Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лондон

Мами,здравейте,
Извинявайте предварително-признавам си,че не съм изчела много теми Embarassed
Но с мъжа ми спорим за почивката това лято.Със сигурност ще ходим в Балчик,но искаме да отидем и другаде.Аз настоявам за Sunset Resort в Поморие.Ходили сме там и много ми хареса.А на него му се ходи на планина.Знаете ли някой също толкова луксозен хотел с басейн?Ще вземем и децата с нас.Благодаря ви предварително за мненията.
Цитирай

Някъде там ......

Вчера се върнахме от Банско хотел Вихрен Палас ,страхотно беше нямам забележки има и детски кът  и детегледачка на твое раположение .Водата в басейна е винаги топла всеки ден сменят кърпите и чистят препоръчвам ти го с две ръце  Peace ето го и хотела разгледай го
http://www.vihrenpalace.com/index.php?pg=58
Цитирай

София

Дворецът във Велинград...
и още много други спа хотели   bouquet
На планините има много луксозни хотели  Hug
Цитирай

Cофия

За Двореца и аз гласувам с две ръце......но само заради хубавия басейн....иначе самия хотел не е кой знае какво Peace
Цитирай

Още един глас за Двореца на Велинград.
Цитирай

Лондон

Благодаря ви,момичета! HugНе съм ходила никъде-освен по морето и нямам представа какви хотели има и къде.
Цитирай

ЗА най-луксозен водят хотел Пирин в Сандански, но доколко е на планина newsm78 В момента някъде даже мернах, че имат и промоционлни пакети.
Цитирай

Лондон

Благодаря ви! Но ние май пак към Сансет Резорт клоним.Ясно е,че с децата само басейните ще използваме,но гледката е страхотна-и атмосферата.Като че ли планинските хотели са подходящи само за зимния сезон...Ще помислим още малко.
Цитирай

Като че ли планинските хотели са подходящи само за зимния сезон...Ще помислим още малко.
Нищо подобно според мен. Поне басейните на Двореца са старохотни, още повече, че водата е топла, т.е. въобще не се притеснявам колко се кисне вътре малкия. Дори на море казано честно не ми се ходи толкова, колкото на Велинград. Миналата година на Велинград хванах повече тен за три дни, отколкото за една седмица на морето. Плюс това природа, вечер прохлада...Зависи все пак какво търсите.
А най - добре и на двете.
Цитирай

Лондон

Вени,внесе смут в уж окончателото ми решение LaughingОсобено довода за топлата вода Very Happy Hug
Цитирай

Така си е - с топла вода е чудесно, а и в детския басейн има водна пързалка. На 5 минути от хотела има стархотна детска площадка.
Цитирай

Варна

http://www.hotelkatarino.com/pagebg.php?p=1
Цитирай

Пловдив

Хотел "Ястребец" също е много луксозен хотел и предлагат лятни програми за семейна почивка.
Цитирай

Лондон

Препоръчаха ни "Катарино",така че събирам мнения за него.А "Ястребец" има ли външен басейн?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.