Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родени 2006 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-279 от 279 отговора

Шумен

МАЙЧЕТАТА ни са 79 : 38 момичета и 41 момчета!

Това е Калина от Пловдив! Тя е рекордьорка в нашата тема и грабна приза за най-леко родено бебе - само 2000гр.
А това са родителите на Кали!

АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006

Кръстница на темата - Ани

Предложения за следващи теми:

1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)

Цитирай

Пловдив

Ани, благодарим за прекрасната тема  Laughing Довечера ще я покажа на татито и на Кали  Blush bouquet

АННа, честит рожден ден! Много щастие, любов и късмет!

Аз съм зарината с работа само чакам уикенда да пораспуснем  Laughing Разчистили сме графика от всякакви задачки и само ще мързелуваме (сега и ако се осъществи тоя план  Rolling Eyes  Laughing)

На срещата утре пожелавам на всички много приятни емоции и да ни показвате много снимки  Hug
Цитирай

София

Честит рожден ден, Анна!!! Бъди здрава и много щастлива с твоето мило семейство !

Ани, благодарности за новата темичка  smile3525

Целувки и приятен уикенд  Love
Цитирай

Пловдив

Честит рожден ден ,Анна!Много здраве,късмет и любов пожелаваме!  :bouquet:
Ани,чудна е темата......и без калинки,ама с Калина е станала много хубава Peace

За утре и аз пожелавам много хубаво да си изкарате,да се наприказвате,да се наснимате,да се напиете по женски.....и после да разказвате и показвате/пък ние ще си изгризем ноктите от яд,че не сме се класирали/
Цитирай

В главата ми:)

Честит Рожден Ден Анна!
Да си все така,усмихната,красива и щастлива!Да те радва все така чудесното ти семейство!

Приятно изкарване на срещата момичета!
Да пиете една ракийка и няколко бир-ки заради мен!Да нагушкате и намачкате чуждите деца-пак по тази причина!

Искаме многоооо снимки!
Цитирай

Лондон

оооо-среща ще има!Завиждам ви и чакам много снимки
Цитирай

София

жестока темичка Smile!

чрд на анна! здраве и радост ти пожелавам!
Цитирай

София

Благодаря на всички за хубавите пожелания! bouquet
Цитирай

София, Дървеница

Честит рожден ден, Ана!
Много здраве, още повече семейно щастие и успехи ти желая!

Момичета, благодаря ви много за милите пожелания Hug

Темичката в чест на Калина е много красива, личи си Ани че с мерак ги правиш Peace

Така като гледам доста хора сте решили да сте на морето тогава, когато и ние. Плановете засега са да ходим от 24-ти юли за около 10 дни, така че може да се видим Very Happy А и сме се затъжили за снахичката Сиси, мама скоро и снимки не е пускала, ама май и аз трябва да си взема бележка newsm78

Много готини таблици  и сайтове сте дали, лошото е че все не ми остава време да се пробвам и аз да изчислявам...

Мимозка, чакаме снимки от почивката!

Желая ви да си изкарате страхотно на Усоето, времето да е хубаво и дечицата да се наиграят!

А Гичо къде се загуби... newsm78
Цитирай

София

Анна, честит рожден ден на патерица!

Пожелавам ти много щастие, радост, успехи и късмет!

Весело изкарване на срещата. И аз ще очаквам с нетърпение снимките и разказите.

Криси се събуди - отивам да го оправям. Приятен ден на всички!
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АННА!!! ЖЕЛАЯ ТИ САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ТИ СЕ СЛУЧВАТ!!!

Страхотна темичка, Ани! Според мен има достатъчно калинки-малинки!

Весело изкарване на срещата, момичета! Аз започвам да си гризя ноктите...
Чакаме репортаж от събитието...

Еее, Люска и на мен ще ми бъде особено приятно да се видим - непременно да се обадите!

Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

здр момичета ето няколко снимки на моя син криско <a href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1957/1508760726215231112124 … odxZgkHKsCIUs.JPG">photo_1</a>href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2572/7124231572121013285124 … jBTnArIDDATxD.JPG">photo_2</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2447/5158802855385043312461 … 0OL1dvJrxEY7L.JPG">photo_3</a>="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1960/2490819652097445530124 … mPe0bmvRSjJhr.JPG">photo_4</a><a href="http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1976/5673581941456430191246 … 0QGMjNOhh6TcD.JPG">photo_5</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1935/1688857426199230724912 … V9JLBovmD2XiQ.JPG">photo_6</a>http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/1935/1688857426199230724912 … V9JLBovmD2XiQ.JPG">photo_6</a> и с тати в колата
Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2821/1483296935182280003312 … s9UThH9N8geAC.JPG http://www.-zlovreden-kod-/v.php?p=u/2234/1407872181960639174124 … nuiC7Dda7D4D2.JPG
Цитирай

ПРИ СЕМЕЙСТВОТО МИ

последните са с тати в колата  Hug как сте момичета,Ани как си Hug
Цитирай

София

Добро утро, дами!

АННА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много, много здраве и късмет и все така весело и задружно семейство!  bouquet

Аз използвам времето докато мъжете още спят за да ви драсна 2-3 реда.
Ние нашата семейна почивка сме я предвидили да бъде с влак до Сандански. На море мъжката част от семейството тази година няма желание да ходи! Tired
Взех си вече отпуската, направих резервацията и след 2 седмици живот и здраве ще правим пътешествие с влак. На такова чудо не съм се возила от 10 години....

Голямото дете си взе отпуска по бащинство. Сега се гледат двамата и се наслаждават един друг на присъствието си.  Mr. Green
Сега съм в очакване да стане и да сътвори закуска от палачинки!

Та в тази връзка с бащинството.... разписана ми е градска отпуска в големи количества - имате ли желание и възможност за женска среща с организирано надпиване, пък може и надпяване?!?!

Хубав ден от мен!
Цитирай

Пловдив

О, Танче и вие сте на нашето меню  Mr. Green
Ние вече изядохме палачинките на тати  Love, изчистихме къщата и вече сме се размазали  Mr. Green
Само Кали още преви разни манджи и торти в нейната кухня  hahaha И през 5 минути се пее Хепи бъртдей и духаме свещи  Whistling
Цитирай

Велико Търново

Върнахме се Mr. Green
Цитирай

София

Eто малко снимки от Усоето. Оставям на другите да разказват и показват повече:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394233
Цитирай

Анна -честит рожден ден!!  :bouquet:  :bouquet:
Дайте още снимки да видим кой е бил и къде  Very Happy
Ани-много хубава тема,браво!

понеже моите деца бяха пак болни и баткото доста зле не ми остана време да качвам снимки,затова докато кача ,ще ви копирам кратко описание от др. тема  Flutter

----------------
Exx много пишете,едвам изчетох повечето.  
Върнахме се от Делфин Делукс Резорт 5зв -уникалноооооооо.Очаровани сме ,бихме отишли пак.   Отговаря си на звездите абсолютно.Храната е божествена,престъпно изобилна,качих кг,а по принцип съм много слаба и много трудно качвам..Имаше дрехи дето ги върнах необличани по тая причина   hahaha   Може ли толкова много и такива вкусни неща,нон-стоп..   Rolling EyesДори докато лежиш на шезлонга минават с колички и все нещо за пиене и ядене предлагат   кафе,чай,безалкохолни,коктейли-без и алкохолни,пилаф,краставици и моркови,които с ръкавици пред теб белят,а краставиците и солят..

А пък за хората дето работата им е да ти почистят очилата, докато се печеш покрай басейна    думи нямам.Очилата ми толкова лъскане с по 3 различни кърпи не са виждали откак са купени  
Супер кухня,супер анимация-много добър екип особено представленията ,които видяхме,много ни впечатлиха..Имаше една руска група-брейк,акробатика и един с велосипед-акробатика,имаха страхотна хореография и бяха много забавни и технични.Единия докато се въртеше на темето си се съблече и остана по слипове,ей така с крака нагоре и върху главата си    35
За децата-миниклуб, лунапарк-много хубав и детски кът-също чдесен.Сина,който е на 12 г ,го включваха в игрите по водна топка,беше очарован.Парзалките са много добри,изтъркахме банските да се пързаляме  Crazy  
Вносен алкохол на ниво ,не като в Белек,където бяхме,коктейли от вносен алкохол-Мохито,Пинк дриймс и още поне 20,Мартинито с маслинките,шампанско с черешка,хубав джин,хубаво уиски ,Бейлис в изобилие..пфуууу голямо пиене и ядене   bowuu
Разкошно фрапе от ягоди и др. плодове,фреш на корем,което беше голяма радост за големите деца.

Сауна,турска баня ,фитнес,сейф и минибар вкл. в инклузива,румсервзи също безплатно ..
За тези ,които са с малки деца и ползват количка,ако не си носят ще им бъде дадена от хотела срещу депозит.Количките са много добри,столчета за хранене в изобилие за всички и бебешка кухня !!!
Има и диетично меню ама май всички го заобикаляха  Laughing 

Бяхме Сиа вю обаче към Мукарнас повече така,че шума беше съвсем търпим.Персонала е чудесен,много усмихнати,любезни и супер дружелюбни с децата.Дори имаше келнери дето дундуркаха бебета,докато майките ядяха.
Чисто много,постоянно,нещо се прави,чисти,сади,плеви ,присажда и пр.Прекрасни градини.
7 а-ла карт ресторанта,опитахме турския и рибния на едно място са.Турския няма смисъл нищо особено,рибния беше добър.  
Безброй заведения на територията на хотела,в едното правят гофрети-уникални..те са виновни за кг ми май   newsm78 ,в другото гюзлеме,дето така и не опитахме,в третото дюнер,после другото сандвичи готови или ти да си направиш..Може и гофрети сам да правиш,айрян божествен на всяка крачка ,даже на едното място фонтан от айрян..
Препоръчвам ви горещо единия снек бар ,където правят картофи печени с кожичката .Невероятни срязваш ги на две и има един съд с масло,един с настърган кашкавал и 1 с млечен сос....Чудни !!
Камериерките като оправят стаята сгъват хавлиите като лебеди и цветя около тях..  
Съвет-ако сте с малко дете като нас ,което спи на обяд,слагайте табелата за почистване още като излезете на плаж,за да ви почистят веднага ,иначе може и към 1ч да е,точно когато си ляга..Само първия ден имахме такава случка после се разбрахме.
Плажа не е е особено пясъчен и има камъчета,но може и от платформата  да влезеш,водата беше много топла,температурата последния ден 42 градуса  

Ходихме до Алания ,с бус,има ги на 15 минути до 1 ч посреднощ..Този път никакви екскурзии не правихме,че да не вземе да отслабнем като не ядем в хотела 1 ден   ,ама и нещо не ни впечатлиха..Макар,че имаше Аквапарк,Воден свят -да плуваш с делфини и др. риби и басейн с акули..Рафтинг и някакъв каньон ама цял ден не ни се ходеше..
Доволни сме от Он травел и Туртес тяхния партньор там  
Още мноооооого мога да пиша ама после и снимки ще гледам да кача да видите.  

Обиколихме Мукарнас и Делфин Ботаник залепени са 1 до друг.Ползвахме им пързалки и бар.Ако някой се колебае м/у Ботаник и Делукс-няма смисъл просто,избора е Делукс  
Поариха ни и диск на четирите хотела Делфин.
Ох беше повече от прекрасно и ме е яд,че само за 1 седмица отидохме    Very Happy

допълвам-супер десерти ,плодове няколко  вида, черешите и дините бяха много хубави,поне 10 вида баклави,20 вида сладкиши,торти,кремове...Много салати в разлчни комбинации ,с различни сосове,няколко вида зехтини за тях ,пред теб по твоите предпочитания правят разни неща,скара-месцето се топи ..,фонтани от шоколад и крем ванилия и около тях изобилие от плодове и катми ,котио да топиш в тия фонтани..Невероятно вкусно сирене   ,имаше и готвено и печено и задушено и спагети,пици,хлябове и питки и пици 10 вида божествени..от всичко по много и много вкусно.
За децата -захарен памук и пуканки навън,голям кеф.Ако ги питаш тях от басейните на луна парка,детския кът,ссъ захарния памук в ръка и пуканките..  
много ,много хубаво
------------------------------------------
Цитирай

София

Eто малко снимки от Усоето. Оставям на другите да разказват и показват повече:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394233

Супер! Но продължавам да чакам още, както и разкази.

А мимозке, след твоя разказ - така ми се дояде Smile
С нетърпение ще чакам снимките. Особено от масите с ядене Smile
Цитирай

Сандански

Много красиво и зелено в това Усое, дечицата и мамите Love много добре изглеждат.
Чакаме още коментари относно срещичката.
Мимозка, как само описваш - ставаш за рекламен агент на хотела. Но ние тук искаме снимков материал, да изплакнем очи, да видим трапези и красоти.
Танчеее, значи след 2 седмици. Чакам с нетърпение да видим Ники.
Цитирай

ха ха те и в темата за Турция така ми харесаха разказа ,че на всички им се дояло  Crazy
ще взема да пратя линкове на постовете ми към нашата агенция и към управата на хотела та белким ми предложат някое намаление за следваща почивка  Laughing
но най-отговорно заявявам,че го препоръчвам с 2 ръце,а аз каквато съм кльощава съм качила кг и така здраво хапвах,но храната беше греховно вкусна и изобилна  chef
ще кача снимки сега,но предния път повече правих сега бях заета май основно с ядене и лежане и пързаляне по водните пързалки  Very Happy
Цитирай

София

Разгледах снимките на Анна и се надявах на още,но може и утре.Тъкмо много обичам когато ми е най-напечено да се разсейвам с други приятни занимания.А четенето на разказите ви и гледането на снимки ще са ми супер приятни.
 Видях,че Таня е свободна през следващата седмица и е направила чудно предложение за среща.Ако има и други желаещи може да си спретнем една в петък вечер в ресторант "Бижу".
Цитирай

Плевен

Само казвам привет  Laughing!

Утре ще разказвам ...
Цитирай

Шумен

Mimoz, само като прочетох разказа ти и качих няколко килограма!  Laughing Ей туй чудо не е за мен. И ние сме ходили на почивка в Турция с по малко звезди и като знам какви вкусотии имаше, представям си какво е било при вас!  Crazy

Почивката в Усоето беше разкошна. Не толкова заради хотела, а компанията беше много приятна. Всички дечица и бебета са големи сладури. Просто няма какво да ги споменавам персонално. След малко и аз ще кача снимки. Но явно малко трябва да поизпразня компа, че не иска да ми ги качва. Имахме си и рожденик - Валери. Естествено имаше и торта и така определено той стана любимец на децата. През деня успяхме малко и в басейна да се топнем, докато се мъчихме да увардваме децата да не скочат, защото нямаше детски басейн.
На връщане отидохме и до Боженци. Страхотно место за релакс. Много е китно и спокойно. Вече за втори път ходим до там и в Кметовци един хотел ми прави впечатление. Мисля че ще е удобен за летни форумски срещи. Ето и линк: http://www.fenerite.bg/
Цитирай

Sofia

Още, още - не може така да се измъквате с по една дума не е честно просто.  #Cussing out
Ана е най сериозна от всички ви! bouquet

Мимозата след твоя разказ, днес няма да работя а ще блея в една точка и ще мечтая за такова място за такава почивка и за толкова яденее, ама че съм гладна днес от сутринта! Ех размечтах се!
Цитирай

София

Ха добрутро и от мен!

Днес нямам никаква работа (да не повярва човек) и докато не си намеря такава ще се мотая из форума....

Не се и съмнявам, че сте изкарали супер на срещата. Иска ми се да можехме и ние да дойдем, че ми липсва компанията ви. С Люси се забравихме вече.... Люси, Люсиииии, за 3 месеца един телефонен разговор и добре, че беше ти да ми се обадиш! Да поздравиш рожденника на патерица специално от нашето семейство с най-добри пожелания!

