панирани сиренца в корнфлейкс ?!?

  • 11 324
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте , наскоро ядох панирани топени сиренца с корнглейкс в една пицария и не мога да спра да мисля за тях , сервират се с конфитюр и са уникалниии. има ли някой идея как се правят Simple Smile))))
  bouquet

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Мисля, че парченцата топено сирене се слагат първо във фризера за да се стегнат и да не се разтекат при пърженето. Когато са готови се  панират последователно в брашно, разбито яйце  и корнфлейкса. След това пържиш. Сирене Президент е перфектно за тази рецепта Wink

# 2
  • Мнения: 1 888
Това е едно божествено предястие,редовно си го поръчвах на морето.Правила съм го в къщи.Корнфлейкса трябва да е счукан на ситно.Сиренцето овалях добре отвсякъде в брашно,после яйце и накрая корнфлейкса,много добре отвсякъде.И пържиш.Не е сложно.Аз го заливам със сладко от боровинки,както е в оригинален вариант и се сервира върху канапета от резени портокал.Успех. Порцията е започната вече,не по моя вина не дочака снимката.. Party

# 3
  • Мнения: 4
даа това са те найстина са божествени Simple Smile)))) благодаря много момичета веднага ще ги пробвам имам само един въпрос конфлейкса обикновен ли да е от нези на нестле фитнес примерно става ли и коя марка ползвате вие Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 1 888
даа това са те найстина са божествени Simple Smile)))) благодаря много момичета веднага ще ги пробвам имам само един въпрос конфлейкса обикновен ли да е от нези на нестле фитнес примерно става ли и коя марка ползвате вие Simple Smile))
Става,разбирасе,аз съм ги правила и оваляни в галета,ако съм нямала корнфлейкс.Успех,очакваме снимка

# 5
  • Мнения: 3 306
и аз често правя панирани сиренца  Simple Smile 
ползвам най-обикновен корнфлейкс и ги сервирам с ягодово сладко

# 6
  • Мнения: 460
Ау, страхотна идея, ще пробвам, за гости също е подходящо и интересно, благодаря за идеята Peace

# 7
  • Мнения: 4
да наистина са страхотни и е нещо по различно от типичната панировка ,с която сме свикнали Simple Smile))) а в комбинацията с сладко е .... нямам думи . Благодаря на всички за идеите , страхотни сте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт