Калина на мама Змейковица е малка МАЙска красавица!

  • 25 316
  • 279
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 877
ухааа, снимки само дайте да разглеждам!  bowuu

работа има малко тук, шефове няма, текат ремонти и имам всяко извинение да разгледам подобаващо де що снимки има!

змейко, какви са тези нещица на хладилника тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=12769662
на мен ми приличат на магнитчета, които всъщност са бурканчета  сподпракви, с други думи мноооооофо фенси кухня Simple Smile  Mr. Green!

отивам да гледа у Ани обстановка.

ааа, галче, колата я карам още из нашия район, вечер с данчо по малко, да си припомня леви завои и т.н. Имам още да потренирам, че на есен сама до района на Шмърци чак , че и малко по - далеч... Laughing

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ванилка, точно това е - магнитни бурканчета за подправки  Sunglasses
Мерси за комплимента  bowuu

Ани, ние също не сме ползвали дизайнер, ако му се отдава на Дидо, защо не  Peace

Ей, Ванилка, не съм ти честитила колата - лека и безаварийна   bouquet

# 122
  • София
  • Мнения: 429
Ти, Имарова, къде беше в Петък?
Ами бях на среща,но явно пак съм пропуснала съществени неща,май съседите по маса са ме били разсеяли в същия момент.
 Ани хубава къща сте си взели.Сега да си кажа мнението без някой да ме е питал(въпроса беше за кухнята).Ако това беше моя дом и имам финансова възможност, щях да пипна доста неща.Не ангажирам никого надявам се с моето мнение и също така се надявам да няма засегнати.Само си пиша.
 Та:в антрето предпочитам скрити шкафове и огледала по цялата стена;в трапезарията ще заложа на прасковен цвят в няколко нюанса и ще сложа маса за 12 човека и голям скрин за посуда,върху който ще има голям свещник,по стените картини с пейзажи от централна Стара планина и задължително много зеленина.
 Хола-по скоро ще ми бъде кът за отдих с диван с много възглавници и голямо кресло.А стените ще са в два цвята,още мисля какви (нещо,което  ще ме успокоява и едновременно ще се връзва с прасковеното в трапезарията).
 Кухнята бих й изкъртила фаянса и вместо него ще избера плоскости от МДФ са май,но не съм сигурна,стените ще са в лимонено жълто,като ще запазя кухненското обзавеждане,но по възможност ще сменя плота и мивката.За пода ще избера гранитогрес.
Детската на този етап ще ми свърши работа,въпреки,че с удоволствие бих сменила мебелировката с нещо,което е по-подходящо за възрастта на Иван
 Тоалетната,ще я изкъртя до замазка,синьото не е моя цвят,а още повече за тоалетна или баня.За тези две помещения,ще избера весели цветове,нещо оранжево,зелено.Да ми е шаренко и весело.
 Радиаторите задължително ще ги сменя,даже бих си избрала панелни в предвид лесна поддръжка,но и алуминиевите ще свършат работа.
 Смокинята ще си я запазя,както и всички дръвчета.Харесва ми райграса,но повече ми харесва истинската трева с хубави алеи с различни цветя и една изкуствена рекичка с камъчета.
 Спалнята в зелено,с голям гардероб,удобна спалня и скрин.
 И в предвид,че и бетона се кърти с подходящи машини,няма да се лиша от кабинет.Който си има работа да си работи там,дома ще ми е за почивка.
 И аз не съм честитила колата на Ва ни ла.Лека и безаварийна ти желая Ваня и много приятни емоции на пътя.И аз предпочитам по-голяма кола,а твоя избор е страхотен Peace
 Е помечтах си ,сега да поработя.

