лекарства по време на бременост

  • 1 088
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,пиша за първи път.В 14г.с съм но имам проблеми-много микроби в урината.Изписаха ми  аугментин 625,но се притеснявам да не би да навреди на бебето.Дайте савет.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Лекрското мнение ли е по-важно за теб, или форумското?Много лекарства се изписват по време на бременност, включително и антибиотици.

# 2
  • Мнения: 1 740
Не виждам защо се притесняваш,след като все пак лекар ти го е предписал.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не се притеснявай все пак това е решение на лекар.

# 4
  • Мнения: 1 053
Щом лекарят така е преценил,зна4и така трябва.Моя приятелка е пила дори антибиотик за проблем с бъбреците изписан от лекар разбирасе.Не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 2 521
Aко не си сигурна в гинеколога си посети друг лекар.
И на мен се е случвало при съмнение да искам още едно мнение-няма нищо лошо в това.

# 6
  • Мнения: 2 005
Ако се притесняваш,потърси и друго мнение от специалист.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 53
Ако се притесняваш,потърси и друго мнение от специалист.

И аз така мисля.  Peace Опрделено ще си по-спокойна с още едно лекарско мнение.

# 8
  • Мнения: 6 274
Ако се притесняваш,потърси и друго мнение от специалист.

И аз така мисля.  Peace Опрделено ще си по-спокойна с още едно лекарско мнение.

Разбира се.
По- добре още един лекар, от колкото непрофесионалисти, каквито всъщност сме ние.
Можем да ти дадем съвет, но не и да изписваме лечение.

# 9
  • Мнения: 1 558
Щом лекар ти го е изписал,не виждам проблем,но за да си по-спокойна винаги можеш да потърсиш второ мнение Peace

# 10
  • Мнения: 1 008
Здравейте,пиша за първи път.В 14г.с съм но имам проблеми-много микроби в урината.Изписаха ми  аугментин 625,но се притеснявам да не би да навреди на бебето.Дайте савет.
Пила съм Аугоментин,докато бях бременна.

# 11
  • Мнения: 63
Здравей, и аз съм пила Аугментин поради същата причина още в 6г.с.  Смятам че щом е предписано от лекар няма проблем. Пии повече вода  bouquet

# 12
  • Мнения: 269
Щом ти го е изписал лекар, мисля че не трябва да се притесняваш. Но ако все пак имаш някакви съмнения, се консултирай и с друг лекар.
Аз също съм пила лекарства по време на бременноста.

# 13
  • Мнения: 9 390
По-опасно е ,ако микробите не се излекуват.Щом доктора ти е изсписал антибиотик,значи е имало за какво.
Лека бременност. Hug

# 14
  • Мнения: 3 336
И аз пих аугментин при бъбречна инфекция по време на бременността. Ели в момента има алергия към аугментин и към всякакви пеницилинови препарати, възможно е да е резултат от въпросния антибиотик по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт