Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 3

  • 138 614
  • 929
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 615
Добро утро!


Честит имен ден, Софи.
Чудя се и се мая какво да ти пожелая - щастие или радост, а може би вечна младост. Нека да е младост, защото в нея има щастие и радост!  smile3525

Чести празник, и на всички Софиянци cheers

п.с. хубава тората, трябва да кажеш рецептата  Laughing

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 15:44 от tishoo

# 916
  • Мнения: 167
Добро утро!
Тишо, откъде го свали този билборд?

Софи, честит имен ден!

# 917
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Добро утро на всички!
Софи,честит имен ден и от мен!Бъди ни жива и здрава и все така отзивчива към всички! Hug

# 918
  • Мнения: 223



                                  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, СОФИ

                           

                                                                                smile3525

                                                       

# 919
  • Мнения: 615
Добро утро!
Тишо, откъде го свали този билборд?

Софи, честит имен ден!

 Laughing, късно го видях, че е голям

# 920
  • Мнения: 9 481

Тишо, откъде го свали този билборд?


 Joy Joy Joy

Честит Имен Ден sophsan !

Честит Имен Ден и на всички останали именици днес!  bouquet

# 921
  • Мнения: 114
Софи ,честит имен ден и от мен!
 baloni
Пожелавам ти много незабравими и споделени мигове на щастие и любов!

# 922
  • Мнения: 78
София,
твоето име олицетворява симбиозата на трите християнски символа - ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ. Нека те - ВЯРАТА, НАДЕЖДАТА и ЛЮБОВТА бъдат винаги част от теб. Носи гордо името си и раздавай щедро, както до сега, Сила, Оптимизъм и Чувственост.

# 923
  • Мнения: 803
Честит имен ден и от мен, Софи! Да си жива, здрава и много усмихната!

# 924
  • София
  • Мнения: 2 019
Невероятно е чувството да получиш такива хубави пожелания от приятели, защото за мен сте такива!
Искрено ви благодаря за вниманието и чудесните думи!   Crazy Hug

# 925
  • Мнения: 615
Моето мнение, за СБР-НК Павел Баня:
Ще започна от първия ден, значи пристигнах към 8:30, по рано е безмислено да сте там защото няма доктор. Чаках на регистратурата около 20мин., погледнаха ми резервацията, написах нещо върху нея и ме пратиха при доктор за разглеждане на документите. Отидох в другата сграда зад стария санториум на около 50м. Там също чаках 10-15мин. Защото има много хора сутрин. След като видя за около 0.46мин., че имам направление №7, етапна епикриза и ЕМГ, написа на резервацията „ДА” и ме прати отново да чакам 20мин. на регистратурата . След като доиде моя ред, последва разпит за семейното ми положение, образование, работа и т.н. това пак около 20мин. .
От там отиваш на касата да плащаш, чакаш и там естествено . От каста те пращат отново в сградата, където е лекарката, но в друга стая за регистрация. Там също последва разпит тоя път за болеста, Къде?, Как?, Кога? Къде те боли, сърби и т.н.
От регистрацията отиваш пак при лекаракта за преглед, няма да разказвам как протече прегледа, нито името на докторката, трябва да се види на място Wink , всяко описание ще е недостатачно .
Лекарката ти пише процедурите, и те праща на друго място за да ти дадът график, естествено на всякъде чакаш ред . След като си получиш графика отиваш в залата за ЛФК да ти снемата някакъв мусколен статус, представлява писане на един лист на някакви работи от рехабилитатор, не те и докосват . От ЛФК отиваш пак при любимата ми докторка и връщаш листчето, казва ти след 3 дена да минеш да и се обадиш да види как си.
Това е регистрацията, всичко е много хубаво, но часът е вече най малко 11:00, естествено няма никакви процедури, на мен ми написха ПДМ за 11:45 за да не пропусна поне него. Отивам където трябва и мацката с маркуча ми вика „Ама как така ще ти дадът час за 11:45 то вече има жена, в нашия график ”, и естествено ми казаха че от 2ия ден ще започна. Връщам се при жената с графиците обяснявам ситуацията, дава ми час в 8:00 за следващия ден, отивам 2ия ден в 8:00 и познайте, пак има човек в графика. Просто няма никаква връзка между едното място и другото, минах нелеглано.
Процедурите са ми 3бр. Подводна гимнастика, Подводен масаж и Електро стимулация.
Според мен са малко в Стрелча бяха 5, но може по КП да са толкова
Водата не се сменя всеки път в ваните или басейна.
Ядене-Яденето е пълна скръб, може да видите закускта ми в снимките . Яденето е болнично, малко, зле изглеждащо и гадно на вкус . Можеш да си доплатиш за ядене по 6:00лв на ден, но пак е малко и кофти. Тея по НОЙ са най прекарани, и тяхното ядене е също малко и кофти а пък дават по 18лв. Аз ходих само първия ден на стол, след това по кръчмите, междо другото цените са много ниски, за около 5-6лв. си хапваш подобаващо, в П-ще е по скъпо . Стола като обстановка е много хубав все едно си в ресторант, за сметка на кухнята .
Стаите- Там нещата са по добре, нови са и са хубави има TV и хладилник може да се видят на снимките. Недостатък е това, че няма тераса и простор и са много малки, обстановката е леко интимна .
Паркинг- Има паркинг на гърба на сградата за около 15 автомобила, има и камери за видео-наблюдение. В градинката отпред има по голям но няма камери.
Градчето е много спокойно, има голям парк с пейки, вечер е осветено и много уживено .
Нощния живот, кипи с пълна сила, има няколко кръчми за похапване и пииване, в някой има певици.
Забелязах, че много малко хора отиват там само да се лекуват Wink, повечето съчетават полезното с приятното
Общо взето това ми е мненито за нещата в Павел Баня, по добре е да се ходи семейно на почивка, ако си сам е малко скучно. Процедурите минават за около 2 часа и после скука. Аз ходя всеки следобяд на плаж, иначе не се минава времето, плажа ми хареса много става въпрос за голямия в парка, палща се 4лв на ден, но водата е студена. Точно пред санаториума има един по малък басейн с минерална много топла вода там е по 6лв. има го на снимките. Там ходих един ден но не се издържа много във водата, замотава ти се главата и ти прилошава.
Другото нещо което не ми хареса е че в Неделя няма никакви процедури, ако искаш все пак, трябва да си ги заплащаш, което си е чисто изнудване.
А пък екстензиите се изписват масово и за мое учудване всички с които разговаря бяха мнго доволни от тях, повечето хора отиват там само зарди тях, аз естествено отказах, че ме и караха да се подписвам някъде, че не съм съгласен. Предполагам това ще има тежест другата година ако подам документи пак там Simple Smile.
И в момента съм много объркан, не знам дали постъпих правилно Sad.

Това са и снимките http://tishoooo.snimka.bg/bulgaria/pavel-banya.413212

# 926
  • София
  • Мнения: 816
  bouquetЧестит имен ден.Всички хубави истории и случки,веселото настроедие и успешните дни,щастието в къщи все с твоето име да са свързани.

# 927
  • Мнения: 274
Софи, честит имен ден!  Hug Да ти е живо и здраво името и векове да се носи от уста на уста и нека е гордо, че има честта да бъде носено от теб!

Прегледах на бързо ама не видях Тишо какъв билборд е сложил! Пак изпуснах да му се не види!
Отивам да готвя

# 928
  • Мнения: 615
Прегледах на бързо ама не видях Тишо какъв билборд е сложил! Пак изпуснах да му се не види!

не ми стигнаха парите за наема Cry, и го дадоха на друг  Laughing

# 929

Общи условия

Активация на акаунт