Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 86

  • 29 608
  • 364
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 461
Пепи аз не искам да спираш да пишеш и да ни лишиш от прекрасните си торти   bouquet

# 46
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Pepi, ne se izlagai Laughing, prosto si zapazi kritikata za koito ja iska, naprimer za men, ama az pokazwam li torta - tvardo njeee  Twisted Evil ...
Atlanta, kak mi se prihodi na tazi konvencia  Laughing .... takiwa krasoti, ei go kade e Chicago na 8 chasa s kolata .... Trjabva da go obsadja sas maga mi, imame mnogo poznati da navestim tam .... Ako ne se navie, pone spisanijata da si poracham  Cry ...
Tandoori, kako moga da ne se obadish che ste hodite na Niagara, mogeshe da se vidim na kanadsko kafe, ot nashata strana e po-hubav ...
Interesno kade mi e kredora  newsm78 ...
Ta mai izglegda che ne sme chak tolkowa dalech edna ot druga iz hamerikite, moge da si organizirame edna North Am sresta njakade, kato drugarkite v BG  Laughing Sunglasses ? Shemetkata i tja e otnositelno nablizo  Laughing ....

# 47
  • Мнения: 373
Здеавейте всички!!!
Буболинка - пакахнах, толкова много ги харесвам твоите торти   bouquet
Въпрос: Моят съпруг си купи компресор, а на мен airbrush, та питанката ми е такава, само специални бои ли мога да ползвам или мoга да забъркам нещо, което да става са еърбръша? Изобщо ако някой знае полезен сайт с инфо за това как се ползва това чудо ще съм много благодарна! Тя моята работа стана "на гол гъз бял бъз" както казваше баба Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 01:09 от laskova

# 48
  • Мнения: 559
Добър вечер,момичета!
Минавам набързо и изчезвам,че сме двамца младоженци днес и ...оле мале Embarassed

ninon-Здравей!По въпроса за трансфера.Естествено е,да не стане точно гладка тортата,а също и трансфера няма да е идеално гладък.Но моят съвет е-когато ги събереш (трансфера върху тортата),с едно целофанче завито на фунийка пълно със сметанка го обиколи и така неравностите ще се "слеят".А и ще изпъкне самият трансфер!Успех ти пожелавам.  bouquet

natalyna -Добре си решила с дъгата.И така пасва на композицията ,даже идеално.Синът ти е такъв сладур,много чаровен!Да ти е жив и здрав и много щастлив!

laskova -Честита придобивка,скоро да ни се похвалиш с някоя торта използвайки го!

доня КОПРИВА -Аз смятам да опиташ урагана както предложи и Албенка със сметана.Сметаната понякога е неземенима в такива случаи.Прелива и се смесва и има и височина,ще стане и релефно.Дано да се получи.

_Пепи_ -Няма прави и криви,както сама казваш-всеки има право на мнение.

Лека вечер и спорна седмица Ви желая. Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 413
Пепи тортата е страхотна за дома!  smile3501

ох исках още да отразя, но нямам вече сили! Простете ми!  Tired

# 50
  • Мнения: 1 669
Буболинка, имаш и моите адмирации! И двете торти са прекрасни, а мен втората ме впечатли много с чистия си и елегантен стил! Браво!

# 51
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пепи, извинявай, че се намесвам, ама мисля, че Шеметчето нямаше предвид теб, с този коментар  Wink
Нямам нищо общо в случая Simple Smile ама Клер доколкото знам беше твърдо ЗА критиките така че според мен нещо не се разбрахте.

За Ниагара и аз искам ама ще е по-натам явно. Ако се бяхте обадили обаче щях сериозно да се замисля.

# 52
  • Мнения: 2 185
Здеавейте всички!!!
Буболинка - пакахнах, толкова много ги харесвам твоите торти   bouquet
Въпрос: Моят съпруг си купи компресор, а на мен airbrush, та питанката ми е такава, само специални бои ли мога да ползвам или мoга да забъркам нещо, което да става са еърбръша? Изобщо ако някой знае полезен сайт с инфо за това как се ползва това чудо ще съм много благодарна! Тя моята работа стана "на гол гъз бял бъз" както казваше баба Simple Smile

Ласкова, не съм работила с еърбръш, само съм чела по въпроса. Доколкото знам боите трябва да се течни ( хвалят тези на Америколор), не знам ако разредиш геловите дали няма да стане, може да пробваш. Можеш също така да използваш и дъстове, които да впръскваш както са си сухи-получава се много ефектно. Като част от полезните съвети, които съм срещала за работа с еърбръш е изобретяването на някаква по голяма кутия, която да служи като параван, защото боята лети навсякъде и няма изчистване после, както и използването на маска, за да не вдишваш боята. Има много полезна информация във форумите на кейк сентрал-пусни там търсачката и за каквото конкретно те интересува Честита придобивка, да ни се похвалиш като я сефтосаш! Успех!

# 53
  • Мнения: 7 091
* ( малко встрани от темата)
Ели, аз писах в американската тема, даже обсъждахме, обаче ние в Канада не можем да влезем. Не сме нито граждани, нито имаме зелени карти и ни трябва виза, та така.
..
АКо на някой му е интересно качих снимките във фликър.  Peace

# 54
  • Мнения: 1 173


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229804
Аз се чудех защо ми горят ушите днес , а вие .... JoyАталанта на теб ти е така да се каже" на една ръка разстояние" (поне отиди да разгледаш тортите и всички "играчки " които ще са изложени за продаване ( аз ще получа сърцебиене при вида им  Mr. Green ) Иначе 7 ч и 450 мили какво са , даже може да отида до консулството да си направя паспорта (че нямам нитo Бг , нито Американски - срамота  Embarassed
Яд ме е само че най-интересните "уроци" са разпродадени , иначе със сигурност бих отишла ( ще помисля , до края на юли има време )
Нат да ти е жив и здрав рожденика   bouquet . Тортата е много хубава , слънчева - цветовете са идеални !
Пепи браво за тортата за дечицата . Представям си как са се радвали . Поздравявам те за това което правиш.
Бубилинка каква ръка имаш бре човек - рисунката е страхотна ! Юбилейната също , ще ти простим за истинските мидички  Wink
Ласкова Клеър ти е казала за боята - течна е , но не знам дали ще се получи да разредиш гелова боичка . Иначе и аз ще следвам твоя пример - ще се обзаведа за РД. вече съм предупредила всички , какви подаръци искам  Laughing . Тандури твоя Китчън ейд е №1 в списъка  Party)

Аз казах ли ви за "циците" . Не искал да я разреже , що се блъсках да пека блатове , да бъркам 3 различни крема  Crossing Arms . То ако беше само за идеята един стериопор щях да облека .

За критиката и коментарите всеки вижда нещата различно , но изказвайки мнението си , не означава непременно че е "против" автора на тортата . В конкретния случай аз лично бих оставила цифрите без "мрежата от шоколад" отгоре ( Антоан нищо лично) , но това си е мое виждане , това как бих аз направила дадена торта . Нека не превръщаме темата в бойно поле - не затова сме се събрали тук.. Тук сме за да споделим едно красиво хоби , а не да си отправяме упреци .

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 04:47 от raya_рая

# 55
  • Мнения: 634
Буболинка ,специални поздрави тортите са разкошни Hug
Нат твоето момче наистина едоволено ,торото е супер  Hug
Рая ,невероятна си.  bouquet
Не бива да се чустваме засегнати ,когато ,човек изказва мнение ,аз винаги искам такова ,дори от близките в къщи ,отсрани се вижда по друг начин.Моля ви да не се засягаме,нали в тази тема се дават съвети и мнения.Пепи ,мястото ти е тук мила ти на всички помагаш и  не спирай да пишеш. Praynig

# 56
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Буболинка, имаш златни ръце!!! Дай моля те подробности за пиратската, как я рисува?

Нат, да ти е жив и здрав малкия мъж и все така да го радваш.

Рая, много изпипани торти!!!! Чакам скоро  и цех да отвориш!

Ели и сие, който реши да се вдигне за конвенцията, да се обажда навреме, че да си взема няколко дена от работа да мятаме крачоли заедно.

# 57
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
* ( малко встрани от темата)
Ели, аз писах в американската тема, даже обсъждахме, обаче ние в Канада не можем да влезем. Не сме нито граждани, нито имаме зелени карти и ни трябва виза, та така.
..
Айде сега оправдания Simple Smile вие като не можете да скокнете границата ще скокнеме ние у щатско. Ама аз по-добре да си трая че така скочих до щатско че само два магазина за сладкарски инструментариум видях и се прибрахме  Embarassed срам и резил!

# 58
  • Мнения: 373
Clairette Thnx  за инфото!!! Прочетох в cake central, че ставало с дъстове разредени с 99% алкохол ( чист спирт предполагам), а в краен случй и с водка ставало!!!   bouquet
raya_рая тоз брачед върху тортата истински ли е? Т. е. той истински няма как да е де , но от пластмаса ли е или се яде?

# 59
  • София
  • Мнения: 315
antoan2006 много ти Благодаря за съветите  bouquetСлад 10 дена надявам се да се отчета и аз с хубава торта Rolling EyesСтискайте палци.

Общи условия

Активация на акаунт