за болницата

  • 2 649
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 297
Аз си носех само тоалетни принадлежности в един несесер,но всичко зависи от болницата в която ще раждаш.Успех   bouquet

# 31
  • Мнения: 657
При една от лекциите за бременни в Окръжна б-ца- Варна, акушерката ни каза, че предпочитали да си носим багажа в торба (плик), защото нямало къде да се слагат раниците/саковете и майките ги държали по земята. А там не било много хигиенично, особено когато чистачката идвала да чисти побутвала саковете с мръсната стирка. Rolling Eyes Предполагам, че съветът ти е бил даден с подобен аргумент. Wink Можеш да си вземеш по-важните неща за самия ден на раждането, а всичко останало да ти донесат роднините, когато те посетят. Peace
Леко и безпроблемно раждане! Hug

# 32
  • Мнения: 1 495
Специално за 1АГ "Св.София" казаха вещите да са в плик. И то беше нещо от рода на има много хора и да няма после това го дадох на еди си кой. Най-необходимото си взимаш, а останалото могат да ти го донесат после. И аз мисля, живот и здраве в плик, къде ще го мисля тоя сак и багаж там.

# 33
  • Мнения: 998
Моите вещи бяха в сак ,а  тези на бебето-в отделен плик в сака.

# 34
  • Мнения: 4 335
Аз така и не сварих да си приготвя багажа,защото малкия много се беше разбьрзал.Но мьжьт ми после донесе всичко в две големи торби.

# 35
  • Мнения: 1 558
Аз също раждах в Св.София и багажа ми беше в малък сак Peace

# 36
  • Мнения: 835
Моят беше в малка раничка, от тези спортните и ми беше удобно, защото я разнасяш насам-натам докато те приемат.

# 37
  • Мнения: 6 274
Е, явно и аз съм от "селянките" Mr. Green, защото и трите пъти си бях с плик, и ми беше много удобно.
Не, защото нямаме сакове вкъщи  Laughing, а защото аз така исках.
И не мога да разбера какво значи това "ще ги разнасяш насам натам"?  newsm78
Къде ще ги разнасяш?  Shocked
Ти да не дефилираш там?  Laughing
А и не виждам разликата в разнасянето на "селските" пликове, и "градските" сакове.
Темата наистина е глупава, да не кажа обидна за нас, селянките с пликовете.
 Crossing Arms

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Бях с един сак за мен и малко сакче с дрешките на бебето.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 605
Бях с куфар, но като влезнах да раждам /в Св. София/ ме накараха само плик с най-необходимото да взема, а куфара щели после да ми го донесат.

# 40
  • Мнения: 645
Бях със сак.Плик за дребните неща.
Но си зависи и от болницата в която ще раждаш Peace

# 41
  • България
  • Мнения: 757
Срам не срам аз си носех нещата в една по-голяма чанта.Как ги събрах и аз не знам при положение,че на излизане от болницата излязох с три такива Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 658
В малко сакче.
Но честно каzано, не мога да повярвам, че и zа това имало иzисквания, че и проблеми ви правят  ooooh! . Защо всичко трябва да е сложно не ми е ясно.. Все едно не си съzнателен човек, ще  нареждат в какво да си слагаш нещата...

# 43
  • Мнения: 1 354
Моят багаж беше в раница, но само моят на бебето всичко подсигуриха от болницата  и аз не съм носила нищо Peace

# 44
  • Мнения: 929
Моят багаж беше в чанта. Никой не ми е казвал в какво да ми е багажа.

Общи условия

Активация на акаунт