«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
555-569 от 755 отговора

—офи€

ћнени€: 250
јз от доста време не ползвам никаквъв. ѕреди ползвах Ћактажин (май беше), но четох, че не са полезни и спр€х
÷итирай

ћнени€: 545
«ащо не са полезни?
÷итирай

—офи€

«ащото отмиват полезните лактобактерии и създаварт услови€ за размножаване на гъби и вредни бактерии. јз не б€х ползвала много време и наскоро реших да "прекрача" правилото на следващи€ ден усетих некомфортност, не знам дали б€ха гъби,защото не отидох на лекар. јз се лекувам само и единствено с лактобактерии (лактобацили) и ћикомакс веднъж месечно (4-5 ден от цикъла), чувствам се значително по-добре от много време  bouquet
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 20
Ћактацид фемина съдържа точно тези важни лактобактерии!
÷итирай

Sofia

ћнени€: 554
јз пък никога повече н€ма да си куп€ този Ћактацид. ѕълен боклук е за мен. » аз си мислех, че има в него нещо полезно, ама друг път. ќбикновен масов интимен гел е.  акто се ми€ с него от една година, така си завъдих и гъбички, каквито никога не съм имала  преди това. ¬ъпреки, че много жени са доволни от него, а и цената му е приемлива в сравнение със —еба ћед и ¬агизан, ама....лекарката ми също каза, че не е хубав. “оест, ако н€маш никакви проблеми може би, но когато е необходимо по-сериозно отношение, в случа€ с наличие на гъбички примерно не става...
÷итирай

ћнени€: 545
јми аз съм ползвала Ћактацид, както е описано след цикъл за н€колко дена. Ќе мога да кажа, дали има н€какъв ефект, но честно казано и не знам какъв ефект мога да очаквам от интимен гел, освен да не се промен€ нивото на PH. —еба мед ползвам от н€колко дена, много при€тен аромат има, но други впечатлени€ н€мам за сега.
÷итирай

ћнени€: 899
ћикомакс веднъж месечно (4-5 ден от цикъла), чувствам се значително по-добре от много време  bouquet

Candy,много те мол€,кажи ми колко често може да се пие микомакс 150?»мам предвид всеки месец ли го пиеш(150мг) и от колко време?«ащото съм забел€зала че действието му май се изчерпва за 1 месец:( ј ме е страх да повтар€м.ѕолзвала ли си Ћомексин глобули?јко да,сподели и за т€х колко често могат да се слагат?
÷итирай

—офи€

јз ги редувах, първо пих ‘унголон, после ƒифлукан, този месец ще пи€ ћикомакс. «нам, че организма привиква и за това. ѕи€ го само веднъж месечно.
÷итирай

candy,благодар€ за отговора  bouquet ,но ти само един път ли си го пила до сега?«ащото има схеми на пиене,да речем след всеки цикъл,в продължение на 3-5 месеца по 1 хапче.“а затова питам дали си пила микомакс повече месеци и  има ли ефект  newsm78
÷итирай

—офи€

ƒа, пи€ го вече повече от половин година.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 951
       јз пи€ ћикомакс по 1 капсула от 150 мг. - всеки месец на 4 -5 ден от цикъла ( това гинеколог ми го е казвал), за сега на ћЅ - н€мам гъби, а на последната даже н€маше и бактерии ( защото на мен те са ми проблема).......
÷итирай

јз пи€ ћикомакс по 1 капсула от 150 мг. - всеки месец на 4 -5 ден от цикъла ( това гинеколог ми го е казвал), за сега на ћЅ - н€мам гъби, а на последната даже н€маше и бактерии ( защото на мен те са ми проблема).......

Ѕлагодар€  bouquet
÷итирай

Sofia

ћнени€: 554
Ќа мен ƒифлукан ми каза лекар€ да го изпи€ след цикъл-а и след седем дни още едно. Ќо само ако продължавам да имам оплаквани€. ћай ще пи€ и второто както изглежда Crying or Very sad ¬ упътването пише, че при хронични състо€ни€ се пие н€колко поредни месеца - от 4 до 12. ¬еднъж месечно.
÷итирай

ћнени€: 102
» аз съм със същи€ проблем, гълтам само јЅ.
ƒаже сега пак са се по€вили и отново съм на јЅ. ќт години се мъча с т€х, но те пак се по€в€ват. Ќе знам какво да прав€?
÷итирай

ћнени€: 5 683
» аз съм със същи€ проблем, гълтам само јЅ.
ƒаже сега пак са се по€вили и отново съм на јЅ. ќт години се мъча с т€х, но те пак се по€в€ват. Ќе знам какво да прав€?
ќт там ти е проблема.—лед всеки изпит јЅ,тр€бва да правиш профилактика с пробиотици-орално и вагинално.ƒоста сме изписали по темата,можеш да прочетеш! Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
555-569 от 755 отговора