Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Здравейте, момичета! Родих преди 3 месеца  по естествен начин и се наложиха няколко шева- вътрешни и външни. Очаквах да ме боли първите 2-3 пъти по време на секс, но вече повече от месец имам болки и дискомфорт. Определено първите 2-3 пъти беше най-зле, но се чудя до кога ще продължава болката!  ooooh! Явно доста здраво са ме зашили  Sad
Цитирай

Оileán na leipreachán

Не ме е боляло нито веднъж.
Може би влагалището ти е все още сухо.  newsm78
Кърмиш ли?
Цитирай

София

Ще следя темата, защото ме интересува. И мен ме шиха и все още не мога да се престраша. Все си мисля, че още не е зарастнало съвсем, а и лекарката ми каза да изчакам до 40-тия ден. Все пак съм чувала, че първите месеци е малко сухо и е хубаво да се ползва лубрикант. Може за това да изпитваш дискомфорт. Успех ти пожелавам. Smile
Цитирай

София

Отиди на профилактичен преглед, за да се види, ако имаш проблем. Моя приятелка се разкъса зверски и поне година не можеше да си седи на д-то, за секс въобще не можеше да се говори ...
Цитирай

Може би е добре да направиш един преглед, при мен болката беше само в началото, през първия месец не сме и правили, защото предчувствах болка, но после нямаше никакъв проблем.
Цитирай

tuk nqkade

И мен доста ме позакърпиха Laughing и ме болеше много първите пъти.Но последния път като го правихме ме боля зна4ително по малко.По добре ходи на лекар.
Цитирай

USA

Аз имах само външни шевове. Боля ме горе долу месец и после всичко отмина.
Според мен е хубаво да отидеш на преглед, за да си спокойна  Naughty Успех и дано всичко е наред Peace
Цитирай

Русе/FL

Ние за първи път правихме секс след 5 месеца и мен ме боля малко в началото, все едно бях девствена пак  Rolling Eyes бяха се престарали със зашиването. Но след известно време нещата си дойдоха на мястото и даже мога да кажа, че секса е още по приятен и за двамата  Peace Препоръчвам ти да ползвате някакъв лубрикант и ако не се подобряват нещата да отидеш на лекар  Hug
Цитирай

Не съм имала никакви болки след раждането.Явно си е много индивидуално.Може да те боли само първия път,а може и следващете 10 да изспиташ дискомфорт.Консултирай се с лекар за продължителността на това неразположение.
Цитирай

България

Аз имах 20-ет шева-вътрешни и външни,но само първия и втория път изпитах дискомфорт,като вътрешно разтягане,но след това изчезна този проблем.
Цитирай

София

Мен до преди месец някъде си ме боляше, усещах неприятелн дискомфорт.
Раждах секцио. Доки ми изписа Глайтгелен, но  го ползвах само веднъж, нещата се нормализираха от само себе си
Цитирай

София

Иди на лекар. Не е нормално да те боли толкова време. Болката от шевовете ли я чувстваш или самата кожа на влагалището е като охлузена? Ако е първото, вероятно са те зашили кофти. Ако е второто - трябва да се лекуваш, най-вероятно една микробиология би показала как стоят нещата Peace И за двете неща ти трябва лекар.
Цитирай

София

мен пък още си ме боли,дано като родя пак отмине
Цитирай

София

Според мен е нормално.
При 1вото раждане имах вътрешни шевове. Опити за интимни контакти най-вероятно сме правили към 3тия месец след раждането. Ами не, че изпитвах някаква болка. Беше ми дискомфортно и неприятно. След известно време всичко се нормализира.
Цитирай

Lyubi,а колко време след като роди пак започна да правиш секс? Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора