Отговори
# 60
  • Мнения: 5 138
the 1 много си преживяла наистина справила си се, защото си силна жена, но и Господ и Богородица са бдели над теб.
Желая ти от сърце Алекс да е орисан с всичкото щастие на този свят
и лошото да е било само с раждането и за теб и за него.

Fantasia гънчиците се мажат с олио или мляко каквото ползваш, но на тях се обръща повече внимание, защото там стават подсичания.
 В къщи повече от 24градуса гледам да не става, на понякога не е възможно заради жегите.

# 61
  • Мнения: 31
   Боже, The1, какво си преживяла, а ние се оплакваме тук от разни колики и други подобни дребни проблемчета! възхищавам се на смелостта ти и ти пожелавам от сега нататък само хубави мигове с малкия сладкиш и татко му, а защо не и след време с още един осиновен сладкиш- все пак родители са тези, които са те отгледали и възпитали, а не тези, които са те изоставили някъде.
   при нас проблема с коликите продължава, но повече няма да се оплаквам! за раждането ще разкажа като заспи някога малката, че сега пиша с една ръка /с другата я люлея/ и ми е безкрайно неудобно.

# 62
  • Ловеч
  • Мнения: 574

 The1,съжалявам за това което си преживяла,няма как да не се разстрои човек,и аз си поплаках,но в същото време разбрах колко силна може да бъде една жена..Възхищавам ти се,а от тук нататък,ти пожелавам от сърце само щастливи моменти с бебенцето Hug

Момичета само да ви пиам,знам че шоколад не мога да ям,ма моля ви се кажете ми какво сладичко мога да хапвам или нищо не мога...Умирам от глад за сладко в момента...

# 63
  • Мнения: 31
п.с. момичета, искам да помоля някоя от вас да ми надпише снимките, че аз нещо не се справям- в албумчето накрая има 7 снимки с надпис jnki2009- на тях сме с мъжа ми на изписването и малкото ми слънчице Даниела. предварително много благодаря!

# 64
  • Мнения: 79
Честито на Bore77  да са живи и здрави и само хубави  моменти да имат

Ето какво остана от нашия списък

Последни метри преди финала за:

1. Fresh_30 юни
2. Катя - 27 юни
3. Promiscuous Girl - 27 юни
4. s3m_ - 30 юни/секциото ще е другата седмица живот и здраве/
5. maiamiii - 30 юни
6. ninand - 22 юни
7. Гали-89 - 24 юни
 
  
anjeelina Чул те Господ  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:21 от Fresh_

# 65
  • Мнения: 111
The1 преживяла си ужасно много няма смисъл да ти казвам и аз колко съжалявам и колко силна жена си важното е че сега ти и Алекс сте добре и сте си вкъщи с тати  Hug
Фреш списъка наистина намалява както каза че немаш признаци на мен ми се струва че утре е твоят ден Simple Smile

# 66
  • Мнения: 136
Все се каня да пиша за моята първа нощ в МД и все не оставаше време, но май сега дойде моментът, тъкмо малко да се посмеете.

Качиха ме в стаята, там спим по 2 момичета. Мен ме очакваше една туркиня (да подчертая, че нямам нищо против тях де), но още с влизането ме лъхна една особена миризма. Ама викам си: "свиркай си, нали си имаш бебе вече, миризмата е последната ти грижа". В началото всичко беше наред, заговорих я, каза ми, че това й е трето дете, в началото ми подаваше някои неща, че нали бях прясно родила и не смеех да ставам за всяко нещо. И така, докато съквартирантката ми не заспа и не започна да хъркаааааааааааааа  Mr. Green  Ама хърка като дъскорезница, на Жоро къркането си беше като птича песничка  ooooh!  Имах чувството, че я чуват чак долу в родилното, което е 9 етажа по-надолу. Първоначално стисках зъби, бях много превъзбудена и само си гледах малкия, докато той спи и игнорирах шума. Ама постепенно умората започна да надделява, опитах се да заспя, а хъркането на тая се усилваше с всяка изминала минута  #Crazy По едно време започнах да й свиркам, да й подвиквам, обаче все едно на мъртвец говоря. По едно време се събуди, за да си накърми бебето, аз се заслужах и разбрах, че че тя и будна хърка    Shocked   Явно имаше някакъв проблем с дихателата система.  newsm78

Помислих си най-наивно обаче, че като заспи пак, ще спре да хърка. Да, ама не  Naughty   Надуваше си гайдата на пълни обороти. Че и цяла нощ спа почти непробудно, както и на другия ден. А аз не успях да мигна нито за 1 мин., заклевам се. За капак, на сутринта, като отидох доста след нея до тоалетната, не искам да ви казвам какво нещо плуваше в тоалетната чиния  Sick Щях да си изповръщам червата, ама няма да влизам в подробности за това  Tired

На другия ден трябваше да ги изписват и аз бях супер щастлива. Ама нали съм си карък, оказа се, че бебето й, което беше на антибиотик, още не било съвсем добре и трябваше да стоят поне още 1 нощ. Тогава направо ми стана лошо. Трябваше да се действа - отидох при старшата акушерка, която е позната на мъжа на сестра ми, казах й, че оная много хърка и ме преместиха  Laughing Ами в крайна сметка, не стига, че си плащам по 35 лв. за стаята, ами и да търпя такива неща, няма да стане. Аз хъркането мога да си го издействам и вкъщи, я  #2gunfire

А в другата стая момичето беше много свястно. Вечерта тъкмо се зарадвах, че най-накрая ще поспя (първата нощ Боян почти не гъкваше, само си спинкаше), ама не - малкият започна да ми реве и цяла нощ бяхме на ръце. И така, втората нощ също мина без минутка сън. Чак на третата успях да задрямам за 1-2 часа и така до края на престоя ми сънят си беше мираж.

Сега отивам да хапна диня и да легна да подремна малко, че пак цяла нощ ще будувам  Wink

# 67
  • Мнения: 165
The1 Hug преживяла си много..милата Hug Важно е, че всичко е зад гърба ти вече, имаш мисия на този свят..

# 68
  • Мнения: 165
The1 мила, много ми стана мъчно за това което си преживяла, важно е, че всичко е свършило добре, много щастие ви пожелавам с малкото съкровище. Hug Hug Hug
Ние днес бяхме 5ч.на разходка папка навън 2 пъти/на пейка и на едно заведение/и дори три пъти напълни памперса, отдъхнах си, че пак бяха минали 48 часа от последното акане...Като се прибрахме пак доста ревеше, беше много гладна, насмука се набързо и после пак рев, но добре че вече позаспа....

# 69
  • Мнения: 64
The1, много, много мъчно ми стана и много съжалявам за всичко, което си преживяла. Поздравления за позитивното мислене и само радости оттук насетне!!!

Петя, много е тежко с тези колики при теб... При нас само 1 ден беше така и се побъркахме. Момичето, с което деляхме стая в болницата обаче (за разлика от Гъди аз имах голям късмет със съквартирантките!) ми даде от английските капки Инфакол и имаха направо чудодеен ефект! След половин час детето спеше! Пробвахме ги и вчера вечерта и ефектът пак беше страхотен! Мислим да се снабдим с още няколко опаковки за идните месеци, но засега ще ги ползваме само вечер, ако нещата са както досега, защото Богдан макар и да има неспокойни моменти, не сме сигурни, че става дума за колики.

Откакто Богдан е само на кърма ака много рядко - веднъж на 2 - 3 дни. Чета, че се случва и гледам да не се тревожа, но ми е малко притеснено...

За бебешки шезлонг на английски съм срещала следните думи: bouncer, bouncing cradle, rocker.

# 70
  • Мнения: 143
the1 прекланям се пред силата ти и желанието за живот!Много си преживяла но важното е че до себе си имаш двама невероятни мъже Peace Радвай се на сина си и дано всичко лошо е вече зад гарба ви  Praynig
Похвално е това че мислите и за осиновяване  bouquet

Ние вече акаме по рядко и не след всяко хранене но явно това е нормално.
Днес на Кати и беше първия пикник и си изкарахме чудесно Mr. Green
Фантазия нашата педиатърка ни изписа едино кремче което се прави в аптека"Валя Дечева"против подсичане е но е страхотно размазва се лесно и се слага на всички гънчици много съм доволна Peace
Ние във вторник сме на първата си консултация и се моля да е пораснала и да и стига кърмата  Praynig
Ядем само от дясната гърда а лявата я ползва за залъгалка Crazy щот не пуска кой знае колко но се храним поне 30мин. и после спинкаме поне 2-3ч. Peace
Гъди и при мене в началото имаше две туркини слава богу не хъркаха но пък като почнеха да си приказват на турски много се дразнех Close
Петя много неприятно това с коликите  Sad дано по бързо да ви минават  Praynig

# 71
  • Мнения: 0
gloria83  и аз като теб умирам за нещо шоколадово, но не може. Купих си баклавички и тулумбички. Може да хапнеш торта (паста) но не шоколадова.

lili-to също трябва да са я изписали.

# 72
  • Мнения: 5 001
Здравейте момичета Hug

Благодаря ви за поздравите, Честито на всички родили докато ме нямаше  bouquet

Раждането мина много леко, вкараха ме още на 23ти за лоши тонове, на другия ден ми падна тапата, почнаха леко да текат водите, на сутринта на 25ти бях с 6см разкритие и без грам болки. От там система и родих за 2 часа, имам външен шев лек, този път се справих с напъването Laughing
Детското в Шейново е под всякаква критика обаче, направо съм бясна #Cussing out Никола е спаднал с 300гр, уж сучеше от мен, но явно не му е стигало, а не е и дохранван, милия прибрали сме се в 1, и не е пишкал оттогава, а яде 2 пъти изцедена кърма, че му е трудно още от мен и Аптамил малко му дадох, така се стреснах като дойде педиатърката Cry Усещам как пак ще претърпя пълен провал с кърменето Cry

Утре ако имам време ще ви почета  Hug

# 73
  • Мнения: 2 609
the1, ужасно е това, което си преживяла, но важното е, че вече сте добре и ти и бебчо. Peace

somebody, благодаря за снимката.

При нас кърменето, по скоро събуждането за кърмене е проблем от няколко дни.  ooooh! Преди си се будеше на 3 часа, сега може и 4 да изкара и да не се размрънка дори. Като засуче пък заспива много бързо, явно защото е още много мъничка и се изморява по лесно... Thinking Отделно докато ми захапе лявата гърда минава сума ти и време, не я харесва нещо и това си е. Crazy А с каката такива проблеми съм нямала. Надявам се и сега лека полека да отшумят.

Днес на Ивка и падна пъпчето. Нормално ли е да кърви по малко и колко време е така?

# 74
  • Мнения: 46
The1, милата, измъчила си се, но вече лошото е зад гърба ти. Продължавай да бъдеш все така позитивно настроена и гледай само напред. Очакват те много щастливи дни с детенцето ти.
Да се похваля, че Ицко днес след ден и половина пауза се изака, ама какво акане бешеее - памперса преливаше Laughing Днес бяхме четири часа на вън и пак беше много кротък - само яде и спа, ама като се прибрахме ми разказа играта - час и половина ми стоя на циците, а после страшен вой и гърчене. По това време най-много го мъчат коликите.
Оф, а в нашата градска градина май никой не се е сетил да напръска срещу комари - цялата съм нахапана. Трябва да си купя и комарник за количката, че нямам.

Общи условия

Активация на акаунт