снимки, другите си знаете  Mr. Green
Люба как минаха работните ти дни? Мъжете сигурно все по добре се справят самички, а?  Mr. Green

Много успешна седмица на работещите (не се отнася за Таня защото тя е преизпълнила плана  Mr. Green) на софиянки повече слънце най-сетне, че то това до тука не може да се нарече лято!
Цитирай

Шумен

Здравейте!
Много сладурски снимки на бебки сте пуснали. Ето малко снимки и от нашето забягване към морето: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=399459
Шуши, на Кондора по ниски ли са цените от миналата година? Ние обикновено ходим на Джани, но трябва да го посетим и тоя Кондор че и с тоя клоун наистина е доста забавно там. На теб спорен ден ти пожелавам днес и да пишеш как е минал.

Люси, честит рожден ден на патерица. Олче и на теб със закъснение честит имен ден. Пожелавам ви слънце да грее в очите ви, усмивки да блестят на лицата ви и радост да радва сърцата ви.
Цитирай

Пловдив

Добро утро и от мен..... Hug
Шуши,стиснала съм ти палци от вчера още-да ти е спорна и по сърце работата Praynig
Нанчи,ще си чакаме снимките и по-подробния разказ...да знаеш Wink...и изобщо не се съмнявам,че всичко е било  невероятно...... и аз се слагам в списъка от мечтаещите за такова изживявяне...
Морските мами,предполагам  вече  са почнали и те да трупат снимков материал.....че да оплакнем и иние окото с малко плажни пейзажи/и хубави мами и деца,естествено/.Ето,Ани вече се отчете подобаващо,за което и благодаря от сърце Hug.......Миме,пожелавам ти и на теб да си починеш добре.... Peace.
Кате,и снимките и дъщеря ти са наистина спиращи дъха!
Галче,работата ми изцеди силиците,че и шефовете са на почивка,та освен моята си работа трябваше да се занимаввам и с доста други задачки-поръчване,приемане на стоки....смяна на бушони и оправяне на ел. инсталацията,че от проливния дъжд в събота стана късо съединение и обекта остана на тъмно и още ред такива задачки-закачки..................а,мъжете се справят-къде криво...къде право.....ама вече и не търся поводи за критика/пък и като се прибера само гледам да се стоваря някъде и да почивам/-важното е,че са оцелели и тоя път...
Тук да ви кажа,че от един час съм в страшна чуденка...нали пращам от сума време кандидатури за работа-и явно в момент на отчаяние съм се записала във една фирма за работа в чужбина,от която днес ми се обадиха с конкретна оферта......която не е никак лоша/като условия на работа,заплащане и местоположение-близо до сестра ми е /,но трябва в съвсем кратък срок да реша дали да я приема....и ако преди това ми се виждаше възможен варианта,в момента меко казано ме хвана шубето да замина и да оставя семейството.....та сега отивам да си направя Н-тото кафе и да мисля...........пък и да го обсъждаме с останалата част на фамилията...........
Цитирай

София

Най-после ги качих снимките от концерта.

Ето линка: http://picasaweb.google.com/nadiapavlo/U2StadeDeFrance11July2009?feat=directlink

Скоро ще има и градски такива  Wink

Любе, много обмисли добре и проучи фирмата да не е някое менте-измамник. Стискам ти палци  Hug

Целувки  Flutter
Цитирай

София

Shocked Люба, не ти завиждам за избора, който трябва да направиш! За колко време е договорът?

Момичета, много хубави снимки!

А н и, гледам не е твърде претъпкан плажа, по-малко ли има тая година?

Нанчи, направо ти завидях за концерта, да знаеш!
« Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 16:04 от Rumya on hold »
Цитирай

София

люба,
аз не бих предприела такова нещо понеже едва ли за кратък срок ще изкараш нещо кой знае колко ударно / аз под кратък срок разбирам 3 месеца макс./, а ако е по - дълго ще е мъка за семейството и в двете страни.

днес миа беше с мама на работа и не можах да ви чета, но поне да пусна снимки Smile

тук с децата от лятното у-ще:
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs124.snc1/5333_968 … 4295_390307_n.jpg

навън :
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs124.snc1/5333_968 … 297_2616351_n.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs144.snc1/5333_952 … 574_5852228_n.jpg

хубав следобед!
Цитирай

Шумен

Люба, за каква работа става въпрос? Трябва да си прецениш всички За и Против. Това че е близо до сестра ти е хубаво, трябва да си убедена че тази работа няма да те изнервя, и ще си спокойно за домашните тук. Ако е иначе, просто няма смисъл.
Моя прителка замина за 2г да учи в Германия и след като спечели стипендия да учи там, не се поколеба да остави детето на мъжа си, за
ото беше убедена че това я прави щастлива. Така че стига работата да те удовлетворява(като вид и заплащане) , времето не е от знаечение.
Пожелавам ти да вземеш най правилното решение за теб и семейството ти.

