Калина на мама Змейковица е малка МАЙска красавица!

  • 25 339
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 145
Урааааа! Ще вървя на море, при това организирано. На Ахотопол от 10ти август. (Разбира се, ако не се смени концепцията) Но все пак за момента Ураааааа!.....

Миме, да си жива и здрава и да нямаш дертове със здравето на Дари! Много щастие!

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Миме, честит празник!!!! Много щастие и любов  Hug

Дени, ай честито и на теб за морето  Hug

Ние утре заминаваме за натам и ще стоим 16 дни - такова дълго море не съм карала от тийнейджърските ми години  Mr. Green

И ви моля за един силен палцестис за Люба  Praynig Praynig Praynig

# 242
  • Мнения: 937
Ха честито на вече летуващите - страхотна морска среща  да синаправите и от приказки да не забравите да снимате.
Дени е честито и на тебе - що се радваш толкова че ще е организирано -  не отиваш на лагер  Mr. Green
невероятни снимки сте напускали продължавайте все така   bouquet

Мими, честит рожден ден да си много щастлива!   bouquet  newsm59

Нанчи разказа ти направо ме накара да се размечтая и аз искам да стигна до този град, но честно казано най вече заради Дисниленда...очаквам с нетърпение снимките ти...че да се потопя в тази атмосфера която описваш.  Heart Eyes

Ванче мястото където работиш наистина изглежда приказно зелено детски съоръжения показвай повече снимки от там.

Фи - твойте снимки просто са един път, пясъците са особено впечатляващи...браво много готини снимки.

Стискам палци на Люба - а за какво Змейковица?  Praynig

# 243
  • Мнения: 4 370
Дано палците за Люба да са свързани с решението за новата работа!  :pray

ЧЕСТИТ ДА Е И ОТ МЕН ПРАЗНИКА НА МИМИ ДНЕС! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ

# 244
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИМИ! С най-хубави пожелания:

Люба, силно стискам палци!  Hug

# 245
  • Мнения: 152
Честит рожден ден, Миме!!! Много приятни емоции и изненади в днешния ден!



Любе и от мен имаш силно палцестискане.  Praynig  Praynig  Praynig

Цитат
Ники с новата прическа си страхотна!Страшно добре изглеждаш.Сиси е много пораснала и наистина с дълга коса е жестока.
Сиска благодаря.  Hug  Искам малко да подкъся косата на Сиси, но тя не ми дава.  Simple Smile Голямо е конте, та да видим как ще я излъжа.

# 246
  • София
  • Мнения: 5 079
Миме, Ч.Р.Д! Желая ти преди всичко здраве, на теб и на хората, които обичаш, и нека всеки път, който избираш в твоя живот води до това, което е истинско, добро и красиво!


Силен палцеСТИС за Люба... Praynig Аз се надявам в друга насока, не - професионална да е насочено палцеПОстискването... Flutter

FY, благодаря за прекрасните снимки. С удоволствие ги разгледах всичките, Сиси е истинска принцеса. Направо спира дъха с красота и фотогеничност. Да я нацелуваш сладката кукла от мене! Heart Eyes

На почиващите - лек път и весело плажуване! Hug

Ние от вчера с Елинката (типично по женски) се борим с един гаден вирус, състоящ се в хрема, ама качествена... Sick Брат и го хвана преди седмица, но го държа само една вечер и го пресякохме някак. А сега нас ни налази. Sick Явно само по женско налита бацилЪТ... #Cussing out

# 247
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АРКОВА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,ПРОФ.УСПЕХИ,ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ,МЪЖ

# 248
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК с най-хубави пожелания, Танче!


Олче, оправяйте се бързо!

Ние в борбата епична с пампата ставаме в 7:15 ч.... напишкани  Sick Rolling Eyes
но това безсъние е на път да ми умори ентусиазма за махане на памперс  Close

Хайде, лек от нас, заминаваме за парка.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 09:11 от Rumya on hold

# 249
  • София
  • Мнения: 8 932
Таня, честит рожден ден! Много здраве и късмет!

# 250
  • Varna
  • Мнения: 503
Честит Рожден ден и от мен, Таня!

# 251
  • София
  • Мнения: 248
Танче, честит рожден ден
Чести рожден ден и на Люси, Мимето, Галя дано не пропускам някой!
Ние сме в къщи цяла седмица, Стоян в неделя вдигна температура, оказа се зачервено гърло. Сега ще го водя на контролен преглед.
Аз от понеделник ще ходя на работа във фирмата, за който ви казах, че напускам, извикаха ме - това е повод да се пазаря. Звучи грубо, но има какво да се подобрява и за тяхно улеснение е Whistling Crossing Arms
Софиянки, утре мисля да ходим в южният парк, на празника организиран от Дарко, ако решите нещо споделете и вие.
Сега излизаме. Лек ден!

# 252
  • София
  • Мнения: 1 877
на танчето и на мимето честит рожден ден!
бъдете весели и усмихнати, здрави и зло да ви забрави!

 Heart Eyes  bouquet

# 253
  • Мнения: 937
Наде какъв празник в южния от колко часа е?

Честит рожден ден на Таня! Да си много щастлива  и мъжете мноого да те слушат!   bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 248
Галя, рекламата я дават от 10 до 20 часа. Но незная дали е на централният вход или другаде. Трябва пак да гледам тв.

Общи условия

Активация на акаунт