Аз днес никаква храна не искам да виждам, че вчера цял ден набивах от страхотните палачинки на Калин. То било хубаво да имаш мъж в отпуска, който да се грижи за детето ти и за теб.... Ще вземе да ми хареса!

Имарова, с всички ръце съм за "Бижу" в петък вечер. Хайде, дами.... дано сте свободни тогава, че да направим една сбирка!
Михайловаааа, где се дяна ти? Във фейсбука не мога да те засека!

Хайде да си допивам кафето и да си търся проекти...
Цитирай

Пловдив

привет и от мен,
ние също бяхме на Усоето и мога само да кажа че беше прекрасно, запознах се със страхотни хора и само мога да кажа на неприсъствалите...завиждайте ми (слагам и малко снимки за доказателство)
http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009
Времето беше много хубаво, харната също особено закуската  Laughing http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009#26.
Децата много кротки и послушни  Laughing, даже всички деца изпяха заедно една песен (имам само снимка, нямам запис) http://shegunova.multiply.com/photos/album/55/Usoeto_-_27-28_June_2009#20 и мисля, че спокойно могат да засенчат вокална група Бон бон.
Цитирай

Шумен

Няма страшно! Ето веднага прилагам запис на песента... даже на три песни:
http://www.youtube.com/watch?v=TpuXiCpyU5Y
http://www.youtube.com/watch?v=9OmUwHXeLfE
http://www.youtube.com/watch?v=9-TR5o0BrHA

А ето и снимките от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385798&pid=13221896 Последните са от Боженци.

И ето още едно клипче, този път през деня: http://www.youtube.com/watch?v=HdeuDR6iQmk
Цитирай

На Усоето изглежда много приятно и тихо  Peace Срещата не се съмнявам ,че е била хубава и весела  Very Happy
отивам да гледам снимки
Моите деца пак са болни,на антибиотици,още един куп лекарства..вече ми идва на някой влак да се кача,че не издържам.. ooooh!
Цитирай

Sofia

О Мимозата съжалявам дано бързо да се оправят мъниците, че май Жули беше болна и преди да тръгнете и сега на българска почва пак със сигурност не ти е лесно и няма спокойствие от никъде.  Praynig

Ех Ани браво на двете с Ана разчитах за снимки и клипчета и  не ме подведохте. Благодаря!  bouquet

А за хотелската част какво ще кажете струва ли си да се посети и като местонахождение и като база как е?
Цитирай

София

чудесно звучи разказа на мимоза!

и много хубави снимки от Усоето!

ето едно фото , че нямам какво друго да пиша!
Цитирай

Шумен

Хотелската част не е кой знае какво, но пък и цените не са високи. Специално нашия матрак беше страшно неудобен и стаята ни беше пълна с мухи. Но се установи, че май само в нашата стая е имало толкова много мухи. Но пък компанията беше приятна и едва ли точно това ще ми остане като спомен от Усоето. Почти целия престой бяхме навън, което си беше просто чудесно.
Цитирай

Плевен

Добър ден Smile !

Честит имен ден на Пепсън!  bouquet Жива и здрава и все така позитивна да си!

Много, много съм доволна от срещата в Усоето. Децата се налудуваха, аз лично успях да си побъбря с всички по малко, а и да се запозная с Пепсъновото семейство от което съм очарована, имате моите адмирации.
Имах огромното удоволствие да погушкам малки бебешоци / най-вече Мина/, която е един спящ и ядящ бонбон  Love и да се насладя на страхотните бузки на принцеса Йоанна, която не отстъпи по спинкане и хапване на Мина.

За нашите прекрасни деца думи нямам, надявам се и те да са останали доволни от забавленията и чистия Балкански въздух.

Траяна и Божидара с всяка изминала среща все повече затвърждават тандема си и си представям на 14-15 години, че просто ще са неудържими  Mr. Green. Такова пасване и търсене една друга ... голямо приятелство  Very Happy.

Много Благодаря на мамите , които снимаха  bouquet., благодарение на тях си имам снимки от срещата. Снимах малко с камерата ни, но още нищо не съм сваляла от нея.

Изчезвам да пера и гладя дрехите, че в събота живот и здраве зачезваме на моренце.

Мимозке стискам палци по-бързо да оздравяват дечицата ти  Praynig.

До скоро!
Цитирай

София

Привет дами!
Много хубави снимки и клипчета от Усоето - браво, личи си, че сте изкарали чудесно!
Мимозата, наистина много цветно си го описала и възбуждаш апетит и любопитство!  Love Страхотна почивка е това - дай Боже всеки му!
Дано Жули и батко й бързо се оправят! Praynig
Ванилка, много сладки муцунки!
Чакаме и по-подробни разкази и впечатления от срещата, нали сме си подробни, клю-клю  Very Happy!
 Hug на всички и хубава и слънчева седмица!
А, браво на Люси!
Цитирай

Пловдив

Привет!
Аз да се отчета,че съм жива и здрава......и момците са оцелели и този път въпреки грижите баща им и баба им.... Mr. Green
И да си благодаря,че сте така бързи в пускането на снимки и отзиви.....не,че не ме хвана още повече яд,задето пропуснахме...ама и ми напълнихте душата/хеле пък с клипчетата с песничките.....много мило  Peace/
Люси,да ти е жив и здрав рожденника/на патерици/-много да Ви радва и дано скоро да се установи на работа близо до вкъщи/ако вече не го е направил...ама и аз като Арк-ова не съм те чувала от сума време...........поради несериозност от моя страна,естествено Embarassed/
Мимоз....и ти ми напълни душата с тоя живописен разказ.......явно на такова място трябва да ида,за да кача някое килце/макар,че то така описано,сигурно ще ме хванат нервите,като се знам...../Дано Митко и Жули да оздравяват и да не те притесняват повече болести.Пък ти кажи,къщата вече пуснахте ли я в експлоатация?
Ванилка,много гладна тая Миа Wink
Аз,да се похваля вчера взех първа заплата......та днес цял ден се чудя къде да я инвестирам/по-напред/...довечера ,обаче обещавам да почерпя/виртуално/,че да ми върви на пари....
Засега,пожелавам лек и спорен ден.......и да са живи и здрави именниците  :bouquet:,ако има такива-аз се сетих за сем.Пепсънови..сега ще се напъна  за още.............

А,и докато се напъвах да мисля,се сетих-Катето дали вече няма повод за радост?
Цитирай

София

haha люба, тук правим патешки муцунки Smile верно беше гладна оная вечер тя... що рибена чорба хапна.../при нас има една рибарийница където е невероятна рибената кухня!/
Цитирай

Копирам от "Очакващи през юни"  Smile Smile Smile
ДНЕС ЮНСКИТЕ МАМИ СЕ УВЕЛИЧИХА С ОЩЕ ЕДНА:

В 11,40 ЧАСА КАТЯ Е СТАНАЛА МАМА НА СИЛИЯ МЕЛИСА 3400 ГР., 49 СМ.
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!

Да е жива и здрава малката на Катето!Да я обичат и обгрижват батковците!
Цитирай

Пловдив

Е,Велиска,аз пък как не се сетих,къде да надникна newsm78.....,но нищо,важното е,че всичко е наред и Катето си има и момиченце/с красиво име/...
Да и е жива и здрава малката принцеса и много кротка..пък батковците и таткото много да ги гледат и глезят!
Цитирай

И аз не се бях сетила,но ти ме подсети  Mr. Green
И ми стана хубаво да споделя тази чудесна новина  Smile
А снимките от Усоето се прекрасни-заедно с мамите и малчуганите  Love
Но завистта ми е огромна-да си знаете  Mr. Green.Ние така и не успяхме да се класираме,а и за морската среща няма да успеем  Sad.Но пък и колегите заминаха точно тогава-и щеше да ме е още повече яд.
Мястото изглежда супер,но аз моя синковец нямаше да мога да го опазя от басейна-знам си  Mr. Green
Пихте ли заради нас?
Алекс се научи да кара колело тези почивни дни-голямо с помощни колела.Добре ,че дойде една приятелка с дъщеря си ,за да свърши тази работа,че той от майка си и баща си не върприема.И колелото ни щеше да отлежава още една година в мазето  Smile
Това мога да се похваля аз.
Мимоз,дано бързо се оправят децата  Praynig И да ни пуснеш снимки!
Лека вечер,а довечера ще си налея от на Люба пиенето  Wink
Цитирай

ехеееее и новини има  Very Happy
Да е жива и здрава щерката на Катя,всичко най-най на цялото семейство  bouquet bouquet bouquet
Напълнихме темата с моми  Love

Люба -на теб приятно харчене,задължително трябва да се инвестира лично за твоя употреба  Laughing На въпроса за къщата от половин година си я обитаваме и навън не ни се ходи даже  Crazy
Почивката беше фантастична,толкова отпускаща и калпазанска,че повече нямаше накъде Blush Пожелавам и на вас  Peace

Ванила-много сладки муцунки правите  Party

Аз местя бумаги,офиси,кашони такава кочина стана  Whistling и за почивка седнах да ви видя какво сте писали ..Отивам да опаковам папки  ooooh!
Цитирай

Пловдив

Аз да си сложа обещаното...пък дано се намерят желаещи да се почерпят за мое здраве/и редовно плащане...ако е и повечко-няма да се разсърдя/Ние,тук се черпим наживо.....та после ще пиша повече.........
Цитирай

Пловдив

Eeee, честита мома на Катето  Hug Кате, много да те радва и слушка малката госпожица  и дано скоро да видим снимки  Hug

Любче, честита ти първа заплата - всеки месец двойна да е  Mr. Green Drunk
Цитирай

София

Честито, Кате! Да е жива и здрава прекрасната девойка с приказно име! Много да ви радва, а вие да я слушате  bouquet
Цитирай

Плевен

Честита дъщеричка на Катя! да ви е жива и здрава, много радости да ви носи и батковците и татко й много да я глезят !

Наздраве Люба! Да работиш по-малко и да изкарваш повече Smile !

Много благодаря за поздравите за рд на съпружето, ще му ги предам  Laughing.
Цитирай

София

Честита принцеса на Катя! Да е жива и здрава, да радва батковците, мама и тате!
Цитирай

Sofia

Кате, много много се радвам че и ти най-сетне се сдоби с малък розов вързоп това е голямо богатство - наклони се половото равновение и във вашата къща  Laughing да е много здрава, послушна батковците да се надпреварват да помагат, татито да те глези, на теб бързо възстановяване и при първа възможност да ни я покажеш.....!

Люба, честита ти заплата ей....измисли ли вече за какво да я похарчиш! Като знам как моята се харчи за 24 часа дано твоята оцелее по дълго  Embarassed!
Цитирай

София

ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МАМА КАТЯ!
Да е жива и здрава, много послушна и глезена от батковците! На мама - бързо възстановяване!
Люба, честита първа заплата! С пожелания всеки път да е повече е от предишния и по-малко нерви в работата! Вчера съм пропуснала от почерпката, мерси, ще се възползвам днес!
Хубав ден!  Hug
Цитирай

София

ЧЕСТИТА МАЛКА РОЖБА, КАТЕ!!! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТИ ДА ТИ ДОНЕСЕ !!!

Ани, честита заплата - със здраве да си я похарчиш  Money

Целувки  Love
Цитирай

Шумен

ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА СИЛИЯ МЕЛИСА! МНОГО ДА ВИ РАДВА, ДА ИМА БЕЗГРИЖНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! НЕКА БЪДЕ НЕЖНА, КРАСИВА И УМНА ЗА РАДОСТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
КАТЕ, НА ТЕБ БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ! СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ЩАСТИЕТО ЩЕ ЗАМЪГЛИ НЕПРИЯТНИТЕ УСЕЩАНИЯ!
РАДВАЙТЕ СЕ НА ВАШЕТО МАЛКО, НО БЕЗЦЕННО ВЪЛШЕБСТВО!
МНОГО ЦЕЛУВКИ!

ИМЕТО Е СТРАХОТНО. СИЛИЯ ОТДАВНА МИ Е СРЕД ФАВОРИТИТЕ.

Люба, на теб честита ти първа заплата! Все по голяма да става!
Цитирай

София

ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ, КАТЯ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
 bouquet
Цитирай

София

Кате, да ви е жива и здрава малката дъщеричка! Да расте нежна и красива, като името си, да бъде силна, смела, горда, много щастлива и късметлива!

Цитирай

Ländle

Кате, да ти е живо и здраво малкото момиченце. И много много щастливо цялото голямо семейство!
Цитирай

Пловдив

Ехо,тук пак нещо опустя..... Thinking
Аз,понеже съм обещала нещо/пък обичам и да изпълнявам/-да си сервирам обещаното-специално за Аркова и Недка...пък ако има и други почитатели на Мохитото-да заповядат/за Имарчето се сещам/:
...а от мен "Наздраве-то!" е с бира beer2
« Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 21:24 от ЛЮБима мама на двамА »
Цитирай

Русе

Честита дъщеричка, Кате! Да расте здрава, щастлива, безгрижна! На теб - бързо възстановяване!
  Люба, честита заплата! Вземам си от почерпката (от червеното винце  Mr. Green ) Дано скоро да намериш по-удовлетворяваща работа!
   При нас нищо интересно - обичайните вечерни занимания за майки, татковци и деца.
   Чакаме с нетърпение почивката на море след 2 седмици  car003 grinning039
   Сега отивам да разгледам снимките от Усоето и да чета репортажа на Мимозка.
Цитирай

София

Добър вечер!

Аз се отзовавам веднага на "Наздравето"!
Нещо тези дни взех да разпускам много... Тази вечер бяхме на ракийка, придружена с музикално оформление от "Рейнбоу".... шантава работа!

Кате, да ти е честита щерката - здрава и щастлива!

Нещо алкохолът ми дойде на въпреки, та ще взема да ви пожелая хубава вечер!
Цитирай

София

Кате да ти е жива и здрава щерката  bouquet
МОми, жива съм! Но докато влезна в крак в новата фирма, с ново работно време ................. много ми е трудно, на няколко пъти се надигам от стола да си тръгна.................... Като съм по - свободна знаете, че се обаждам.
А и тези дни и по друга причина не ми се пише ...
И да ви се похваля приятелката ми роди преди 20тина дни момченце.
 bouquet
Уф щях да забравя - Любе, Наздраве!
Цитирай

Шумен

Неде, каква е новата работа? Бърза адаптация ти желая и най-вече да ти носи удовлетворение.
Честито бебе на приятелката ти!
Цитирай

Sofia

за събуждане на всички ви и дано се повиши и активността малко.

ето и най-щастливото дете което обожава да кара колело, влюбена е в това колело изобщо не иска да види триколката вече само където я купувахме и то само преди два месеца  Sad сега е голям хит да кара кънки взех ги назаем от една колежка да я пробвам дали ще иска да ги кара и е голям кеф за втори път се качва на тях падна естествено доста пъти, но не се отказва - бойна мадама ще е явно.  Mr. Green
Ще и направя снимка да я видите колко е смешна екипирана с наколеници, лакътници, каска всичко  Love
Вчера се видяхме с Деси не се бяхме събирали сигурно повече от месец, тия двете с Ивайла само като се видяха тичат една срещу друга мариса вика "Ето яяяяя" а Ивайла "Малисааааа" оплаших се че ще си чукнат главите като се срещнат играха три часа без почивка и с рев се разделиха - много бяха сладки.
Та така разказах ви за детето сега е ваш ред.

Наде какво е станало, че да не искаш да пишеш тук  Sad Дано бързо се адаптираш към новата работа!
Олче, пиши повече как вървят посещенията при логопеда? И за малката ни разказвай когато имаш време!  bouquet
Мимоз чакаме снимки!  Praynig
Цитирай