Спамо-чат (29.06. - 05.07.) - сънища за море, глупости и още нещо...

  • 26 487
  • 2 005
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 619
ЧРД, киберкоте! Hug  bouquet


ЧИД, Петенце! Heart Eyes Hug  bouquet


Привет на всички останали! Mr. Green Hug

# 76
  • Мнения: 7 723
ЗапИс Mr. Green

ЧИД на Пети   bouquet Heart Eyes
и ЧРД Кибермацата   bouquet Heart Eyes

....повече след малко, щот сега съм заета  Crazy

# 77
  • Мнения: 15 619
Стелси, много си убава, ма Crazy
Да, да, да!   Mr. Green

Руске, завърна ли се, рожбе!? Crazy

# 78
  • Мнения: 2 716
В Русия съм.
В Русия съм.........  Crazy

# 79
  • Мнения: 15 619
В Русия съм.
В Русия съм.........  Crazy
Е, всичко ти разбрах, Знате! Crazy Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 2 491
ДУ smile3507

Честит Имен Ден, Пети, да ти е живо и здраво името   bouquet

Честит Рожден Ден, Киберче!
Здраве и щастие ти желая!     bouquet

# 81
  • Мнения: 5 393
Честит рожден ден, cybercat !  Здраве, щастие и късмет ти желая!   bouquet

Честит имен ден, мила ми оФчицо! Да ти е живо и здраво името и ти покрай него!      bouquet   Heart Eyes

Добър ден.

# 82
  • Мнения: 15 619
Та значи, помолвам вА, стискайте ми палци няколко дни!  Praynig Имам нужда от /т.е. ние/ от палцестискане.... Ако едното стане, пък другото се размине, ще споделя... Blush

# 83
  • Мнения: 2 491
Луне, стискам, за каквото и да е fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 84
  • Мнения: 15 619
Благодаря, Гигс! Heart Eyes За нещо, което отдавна искам да се случи.... Важно е за мен.

# 85
  • Мнения: 5 140
Лунеее, стискам всички видове палци, пръсти, колци...  Praynig  Praynig Heart Eyes Heart Eyes

Петуниоооо Честит Имен Деееен, да ти е живо и здраво името и ти покрай него!  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 2 491
Синеоч, днес нямаше ли да ходиш на преглед newsm78, ако да, стискам палци всичко да е наред fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig

# 87
  • Мнения: 5 140
Гиговче, днес съм да, ще ходя, но няма да ми правят нищо, защото в петък ми дойдееее.....най накрая след толкова чакане Confused

# 88
  • Мнения: 2 491
Гиговче, днес съм да, ще ходя, но няма да ми правят нищо, защото в петък ми дойдееее.....най накрая след толкова чакане Confused
Видя ли, ще се наредят нещата, само трябва малко да се поуспокоиш, изплюй го тоз бастун най накрая Laughing Peace
После и на прегледа всичко ще е наред, ще видиш Wink Кога ще ходиш после на преглед, като ти свърши ли?

# 89
  • Мнения: 5 140
Гиговче, днес съм да, ще ходя, но няма да ми правят нищо, защото в петък ми дойдееее.....най накрая след толкова чакане Confused
Видя ли, ще се наредят нещата, само трябва малко да се поуспокоиш, изплюй го тоз бастун най накрая Laughing Peace
После и на прегледа всичко ще е наред, ще видиш Wink Кога ще ходиш после на преглед, като ти свърши ли?


аз затова ще отида днес да се разберем, защото и той ще излиза отпуска и да видя какво ще ми каже и посъветва за моЙето

Общи условия

Активация на акаунт