Руми, нистина има по малко хора , отколкото други години, но това само може да ме радва. Поне не е такава блъсканица , а и някой цени падат малко надоло.
Цитирай

Честити празници на Люси и Олчето,много здраве,късмет и любов  bouquet
Кате-голям зор ама ми прие паролата най-накрая..Много е сладка и миниатюрна Силия  Love

Руми-по-изгодно турски лири или евро стига курса на който и обменят тук евро да е поне 2,15 лири ,защото  там за толкова сменят еврото..Ще ви покажа и снимки,а за шопинг Алания си е супер иа доста магазини и задължително пазарлък освен във по-фирмените бутици там ти правят намаление ако вземеш повече неща ,но малко.Обаче да не купува там в евро или да пита как ще и го смятат,че мен хем в марков бутик се опитаха да ме метнат с курса,та добре ,че се усетих  Cool
Иначе МОЛ-ове,аутлети сигурно в Анталия,тук нямах време да намеря аутлети и МОЛ не видях.Имаше някакви измислени тип капалъ чарши,обаче по главната улица има хубави магазини..

не съм дочела всичко сега ще дочитам..
Цитирай

Sofia

Добро утро момичета!
Мъртвилото тук е типично лятно!
Дано се забавлявате, защото аз трябва да работя и чакам от вас да чета и гледам снимки! Тази сутрин ме разочаровахте никви ви няма Love

Хайде спорен ден на всички!
Цитирай

Ländle

Галя! Не искам да те разочаровам! За това - ето ме!

Ваня, ти в рая ли работиш? Страшно, страшно ми изглежда по снимките.

Люба, съвет и да дам, едва ли ще е много адекватен... Аз без семейството си не бих отишла никъде за дълго. Но и това е променлива - спрямо обстоятелствата и настройката на човек.

Кате, страхотни снимки! Ама то е ясно.. нали имаш отличие в категорията "Фотограф на годината". А дъщеря ти е толкова малка, толкова сладка, толкова нежна...

От море снимки не ща да гледам изобщо! Знаете ли защо? Защото ме хваща яд, че не съм там... Има да чакам още... Пфу!

Нанчи, преживяване, ама преживяване! Концерт на Ю2! Ми голяма работа си е! И Париж е голяма работа и въпреки че не обичам много много френците, ми се ходи там.. (предимно заради италианци и испанци, дето творбите са им там, ама това е друта тема....) Дай снимки от града, ако може.

Люси, да си здрава и щастлива ти и семейството ти!  bouquet ЧРД със закъснение.

Тъй, ако някой още ще се разочарова или сърди, да каже - аз мога да пиша още. Мир да има само!  Mr. Green
Цитирай

Бургас

Гале ето ме и  мен, една крайно несериозна и нередовно пишеща мама. Не ми остава много време за отчитане, но стане ли въпрос за срещи със съфорумки съм насреща.  Wink
Преди две-три седмици бяхме на почивка в Костенец (едно невероятно място) и отскочихме до Пв, да се видим с бандата там. За много голямо съжаление Люба беше на работа и не успяхме да се срещнем с чаровното сем. Кабрански  Sad, но се видяхме с Миленка, Духи и семействата им. Сега ги очаквам с нетърпение да си разменим визитата, този път на морето. Love
Предната седмица Люси отскочиха до Бургас и ги заведохме на Фестивала на пясъчните фигури. Ето и малко снимков материал от там http://www.album.bg/anastasia/albums/94397. А в събота отпразнувахме рождения ден на Люси. /тъй като съм голям заплес и „редовно” влизам във форума, разбрах за събитието като отидохме на срещата, за което още веднъж се извинявам на рожденичката/. Беше много забавно, тъй като три дни отлагахме срещата заради променливото време и накрая тъкмо се бяхме настанили в една кръчма на брега на морето и ни заваля як дъжд, със всички екстри, светкавици, гръмотевици /мен малко ме беше страх в началото, но после вече не ми правеше впечатление/. Тери и Сиси си поиграха хубаво и се повозиха на влакче в Слънчев бряг.

/Ани, разбрах, че и ти си била в Слънчев бряг едва вчера. Другия път ще гледам да съм по осведомена, а ти звънкай като идвате или пиши на Скайпа/

Ето малко снимки от Костенец http://www.album.bg/anastasia/albums/94368
Тук от изложението на Ретро автомобили http://www.album.bg/anastasia/albums/94409
А тук има и някоя и друга морска снимка http://www.album.bg/anastasia
Гале, надявам се да съм ти осигурила малко материал за следобедното кафенце. Между другото съм възхитена от уменията на Мариса да кара кънки. Браво на нея. Дано и за в бъдеще бъде все така смела и безсташна. Искам със закъснение да ти честитя рождения ден. Пожелавам ти много усмивки, щастливи моменти със семейството и по-малко ядове.
Олче, честита месечинка на Елина и рожден ден на вашия татко. Да са живи и здрави. Радвам се, че пускаш редовно снимки на малката сладурка и батко Вели. Тези тук са ми любими
Цитат
Кате, честита ти щерка. Много, много радост да ти носи. Да бъде на мама отмяна и дружка като порасне. И дано по-бързичко се възстановиш.
Нанчи, супер изненада е спретнал съпруга ти. Сигурно си се почувствала много щастлива. А и като гледам как сияете на концерта. Дано и след 100 години се обичате така. И аз чакам снимки от Париж. С удоволствие ще ги разгледам, а се надявам някой ден и аз да стигна до там.
Мария, искам да те поздравя по случай затвърждаването на вашата любов. Пожелавам ти да сте винаги влюбени и да направите поне още няколко хубави дечица като Румката. Вие ще идвате ли към морето?
Ванила, сигурно е голямо удоволствие да се трудиш на такова прекрасно място, сред природата. Искрено ти завиждам. Поздравления за новия автомобил. Да обиколиш много и прекрасни места с него и да си го караш безаварийно.
Ами това е за сега от мен. Дано следващото ми отчитане не е след два месеца. Хубав ден на всички.  nature016
Цитирай

Ани-не е малка къщата и много от нещата са нови и могат да останат стига да ти харесват.Аз лично ако имам възможност не бих ги оставила,но пък според приоритетите..Синята тоалетна и мен дразни,но пък е нова и може и да изкарате 2-3 г и после да сменяте,банята е добре,обаче това огледало в коридора бих махнала веднага ,а и срещу врата не се слага не фън шуй хич  Very Happy Входната врата е хубава,дограмата също добра,сменете цвета на паркета и готово.Детската бих сменила на всяка цена тоя син ламинат  Peace и тапетите  Peace Кухнята може и да остане така на първо време..,а градината трябва да се подреди ,изчисти и малко райграс,супер ще е .Идеята за барбекю е чудесна има разл. варианти с плъзгащи врати хем лятото е открито,хем зимата затворено. Peace
Наистина добре е за спалнята да се влиза от др. вход..Сутерена може да си направиш чудесно помещение за пране и гладене.При мен е така едно голяяямо и просторно помещение с мивка ,шкаф и празно място..
Мислех да ти кажа на всяка цена да махнеш арките,но видях,че ги харесваш така,че явно вкусовете и стиловете ни се разминават  Smile поне може да им махнете извивките  Peace

На търсещите работа стискам палци и пожлавам успех,на Иночка да свикне и да си хареса новата работа  Peace

Смайли-завидях ти за фитнеса  Crazy И аз ходя на фитнес -2 пъти седмично,че с тая Турция качих кг..,хубав е ,но нямам компания и скучая  Tired

Развеселихте ме с тоя немски ,навремето съм го учила и почнах да си припомням..Дени спец. за теб снимки от морето ще пусна,но ще ги прекръстя,та да те излъжа да гледаш  Cool
Цитирай

Шумен

Мимоз, арките ги харесвах докато не бях гледала в разни интериорни сайтове. Вече не ми харесват и искам по раздвижен таван, така че може и да отпаднат. Аз имах книга за фън шуй, но явно съм я дала на някого, защото я търсих да погледна това онова и я няма. Сега като ми каза това за огледалото ще си помисля дали да остане. А за спалнята наистина няма как да и се изведе вход към коридора, освен ако не направя коридор между нея и хола, но това ще го стесни много и без това не е голям. Ето тук скицирах етажа, като не съм спазвала пропорции: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=397337&pid=13541295 Мислих си дали да не събера коридора с ливинга и да се получи едно голямо помещение с някакви колони само, но няма да е практично. Плс,  Praynig прати ми снимка на пералното помещение, защото наистина не съм виждала такова ,което да е с размерите на цяла стая. Трябваше да предположа че имаш такова, но понеже не видях. А и тука се ровя по какви ли не огромни къщи, но такова помещение не съм виждала. То май само него и ливинга ще си правим засега, но за пералното няма да се влагат кой знае колко средства, защото двора има изключително належаща нужда от ремонт.
Цитирай

Ани -ще ти снимам и пратя наистина е голямо над 20 кв. е ,теракот,фаянс ,пералня,шкаф с мивка и пространство свободно,където да сортираш дрехи,гладиш и пр...
Това с разположението на стаите не са го измислили добре.. Thinking
Цитирай

София

поредният заплес да поздрави люси на патерици  Crazy Blush

люси, бъди жива и здрава! Hug

нанчи, честита ви годишнина! мен "френците" хич не ми пречат, Париж ми дай!  Mr. Green

деничке, разсмя ме с този рай Smile, наистина е красиво тва място Грийн вилидж, бая къщи се виждат вече по баира ........ и там ще се пренасели ех.... дано и пътя да оправят, че вчера карам, карам и следя  с едното око данчо за реакции към моя шофьорлък  и минах през  една бая голяма дупка от съответния път, водещ до селището, че и не намалих  ooooh! Blush , ама всичко си има пръв път  35 важното е , че той накрая ми ситсна ръката с " шофьорке, нямам забележки"  Flutter

това е , живи и здрави да сме, пък сега дупките ги оставям на Герб да ги проследяват и попълват! Бойко каза, че имало нова някаква смес и машини за таз работа, мога да спя спокойно! /ако огрее наше село/

да изкажа възхищението си от снимките на ФАЙ!, децата са много сладки в пловдив! пораснали! ех, кога бяха бебенца.... а Сиси е очарователна, толкова й отива дълга косичка!

Цитирай

Шумен

И Ники с нова прическа.. честито. А тези фигури са голяма атракция! Добре че ни ги пускаш да се нагледаме на красоти. Разгледах ви всички снимки!  Whistling Красоти!
В събота и ние мислехме да се возим на влакче, но се отказахме, за да не ни завали по пътя.  Wink А не звъннах, защото режима ни на Сл. бряг е доста нестандартен. Децата спаха до 19ч обеден сън и чак след това се приготвихме за разходка. Не предположих че сте толкова близо.
Цитирай

София

Здравейте мили мами,

Сега ,уви, трябва да развенчая някои романтични митове около моя съпруг.  Crazy Посещението в Париж беше планирано много отдавна, още като видяхме кога е коцерта на Ю2 - просто стана едно много добро съвпадение с нашата годишнина. Иначе да е жив и здрав моя мил вуйчо, който живее тук от близо 20 години и който преди 10 години ни подари билети за Париж и това бе нашия меден месец, а сега е така да се каже вторият ни такъв...  Love  Blush Та спането ни излиза безплатно. Ве пак трябва да отбележа, че цялата организация по концерта е дело на моя мъж  Laughing А и ми подари страхотен парфюм на самия ден, така че не мога да се оплача хич.  Mr. Green

Иначе в Париж е ужасно красиво и е пълно с изкушения - направо те побърква това изобилие от неща. Усещането е невероятно, навсякъде хората са любезни , усмихнати, внимателни, просто изведнъж разбираш колко е важно всичко това и в каква джунгла живеем в България - под какъв стрес, напрежение и грубост. Тук има някаква свобода в самия въздух, чувствам се така сякаш постоянно имам валидол в устата си - просто всичко ти действа успокояващо и релаксиращо.

Гледахме на брега на р. Сена едни площадки с различни танцови школи, които показваха какво са научили - е направо ме трогнаха тези с аржентинското танго - толкова възрастни хора, а така танцуваха, жените се бяха отпуснали изцяло в ръцете на мъжете си и се бяха оставили да ги водят, като през цялото време танцуваха със затворени очи. Просто невероятна умилителна гледка. Имаше една много млада жена, но явно току-що бе минала курс по химиотерапия и косата и бе опадала почти цялата, но така танцуваше...

Просто в този град има от всичко по много, а хората са невероятно толерантни към всичко случващо се. Разбира се и има и кофти квартали, с много негри и араби, но те са по в покрайнините. И пак са по-добри от нашите крайни квартали.

Красота струи от всичко и навсякъде, единствено ми е ужасно мъчно за децата, но скоро ще ги видя. Като видя тия френски дечица как тичат из Люксембургската градина и направо ми призлява, така ми се иска и моите да са тука, но следващия път вече ще ги взема.

Това е засега...

Целувки, че отиваме да гледаме фойерверките на Айфеловата кула по случай националния празник на Франция...  Flutter
Цитирай

Нанчи щях да пиша за теб и се отплеснах..  ooooh! Поздравления за годишнината и за начина на отпразнуване-браво  bouquet Дано всички годишнини имате възможност на такива места да отбелязвате  Peace Голяма мечта ми е Париж и макар,че на толкова места съм била все не стигам до там,но ми е голяма тръпка тоя град.Все си мисля,че много ще ми хареса и ще се чувствам така както пишеш.  Love Моля те покажи снимки,очаквам ги с интерес.
Ани-аз почти нищо не помня от фън шуй,но огледало срещу врата и то входна е лошо,вади навън положителното и доброто вместо да се задържат в дома..Не помня как точно беше формулирано..В нашия апартамент така бяхме сложили огледалото понеже нямаше др.място и не бях чела фън шуй.. Smile
Още не съм видяла на всички снимките ,но на Ида видях-много пораснала и една такава хитруша сякаш е  Very Happy
Цитирай

Бургас

Добро утро дами,

Да ви сервирам кафето и да ви пожелая хубав ден.

Ваня, Ани фигурите наистина са много красиви и уникални. Ако ви се разхожда до Бургас, ще ви заведа да ги видите. Като гледам кой кога ще идва в района ми се струва, че 25-ти или 26-ти ще са най-подходящи за среща. А за място аз нямам претенции. Обожавам Поморие, но както ви е удобно на вас. Помислете си и ако сте съгласни направо ще уточним датата и мястото.
Ани, наистина съм с нова прическа. Но се постригах набързо преди да заминем за почивката и дори не ми остана време да се похваля. Отидох при фризьорката за кичури, но тъй като се наложи малко да почакам, и бях в много кофти настроение, като дойде моя ред и й казвам "Режи", а тя се шашна. После изненадах и всички останали около мен, но както каза мъжо "Преди имаше дълга коса, сега имаш прическа"  Smile. Сиси пък обяснява на всички, че мама е постригана като Стефани. (само където не съм боядисана в розово  Wink ) В събота се видяхме с Люси в Слънчев бряг към 7 часа и после към 8,30 се преместихме в Несебър. Сега като видях вашата програма и още повече ме хвана яд, че не разбрах, че сте там.  Banghead (ама нали съм си заплес)
Нанчи, като четох снощния ти разказ и си представих
Цитат
брега на р. Сена едни площадки с различни танцови школи, които показваха какво са научили - е направо ме трогнаха тези с аржентинското танго - толкова възрастни хора, а така танцуваха, жените се бяха отпуснали изцяло в ръцете на мъжете си и се бяха оставили да ги водят, като през цялото време танцуваха със затворени очи. Просто невероятна умилителна гледка. Имаше една много млада жена, но явно току-що бе минала курс по химиотерапия и косата и бе опадала почти цялата, но така танцуваше...
звучи толкова хубаво и романтично ...  Sad Още от техникума, когато започнах да уча френския си мечтая да посетя този град. Надявам се искрено това да стане някой ден. Ще очаквам с нетърпение снимките ти от Париж.
Цитирай

Varna

И от нас  морски поздрав.

Прочетох, по диагонал, по късно по - подробно ще чета и гледам снимки, че отивам да въдворявам ред в хаоса на този хотел. Сиска, чакаме ви имаш и компания за бирата / от петък и Калина започва при мен Laughing/
   весел и приятен ден на всички.
Цитирай

Шумен

Ако има среща на 25-26.07 из Бургаско ще се постарая да съм там!  Cool
Цитирай

Велико Търново

Добро утро,мацки Hug
Нагледах се на хубави снимки.Ники с новата прическа си страхотна!Страшно добре изглеждаш.Сиси е много пораснала и наистина с дълга коса е жестока.

Шуши,на теб честита ти работа Hug

Мимозке,аз не ща да гледам къщи дай снимки на Жулката CrazyТова дете вероятно ще го видим като тръгне първи клас Hug

Ина,моята Божидара цяла година спи и яде за срещата с Бетка и родители CrazyПоздрави Калина и нямам търпение да ви видя Hug

Нанчи,честита годишнина на патерица!Дълги години здраве и хармоничен брак Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MIMETO78!МИМЕ,МНОГО ЗДРАВЕ И КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Цитирай

Русе

Поздрави от Албена!
   Сисе, благодаря, че си се сетила за мен!
   Тук е прекрасно, топло, слънчево...
   Не мога да пиша много, че картата ни за интернет е на привършване.
   Целувки Love
Цитирай

Ländle

Урааааа! Ще вървя на море, при това организирано. На Ахотопол от 10ти август. (Разбира се, ако не се смени концепцията) Но все пак за момента Ураааааа!.....

Миме, да си жива и здрава и да нямаш дертове със здравето на Дари! Много щастие!
Цитирай

Пловдив

Миме, честит празник!!!! Много щастие и любов  Hug

Дени, ай честито и на теб за морето  Hug

Ние утре заминаваме за натам и ще стоим 16 дни - такова дълго море не съм карала от тийнейджърските ми години  Mr. Green

И ви моля за един силен палцестис за Люба  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Sofia

Ха честито на вече летуващите - страхотна морска среща  да синаправите и от приказки да не забравите да снимате.
Дени е честито и на тебе - що се радваш толкова че ще е организирано -  не отиваш на лагер  Mr. Green
невероятни снимки сте напускали продължавайте все така  bouquet

Мими, честит рожден ден да си много щастлива!  bouquet  newsm59

Нанчи разказа ти направо ме накара да се размечтая и аз искам да стигна до този град, но честно казано най вече заради Дисниленда...очаквам с нетърпение снимките ти...че да се потопя в тази атмосфера която описваш.  Love

Ванче мястото където работиш наистина изглежда приказно зелено детски съоръжения показвай повече снимки от там.

Фи - твойте снимки просто са един път, пясъците са особено впечатляващи...браво много готини снимки.

Стискам палци на Люба - а за какво Змейковица?  Praynig
Цитирай

Шумен

Дано палците за Люба да са свързани с решението за новата работа!  :pray

ЧЕСТИТ ДА Е И ОТ МЕН ПРАЗНИКА НА МИМИ ДНЕС! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ
Цитирай

София

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИМИ! С най-хубави пожелания:

Люба, силно стискам палци!  Hug

Цитирай

Бургас

Честит рожден ден, Миме!!! Много приятни емоции и изненади в днешния ден!

Любе и от мен имаш силно палцестискане.  Praynig  Praynig  Praynig

Цитат
Ники с новата прическа си страхотна!Страшно добре изглеждаш.Сиси е много пораснала и наистина с дълга коса е жестока.
Сиска благодаря.  Hug  Искам малко да подкъся косата на Сиси, но тя не ми дава.  smile Голямо е конте, та да видим как ще я излъжа.
Цитирай

София

Миме, Ч.Р.Д! Желая ти преди всичко здраве, на теб и на хората, които обичаш, и нека всеки път, който избираш в твоя живот води до това, което е истинско, добро и красиво!

Силен палцеСТИС за Люба... Praynig Аз се надявам в друга насока, не - професионална да е насочено палцеПОстискването... Flutter

FY, благодаря за прекрасните снимки. С удоволствие ги разгледах всичките, Сиси е истинска принцеса. Направо спира дъха с красота и фотогеничност. Да я нацелуваш сладката кукла от мене! Love

На почиващите - лек път и весело плажуване! Hug

Ние от вчера с Елинката (типично по женски) се борим с един гаден вирус, състоящ се в хрема, ама качествена... Sick Брат и го хвана преди седмица, но го държа само една вечер и го пресякохме някак. А сега нас ни налази. Sick Явно само по женско налита бацилЪТ... #Cussing out
Цитирай

Велико Търново

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АРКОВА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,ПРОФ.УСПЕХИ,ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ,МЪЖ
Цитирай

София

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК с най-хубави пожелания, Танче!

Олче, оправяйте се бързо!

Ние в борбата епична с пампата ставаме в 7:15 ч.... напишкани  Sick Rolling Eyes
но това безсъние е на път да ми умори ентусиазма за махане на памперс  Mad

Хайде, лек от нас, заминаваме за парка.
« Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 09:11 от Rumya on hold »
Цитирай

София

Таня, честит рожден ден! Много здраве и късмет!
Цитирай

Varna

Честит Рожден ден и от мен, Таня!
Цитирай

София

Танче, честит рожден ден
Чести рожден ден и на Люси, Мимето, Галя дано не пропускам някой!
Ние сме в къщи цяла седмица, Стоян в неделя вдигна температура, оказа се зачервено гърло. Сега ще го водя на контролен преглед.
Аз от понеделник ще ходя на работа във фирмата, за който ви казах, че напускам, извикаха ме - това е повод да се пазаря. Звучи грубо, но има какво да се подобрява и за тяхно улеснение е Whistling Crossing Arms
Софиянки, утре мисля да ходим в южният парк, на празника организиран от Дарко, ако решите нещо споделете и вие.
Сега излизаме. Лек ден!
Цитирай

София

на танчето и на мимето честит рожден ден!
бъдете весели и усмихнати, здрави и зло да ви забрави!

Love  :bouquet:
Цитирай

Sofia

Наде какъв празник в южния от колко часа е?

Честит рожден ден на Таня! Да си много щастлива  и мъжете мноого да те слушат!  bouquet
Цитирай

София

Галя, рекламата я дават от 10 до 20 часа. Но незная дали е на централният вход или другаде. Трябва пак да гледам тв.
Цитирай

София

да почерпя , че моето майче е именичка, както и Миа, на която тя е кръстена, света Марина било  Smile

Цитирай

София, Дървеница

Честит рожден ден, Таня! Бъди жива, здрава и много обичана!

Миме и на тебе честито на патерица! Много да те слушат и да се грижат за тебе!

Много исках и аз да се срещнем с дечицата, а и бебчетата да видя да им се порадвам, но Румен в момента е на море с баба си и дядо си, така че няма как да дойдем. Ние пък заминаваме другия четвъртък на море и Румката ще направи общо две седмици там. Засега хич не искал да влиза във водата, само на пясъка стоял, но докато идем и ние, може да му се променят желанията. Иначе за морска срещичка на 26-ти сме абсолютно готови и живот и здраве, ще дойдем ако има в района на Равда.
Ники, честита прическа, много добре изглеждаш, а Сиси и тя все по-хубава става, много е чаровна. Гледам че на много снимки са прегърнати и хванати за ръка с едно нейно приятелче и ме гложди мисълта, че са се забравили с Румката, задължително ще трябва да ги срещнем Cool Браво на вас за почивките и разходките!
Змейковица, може ли вече да отпускаме палците за Люба, всичко наред ли е вече?
Бързо оздравяване на Олчето, Елинка и Стоянчо Praynig
Цитирай

София

Танче, Честит рожден ден! Любящи мъже, любящи колеги  Very Happy, успехи навред, усмивки, приятели, щастие, любов, любов, любов!!!

ва ни ла, не празнува ли щерка ти на 15 август, доколкото знам Миа е производно от Мария... newsm78

Ние сме по - добре пупуу, Елинката е на 95 % здрава, само аз малко съм се разкашкала, ама няма кой да ме остави да почивам, та ще се стягам, няма как. Mr. Green
За срещичката, умирам да ви видя с децата, но утре заминаваме да търсим прохлада на къщата, като ще прескачаме до сф само за да водим Магарски на логопед.

Ето няколко пресни снимки на Малчуганите:
http://media.snimka.bg/3665/013586020-big.jpg
http://media.snimka.bg/3665/013586012-big.jpg
http://media.snimka.bg/3672/013599705-big.jpg
http://media.snimka.bg/3665/013585960-big.jpg
Цитирай

Таня, честитрожден ден! Пожелам здраве на теб и цялото ти семейство, много радости от сладкия Николчо и по-малко грижи, професионални успехи и любов! 

ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ /на патерици/ НА МИМЕТО И ЛЮСИ!
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Ники, много ме впечатлиха снимките от изложението на пясъчните фигури, много са интересни. Знаеш ли до кога продължава?

Весел и слънчев уикенд ви пожелавам!
Цитирай

София

olche,  и аз така си знам, обаче майка ми вчера ме сгълча да съм почерпела колегите днес,пък ако съм искала и на 15 август Smile,така че здраве да е!
Цитирай

Бургас

Честит рожден ден,Танче! Здраве, любов, късмет да бъдат винаги с теб. Да се радваш на много обич, внимание и изненади от двамата ти мъже!

Ванче, жива и здрава да ти е Миа и днес и на 15-ти пак!!!  Hug

Олче, много хубави снимки пак си публикувала. Радост за окото.  Love Много ви завиждам, че имате къде да отидете на прохлада. Аз след като бяхме на почивка в Костенец си мечтая за гората, спокойствието и тишината.  Tired
Лони, фестивала на пясъчните фигури продължава до средата на септември, така че имате време ако искате да го посетите. Накрая обаче фигурите малко се разсъхват и поочупват.

Цитат
Гледам че на много снимки са прегърнати и хванати за ръка с едно нейно приятелче и ме гложди мисълта, че са се забравили с Румката, задължително ще трябва да ги срещнем
Мария, разбира се, че ще ги срещнем, как иначе. Smile Иначе момченцето на снимките е малкия кръстник. Те са израснали заедно и както казва Сиси "Много обичам мамо Коки".

Ние малко сме болни. Почна се от предния понеделник. Татито беше много хремав. После аз - корем, леко дращещо гърло и от снощи Сиси е с кашлица и температура. Личната каза, че гърлото и гърдите й са чисти и че било някакъв вирус. Надявам се бързо да отмине, че ни чакат плажа и форумски срещи.  Wink

Гледам, че срещата се заформя около 25-ти, 26-ти - Миленка, Духи, Ани, Ваня, Мария и ние. Равда, Несебър как ви звучи?

Хубав ден на всички.  Cool
Цитирай

София

fy, много благодаря Smile
за срещата, нашите планове се промениха малко, ще сме морски една седмица по -късно и  ще ви пропуснем... Sad

ето я госпожицата от днес, заведох я на последния ден от лятната занималня Smile

Цитирай

Пловдив

Влизам само набързо от морето да кажа, че Люба се възстановява, оперираха я малко, но ще се оправи  Praynig Praynig Praynig Praynig

Морски поздрави на всички празнуващи!
Цитирай

София

Люба, надявам се всичко да е минало добре. Стискам силно палци да се да се възстановиш бързо.

Танче, бъди много щастлива! Все така организирана и с чувство за хумор. Пожелавам ти и много късмет във всичко, с което се захващаш!

Честит имен ден и на Миа и баба й. Много е сладка на снимката.

Искате ли да се видим тук:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=413219.0

Само трябва да проверя какъв е графика на мъжа ми и дали може да ни докара.

Цитирай

София

Добър ден и от една остаряла 33-годишна женица!

Благодаря за милите пожелания! Да ви се връщат стократно.  Hug

Ние вчера се завърнахме благополучно от влаковото пътешествие до Сандански. На Ники му хареса много. На отиване му беше толкова интересно, че не пожела да заспи. Само гледаше какво задминаваме по пътя и възклицаваше: "бетоновоз!", "кран!", "рейс"......
Времето беше зверски горещо, но пък ние го прекарвахме предимно на хладничко в парка или се разхлаждахме в басейна или спяхме на климатик в стаята, та от жегата разбрахме само вчера на връщане във влака.  Tired

Видяхме се с Руменчо на rush. Той е много мълчалив и кротък. Моето дете му взе акъла с некоординираните си движения, възторжени викове и крясъци и невъзможността да застане на гъза си поне за 1 минута. Иначе си играха добре децата. На Янчето вече й личи коремчето.  Love

Снимки ще ви пусна веднага щом ги кача, че при нас празнуването на рожденни дни винаги е в стил "три дена яли, пили и се веселили...."

Толкова ми беше писането, че мрънкалото дойде и от устата му излиза само "мамо искам, мамо искам, ама искам...."

Хубав и усмихнат ден ви желая. На почиващите - весели морски приключения!  bouquet
Цитирай

София

ЧЕСТИТ  Празник на Мия и нейната баба, макар и със закъснение!

Люба дано се оправя бързо  Praynig

От нас няколко снимки: http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/46/July_09#2 двама от героите на тази знимка може да видите и в сп. Мама, заедно с материал за спортните им постижения. Поздрави от мама Юнос!
Цитирай

София

След като се уверих, че Любчето е ок и се възстановява добре, спокойно ще ви засипя с една камара снимки от пътешествието ни.
Който има време за губене да заповяда:

Пътуваме към Сандански с очи като палачинки, които попиват всичко, което виждат наоколо: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624446
Настанихме се в хотела. Първата ни работа беше да се пробваме да се заврем в гардероба: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624452
Това е изгледът от стаята ни:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624460
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624462
След като се настанихме без почивка от пътя направо се качихме да покараме ферари: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624463
С Руменчо се катерят на приказната къща: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624474
Руменчо и rush: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624481
Като нашият замък никой не може да направи: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624482
Що ли пък да не покараме и водно колело: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624489
Любителят на фонтани: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624501
Тук синът ми възторжено вика: "Мамо, мамо, виж - динозавър, динозавър!" Отивам аз да видя що за чудо на природата ми сочи, то било гущер  Mr. Green http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624507
Тук Никола като видя намалението от 60% и се стресна: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624523
Риба съм, риба съм: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624527
На разходка с влакчето из красивия парк на Сандански: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624533
Ники яде понички: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624569
Мирно и кротко разглеждане на списание: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624587
Всяка сутрин закусвахме на терасата на хотела с разкошна гледка към града и се наслаждавахме задължително на "мустаците" на Никола: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13624588

Ето и линкът с всички снимки за по-любопитните: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=401282&pid=13624443

Само искам да кажа, че направо не мога да си прибера мандибулата от земята.... Фай, снимките от фестивала на пясъчните фигури са меко казано разкошни! Много ми харесаха и не знаех, че и тук се правят такива неща вече...

Отчетох се подобаващо (да има какво да гледа Галя докато си пие млякото в понеделник)

Хубава вечер ви желая.
Цитирай

Велико Търново

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОСПОЖАТА ИВАНОВА!ОТ СЪРЦЕ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,УСПЕХИ ВРЕД И НАЙ-ЖЕЛАНИ ДЕСТИНАЦИИ ДА ПОСЕТЯТ С ГОСПОДИНА ИВАНОВ!

Аркова,синът ви е станал невероятно чаровно момче,ама то нали милото на мама прилича HugАз бях една от любопитните и разгледах снимките до една CrazyРумчо,също много е пораснал.
Цитирай

София

smile3510 ДЕНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  nbirthday
Пожелавам ти здраве, щастие и рози - виното в двойни дози!
Весел празник!  Hug
Цитирай

София

Специални поздрави и от мен за рожденичката:
Цитирай

Пловдив

Дени и Аркова, честитоооооо!!!!!

Ние сме болни - аз с пневмония, Калина повръща малко.... Страшна почивка  Crying or Very sad
Цитирай

София

Дени, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много щастие, късмет и успехи!

Миленка, бързо оздравяване!
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАНЧЕ (на патеричка)!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕНИ!!!

Само красиви моменти ви желая, мили дами - здраве и любов!!!

Люба, дано да се възстановяваш бързо! Какво се е случило?  Praynig  Praynig  Praynig

Новата ми работа ми е доста изнервяща, поради факта, че предшественичката ми я уволняват и тя се държи много зле с мен. В началото я съжалявах, но тя прекалява. Заплашила ги, че ще им доведе Инспекцията по труда. Надявам се, скоро да я освободят окончателно, да не я виждам повече и да се оправят нещата.

Дечицата са страхотни на снимките  Love

Бързо оздравяване на Сиси и на Калинчето  Praynig!

« Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 19:31 от *ШУШИ* »
Цитирай

Бургас

Дени, жива и здрава да си. Все така заредена с оптимизъм и добро настроение.  

Миленка, оправяйте се бързо. Съжалявам, че така се е получило при вас.  Sad
Цитирай

София

Честит рожден ден, Дени! Много здраве, щастие и любов! Много да те радва високият рус мъж и татко му и много да те слушат! bouquet
Цитирай

Sofia

Дени, честит рожден ден (на патерица) пожелавам ти много щастие, усмивки и сбъднати мечти!

Разкажи как мина празника!
Таня специално благодаря  bouquet че си се погрижила за приятното запълване на времето ми за сутришно кафе! Разкошно сте си изкарали явно и градчето е много красиво и добре уредено, че има места на който хората да си прекарат времето с удоволствие!
Руми на гушкаш сладурите си! Много бързо растат мъниците много е странно защото баткото не се променя така бързо както малката бонбонка!  Love

Люба надявам се че всичко е наред и се възстановяваш успешно!  Praynig
Ех пак болнички Змей