колко важно е за вас

  • 3 638
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 404
Много е важно за мен.

Важно е дотолкова, доколкото, ако искам някого да отглеждам, ще си го родя, а няма да се омъжа за него.

Разсмя ме, милинка.
Съвсем на място казано.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
кво да ти кажа....На мойта съм и осигурил всичко - кеф и почивки, кеф и чужбина, кеф и гледачка, кеф и фитнес, бе квото се сетиш....И пак мрънка за некви глупости, от рода, че трябвало да прекарвам повече време с нея. Е добре де, ама тези пари от къде идват, а? Да не падат от небето? А и аз нямам ли право малко да се отпусна и да направя някой друг запой с приятели?

не мога да разбера защо се пънеш да я носиш на ръце като можеш да прецакаш приятеля ти да не спи с онази, дето пише тук из форумите. това ми се вижда по-лесно и по-интересно. а защо не спиш с жена си, вместо да се чудиш с коя друга? тя(другата) също ще вземе да иска фитнес, чужбина и т.н.

А, спим си, бе. Даже много добре си спим.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 404
А? Какво става тук?
А ТТ -то, фитнеса и чужбината къде са, освен спането?

# 18
  • София
  • Мнения: 588
Ядосан Е за мен ТТ не е от значение аз карам порше. Grinning
 Ама ти защо се оплакваш тогава явно и двамата се чувствате добре...имате си всичко пари, коли, секс правите...намерили сте се...помпаш си тази онази, какво повече искаш..
ох мъжка му работа все недоволни.. Hug Laughing
Ядосан незнам как ти звучи поста ми но наистина ми оправи настроението, казвам го без капка злоба.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
А ТТ -то, фитнеса и чужбината къде са...
Това са метафори на благополучието. За яснота са сложени, не за конкретика.

# 20
  • Мнения: X
Цитат
Ама ти защо се оплакваш тогава явно и двамата се чувствате добре...имате си всичко пари, коли, секс правите...намерили сте се...помпаш си тази онази, какво повече искаш..
ох мъжка му работа все недоволни..
Той и затова е Ядосания,защото не знае вече какво иска...
Я там с трактора на полето...    Joy    хич няма да има време да мрънка...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Я там с трактора на полето...    Joy   
Еротична фантазия от деветдесетте!
Aerosmith - Crazy Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 404
А ТТ -то, фитнеса и чужбината къде са...
Това са метафори на благополучието. За яснота са сложени, не за конкретика.

Разбирам.
Щом е за яснота, ми се изясни напълно.

Който му е необходимо, мога да съдействам и с трактор. Ламборджини как ви се струва?

# 23
  • Мнения: X
Цитат
Който му е необходимо, мога да съдействам и с трактор. Ламборджини как ви се струва?
Питай Ядосания дали ще му подхожда на риномету... Joy     

# 24
  • Мнения: 55
Колкото и да се възмущаваме от Ядосания, той  си е прав, плаща си човека за да получи безгрижие. Повечето от приятелите на мъжа ми са такива. Хвърлат на жените си в началото на седмицата 500 или повече  кинта и жената да не ги търси за нищо. Да ви кажа добре си живеят, пишат по форума, но в теми като КМ, Почивки, поръчки от сайтове. Какво им пука.
А аз, че треперя над една сделка 2 ри месец и получих  високо кръвно, кой ми е крив? Нали искам кариера, независимост и еманципация  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 404
Е, не така, де.
Моят мъж не ми ги хвърля, а ми ги оставя на едно място.
Освен това, аз и да го търся, него го няма.
Оплаквам се, непрекъснато се оплаквам, обаче не знам защо и за мен така говорят.

Иначе феминизма и еманципацията трябва да бъдат в определена дозировка, иначе носят рискове и неприятни странични ефекти.

# 26
  • Мнения: 627
Angel^wings Има ли жена, която работи, за да изхранва мъжа си и е щастлива от това....аз лично не вярвам.

Да ти кажа има, но и аз мисля че не са щастливи.
По темата: Моят мъж работи на две места, отговорен, нежен и любящ. Не че и при нас няма заоблачаване. Embarassed

Извън темата към Ядосания. Боже как те търпи тая женица....или тук се правиш на отворен помпач, защото никой не те вижда и не те знае.


Да, има жени, които печелят повече от мъжете си. Въпрос на професия.
И те уверявам, че грешиш - това не е никаква пречка да бъдеш щастлива с мъжа си. Защото той също се грижи за семейството. Щастието далеч не се изчерпва с парите. Не е обидно мъжа да печели по-малко, нито пък е обидно да сменя памперси, да си гледа и обича децата. Макар, че има "мъже", които смятат, че е достатъчно да носят пари в къщи, а жените трябва да им слугуват...

# 27
  • София
  • Мнения: 588
Темида. Ти май не си разбрала смисъла на думите ми. Аз говоря за мъже търтеи, които разчитат на готово всичко да получат. И да ни ти се вярва има много такива мъжленца.
И трябва да ти кажа че нравите много са се променили и ако едно време се говореше че жената търси чичко паричко, то сега нещата са 50 на 50.
Аз и мъжа ми изкарваме еднакви доходи, понякога дори аз повече това не ни пречи на отношенията. В момента чакаме бебче, с тези болнични от два месеца съм без заплата, но той ме гледа като кукличка Mr. Greenако беше слабохарактарен направо незнам как щяхме да оцелеем. Всякакъв вид грижа към семейството не е срамна дали ще сменя памперси или нещо друго без значение.
 Аз не искам да осиновявам мъжа до себе си, искам той да има амбиция и да работи. Това незначи, че ако недай боже остане без работа ще го изгоня. За мен лично / всеки живее според убежденията си/ с моят мъж сме намерили баланс в отношенията си. И дори и да ме засипва с кинти и карам ТТ ако нямам рамо на което да се облегна когато ми е тежко майната на тези удобства. Но аз така съм възпитана и така съм щастлива. Simple Smile
Всъщност с две думи мислим еднакво но просто има и други примери в живота независимо дали ни понасят.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 10:00 от Кики - cicico

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 839
Важно е - жената търси сигурност в мъжа до себе си. При нас нещата са балансирани и двамата се грижим за благополучието си. Мисля че е много важно хората, които се събират да живеят заедно да са на една и съща вълна по отношение на парите и харченето им - не може единият да е  с широки пръсти и за ден - два да издухва заплатата си, а другия все да си прави сметката, че ако си позволи това, утре няма да може да плати сметката за тока. За съжаление има такива случаи.

# 29
От опит знам колко депресиращо е жена ти да изкарва повече от теб. Когато се запознах с моята, работех като бакшиш и нямах в джоба си два по един. Срам и позор. Но си казах - "пич така не може!" Взех се в ръце, попаднах на хора, направих няколко врътки и нещата рязко си дойдоха на мястото. 

Общи условия

Активация на акаунт