Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора
Какво бихте направили ако спечелите 6 -ица от тотото. И сумата се равнява да речем на 1 000 000 лв ? Кое е първото което ще си купите? За какво в никакъв случай не бихте ги похарчили?
Почвам аз- първото нещо което ще направя е да погася заемите, които сме теглили. Там ще отидат около 50 000.
Второто ще е да си купя къща-винаги съм мечтала за къща с двор и цветя Love. Естествено на хубаво място, в добър квартал. Още да речем 300 000лв.
100 000 ще дам на родителите си-да си ги харчат със здраве.
По - нататък- околосветско пътешествие да речем за 1 година. Ще ходя в различни държави, ще опитам различните кухни, ще проговоря някой екзотичен език и ще танцувам традиционни танци. Еееех... Не знам колко ще излезе но със сигурност ще си струва.
Вие за какво бихте ги похарчили? Споделете интересно ми е да чуя и различни от моето мнение. Hug

Цитирай

Хаха, и на мен много добре ще ми дойде 1млн. ))))) Ама евро. )))

Първо къща....то и сега живея в такава, ама не ми харесва. )))))
Задължително 2коли, всеки да си има негова. )
Ще вложа част от тях в бизнес, отдавна мечтая да направя нещо, но....трябват много пари за това. )))
Малка част отиват в ценни книжа и злато.
Цитирай

Galaxy 13197853088

смятал съм го, не стигат.
Цитирай

Аз вече споделих какво ще направя.
Ще пусна неприлично предложение във форума и тъй като се видя, че желаещите кандидатки са много ще има и кастинг
Цитирай

Варна

Ще си взема децата и ще се махна от тази държава и ще се установя другаде. Защото искам да живея другаде, но не и да работя там. Дано ми стигнат / като ги спечиля отнякъде, де /.

Цитирай

зад парка

Ще зарежа всичко и ще обикалям света, докато дъщеря ми навърши 7 и тръгне на училище. След това ще си купя къща в Коста Рика и ще усъвършенсвам испанския.
Цитирай

Имам всичко, което желая от големите разходи.
Затова просто ще си ги харча със здраве - е, може да инвестирам в магазин за маркова парфюмерия и обувки (това ми е слабост и ще оставя друг да го разработва, а аз само ще съм винаги "в час" с последните тенденции). Иначе, ще правя безсмислени покупки, смислени пътешествия, ще запиша децата ми в колежи в Швейцария, ще си родя още 1 дете и ще отида да живея постоянно на "all inclusive" в някой хотел...
И също ще направя едно неприлично предложение - т.е. ясно е, че и без него ще ми "вържат", но поне ще мога аз да диктувам правилата на играта...
Цитирай

Labrador за яхта или хотел няма да стигнат наистина. Но на мен ще ми дойдат много добре Mr. Green.
Цитирай

Купувам си 1200 GS Adventure и тръгвам.
Цитирай

София

Хващам мъжа си и детето и почваме да пътуваме .
Имоти имаме - не ме блазнят . Ще си купя може би къщичка в някое родопско село .
И лично за мен ще си взема Рено Меган Спорт 225 к.с.
Цитирай

България

Погасявам заема,заделям по-голяма сума,примерно 500 000 за детето,а с останалите пари карам ден за ден.Може и някоя почивка да подаря на семейството си,но някъде извън страната.Първо през Париж,а после чак в Египет.Стига съм мечтала толкова,че ще взема да си повярвам ooooh!
Цитирай

Кой би се оплакал, ако му се падне милион, но и двете неща, за които мечтая не биха стигнали и всички пари на света...
Цитирай

на майната си

Винаги, когато се размечтая за заветната 6-ца: 1-во, 2-ро, 3-то ...  и мъжо ме реже, че още преди 2-рото са свършили - та явно не стигат, поне да не ги мисля Smile.
Цитирай

първото,което ще направя е една дъъъълга,много дълга ваканция с мъжо и приятели на някое божествено местенце.
някаква част от парите ще дам на майка ми да си ги изиграе с кеф в бингото. Mr. Green
ще купя прекрасна вила в някой спокоен курорт и две луксозни коли.
ще помогна с нещичко на някого.
ако случайно нещо остане ще го депозирам. Laughing Laughing Laughing
Цитирай

RSA

1 000 000 лв всъщност не са чак толкова голяма сума. Къща, кола, нови мебели и покъщнина, малко аху-иху и те ще свършат. Даже може и да не стигнат.

С мъжа ми сме говорили по въпроса за печалба от тотото (но джакпота беше доста по-внушителен) и тогава стигнахме до извода, че не искаме да имаме чак толкова много пари. Аз си мисля, че няма да мога да спя спокойно от страх да не ни нападнат и оберат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора