Нормално ли е да има такова влечение?

  • 6 678
  • 61
  •   1
Отговори
Наскоро открих в компютъра на приятелката си цели папки със снимки на Адриана Лима,Никол Шерцингер,Жизел Бюндхен и разните му там красавици?По декстопа си слага фон с някоя красавица,телефона й е пълен с картинки,в компютъра има снимки на красиви жени...Питам се дали не си пада по мацки  или просто обича красотата?Направо незнам какво да мисля.Би било нормално да има снимки на Брат Пит или Джъстин Тимбърлейк или някой от този сорт..И като се заговори за жени ожесточено ще спори кои са най-красивите,какъв усет имала?Направо боготвори такива световно известни мадами и се чудя дали не заглежда и красивите момичета по улиците? newsm78 Мисля ,че нещо не е наред...

# 1
  • Мнения: 46 508
Просто иска да прилича на тях, нормално е за жените, не се вкравай във филми.

# 2
  • Мнения: 431
Жените по улиците заглеждат другите жени, така си е било винаги и не е признак на обратност, както вероятно ти се ще да си фантазираш.

Толкова ако искаш тройка, направо й го предложи, вместо да си смучеш подозрения от пръстите.

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
И аз имам в компютъра си такива папки,без да имам никакво влечение към моя пол.Въпреки това много обичам да гледам снимки на красиви жени,дори и на улицата,пак обичам да ги гледам.Не ме привличат,но някак искам да ги разгледам просто,мисля,че си е съвсем нормално.

# 4
  • Мнения: 25 597

Надявай се...
А, дано, ама надали...  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 876
Спокойно, и аз имах такова гадже. Беше фенка на големите цици и лаптопът и беше пълен с такива снимки.

# 6
  • Мнения: 46 508
...
Толкова ако искаш тройка, направо й го предложи, вместо да си смучеш подозрения от пръстите.

Тя може и да се навие, но силно се съмнявам, че той ще успее да докара Адриана, Никол или Жизел  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 710
...Питам се дали не си пада по мацки  или просто обича красотата?

Едно от двете.
Всъщност защо да няма влечение към мацки?

# 8
Всяка една жена по всяко време може да обърне резбата- зависи от обстоятелствата.

Но увлечението на приятелката не го намирам за нормално- признак на ниско самочувствие и инфантилност. По знаменитости се увличат през пубертета когато са в търсене на себе си.

# 9
  • София
  • Мнения: 233
Не знам за другите, обаче аз съм в състояние да се обърна само след жена, не и след мъж, без дори да съм си помисляла някога да сменя брега... Mr. Green
Просто оценявам много високо женската красота, естет съм дет` се вика Sunglasses

# 10
Не знам за другите, обаче аз съм в състояние да се обърна само след жена, не и след мъж, без дори да съм си помисляла някога да сменя брега... Mr. Green
Просто оценявам много високо женската красота, естет съм дет` се вика Sunglasses

Не си помисляла защото никоя не си е поисквала. Заглеждането няма нищо общо с това дали си естет. Физическото привличане е резултат от сексуален сигнал- осъзнат или неосъзнат.

# 11
  • Мнения: 46 508
Въобще не съм съгласна с xxa, не ме привличат жени, сексуално, но ако трябва да си избирам аватар (например), бих сложила красива жена, мъж не, неестествено ми е, не знам защо  newsm78

# 12
  • Мнения: 431
В природата на жените е да оглеждат "конкуренцията", според мен. Grinning

Пък и какво да им се гледа на мъжете по улицата, едно 99% от тях са грозни.

# 13
  • Мнения: 2 448
В ранните си младежки години, точно от зяпане и сравнение с подобни мацки си мислех, че може би би ми харесало да съм с жена. Да ама не се оказа точно така, да пипаш чужди цици е ОК,но да целуна жена по устните не можах и това си е.

Та не знам дали е влечение към жени или просто мания към красотата и желание да бъде като тях, това на приятелката ти.

# 14
  • София
  • Мнения: 233
Не си помисляла защото никоя не си е поисквала. Заглеждането няма нищо общо с това дали си естет. Физическото привличане е резултат от сексуален сигнал- осъзнат или неосъзнат.
Абе какво физическо привличане, к`ви пет лева...
Аватара ми като на неосъзната "сестричка" ли ти се струва?
Питаш-отговаряме, ти какъв отговор искаш да ти дадем?
Налага го времето, налага го обществото и мисленето - равняваме се по най-добрите Wink

Общи условия

Активация на акаунт