# 123
  • Мнения: 225
И не мога аз да се не включа в раздумката  Mr. Green
Ванилка,честито ти возило-здраво да ви излезе!
Змейко,в тези бурканчета и аз се влюбих-я кажи от къде са  Simple Smile
Ани,новичко ми се вижда всичко,ама ако пари си решила да даваш....
Първо бих избила всички арки и бих ги направила изчистени,лилавото в стаята на Ивко ми идва в повече,и всички тапети май също.Бих боядисала просто стените.Червеният паркет ми се вижда естествен и едно циклене и лакиране му е достатъчно.На кухнята вратичките бих сменила със сигурност.В сутерена вместо перално помещение бих си направила "механа"-каминка,старинни масички и столчета,здрава маса ....и много гости през зимата  Mr. Green.Плочките в банята,щеше да ме сърби да ги сменя,а и тези шкафове около мивката бих махнала и оставила-изчистени.А мястото за рози в двора-бих направила на място с рози,ама по-хубаво  Laughing.
А сега и за детето да кажа(не ,че ще ме питате де  Mr. Green)-болен е от снощи и ми е криво  Sad.От снощи е с 38 градуса температура и нищо друго-дивее и беснее както обикновено.Едно детенце от групата им вчера сутрин е било по същият начин.
И другият път ще ви замоля да си носите фотоапарати на разпивките,че ние от сърцата ви нищо не виждаме Crossing Arms

# 124
  • София
  • Мнения: 429
Велиса,пожелавам ти Алекс да оздравее бързо и да е само леко неразположение.Относно фотоапаратите и да си ги носим,няма да остане време да снимаме.Но ти отправям специална покана да се присъединиш на следващата среща,ще я направим в удобно за теб време,но за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Heart Eyes.

# 125
  • Мнения: 2 208
И другият път ще ви замоля да си носите фотоапарати на разпивките,че ние от сърцата ви нищо не виждаме Crossing Arms
Виж сега, ние и да носим фотоапарати няма как да направим снимки щото ръцете ни треперят от много пиене!  Mr. Green
За това си остава варианта само със сърцата.... Ще се радвам да имаш възможност да дойдеш на една женска среща!  Hug Тогава ще разбереш за възможността за снимане и спомените в сърцата!

..... за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Heart Eyes.
Някои от нас може въобще да не ги пуснат вече с нас където и да било...  Mr. Green Щото се оказа, че знаем превъзходно немски!!!!

Вели, дано Алекс се оправи бързо и да не е нищо сериозно.  Hug

# 126
  • София
  • Мнения: 8 932
Aни, разгледах снимките. Най-хубавото е, че къщата изглежда просторна, можеш да се развихриш. Иначе има доста нови неща, можеш да ги запазиш. Но и мен ми идва в повече лилавото в стаята на Ивко. А и в едната баня синята тоалетна и синята мивка  Mr. Green. Направо ми избодоха очите. Пък и прекрасно завитият сифон Laughing.

Колкото до снимките, какво да се снимаме - 5 кокошки. Даже си имахме петел, да ни направи забележка, че пречим на околните (Дени, всичко е с най-добри чувства  Peace). Пък и с моя перфектен немски... Joy

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 12:30 от Aннa

# 127
  • Мнения: 145
И другият път ще ви замоля да си носите фотоапарати на разпивките,че ние от сърцата ви нищо не виждаме Crossing Arms
Виж сега, ние и да носим фотоапарати няма как да направим снимки щото ръцете ни треперят от много пиене!  Mr. Green
За това си остава варианта само със сърцата.... Ще се радвам да имаш възможност да дойдеш на една женска среща!  Hug Тогава ще разбереш за възможността за снимане и спомените в сърцата!

..... за мястото ще трябва да дойдеш до София,защото някои едва ли ще ги пуснат с нас извън града  Heart Eyes.
Някои от нас може въобще да не ги пуснат вече с нас където и да било...  Mr. Green Щото се оказа, че знаем превъзходно немски!!!!

Вели, дано Алекс се оправи бързо и да не е нищо сериозно.  Hug

Някой от нас ги пускат навсякъде, стига да посочите посоката. Пък точно Таня и "гък" не каза на немски.. Виж, Анна, все точните фрази подбираше.
Велиса във Видин ли беше? Я глей що коли се събраха.. все на една ще се качим. И без това имам да събирам печат от Баба Вида крепостта, а пък по пътя е Белоградчик и Магурата. Искам Анна на немски да ми изиска печата.

