Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
Здравейте мили мами.
Вчера гледах един филм който ме накара да се замисля за какво мечтая ,и колко от тези мечти съм осъществила.
Та въпроса ми е -пазите ли си списъците с мечти  написани на листче?
Пример;
Винаги съм искала да се науча да танцувам ориенталски танци ,но никога не съм търсила и школа.
Е дами не е ли време да спрем да мечтаем ,а да започнем да живеем ,защото годините минават а ние не сме вечни
Цитирай

Ако искам нещо истински, няма друго нещо, което да ме спре да го постигна.  Peace
Цитирай

Мечтата ми е била да живея с хората, които ме обичат, постигнах я  Cool
Цитирай

Не съм си водила списък на мечтите, но знам кои съм осъществила и кои не. Най-голямата ми мечта се оказа непосилна за осъществяване от мен, поне до този момент. Не съм се отказала, обаче. Мразя да се предавам, не съм такъв човек.
Провалих се и с плуването. Така и не се научих, а винаги съм искала. Май не си давам много зор, като се замисля. Може би е време да направя нещо по въпроса.
Цитирай

Двете ми деца са моята най-съкровенна осъществена мечта  Love
Цитирай

Svalbard

Хм, като се замисля, доста мечти от списъка ми все още не съм постигнала...
Но и много са вече постигнати...
Обаче за едно си права - трябва да се живее, а не само да седим и да се оплакваме, да въздишаме по нещо и все повече и повече да се затваряме в себе си Smile
Цитирай

София

Мога да си купувам книги колкото си поискам.
Цитирай

монако ди бавариа

е, моите мечти еволюират. засега съм постигнала всичко, което съм искала, сега работя по това, което искам.
Цитирай

Моята голяма мечта е да летя в Космоса, в този смисъл може и да си остане неосъществена. 
Цитирай

Svalbard

Моята голяма мечта е да летя в Космоса, в този смисъл може и да си остане неосъществена. 
Я, още някой като мен Smile
Цитирай

Galaxy 13197853088

+1
Цитирай

Не съм си водила списък на мечтите, но знам кои съм осъществила и кои не. Най-голямата ми мечта се оказа непосилна за осъществяване от мен, поне до този момент. Не съм се отказала, обаче. Мразя да се предавам, не съм такъв човек.
Провалих се и с плуването. Така и не се научих, а винаги съм искала. Май не си давам много зор, като се замисля. Може би е време да направя нещо по въпроса.
1. На теория научаваш 2-3 техники (стилове);
2. Напълно се отпускаш във водата и на по-плитко правиш упражнения, прилагайки съответната техника;
За 1 седмица си готова  Peace
Цитирай

RSA

Мечтите се осъществяват, когато се превърнат в цел.  Peace
Цитирай
това е хубаво че повечето от вас са постигнали това което искат

плуването лесно се учи-просто ти трябва добър учител,който не те напряга и изнервя и всичко ще научиш

а до това с  пътуването в космоса -смятам че всяка от нас в определен период от живота си е летяла в космоса Wink
Цитирай

София

Да имам дете. Скромно, точно и ясно.
Другото си идва някак между другото. Много се страхувах на времето дали въобще ще мога да забременея, защото не бях млада. Да не говорим, че един "лекар"  Money  се беше опитал да ми внуши проблем и да ме придърпа към частната си клиничка.
Ааааа, това за плуването и на мене ми е проблем. Голям съм смях, 5 м. накръст едвам успявам да измина.И то наникъде като стил. ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора