Нормално ли е да има такова влечение?

  • 6 677
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 860
Аз не мисля, че е заложено по рождение. Ама не съм специалист и не мога да кажа как става.

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Разбира се, че е заложено. Една от най-добрите ми приятелки е гей и мисля, че си беше такава откакто я познавам, т.е. от деца, просто в началото не го съзнаваше. Но винаги е била различна.

# 32
Разбира се, че е заложено. Една от най-добрите ми приятелки е гей и мисля, че си беше такава откакто я познавам, т.е. от деца, просто в началото не го съзнаваше. Но винаги е била различна.

Едни са различни, други не са. Това че си обичала жена не те прави гей. То просто се случва.Това че не ти се е случило до 36 не е гаранция че никога няма да се случи.

# 33
  • Мнения: 6 860
хха, сега да не вземеш да кажеш, че и в мъжете е заложено.

# 34
  • Мнения: 156
въпреки че харесвам и мъже, и жени, съм способна на здравословна хетеросексуална връзка. не виждам защо нещо да не е наред, дори и да харесва И жени. не се безпокой за това ако отношенията ви са наред. моят приятел знае това. ако ми прегледа pc-то сигурно ще откачи ако е като теб Laughing.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 00:05 от foreplay

# 35
хха, сега да не вземеш да кажеш, че и в мъжете е заложено.

Не съм мъж и не отговарям за вас но мисля че нещата при мъжете са малко по-различни. Жените обаче го могат всички. Зависи от нивото на освободеност.

# 36
  • Мнения: 6 860
ОК, нямам против.

# 37
  • Мнения: 46 492
Не съм мъж и не отговарям за вас но мисля че нещата при мъжете са малко по-различни. Жените обаче го могат всички. Зависи от нивото на освободеност.

Не е зле да подкрепиш думите си с някакви доказателства, защото подобни неща не съм срещала (съмнявам се и че ще срещна)  Laughing

# 38
Не съм мъж и не отговарям за вас но мисля че нещата при мъжете са малко по-различни. Жените обаче го могат всички. Зависи от нивото на освободеност.

Не е зле да подкрепиш думите си с някакви доказателства, защото подобни неща не съм срещала (съмнявам се и че ще срещна)  Laughing

Да. Вероятността да се срещнем не е голяма.  Mr. GreenНо нищо не се знае-надеждата умира последна... Two Hearts

# 39
  • Мнения: 46 492
Говоря за статии, след проведени изследвания, представителна извадка, 1 случай не е доказателство за мен  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 6 713
Аз също много харесвам Адриана Лима, страшно красива е, обаче не си слагам нейни снимки навсякъде Shocked За мен не е нормално човек да има ЧАК такова влечение към красиви представители на СЪЩИЯ пол... За мен или има ниско самочувствие, което прикрива под това, че уж разбира от красоти, или има нещо гнило... ама в друга посока.  Embarassed
Тука ще се получат основно такива отговори, това ли очакваше от темата?

# 41
  • Мнения: 1 726
И на мен не ми се струва нормално, аз бих си сложила снимки на мъже.

# 42
  • София
  • Мнения: 553
На мен пък ми е интересно как изглежда визуално приятелката на автора. Това може би ще даде някои отговори...

# 43
  • Мнения: 2 448

Не съм мъж и не отговарям за вас но мисля че нещата при мъжете са малко по-различни. Жените обаче го могат всички. Зависи от нивото на освободеност.

И аз чакам някакви доказателства в подкрепа на това, че всички жени го умеят това. В случая разбирам че ти го умееш и това те кара да мислиш, че си по освободена. Което няма никаква логика, освободена от какво? Никакво табу не е връзката между жени, ама като изобщо не изпитвам подобни нужди пред кого и за какво да се правя на "освободена" с нещо, което не ми идва отвътре.

Никога една жена не може да ми даде това, което може един мъж, в никакъв аспект. Такава връзка за мен би била лишена от цялост, да оставим настрана , че и достатъчно удоволствие не би ми донесла в чисто сексуален план.
Така, че обобщението всички е меко казано несериозно.

# 44
  • Мнения: 24
Добре де, моя компютър като е пълен с папки на Шварценегер, Рони Колмън и Лари Скот...какво искаш да намекнеш?....Хмммм...абе сега наистина се замислям...да не би?!...Олелелеее, май трябва да се консултирам със сексолог  Sick

Общи условия

Активация на акаунт