В тоя ред на мисли, купих на Мартин книжка "100те национални туристически обекта", от тези с печатите. Той беше много горд, въпреки че едва ли му е ясно какво е точно. Вече има един печат от Царевец, иска и още. В колата на връщане не пусна книжката, смука я, дъвка я, хапа я. Аз му казах, че ще го изключат от туристическото дружество.

# 128
  • Мнения: 2 208
Пък точно Таня и "гък" не каза на немски.. Виж, Анна, все точните фрази подбираше.
Виж сега, аз рекох да го заговоря на немски, ама той ми каза да задържа докато поне не си завърши нивото....
Сега нали трябва да се зачита чуждото мнение, все пак!

А теб след тая лудница сигурно са ти забранили и на снимка да ни виждаш дори!  Mr. Green

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Велиска, в Метро ги има бурканчетата  Hug Бързо да се оправя Алекс  Praynig
И Калина ми се сополиви леко тези дни - давам витамини само, дано й мине  Rolling Eyes

Ани, Имар ти е дала хубави съвети  Peace Аз по-меко се изказах, защото все пак не се знае какви пари ще сте готови да вложите  Peace Обаче наистина тия бани са ми най-големия трън  Mr. Green

# 130
  • София
  • Мнения: 1 877
eee, познах за подправкените бурканчета! bowuu знам аз, че разбирам  Mr. Green

за немския се посмях, немски да ви трябва, мен вземете хахахах. та, с кого сте шпрехали?

аничка, и аз да се изкажа / дет' викаше една ромка по телевизията преди време, аз да се изкажа мойту полужение!/  Crazy Joy : площта и дворът ми допадат много. ако имах финанси и нерви и място, където да живея докато трае ремонтт бих изкъртила , за да си направя:

-банята в друг цвят и мебели
-дневната с друг цвят дограма и стени / подът може да се ди червен като акцент, но само със светли дивани/
- кухнята с други плочки фаянсови като цвят/
-това сиво синьо в детската е мрачно и депресиращо по мое мнение , разбира се.

хайде сега Ани може колективно да ни изтрепе от мен до нагоре постовете, направо я разчоплихме като кокошки - критикарки  Blush Blush но така е, попитай жена з амнение = хвани си белята.

то е като купуването на кола. еидн каже така, друг инак, а накрая се прави просто така: избираш според финансите и след майсторката преценка. подреждаш си приоритетите и готово.
благодаря ви , много съм доволна, че избрахме точно такава. на мен ми върши работа отлично, както и на семейството, смао здраве да е , да се поддържа. и да си оправдава вложенията.

велиска, прегръдки и здрави нерви докато премине това боледуване. като всяко нещо и то има край, само спокойни и адекватни реакции / на себе си повтярям това често/.

# 131
  • Мнения: 937
Хайде и аз да се изкажа - аз предложих да даваме съвети и то кво стана всички ме изпреварихте  Laughing

Входната врата е супер.
Коридора - с това огромно портманто и скритите шкафове също е добро (представих си всичкитем и обувки най сетне на едно място) Embarassed
В детската мебелите са интересни мисля че само стените трябва да са в друг цвят.
синята тоалетна - демоде.
банята - не е зле.
кухнята - аз я одобрявам само да се смени мивката, мисля че е много раздвижена с много функционални шкафчета и с вградени уреди от мен има 6 особено ако е ПВЧ, защото моята кухня и МДФ и то гланц покритие...да кажа че това не го пожелавам и на най-големия си враг  Mr. Green
На мен всъщност арките ми харесват, но запазването им ще значи че хола трябва да в по...а сега де..не се сещам за думата..по като старовремски стил, тоест да няма метал и стъкло а само дърво цвят венге, дивана с големите дървени подлакътници със светла дамаска. Голяма маса и столове пак в по класически стил - споре мен разбира се.
Това след хола спалнята ли е? Ако да други цветове за стените непременно.
За двора щом сте решили чакам снимките....
За това мокрото помещение ми е интересно какво ще решите имаш дадени вече идеи, а вашите какви са?
Ох Ани от толкова идей, чакам да видя крайния резултата.
Благодаря Змейковица и за твойте снимки, да сетих се че част от тях съм виждала, но други не бях така че...повторението .....

Поздрави на Ирка като я видите и да не си забравите фотоапаратите ейййй, че ще има наказания!

# 132
  • Мнения: 225
Ама чакайте,аз не съм се доизказала  Mr. Green
Ани не ми харесва входа на спалнята-аз бих избила врата от към коридора,ако има достъп,а тази бих затворила....Е сега вече сме за убиване-сигурна съм Laughing.
Благодаря ви за болничното съчуствие  Simple Smile.Мен ми е неприятно,че детенце от неговата група е със същата температура,та явно е нещо заразно Sad.А може и шарка да е,че братчето му беше болно,а то пропусна,а Алекс е играл с него и братовчедка му(ама много време мина май -почти месец  Thinking).
И ви чакам във Видин групово да знаете.Навсякъде ще ви разведа,ама немско говорящи няма много по нашият край....
Я си признайте с кого обърнахте на немски? Mr. Green
Френски да беше, по ми се връзва  Grinning
...И работата ми много ме изнервя,да знаете-единственото предимство е,че мога да ви наглеждам по цял ден Simple Smile
Ама нервите и заплатата не си струват май.... Cry

# 133
  • Мнения: 163
Здравейте дами!
Много сти изписали, среща сте имали, изобщо много събития около вас. Ние миналата седмица съвсем ненадейно заминахме за 4 дена до морето. Стана много набързо, наши приятели ни предложиха да отидем с тях, организирахме се набързо и заминахме. Даже бяхме е екстрата "с баба на море" и ние с тати доста младежки го раздавахме, а пък Никол се размаза с бабаааааааааааа си, голям кеф - всеки задоволен и си прави каквото иска. Изкарахме чудесно, веселба, времето беше перфектно, водата топла 24 градуса, изобщо много хубаво, но за кратко. ЖЗ планираме по-дълга почивка на морето, но без екстри  Mr. Green Никол категорично отказва да влиза във водата да се мокри, само на брега на мокрия пясък седи и си играе по цял ден, което за мен е супер изгодно  Grinning
Сега по въпроса за къщи и обзавеждане. Змейко, много оригинално и раздвижено обзавеждане на дома ви, поздрпавления, много свежо е всичко!  Peace
Ани, не можах да разгледам всички снимки, че нещо сайта ми забива, но определено и аз съм на мнение, че детската стая непременно трябва да я освежиш. Това не са цветовете на Ивко, той е много слънчево и весело дете - за него нещо свежо - жълто, оранжево, зелено, светло синьо! Успех! Имате вкус и ще си го направите по ваша преценка! Peace
Кате, бързо възстановяване и скоро да ни покажеш малката принцеса!
Ванилка, честито ауди! Да се возите безаварийно и само хубави спомени!
Руми, много е пораснала чаровната Ида, Косьо също - много са сладки! Стискам палци за операцията!
Браво на Ивчо Кабрански за новите постижения!
Гале, много хубави снимки с Мариска видях! Много спортна натура е! Никол също проявява интерес и иска всичко да опита, но опредлено си е доста страхлива и много предпазливо действа във всичко, за което мама е много доволна  Mr. Green
Е, стига толкова.
 Hug на всички!

# 134
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Наздраве Blush
Велисо,сестро и Божа е с температура ooooh!Докторицата ни от Плевен каза никакъв АБ.Това не и пречи да дивее и щурее.Дано скоро и мине,че още си спомням с хубаво срещата през янури 2008 в Кривото Heart Eyes

Ани,аз пък да ти кажа къща не прегръща.Аз каквато съм бих я оставила така и да си направя един хубав круиз CrazyАко,искаш добър дизайнер питай LaDiDa нейната е страхотна.Пък виж Дидо като се предлага Laughing и той става.

На Змейковица къщата ще я гледам после,,че сега може да не довидя някой съществен елемент Crazy

Ванилка,честито ти возило.Ама пак четеш наполовина реда CrazyИна във второто изречение е написала,че Бетка е на градина.

Айде туй от мен отивам да си допия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт