Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лондон,майна

Момичета откакто започнахме опити за бебе предменструалните синдроми ми започват все по-рано.Този месец 15 дни преди датата за М.Гърдите ми стават огромни,подути,напрегнати и адски ме болят.Остри болки ме пронизват в корема.Кръста ме боли и ми е доста отпаднало.В един момент имам чувството,че цял месец съм в цикъл.Ужасно е!И това е от няколко месеца,но този е направо трагичен.Моля ви,ако ви се е случвало или имате идея защо се получава така-пишете,пък аз другата седмица ще ходя на лекар.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Здравей, а ти следиш ли овулация по някакъв начин, защото това може да са симптоми на болезнена О...
Колко ти е дълъг цикъла, и ако следиш О на кой ден долу горе е?
Цитирай

Лондон,майна

Този месец започнах да си следя овулацията,но не съм сигурна кога точно е понеже тестовите черти бяха много съмнителни.Решила съм другия месец да се заредя с други тестове за овулация.А и овуто е 24ч а не две седмици.Една приятелка ми каза да си направя тест,но е рано още.
Цитирай

Кога по принцип трябва да ти дойде?
Цитирай

Лондон,майна

На 29-ти в понеделник,но като съм всеки месец така и си мисля,че може да е заради бебеправенето  Thinking
Цитирай

София

Това са нормални усещания за след овулация.Не виждам причина за притеснение.При мен се редуват месеци на пълен набор от ПМС и месеци,в които не чувствам нищо.Но наистина трябва да е сигурно,че настъпва О.А това само ехограф може да го докаже Peace
Цитирай

Лондон,майна

Аз не, се притеснявам,но ми е дискомфортно доста дълго време и исках да питам и вас  Smile Благодаря ви  Peace
Цитирай

София

Случвало ми се  е, но според мен е защото постоянно следя за някакви симптоми - за овулация, за бременност и почвам да обръщам повече внимание на болките в гърдите, корема и т.н. С две думи като, че ли е на психична основа Rolling Eyes
« Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 23:49 от zozinia »
Цитирай

между два континента

И при мен така се получи като започнахме да бебеправим. Още повече след като се информирах какви са симптомите за ранна бременност, започнах да се вглеждам много и да ми правят впечатление неща, на които преди изобщо не съм обръщала внимание... Няма повод за притеснение! Както е казала zozinia - на психична основа е. Ще ти "мине" като забременееш  Flutter
Цитирай

Аз имам .... как да го кажа, по-ясно изразена овулация.
Усещам тежест в корема ниско, като леки менструални болки, и напрежение в гърдите / и ЦС разбира се/. Засичала съм 5 месеца с тестове. след като спра да усещам всичко изброено по-горе и тестовете вече си показваха, че Ов е минала.

Цитирай

Лондон,майна

Ще ти "мине" като забременееш  Flutter
[/quote]
Само дано е по-скоро,че моята половинка нещо се изнервя,че не става и само се караме.Като,че ли съм му виновна аз   Crying or Very sad
Цитирай

Чехия

Нормално е..и при го имаше мисля, че е по скоро психически ефект от взиране ..всеки месец, от очакването и тревогите.
Пробвай да не мислиш за резултата и ще се подобри.
Принципно психиката влия е на хормоните така, че всяко нещо рано или късно става с физически прояви.
Цитирай
Може ли и аз да споделя. Откакто бебеправим МЦ ми се промени. Първия  ден ме болят яйчниците, а до сега ми беше без болки. Най-странното е, че последния месец не сме бебеправили, понеже пих лекарства и последното МЦ ми беше безболезнено. Някой има ли идея на какво се дължи това?
Цитирай

София/Варна

Цикълът е съвсем нормално да се променя - продължителност, интервал, болки, предменструален синдром, симптоми по време на овулация - всичко може да се промени.
Причините, (когато липсва някакво заболяване или прием на медикаменти) може да са:
стрес, напрегнатост, нервност (напр. изпити, сесия и т.н.)
промяна в климата
пътуване, почивка
промяна в "режима" на секс - по-често, по-рядко
след раждане
и мн. други
Цитирай

Софийските полета.

Да, честно казано, наблюдавам нещо такова. Повече от седмица дори преди да ми дойде, се почва ooooh! Като преди това беше не по-рано от 3-4 дни напред. А освен всичко останало, както си ми беше около 28-дневен, цикълът ми изведнъж от самосебе си стана над 30-31-2-дневен. Естествено първите няколко месеца с това 2-3 дневно закъснение все се надявах, но после като свикнах.. Tired Сега не ми ли закъснее поне седмица, не се надявам.

... Из "Закона за Всеобщата Гадост" Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.