колко важно е за вас

  • 3 633
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 627
Кики, явно не съм те разбрала добре. Желая ти лека бременност и здраво бебче Peace

За мен е най-важно децата ми да усещат обичта и грижата и на тате. Не искам мъж, който само да носи пари в къщи, а децата да не знаят какво е да те гушне тате. Така се чувствам сигурна...

# 31


За мен е най-важно децата ми да усещат обичта и грижата и на тате. Не искам мъж, който само да носи пари в къщи, а децата да не знаят какво е да те гушне тате.

Тате трябва повече да побийва, а не да гушка, ако иска децата да станат хора, а не некви лигльовци.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 392
За мен прегръдките не са достатъчни и не ме карат да се чувствам сигурна.
Ако нямат материално покритие, изобщо не могат да ме трогнат.

# 33
  • Мнения: 627
Ядосан, ако ми беше в къщата, щях да ти причиня много по-лоши неща от тези, които жена ти ти причинява. Явно като малък родителите ти са те осакатили с бой, помисли върху това и потърси помощ!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 839
Ядосан просто иска да ни ядоса  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 156


За мен е най-важно децата ми да усещат обичта и грижата и на тате. Не искам мъж, който само да носи пари в къщи, а децата да не знаят какво е да те гушне тате.

Тате трябва повече да побийва, а не да гушка, ако иска децата да станат хора, а не некви лигльовци.
човек, прееди да си направиш деца, вложи поне петцифрена сума в психотерапия. и пак не бързай!

# 36
  • София
  • Мнения: 588

 catwalk Ядосан просто иска да ни ядоса  

Ееее ама не става Grinning  smile3533
 smile3534
Темида той така си говори, невярвам чак толко да е зле момченцето просто се забавлява...
Той от вчера май е ядосан и още го държи ядосаното..

# 37
  • София
  • Мнения: 3 392
Еми ти си виновна.
С това Порше, в момента, в който го информира и влезнахме в приключение.

# 38
  • Мнения: 1 495
Ние и двамата работим , но той изкарва голямата част от бюджета , аз съм на малка заплата за момента . Иначе е важно един мъж да е амбициозен , да е работлив , а не мързелив , да мисли за семейството си да е добре . Дори и да имахме да кажем възможност аз да си стоя в къщи и да си гледам децата и мирна ми глава , пак не бих останала . Имам много такива познати , които просто са приели да кажем ролята на домакинята и си гледат дома и децата и мъжете им изкарват паричките и всичко е наред . Аз обаче за себе си мисля , че не бих могла да живея така , най - малкото стоенето в къщи , домакинстването и всичко останало те обезличава , нямаш социални контакти , не се чувстваш толкова пълноценен . Една позната например ми казва - ама за какво да работя (мъжа й изкарва достатъчно) , да ходя да се трепя за нищо и никакви пари . Еми... Това лежане на чуждия гръб никога няма да го приема . А като знам моят мъж как се трепе милия и как сън не спи , за да работи , ходи недоспал , неял  , а аз да си стоя в къщи и да си вирна краката , как пък не .

# 39
Ядосан, ако ми беше в къщата, щях да ти причиня много по-лоши неща от тези, които жена ти ти причинява. Явно като малък родителите ти са те осакатили с бой, помисли върху това и потърси помощ!

Е чак да са ме осакатили...
Баща ми беше суров и трудолюбив човек, с тежка ръка. Начален капитал не можа да ми даде, но ми преведе на разбираем език уроците на живота. Едва ли бих стигнал до тук, ако не бях подготвен. Постигнах не малко и знам как ще постигна и останалото.
Живота е "сУрав и кУрав", както казваше тате. Така че внимавайте, от много гушкане, вашите мили деца след време да не си разтворят краката и да поемат живота в цялата му прелест!

# 40
  • Мнения: 5 370
Ядосан, безумно ми напомняш на някого. Попиши още малко, след 2-3 изречения ше ти кажа кой си. Laughing
Пак нямаш работа, ааааа????И се забавляваш? Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 4 020
На мен Ядосан ми прилича на двама съфорумци. Та още се чудя кой точно е! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 627
Ядосан, не си добре, повярвай ми, напълно добронамерена съм. И съчувствам от сърце на децата ти. Осакатяваш и тях. Нуждаеш се от психолог, но аз не съм такъв, и не мога да ти помогна.
Но ако те видя някъде да биеш децата си, ще извикам полиция без да се замисля. Писнало ми е от насилие над деца, напълно нетолерантна съм към това.

# 43
  • Мнения: 7 723
Ядосаният е прав да се ядосва.
С тия врътки е научил жената да се излежава по цял ден.
Хак му е сега Grinning...прав е да я бие на почивки  Grinning

# 44
  • Разград
  • Мнения: 3 110
В момента работещият е само мъжът ми,изкарва за всички.И да съм на работа ще изкарвам само 1/4(евентуално) от това,което печели той.В такъв случай заслужава ли си да работя?За нас е по-добре аз да се грижа за децата и домакинството,а той за финансите.И винаги,когато е свободен се занимава с детето,чак се чудя как издържа понякога.

Общи условия

Активация на акаунт