Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 466
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ами важно е ...поне дотолкова,че явно Бриджит ще прогледне и ще излезе от мъглата ,в която живее,и няма точно "да поднесе Ник на тепсия" на майка си,както искахте да ме уверите.Все пак Брук си показва ноктенцата.А и Ник,дето се изказва така недвусмислено пред жена си ,че на Брук не й трябва Рич?!
А какво да прави ?Да си остане сама до гроб,защото на Ник не му харесва да се въргаля тя с Рич?
Ще се усети тя Бриджитката....
Цитат
краси.мира , чудиш се вече от кои пръсти да смучеш..Естествено, че Ник ако се забърка с Брук сега, той ще изневерява ooooh!..Брук на кой ще изневери? ..
Ами ако тмоят мъж ти изневери ,едва ли ще погнеш само половинката си...И другата жена ще отнесе "...мръсница,курва,къде е тръгнала с женен мъж да се заиграва..."

В момента Ник се опитва да е верен,само дето не дава на Брук да ходи при Рич...Брук е тази,която все го търси,я за "съвет,я "за да види как се чувства дъщеря й" ....Кой е по-кривия?!  

# 61
  • Мнения: 1 343
zorizori - чая не беше ли преди когато са били ученици още ... или тя тогава само пари и беше дала  newsm78 Ама кой тогава и намекна на Морган / знам за кой говориш просто и бъркам името / че Стефка й е приготвила шаманска напитка  hahaha

# 62
  • Мнения: 0
Цитат
И........ на кого по-точно изневерява, увъртайки се около Ник???
Ами за изневяра трябват двама,не мислиш ли?Или това ,че се увърта около Ник, е правилно?
И само Ник ще се води изневерил,защото е женен?!



За да има изневяра , трябва да има на кого да изневериш ,  не мислиш ли?

# 63
  • Мнения: 6 529
"Когато ти умря,исках да умра и аз...Когато те гледах в ковчега,от там струеше светлина..." ThinkingМдааа,това говори за невероятна омраза Crazy



Марси, защо се хабиш?  newsm78 Правиш преводи, за да ти търсят грешки, някои явно и филма не гледат, щом чакат Лана с фактите, ама и те не са 100%, тъй като тя  е  пристрастна  hahaha

# 64
  • Мнения: 1 343
Да бе то и Тейлър ходеше в пожарната за съвет при Хектор ама Хектор беше кривия нали  #Crazy
Изобщо  Stop то бива то може ама ... с нетърпение чакам да видя какви ще ги измислите по нататък ... И как точно Брук ще е виновна пак Simple Smile КРАСИ държа утре да си признаеш аз ти казах Simple Smile Ще чакам да напишеш че Брук е казала на Рич да си отива при жена си и да оправи брака си.
Ама надали ще го направиш ти си повече Брук - хейтърка отколкото Тейлър - фенка  hahaha

# 65
  • Мнения: 6 529
zorizori - чая не беше ли преди когато са били ученици още ... или тя тогава само пари и беше дала  newsm78 Ама кой тогава и намекна на Морган / знам за кой говориш просто и бъркам името / че Стефка й е приготвила шаманска напитка  hahaha

Не, тогава, Стефани лично я е завела или принудила да направи аборт. Не са го давали, това е според преразказите на Морган за случката. Нали знаеш, че от време на време вмъкват по някой персонаж  за разнообразяване на действието

# 66
  • Мнения: 1 343
"Когато ти умря,исках да умра и аз...Когато те гледах в ковчега,от там струеше светлина..." ThinkingМдааа,това говори за невероятна омраза Crazy



Марси, защо се хабиш?  newsm78 Правиш преводи, за да ти търсят грешки, някои явно и филма не гледат, щом чакат Лана с фактите, ама и те не са 100%, тъй като тя  е  пристрастна  hahaha

зори викам да спреш с нападките личните а ?
Първо съм на 29 а тоя филм е от памтивека, но пак помня повече от теб видно е . И е имало упояване на Рич , а даже и оферти към оня от Спектра как му беше името дето работеше и беше мъж на Сали да й прави дете .. Така че незнам кой е по незапознат.
 

# 67
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Тук Ридж не е упоен,а е ударен в главата от Попай,който пък мре за тъща си.Морган го спипа втори път и го заведе в Италия и там той си загуби паметта

# 68
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Ами важно е ...поне дотолкова,че явно Бриджит ще прогледне и ще излезе от мъглата ,в която живее,и няма точно "да поднесе Ник на тепсия" на майка си,както искахте да ме уверите.Все пак Брук си показва ноктенцата.А и Ник,дето се изказва така недвусмислено пред жена си ,че на Брук не й трябва Рич?!

Как по точно си показва ноктенцата Crazy..и точно така ще стане, колкото и да не ти се вярва. - поднесен на тепсия, вързан с червена панделка и лично закаран на сватбата на Брук и Ридж, за да не може Брук  да се омъжи за Ридж.. Peace

Ами ако тмоят мъж ти изневери ,едва ли ще погнеш само половинката си...И другата жена ще отнесе "...мръсница,курва,къде е тръгнала с женен мъж да се заиграва..."
[/size]
Не ме познаваш Rolling Eyes, и да наистина, цялата ярост, която ще изпитам тогава моичкия ще си я изпие самичък, до последната капка Peace

В момента Ник се опитва да е верен,само дето не дава на Брук да ходи при Рич...Брук е тази,която все го търси,я за "съвет,я "за да види как се чувства дъщеря й" ....Кой е по-кривия?!  

О, нима и в това виждаш нещо осъдително newsm78..Може би Брук трябва да забрави за дъщеря си Crazy...а това, че Брук освен всичко друго има Ник за приятел, от когото търси съвет и помощ в последно време пак е със задни мисли ли? Crazy ooooh!

Марси, защо се хабиш?  newsm78 Правиш преводи, за да ти търсят грешки, някои явно и филма не гледат

..излишно е да се създават интриги, не мислиш ли Rolling Eyes..

# 69
  • Мнения: 1 343
Тук Ридж не е упоен,а е ударен в главата от Попай,който пък мре за тъща си.Морган го спипа втори път и го заведе в Италия и там той си загуби паметта

Е явно бъркам не разбирам италиански Simple Smile Ланааааааааа къде сиииииииииии.......

# 70
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Това с Морган от линка на Марсия не е ли когато Амбър скива Ридж от терасата на хотела? Grinning

..а изневярата на Ридж с Морган и направеното дете е доста преди това..Аз малко се пообърках но WomanitKa, ти какво искаш да знаеш по-точно?

# 71
  • Мнения: 6 529
Тук Ридж не е упоен,а е ударен в главата от Попай,който пък мре за тъща си.Морган го спипа втори път и го заведе в Италия и там той си загуби паметта

Е явно бъркам не разбирам италиански Simple Smile Ланааааааааа къде сиииииииииии.......

Лана да не е на 105 години, че все към нея се обръщаш ,като не разбираш английски и италиански поне не търси грешки в превода на Марси, която не го прави за собствено удоволствие, а за тези, които не могат да гледат сериала и ако имаш забележки се обърни към официалния сайт на сериала ....или  в краен случай към Лана  hahaha

И за да бъда достатъчно ясна , както винаги се опитваш да излезеш от контекста на думите ми , виждаш само маловажното и почваш да спориш за разни детайли, ти обяснявам, че в поста ми не ставаше въпрос за чайове, какви оферти имало там към оня дет работил в Спектра и дето незнам какво си /Кларк се казва/, а дали наистина Рич не й е изневерявал НИКОГА. По дефолт е ясно, че Рич никога не е бил верен на никоя жена, даже и Каралайн /спомнете си отложената им първа сватба/, така че не търси под вола теле. С Морган си имаха заигравка, канеше я на вечери и чак след това каза на Тейлър.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 12:37 от zorizori

# 72
  • Мнения: 1 343
zori нека марси се защитава сама а ? Хиляда пъти и се извиних и то защото не знаех че превежда а мислех че като нас гледа.
А аз гледайки не видях Брук да е искала да целуне Ник.
Лана има източници които ползва и винаги дава вярна информация за разлика от различнте ви интерпретации. Започваш пак да намесваш лични отношения и няма да е лицеприятно. Дай да обсъждаме филма а не себе си  Peace
РИЧ НИКОГА не е спал с друга жена докато е бил женен за ТЕЙЛЪР - умишлено. Т.е. разбирай да е искал заради самата жена да спи с нея или зада нарани докторката или виж ти за да не УМРЕ ЖЕНАТА ДЕВСТВЕНА.
Каквито и грешки да е вършил ги е казвал на Тейлър коментирани са и не се е крил зад на майка си фустата. Тя му е прощавала и са продължава ли .
Виждаш ли сега къде е разликата ? Тейлър никога за тези години дори не е намекнала какво е направила. Съдила го е от пиадестала на който я сложи Стефка като скри писмото й. Караше го да се чуства като нищожество замъкна го на консултант брачен и даже там не каза че всъщност и тя не е света вода ненапита.
Лицемерна кучка е и най - накрая Рич го разбра. Разбра го и за майка си. Стефкла би ли реагирала така ако беше Брук ... О нееееееее
строени в две редици целия клан форестър да замерват Брук с камъни. Двете светици - Тейлър и Стефка всъщност както каза Рич не са нищо повече от лицемерки и лъжкини фалшиви моралистки използвайки го както си искат.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 12:44 от WomanitKa

# 73
  • Мнения: 6 529
Тук Ридж не е упоен,а е ударен в главата от Попай,който пък мре за тъща си.Морган го спипа втори път и го заведе в Италия и там той си загуби паметта

Изида, различни събития са, да.  Първото е, за това за което питаше Уоманитка, когато Тейлър бутна Морган и тя загуби бебето, а второто е, когато Ник удари Рич и Морган го завлече в Италия и незнайно как Амбър ги видя от терасата  Shocked

# 74
  • Мнения: 6 529
zori нека марси се защитава сама а ? Хиляда пъти и се извиних и то защото не знаех че превежда а мислех че като нас гледа.
А аз гледайки не видях Брук да е искала да целуне Ник.
Лана има източници които ползва и винаги дава вярна информация за разлика от различнте ви интерпретации. Започваш пак да намесваш лични отношения и няма да е лицеприятно. Дай да обсъждаме филма а не себе си  Peace

Много ясно, че превежда, как иначе ще преразказва преди да сме гледали серията. Да не мислиш, че си я пуска предварително  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт